Do parlamentu aj Sme rodina
Na druhom mieste by skončila koalícia strán Progresívne Slovensko/Spolu-občianska demokracia (PS/Spolu), ktorú by volilo 9,7 percenta opýtaných. Nasledovala by strana Kotlebovci-Ľudová strana Naše Slovensko so ziskom 8,9 percenta.
Do Národnej rady SR by sa dostala aj strana exprezidenta Andreja Kisku Za ľudí, ktorej by svoj hlas odovzdalo 8,8 percenta opýtaných, hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) by volilo 7,9 percenta, Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) 7,6 percenta, vládnu Slovenskú národnú stranu (SNS) 7 percent a hnutie Borisa Kollára Sme rodina 6,5 percenta.
Niektorí nevedia, či by šli voliť
Brány parlamentu by naopak neprekročili Strana maďarskej komunity (4,5 percenta), opozičná strana SaS (4,4 percenta), Dobrá voľba exministra zdravotníctva a vnútra Tomáša Druckera (3,9 percenta), strana Vlasť sudcu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina (3,5 percenta) či vládna strana Most-Híd, ktorú by volilo 2,3 percenta.
Sedem percent opýtaných uviedlo, že by sa na voľbách určite nezúčastnilo a ďalších 17,2 percenta nevedelo odpovedať, či by išli voliť, respektíve koho by vo voľbách podporili.