Blahovi v týchto dňoch došla súdna obsielka s predvolaním na prvé pojednávanie ktoré bude v auguste.
Poslanec SMERu reaguje, že teraz tuho premýšľa, ako dokáže politické prepojenie Sulíka a Kočnera. Nachádza tri možnosti.
Buď im tam pustí video z raňajok s Kočnerom, ktoré videlo celé Slovensko,
Alebo im pošle prepis esemesiek, ako Sulík ako predseda NR SR informuje Kočnera o voľbe generálneho prokurátora.
Alebo im ukáže vyjadrenia ex-poslankyne SaS Blahovej, ktorá potvrdzuje, že Sulík tlačil do strany Kočnerových ľudí.
Blaha ironizuje, že si nevie vybrať a tak sa sťažuje, že ho čaká neriešiteľný rébus. Obracia sa preto na Sulíka s výzvou, aby mu pomohol vybrať.
„Ako len preukázať, že Kočner a Sulík sú jedna partia… Riško a chceš to zvukovo, obrazovo alebo písomne?“, pýta sa Blaha a dodáva, že tento proces si užije.
Ivan Blaho