NAŽIVO

Vo veku 48 rokov zomrel basgitarista a zakladajúci člen Limp Bizkit Sam Rivers. Kapelu Limp Bizkit v roku 1994 založili Fred Durst, John Otto, Leor Dimant známy pod prezývkou DJ Lethal a Sam Rivers.

11:10

Obchodníci v Bangladéši začali vyhodnocovať straty po požiari v nákladnom komplexe hlavného medzinárodného letiska. Vládni predstavitelia už začali vyšetrovanie možného podpaľačstva.

10:58

Švajčiarske rodiny, ktoré sa zo Ženevy odsťahovali do Francúzska, čelia problému so vzdelávaním svojich detí. Ženevské školy ich postupne vytláčajú a preto budú musieť začať chodiť do francúzskych škôl v mieste bydliska.

09:50

Hovorkyňa mníchovského letiska oznámila, že jeho prevádzka sa obnovila po krátkom pozastavení vzletov a pristátí z dôvodu „podozrivých pozorovaní“.

09:28

Armáda Izraela oznámila, že jeden z dvoch vrátených mŕtvych rukojemníkov bol identifikovaný ako Ronen Engel. Hamas ich vrátil predchádzajúci deň a identifikácia druhého tela stále pokračuje.

08:10

Organizátori tvrdia, že takmer sedem miliónov ľudí sa v sobotu v USA zúčastnilo na protestoch proti Trumpovi pod názvom No Kings (Žiadni králi), tvrdia ich organizátori.

07:41

Podľa japonských médií sa japonská Liberálnodemokratická strana a hlavná opozičná strana chystajú vytvoriť koalíciu, ktorá umožní, aby sa líderka LDP Sanae Takaičiová stala premiérkou Japonska.

07:32

Libanonské ministerstvo zdravotníctva uviedlo, že pri dronovom útoku Izraela v južnom Libanone zahynula jedna osoba.

07:31

Ministerstvo zahraničných vecí USA oznámilo, že má „dôveryhodné správy“ o tom, že Hamas plánuje bezprostredný útok na civilistov v Pásme Gazy, čo Spojené štáty označili za porušenie prímeria.

07:30

Hamas uviedol, že uzavretie hraničného priechodu Rafah spôsobí značné oneskorenie pri odovzdávaní tiel rukojemníkov.

07:19

Ukrajinská protivzdušná obrana uviedla, že ruské sily podnikli v sobotu večer útoky na ukrajinské mestá.

07:18

Netanjahu sa podľa svojich slov chce znova uchádzať o funkciu predsedu vlády v nadchádzajúcich voľbách, ktoré sú naplánované na november 2026.

07:17

Ministerstvo zahraničných vecí Kataru oznámilo, že Afganistan a Pakistan sa dohodli na okamžitom prímerí, ktoré zastaví pohraničné potýčky medzi týmito susednými štátmi.

07:17
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Ivan Hečko: CETA vraj nejako prešla. Čo príde teraz?

Bratislava 11. novembra 2016 (HSP/Foto:YouTube)

 

Nedávno som čítal nasledujúcu poznámku Bašara-Al-Assada: “Európa už neexistuje”. Hoci to bolo vyslovené v úplne inom kontexte, uvedomil som si, že má asi pravdu. Znie to dosť nepríjemne, keďže som vlastne občanom Európy, ale musím súhlasiť – EÚ sa stala vazalom USA

Nepretržité intrigovanie  “manažmentu” EÚ v prospech dohody TTIP (dosť dlho udržovanej v tajnosti, kým Nemci nezískali jednu verziu), hrajúc za USA proti vlastným ľuďom, jasne potvrdzuje že to platí v ekonomickej sfére.  Na nešťastie sa to však šíri zároveň aj do ostatných sfér, zjavne najmä vojenskej. Myslím si, že ak chceme bojovať proti tejto „príliš úzkej väzbe“ v ekonomickej sfére – TTIP – musíme sa posunúť najprv na všeobecnú úroveň a pýtať sa prečo je nastavená takáto všeobecná závislosť a tiež prečo a ako vznikla. Európa by sa predsa mala chovať ako nezávislá svetová veľmoc a pritom je po všetkých stránkach od toho hodne vzdialená.

Ak sa pozrieme na USA cez rozloženie bohatstva – v roku 2012 horných 0.1% vlastnilo toľko ako spodných 90% (dnes je to pravdepodobne horšie) – toto rozloženie zodpovedá ére bežne nazývanej feudalizmus, nie pokročilý kapitalizmus. Je možné, aby záujmy občanov Európy boli podobné ako záujmy feudálnych vládcov z USA, ktorí vládnu v USA, nakoľko vyššie uvedené rozloženie bohatstva automaticky robí formálne demokratickú organizáciu vládnutia naozaj len formálnou; viď napríklad index slobody tlače za tento rok, alebo škandál ako INTELGATE, a prípadne tiež trvalé odmietanie zistenia skutočnej príčiny pádu budov WTC.

Okolo začiatku 90-tych rokov štáty strednej a východnej Európy have zmenili svoje politické a ekonomické systémy a stali sa parlamentnými demokraciami. Postupne sa pridávali do Európskej Únie. Hlavnou príčinou veľkej zmeny boli predchádzajúce vlády komunistického typu, čo znamená – len zhruba – funkcia parlamentov len formálna, potlačená všeobecná sloboda – ako osobná, tak aj politická – včítane aplikovateľnosti oficiálneho zákona, dokonca aj v jeho obmedzenom rozsahu v niektorých častiach, neexistujúca trhová ekonomika, a štátom monopolizované médiá, ktoré väčšinou publikovali  propagandisticky upravené správy podľa zdrojov z Moskvy, prípadne vylepšené servilnými miestnymi “žiakmi”. “My vieme čo je pre vás dobré, občania, vy ste len ako deti, my vám dávame chlieb a hry a vy nás nechajte robiť našu prácu, vy neviete to čo my”. Takže tento systém bol opustený a boli zavedené normálne politické a ekonomické systémy, resp. to sme si mysleli.

.

Následne, 25. februára 1991 bola rozpustená Varšavská Zmluva – NATO stratilo nepriateľa a ostalo osamelým silným vojenským paktom. Toto sa stalo za nasledujúcich podmienok, formálne akceptovaných Západom: krajiny z rozpustenej Varšavskej Zmluvy sa nestanú členmi NATO (NATO sa nerozšíri na východ bola formulácia), Nemecko sa môže zjednotiť a Krym ostane pod Ukrajinou. Tento moment v dejinách Európy, a celého sveta, sme považovali za potenciálny začiatok novej budúcnosti, s krajinami strednej a východnej Európy mimo akéhokoľvek vojenského paktu (ako Rakúsko), čo by viedlo k postupnému znižovaniu napätia v Európe, s prípadným následným rozšírením mimo Európy ako nádej trvalého mieru. Ja stále verím, že toto bola reálna možnosť v tom čase (toto si zapamätajme, ďalej to porovnáme s tým čo máme teraz).

Krajiny oslobodené z komunistického bloku boli postupne prijímané do EÚ, avšak v rámci tohto procesu boli zároveň vtlačené do NATO, čo predstavuje hrubé porušenie vyššie uvedenej dohody. Aj proces bol pochybný – vstup jednotlivých krajín do NATO mal byť odsúhlasený plebiscitom, čo v niektorých prípadoch, napr. Slovensko, sa nestalo. Strana ktorá bola vtedy pri moci mala vo volebnom programe vstup Slovenska do NATO a po víťazstve vo voľbách vyhlásili, že orgány konštituované z týchto volieb majú právo toto rozhodnúť a aj tak urobili  – to bola určite reminiscencia minulosti.

Neskôr reprezentanti tej istej strany odsúhlasili bombardovanie Juhoslávie a útok USA a Británie na Irak. Ale tieto obidva útoky boli z humánneho hľadiska obrovskými zverstvami a pritom boli aj porušením ako preambuly, tak aj Článku 1 Zmluvy o NATO! EÚ reakciu nebolo príliš počuť. Dnes naše demokratické médiá zväčša publikujú propagandisticky upravené správy podľa zdrojov z Washingtonu, prípadne vylepšené servilnými miestnymi “žiakmi”. Všimnite si prosím, že zdrojom nie je Brusel, Brusel len prepisuje správy z Washingtonu – prečo? Európa neexistuje. Zdroje z Washingtonu vyzerajú ako z Göbbelsovej dielne. “Pomoc“ USA (a Bruselu?) na Ukraine, plus rozšírenie   NATO v rozpore s vyššie  uvedenou dohodou priviedli  dnes Európu do značne nebezpečnej pozície – NATO, namiesto vytvárania bezpečnosti, dokázalo obnoviť studenú vojnu – a EÚ na tom podlízavo spolupracovala! Toto je čo máme teraz, porovnajme si to s vyššie uvedeným.

Teraz sa zástupcovia EÚ čudujú, odkiaľ sa vzali “odstredivé a fašistické” sily na vzostupe. Okrem toho EÚ zaujímala nesprávnu pozíciu vo všetkých vyššie spomenutých prípadoch, plus Sýria, a dnes predstiera, že súčasná migračná katastrofa nebola spôsobená vojnami USA a Británie. Ale prvá podmienka pre schopnosť riešiť problém je správne určiť jeho príčinu, nie vyhýbať sa tomu, alebo o tom klamať.

USA sú ovládané Vojensko-priemyselným komplexom; sú záujmy a ciele tejto skupiny koherentné so záujmami a cieľmi EÚ? To nie je možné – EÚ musí byť demokraciou, nie ovládanou výrobcami zbraní a tajnými službami (a určite nie zahraničnými!). Občania musia vedieť čo sa deje a odsúhlasiť to (vopred!), dohody ako TTIP musia byť voľne prediskutované, a to verejne. Dnes poznáme mnoho nebezpečných aspektov TTIP, a EÚ “manažéri” predstierajú, že žiadne nie sú, ale pokúšali sa text utajiť čo najdlhšie! EÚ musí tlačiť USA k skutočnému vyšetreniu 9/11, ktoré predstavuje začiatok dnešnej expanzie USA.

.

Chceme počuť vysvetlenie – základné dôvody prečo sme žili ponorení v klamstvách od času krátko po zdemolovaní WTC 9/11, a dnes nám z tých lží už trčia len nosy, hrozí nám utopenie; nie je podrývanie základov EÚ jediná možnosť čo máme? Naši zástupcovia okamžite po príchode do Bruselu zapadnú do stroja lží z USA, zabúdajú na ľudí ktorí ich delegovali, naučia sa používať “politicky korektný” prejav, ktorý nič neznamená.

Chceme vedieť detaily, napr. koľko zarobili výrobcovia zbraní, prípadne aj tí Európski, ale aj počty mŕtvych, koľko bolo zaplatené vo vojnových reparáciách (pochybujem že nejaké boli), atď., prípadne aj na čo sa to spolu EÚ s USA hrajú. Neverím, že EÚ prežije ak jej zástupcovia stále tajne spolupracujú s USA na ich vojnách, implementácii teroristických skupín po celom svete (viď Clintonovej e-maily, absolútne žiadna reakcia z EÚ), a/alebo na zmluvách typu TTIP. Tento typ “demokracie” je opäť príliš blízko tomu komunistickému. “My vieme čo je pre vás dobré, občania, vy ste len ako deti, my vám dávame chlieb a hry a vy nás nechajte robiť našu prácu, vy neviete to čo my”.

Tento typ spoločnosti bol vytvorený následne po 9/11, „teroristické“ útoky boli použité na zastrašenie ľudí, čím boli prinútení akceptovať obmedzenia svojich práv. Dnes však vieme o útoku z 9/11 dosť na to, že je jasné že bol iniciovaný zvnútra USA, pravdepodobne CIA. V rámci EÚ sme sa otočili späť ako po Hegelovskej špirále, ale len s časťou posunu pozitívnou, a so značne nebezpečným výhľadom. EÚ potrebuje poriadne pretriasť.

Ivan Hečko

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Miro Majerník

Marián Tkáč

Marek Brna

Andrej Sablič

.
.
.

Krátky, ktorý pomohol k novele Ústavy, pre HS: Matovič z toho spravil telenovelu. On bol sudca, boli vinníci aj zachránení. Marek Krajčí bol „zachránený“, ja som bol potrestaný

Pred dvoma týždňami 90 poslancov NR SR – pomerne prekvapujúco a nečakane – schválilo novelu Ústavy SR. Dva chýbajúce hlasy…

19. 10. 2025 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov

.

Gašpar: Prevrat je slangový názov, ktorý používajú politici, povedal šéf tajnej služby k tvrdeniam zo začiatku roka

Prevrat je slangový názov, ktorý začali používať politici. Uviedol to dnes riaditeľ Slovenskej informačnej služby Pavol Gašpar v diskusnej relácii…

19. 10. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Americké ozbrojené sily zničili „veľkú ponorku prevážajúcu drogy“, ktorá smerovala k brehom USA

Trump vyhlásil, že americké ozbrojené sily zničili „veľkú ponorku prevážajúcu drogy“, ktorá smerovala k brehom USA

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Witkoff požadoval od Zelenského, aby súhlasil s ústupkami Putinovi v otázke Doneckej oblasti

Trumpov osobitný predstaviteľ v piatok požadoval od Zelenského, aby súhlasil s ústupkami Putinovi v otázke Doneckej oblasti

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nemci si myslia, že ukrajinskí utečenci by už nemali dostávať príspevok Bürgergeld

Väčšina občanov Nemecka sa domnieva, že ukrajinskí utečenci by už nemali dostávať príspevok Bürgergeld

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Trump odmietol Zelenského. Scenáre ďalšieho vývoja udalostí

Podľa komentárov Trumpa, Zelenského, ako aj informácií západných médií, americký prezident odmietol svojmu hosťovi prakticky všetky požiadavky, s ktorými ten…

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Pomoc Ukrajine stále klesá

Napriek vyhláseniam o jednotnosti sa vojenská a finančná pomoc Ukrajine zo strany Západu výrazne znižuje, píše švajčiarske vydanie Neue Zürcher…

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Politickou nočnou morou je pre Brusel Budapešť ako miesto schôdzky Trump-Putin

Európska únia považuje za urážku to, že americký prezident Donald Trump a ruský prezident Vladimir Putin si naplánovali stretnutie v…

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

V USA sa konali protesty proti Trumpovi

V USA organizácie blízke demokratom organizujú rozsiahle pouličné protesty proti Trumpovi pod sloganom „Nie kráľom“

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Predavačku napadol motorovou pílou

Motorovou pílou zaútočil v stredu v českom mestečku Horní Blatná v okrese Karlove Vary cudzinec na predavačku vietnamského pôvodu v…

18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

V Nemecku objavili obrovské ložisko lítia

V Nemecku objavili obrovské ložisko lítia, informuje Bild s odvolaním sa na energetickú spoločnosť Neptune Energy

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Netanjahu sa chce opäť uchádzať o funkciu premiéra

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu sa podľa svojich slov chce znova uchádzať o funkciu predsedu vlády v nadchádzajúcich voľbách, ktoré sú…

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Pri nehode v okrese Dunajská Streda prišli o život dvaja muži

Pri tragickej dopravnej nehode v katastrálnom území mesta Dunajská Streda prišli o život dvaja ľudia. Nehoda sa stala v sobotu…

19. 10. 2025 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ještě na mě počkal…

Přátelé, dnešní článek bude vzpomínkou na posledních deset let mého života mezi domácími zvířaty a především pak vzpomínkou na mého…

19. 10. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

Svet navždy opustil sociológ, politológ, publicista a kritik liberalizmu Sergej Kara-Murza

Rusko, 18. októbra 2025 - \"Zomrel Sergej Georgijevič Kara-Murza. Jeden z mojich hlavných učiteľov. Jeden z najinteligentnejších a najčestnejších ľudí…

19. 10. 2025 | 0 komentárov

Letisko v Mníchove uzavrelo dráhu pre podozrivú aktivitu

Dráhu na letisku v Mníchove v sobotu dočasne uzavreli z dôvodu zjavnej podozrivej aktivity. Podľa hovorcu polície pozastavili letovú prevádzku…

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Afganistan a Pakistan sa dohodli na prímerí na hranici

Informovalo o tom ministerstvo zahraničných vecí Kataru, ktoré vystúpilo ako sprostredkovateľ pri rokovaniach, ktoré sa konali v Dauhe za účasti…

19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Svätec dňa: Blahoslavený Jerzy Popieluszko

Blahoslavený Jerzy Aleksander Popiełuszko sa narodil 14. septembra 1947 v dedinke Okopy neďaleko Suchowoli v Poľsku v hlboko veriacich rodinných…

19. 10. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Medvedev naznačil, čo bude pre Zelenského znamenať koniec vojny

Trump počas stretnutia s plačlivým žobrákom povedal zrejmú, ale dosť zaujímavú vec: „Nech Rusko a Ukrajina uznajú seba za víťazov…

18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

O mužské zdobivosti

Čeští muži tvoří už skoro pětinu zákazníků kosmetických klinik a jsou schopni utratit jednorázově za kosmetické přípravky skoro 10 tisíc…

19. 10. 2025 | Česky | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 10. 2025 | Česky | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

V Českej republike policajti pri nácviku zásahu proti strelcovi v škole omylom vtrhli do inej školy

Policajti, ktorí v českom meste Varnsdorf na severe Čiech, nacvičovali zásah proti aktívnemu strelcovi v škole, omylom vtrhli nie do…

18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Fico – Orbán – neporovnávajte neporovnateľné, vyzýva Belousovová

Bývalá politička zverejnila svoj názor na dvoch premiérov susediacich krajín, dvoch mužov, ktorí sú v EÚ vnímaní ako rebeli a…

18. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

“A to je všetko.” Čo sa deje v Pokrovsku?

Včera vojenský komentátor nemeckých novín Bild vyhlásil, že Rusi už vstúpili do centra Pokrovska a ich drony “berú do zajatia”…

18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Michelko: Nemôžeme so sebou nechať zametať

Koaličný poslanec Roman Michelko nevidí šancu na poskladanie ústavnej väčšiny v prípade predĺženia volebného obdobia primátorov a starostov na päť…

18. 10. 2025 | Aktualizované 18. 10. 2025 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Aktualizované 18. 10. 2025 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov

.
Trump o Hamase

15. 10. 2025


Keď varenie nejde podľa predstáv šéfkuchárov

Ako to vyzerá, keď sa varenie nepodarí a šéfkuchár zlyhá? Keď nie ste šéfkuchár, varenie sa môže stať výzvou. Pripálené,…

19. 10. 2025 | 0 komentárov

Ako sa Putin dostane do Budapešti? Nebude to ľahké. Pozrite si mapu

Najpravdepodobnejšia trasa Putinovho letu do Budapešti vedie cez Čierne more, Turecko, Stredozemné more, Čiernu Horu a Srbsko. A zo Srbska…

18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Chatár si po páde zo schodov na Martinských holiach poranil hlavu a chrbticu

Horskí záchranári z Veľkej Fatry zasahovali v sobotu dopoludnia na chate na Martinských holiach. Sedemdesiatročný chatár po páde zo schodov…

18. 10. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinská novinárka: Zelenský sa ma snaží 3 roky dostať do väzenia za to čo teraz sám navrhuje

USA, 18. októbra 2025 - „Musíme sa zastaviť tam, kde sme teraz“: Zelenskyj súhlasil s Trumpovými slovami, že konflikt na…

19. 10. 2025 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Vo veku 48 rokov zomrel basgitarista a zakladajúci člen Limp Bizkit Sam Rivers. Kapelu Limp Bizkit v roku 1994 založili Fred Durst, John Otto, Leor Dimant známy pod prezývkou DJ Lethal a Sam Rivers.

11:10

Obchodníci v Bangladéši začali vyhodnocovať straty po požiari v nákladnom komplexe hlavného medzinárodného letiska. Vládni predstavitelia už začali vyšetrovanie možného podpaľačstva.

10:58

.

Petičnému výboru neumožnili odovzdať petíciu za odvolanie predsedu Klubu slovenských turistov v Žiline

Predstaviteľom petičného výboru neumožnili na sobotnom zasadnutí Valného zhromaždenia Klubu slovenských turistov v Žiline odovzdať petíciu za odvolanie súčasného predsedu…

18. 10. 2025 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov

Keď sa identikit nepodarí. To najlepšie z policajných pátračiek

Takto to dopadne, keď sa identikit nepodarí. Toto sú najlepšie fotografie z policajných pátračiek. Správy očitých svedkov sú pre vyšetrovanie…

19. 10. 2025 | 0 komentárov

Stretnutie Trumpa a Zelenského. Napätie a krik. Čo sa stalo a (ne)dohodlo?

Hlavným výsledkom je, že Ukrajina zrejme nedostane rakety Tomahawk. Aspoň nie v najbližšom čase. USA sa dostali na pokraj prudkého…

18. 10. 2025 | Aktualizované 18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Aktualizované 18. 10. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Svätá stolica súhlasila s dočasným zrušením 15. septembra

Svätá stolica súhlasila s dočasným zrušením sviatku Sedembolestnej Panny Márie 15. septembra ako dňa pracovného pokoja na budúci rok. Potvrdila…

18. 10. 2025 | Aktualizované 18. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Aktualizované 18. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Chová sa ako posledný marketingový šmejd

Opozícia reaguje na ostatnú „atomofku” Igora Matoviča. Ten radosť mať nebude…

18. 10. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
18. 10. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Miro Majerník

Marián Tkáč

Marek Brna

Andrej Sablič

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov