Bratislava 23. septembra 2015 (HSP/Foto:Facebook)
Známy milionár a milovník žien Boris Kollár nepotrebuje byť politicky korektný. Na svojom facebooku zverejnil dve videá, v ktorých reaguje na niektoré súčasné udalosti a celospoločenské problémy a nekladie si v nich servítku pred ústa. Peniaze ho oslobodili a on nemusí brať ohľad na to, čo si myslia pravdoláskari ovládajúci médiá a mimovládky a na plné ústa môže povedať, čo si myslí, pričom mnohé jeho názory odrážajú názory väčšinovej populácie.
Odovzdať svoju vlastnú krajinu? V žiadnom prípade!
Boris Kollár sa na svojom profile zamyslel nad tým, prečo mainstream zavádza a informuje jednostranne a pripadá mu to, akoby sa tam zbehli všetci s rovnakým videním sveta, žiaľ nie tým pravdivým.
“Pripadajú mi ako agitátori za komunizmu, ktorí razili heslá, že mier ubránime, aj keby sme mali vyhubiť celé ľudstvo. Dnes ideme zo seba robiť takých veľkých humanistov, že sme ochotní preto spáchať samovraždu. Takýto postoj majú všetci v mainstreame. Je katastrofa, keď takto rozmýšľajú možno tri percentá ľudí a majú v rukách všetky masovokomunikačne prostriedky, cez ktoré nám vnucujú ich videnie sveta.
Je absolútne neprijateľné, že z našich daní a koncesionárskych poplatkov nedostávame objektívne informácie, ale názory redaktorov, ako to vidia oni.
Kde to spejeme, keď odpíšu Šimkovičovú len preto, že má iný názor? Je tu snaha vytvárať atmosféru, aby sa ľudia báli otvoriť ústa. Vrcholom vymývania mozgov je Denník N, ktorý neviem ako slušne nazvať. Tam sa snáď zbehli všetky mimovládky a Sorošove nadácie.
Mne je utečencov ľúto, ale sú to zneužití ľudia. My si nemôžeme dovoliť pustiť tu teraz celý Blízky východ a polovicu Afriky. Drvivá väčšina sú ekonomickí migranti, to treba rozlíšiť. Tí, čo naozaj utekajú pred vojnou, tým treba pomôcť, ale to, čo robí Nemecko, že tu pozýva všetkých, je úplne zvrátené. My nemôžeme dopustiť stret týchto rôznych kultúr, lebo to skončí nepokojmi a občianskou vojnou. V budúcnosti u nás pôjde o státisíce ľudí, lebo každý z tých migrantov si tu ešte donesie svoju rodinu, pričom ich pôrodnosť je oproti našej mnohonásobne vyššia. Ja nechcem, aby moje deti boli za pár rokov v minorite, ako to za pár rokov hrozí v Belgicku. Odovzdať svoju vlastnú krajinu? V žiadnom prípade! To je samovražedný humanizmus.
Nie sme schopní pomôcť každému. Keď nezavrieme hranice, sme v prdeli. Hrozbou nie sú tí ľudia, čo sa teraz valia, ale ten stret civilizácií, kultúr a náboženstiev, ktorý nastane neskôr. Islam to má inak postavené a ide si podrobiť svet. Vidíme, ako ten multikulturalizmus vyzerá v Anglicku, vo Francúzsku, a ja to na Slovensku nechcem. Je to cielená hra, ktorú vyvolávajú určité skupiny ľudí, ktoré využívajú Američanov, nás, aj tých chudákov a všetko je to nástroj na nejaké miliardové zisky niekde inde. Je to geopolitická hra nejakých veľmi bohatých hráčov.
Putin nám zachraňuje prdel aj keď si to neuvedomujeme. Teraz sú jeho vojaci v Sýrii a zrazu všetci, vrátane USA, musia ísť do toho proti ISIL s ním. Som presvedčený, že do roka bude ISIL zničený a skončí ten nekontrolovateľný prísun ľudí do Európy.
Pomôcť treba hlavne Turecku, Libanonu, Jordánsku, kde sú milióny sýrskych utečencov a nie voziť ich sem. Miesto toho, aby sme pomohli týmto krajinám, nechali sme ich v tom. Oni to nezvládajú, a tak otvorili hranice a povedali bežte. Tie krajiny nedokážu vyživiť milióny ľudí, je to arogancia zo strany EÚ, ktorá sa spolupodielala na vyvolaní konfliktov, no na následky sa vykašlala a teraz to máme tu. Treba ukončiť vojnu v Sýrii, vyčistiť to od teroristov, aby sa tam ľudia mohli vrátiť.”
Ďalšie veľmi zaujímavé myšlienky Borisa Kollára si pozrite na videách.
//
Moj pohlad na nase media preco informuju tendencne, s “vlastnym videnim sveta ” lebo sami seba povazuju za elitu naroda a osobuju si pravo na pravdu , na poucovanie a pravo na vysmech a ked im dojdu argumenty tak sklznu do suterenu a znizia sa k osobnym napadaniam zosmiesnovaniu a k pohrdaniu a vobec ich nezaujima ze 75% naroda to vidi inak,,,
.Posted by Boris Kollar on 22. september 2015
//
A tu je dokoncenie
Posted by Boris Kollar on 22. september 2015