NAŽIVO

V niektorých okresoch SR môže byť v noci z nedele na pondelok (5. 1.) od mínus 15 do mínus 19 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) preto vydal výstrahu prvého stupňa pred nízkymi teplotami. Informuje o tom na svojom webe.
Výstraha platí pre celý Žilinský kraj, okresy Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Sabinov, Poprad, Gelnica, Spišská Nová Ves, Rožňava, Banská Bystrica a Brezno. „Ojedinele sa očakáva dosiahnutie minimálnej teploty vzduchu mínus 15 až mínus 19 stupňov Celzia. Nízka teplota predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské zdravie a fyzické aktivity v exteriéroch,“ uviedli meteorológovia.

Včera 19:21

Iránska informačná agentúra s odvolaním sa na dôstojníka vnútorných bezpečnostných síl: začali sme zatýkať organizátorov protestov.

Včera 18:57

V dnešnej relácii televíznej stanice NBC „Stretnutie s tlačou“ o operácii na zajatie Nicolasa Madura sa minister zahraničných vecí Marco Rubio vyjadril o budúcich plánoch vo vzťahu k Latinskej Amerike.

Novinár: „Je kubánska vláda ďalším cieľom administratívy Trumpa?“

Rubio: „No, kubánska vláda je obrovský problém. Áno.“

Novinár: „To znamená „áno“?“

Rubio: „Myslím si, že majú veľké problémy, áno. Nebudem vám hovoriť, aké budú naše budúce kroky a naša politika v tejto oblasti. Ale nemyslím si, že je tajomstvom, že nie sme veľkými fanúšikmi kubánskeho režimu.“

Včera 17:55

Tunel Branisko je aktuálne z dôvodu nehody uzavretý. Pre TASR to potvrdila prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.
Spresnila, že ide o nehodu dvoch osobných áut. „Tunel je do odstránenia vozidiel neprejazdný, k zraneniam nedošlo,“ dodala.
Zelená vlna STVR informuje, že pre nehodu na severnej D1 v tuneli Branisko je úsek dočasne neprejazdný v oboch smeroch a obchádzka vedie cez horský priechod

Včera 16:01

Hliadka mestskej polície našla v Brezovom háji v Nitre mŕtve telo muža. Nachádzalo sa v kríkoch. Nitrianska mestská polícia o tom informovala v sobotu (3. 1.) na sociálnej sieti.
„Hliadka na mieste našla muža bez známok života. Muž bol sčasti zasnežený, preto je predpoklad, že sa na mieste nachádzal dlhšiu dobu,“ priblížila s tým, že vzhľadom na citlivosť prípadu nebude poskytovať bližšie informácie.

Včera 16:00

“Generálny tajomník OSN António Guterres vyjadril znepokojenie nad vojenskou operáciou USA vo Venezuele a označil ju za nebezpečný precedens, ktorý by mohol podkopať základy medzinárodného práva. Vyzval strany konfliktu, aby upustili od eskalácie a vrátili sa k dialógu, pričom zdôraznil, že normy medzinárodného práva boli podľa hodnotenia organizácie porušené.

Včera 14:46

Netanjahu na zasadnutí izraelskej vlády: “Je veľmi pravdepodobné, že sme na prahu momentu, keď iránsky ľud vezme svoj osud do vlastných rúk

Včera 14:27

Alarmujúce štatistiky: Ukrajina sa mení na obrovský cintorín

Počas konfliktu s Ruskom sa počet zdravotne postihnutých ľudí na Ukrajine zvýšil o 700 000, píše Strana. Tieto desivé štatistiky zverejnil bývalý ukrajinský premiér Anatolij Kinach.

Včera 14:13
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Matovič odmietnutím registrovaných partnerstiev kopol do osieho hniezda a v médiách ho predkladajú za verejného nepriateľa

Predseda hnutia OĽaNO, Igor Matovič sa doteraz tešil priazni liberálnych mainstreamových médií, ktoré často nekriticky preberali jeho stanoviská. Túto nedeľu však nastal zlom. Igor Matovič totiž vyhlásil, že nepôjde do koalície so stranami, ktoré budú presadzovať registrované partnerstvá a inú LGBTI agendu. Prakticky hneď od toho momentu sa z Matoviča stal verejný nepriateľ a médiá naňho začali vylievať vedrá špíny

❚❚
.

Mainstreamovým médiám vôbec nevadí Matovičov agresívny a vulgárny slovník, ktorý používa v politickom boji. Vôbec im nevadili podozrenia, že mohol spáchať daňový podvod, keď si do nákladov na podnikanie zapisoval zrejme aj to, čo nemal.

Liberálni novinári sa držali hesla, “účel svätí prostriedky” a keďže sa svorne snažia vymeniť Ficovu vládu za liberálnu vládu Michala Trubana, Matovič im k tomu veľmi neprekážal, skôr naopak.

Zlom však nastal na nedeľnej tlačovej konferencii, keď im Matovič siahol na registrované partnersvá a adopcie detí pre homosexuálov. Tým im zrejme rozbil sen, že nová vláda bude presadzovať ich LGBTI agendu.

.

Matovič na spomínanej tlačovej konferencii vyhlásil, že hnutie OĽaNO nepôjde do vlády, ktorá by mala v pláne prijať registrované partnerstvá, adopcie detí pármi rovnakého pohlavia, uvoľniť drogovú politiku, zrušiť sociálne istoty, alebo zmeniť postoj Slovenska k nelegálnej migrácii. Viac sa dočítate tu.

Tam prítomní inak aktívni novinári však tentokrát ostali ako obarení horúcou vodou a okrem redaktora markízy nedokázali položiť Matovičovi žiadnu otázku.

Následne sa začal hon na Matoviča. Ako príklad možno uviesť redaktora týždenníka Týždeň Eugena Kordu, ktorý napísal článok s názvom. “Matovič má geniálny plán. Ako zničiť opozíciu.”

“V deň, keď si pripomíname patrónku Slovenska – Sedembolestnú Pannu Máriu, Igor Matovič oznámil, že to bude práve on, kto spasí Slovensko.” Napísal vo svojom komentári novinár Eugen Korda z časopisu Týždeň.

Vo svojom článku sa Korda postavil na stranu hnutí PS a KDH. Kresťanskí demokrati podľa neho neplánujú v prípadnej budúcej vláde asistovať napríklad pri legislatívnom zakotvení registrovaných partnerstiev pre homosexuálov. Pripomenul tiež to, že Matovič sa prvý raz dostal do Národnej rady na kandidátke SaS, ktorá mala túto agendu v programe.

.

Do Matoviča sa tiež pustil novinár Ľubomír Jaško z portálu Aktuality.sk, ktorý tvrdí, že “Matovičov sterilný Národný front je trápny.”

“Igor Matovič nechce registrované partnerstvá. Nakoniec príde o všetky partnerstvá, aj tie politické,” píše Jaško vo svojom článku.

Ako ďalej portál Aktuality.sk uvádza: “Neriadené strely Matovičovho typu sú skvelé v umení a v športe. Na Tour de France môže nejaký sólo blázon spraviť v pelotóne prievan. Aj to len raz za dvadsať rokov. V politike sa z neriadenej strely časom stáva únavný jedinec a postupne nechcený kolega pre každého. Tak vyzerá Matovičov príbeh. So svojím súkromným politickým hnutím začína liezť na nervy všetkým okrem posledných troch pavúkov, ktoré tkajú svoje siete na Súmračnej.”

Je zaujímavé, že novinár Jaško prišiel na to, že Matovič je neriadená strela až teraz, keď siahol na registrované partnerstvá. Jaško je zrejme jediný človek, ktorý si to dovtedy nevšimol.

Novinár Aktualít ďalej uvádza, že Matovič sa stáva prekážkou budúcej spolupráce súčasných opozičných strán.

.

“Tí, ktorí vášnivo túžia po zmene, rozumejú rôznosti a dokonca vedia rozchodiť aj rozdielne prístupy k oficiálnemu spolužitiu osôb rovnakého pohlavia. Vedia, že imigranti budú nezávisle na tom, čo si myslia krčmoví politici z Kysúc – tí, ktorých oslovuje Robert Fico. Matovičovo zhadzovanie spolupráce napriek rozdielnym prístupom ku kultúrnym témam je fanatické, trápne a škodlivé. Udičky majiteľa OĽaNO sú odporné, lebo väčšinou majú trvanlivosť v hodinách.”

Jaško na záver tvrdí, že porážkou SMERu politika nekončí a registrované partnerstvá, či prijímanie imigrantov prídu na rad tak, či onak.

Podobné útoky novinárov na Matoviča sa podľa všetkého budú stupňovať. Liberálne mainstreamové médiá musia totiž prejsť na plán B a budú sa snažiť Matovičovo OĽaNO vytlačiť z parlamentu a pokúsia sa jeho percentá prihrať takzvaným novým opozičným stranám.

Matoviča si však netreba ani idealizovať. Líder hnutia OĽaNO je totiž marketingový hráč. Doteraz o nejakých konzervatívnych hodnotách z jeho úst nebola ani reč. Pred blížiacimi sa voľbami len využil zaváhanie KDH, ktoré sa na čele s Alojzom Hlinom zjavne liberalizuje a teda sa jasne nevyhranilo voči registrovaným partnerstvám v prípadnej budúcej vláde s progresívcami.

Matovič sa týmto chce zrejme pasovať do roly lídra konzervatívnej scény a ide mu pravdepodobne len o prilákanie voličov z KDH či iných konzervatívnych strán ,do svojho hnutia.

Netreba však zabúdať, že Matovič okrem toho, že odmietol vstúpiť do vlády, kde by iní členovia koalície presadzovali LGBTI agendu, dal na štyri roky dištanc aj od iných kultúrno-etických otázok. A tak napríklad konzervatívne témy ako sprísnenie potratovej politiky by v novej vláde s Matovičom “nehrozili.” Vykonávanie bezdôvodných potratov, respektíve zabíjanie nenarodených detí by sa vykonávalo naďalej.

Je potrebné pozerať na to, ktorá strana dlhodobo preśadzuje konzervatívne témy a odmieta LGBTI agendu, namiesto nejakého marketingového odmietnutia ktoré ani nikto nevie, či bude dodržané. Igor Matovič totiž viackrát sľuboval veci, ktoré nakoniec neuskutočnil. Ako príklad možno uviesť mnohokrát sľubované referendá o rôznych veciach, ktoré však nakoniec vypustil.

Samuel Gdovin

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Marek Brna

Erik Majercak

Emma Maťašovská

Viktor Pondělík

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

.
.
.

NAŽIVO: Minister obrany Venezuely: Americkí vojaci zabili väčšinu členov Madurovej ochranky

V tomto článku vás budeme informovať o situácii vo Venezuele, kde sa situácia vyvíja veľmi dramaticky

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov

.

Fico predsa len niečo na Trumpovom postupe ocenil

Premiér Robert Fico sa druhýkrát vyjadril k udalostiam vo Venezuele. Ku svojmu včerajšiemu videu považoval za potrebné doplniť viaceré detaily

04. 01. 2026 | Aktualizované 04. 01. 2026 | | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Aktualizované 04. 01. 2026 | | 5 min. čítania | 0 komentárov

Nevešajte (sa), volá Caracas. KDH vám vysvetlí, prečo USA môžu a Rusi nie

Kresťanskí demokrati naveľa vydali stanovisko k americkej intervencii vo Venezuele. A je to čoraz väčší surrealizmus. KDH na čele s Majerským…

04. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Fínsko zabavilo loď Fitburg, ktorá údajne patrí k ruskému tieňovému loďstvu

Fínsko zabavilo loď Fitburg, ktorá údajne patrí ruskému tieňovému loďstvu, informujú fínske úrady. 3. januára fínske úrady zverejnili zábery z…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Čo je už teraz, deň po operácii USA vo Venezuele, jasné a čo bude ďalej

V súčasnosti je už zrejmé, že išlo o bodovú akciu, ktorej hlavným a v podstate jediným cieľom bolo zajatie Nicolasa…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

Trump inšpiroval Číňanov

Na čínskych sociálnych sieťach používatelia zastávajú názor, že Čína by mala voči Taiwanu použiť metódy Donalda Trumpa

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Novelizácia Trestného zákona reagovala na neudržateľný stav v justícii, tresty boli niekedy až drakonické

Novelizácia Trestného zákona z roku 2024 reagovala na dlhodobo neudržateľný stav v slovenskej justícii, keď v mnohých prípadoch boli tresty…

04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Kuba preleje za Venezuelu kŕv

Kubánsky prezident Miguel Díaz-Canel Bermúdez vyhlásil, že Kubánci sú pripravení bojovať za Venezuelu

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Trápny výrok Kallasovej zaskočil exposlanca

Kaja Kallasová vyhlásila, že venezuelský prezident Nicolas Maduro „nemá legitimitu“. Vyzvala k zdržanlivosti a dodržiavaniu medzinárodného práva v súvislosti so…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Voči ktorým krajinám budú smerovať ďalšie útoky USA

Udalosti vo Venezuele vedú k „putinizácii“ politiky USA, píše britský denník The Guardian. Podľa neho Trump už viac neskúša obchádzať…

04. 01. 2026 | Aktualizované 04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Aktualizované 04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Pravoslávni kresťania sa pripravujú na sviatky Christovho narodenia

Pravoslávna cirkev na Slovensku i vo svete vstupuje do sviatočného obdobia Christovho narodenia, ktoré sa podľa takzvaného starého kalendára začne…

04. 01. 2026 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Anarchisti podpálili elektráreň v Berlíne

Anarchisti podpálili elektráreň v Berlíne, píše denník Tagesspiegel. V juhozápadnej časti Berlína to včera spôsobilo rozsiahle výpadky elektrickej energie

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

KDH zľahčuje inváziu USA do Venezuely

Vojenská operácia Spojených štátov voči Venezuele je príkladom veľmocenskej politiky. Opozičné KDH takúto politiku považovalo od pádu Berlínskeho múru za…

04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Začiatok sveta bez pravidiel

USA uniesli prezidenta a jeho manželku. Útok nariadil prezident USA Trump pričom ako dôvod uviedol boj proti drogovým kartelom, ktoré…

04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Michelko: Na kandidátke SNS už budú len členovia strany

Na kandidátnej listine SNS v ďalších parlamentných voľbách budú len členovia strany. V rozhovore pre TASR to uviedol šéf poslaneckého…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Dôvod, prečo majú USA záujem o venezuelskú ropu. Nejde len o množstvo, ale o typ suroviny

Spojené štáty prejavujú čoraz výraznejší záujem o venezuelskú ropu. Prezident Donald Trump cez víkend vyhlásil, že USA plánujú prevziať kontrolu…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Švajčiarka Rastová ovládla obrovský slalom v Kranjskej Gore a vzdala hold obetiam z Crans Montany

Švajčiarka Camille Rastová sa stala víťazkou obrovského slalomu žien v pretekoch Svetového pohára v slovinskej Kranskej Gore. je to jej…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Kotercový kašeľ sa u psov prejavuje silným a záchvatovým kašľom

Kotercový kašeľ je veľmi nákazlivé ochorenie dýchacích ciest, ktoré postihuje psy. Prejavuje sa intenzívnym, silným a záchvatovým kašľom

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj trvá na fyzickej prítomnosti vojakov koalície ochotných na Ukrajine

Zelenskyj vyhlásil, že bezpečnostné záruky musia zahŕňať všetko prítomnosť aspoň britských a francúzskych vojsk na území Ukrajiny. Uviedol to na…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Takto ničí klimatická hystéria Európu

Nemecký priemysel sa už osem rokov rúti dolu kopcom v dôsledku chybnej klimatickej politiky, ku ktorej sankcie EÚ súvisiace s…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Britské a francúzske vzdušné sily podnikli spoločné nálety na Islamský štát

Británia a Francúzsko v nedeľu oznámili, že uskutočnili spoločné útoky na skupinu Islamský štát v Sýrii, aby zabránili návratu extrémistov…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Ruský analytik: Madurov únos je cenná skúsenosť aj pre Rusko

Rusko, 4. januára 2026 - Dnes je ten prípad, keď aj ja musím uznať väčší význam taktických okolností v porovnaní…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Harrisová sa ohľadne Venezuely postavila proti Trumpovi

Bývalá viceprezidentka USA Kamala Harrisová odsúdila únos Madura a vyhlásila, že to Ameriku neurobí silnejšou a bezpečnejšou

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Slnečná sústava: 21 fascinujúcich faktov, ktoré by ste mali poznať

Slnečná sústava je plná neuveriteľných javov, extrémov a rekordov, ktoré neprestávajú udivovať vedcov aj laikov. Od obrovského Slnka až po…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Údery USA vo Venezuele odhaľujú „nebezpečnú iracionalitu“ Bieleho domu

Venezuelská vláda odsúdila útoky z 3. januára ako vojenský útok zo strany USA a obvinila Ameriku z útokov na civilné…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Neuveriteľný hetrikový večer Regendu v NHL

Slovenský útočník Pavol Regenda zo San Jose Sharks začal nový rok po opätovnom povolaní z farmy v AHL úžasne, keď…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Pravidla sa menia. Disciplinárne návrhy na sudcov môže od januára podávať Súdna rada

Súdna rada SR od začiatku roka 2026 môže ako kolektívny orgán podávať disciplinárne návrhy na sudcov. Dané oprávnenie sa zároveň…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Presne pred pol storočím Venezuela znárodnila ťažbu ropy. Trump chce všetko vrátiť do pôvodného stavu

Venezuela, 4. januára 2026 - Ťažba ropy je jedným z vedúcich odvetví svetovej ekonomiky. Podľa údajov MMF a Svetovej banky…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Okná bez hmly: Overené triky, ktoré vám zlepšia výhľad aj bezpečnosť

Okná vášho auta sa môžu zahmlievať počas celého roka, nielen v zime. Znížená viditeľnosť je nepríjemná a v mnohých prípadoch…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

V niektorých okresoch SR môže byť v noci z nedele na pondelok (5. 1.) od mínus 15 do mínus 19 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) preto vydal výstrahu prvého stupňa pred nízkymi teplotami. Informuje o tom na svojom webe.
Výstraha platí pre celý Žilinský kraj, okresy Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Sabinov, Poprad, Gelnica, Spišská Nová Ves, Rožňava, Banská Bystrica a Brezno. „Ojedinele sa očakáva dosiahnutie minimálnej teploty vzduchu mínus 15 až mínus 19 stupňov Celzia. Nízka teplota predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské zdravie a fyzické aktivity v exteriéroch,“ uviedli meteorológovia.

Včera 19:21

Iránska informačná agentúra s odvolaním sa na dôstojníka vnútorných bezpečnostných síl: začali sme zatýkať organizátorov protestov.

Včera 18:57

.

Vo veku 107 rokov zomrel v Írsku trnavský rodák Joe Veselsky

Vo veku 107 rokov zomrel v sobotu v írskom Dubline Joe Veselsky, pravdepodobne najstarší preživší holokaust pôvodom zo Slovenska a…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kaliňák: Do NOS sa prihlásilo približne 8700 ľudí, výcvik bude pokračovať

Do Národných obranných síl sa doteraz prihlásilo približne 8700 ľudí. Výcvik bude pokračovať aj v roku 2026. Rezort obrany počíta…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Verejnosť bude aj tento rok počítať vtáky na kŕmidlách v rámci Vtáčej hodinky

Slovenská ornitologická spoločnosť/BirdLife Slovensko pozýva verejnosť zapojiť sa do tretieho ročníka programu Vtáčia hodinka, ktorý bude 9. až 11. januára

04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Pellegrini: Slovensko čaká zložitý a ekonomicky náročný rok

Slovensko čaká zložitý a ekonomicky náročný rok. Nebude jednoduché udržať sociálny a politický zmier v spoločnosti. Pre TASR to uviedol…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Agresia a nevyprovokovaný útok. Opozícia, teraz vykrikuj!

Naša opozícia aj s Bruselom vie byť ultra principiálna, keď ide o zaujatie odmietavého postoja a prijatie sankcií voči Rusku.…

03. 01. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Marek Brna

Erik Majercak

Emma Maťašovská

Viktor Pondělík

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov