NAŽIVO

Guterres vyjadril poľutovanie nad Trumpovym rozhodnutím o vystúpení USA zo 66 medzinárodných organizácií. „OSN má zodpovednosť pomáhať tým, ktorí sú na nás závislí. Naše mandáty budeme naďalej s odhodlaním plniť,“ avizoval Guterres.

Včera 20:23

Arákčí vyhlásil, že Irán nechce vojnu s Izraelom ani s USA, no je pripravený brániť sa v prípade, že bude opäť napadnutý.

Včera 20:12

Steve Witkoff a Jared Kushner odovzdali Kirillovi Dmitrievovi projekt mierového plánu dohodnutý s Ukrajinou, ktorý má byť odovzdaný Putinovi, informuje Axios s odvolaním sa na zdroj.

Zdroj poznamenal, že po dosiahnutí dohody s Ukrajinou takmer vo všetkých aspektoch plánu Biely dom chce od ruského prezidenta Vladimíra Putina jasnú odpoveď na tento návrh.

Včera 19:46

Macron vyhlásil, že Francúzsko bude hlasovať proti obchodnej dohode medzi EÚ a Mercosurom.

Včera 19:45

Predseda venezuelského parlamentu Jorge Rodríguez oznámil prepustenie „veľkého počtu“ väzňov, medzi ktorými sú aj cudzinci.

Včera 19:45

Španielska vláda a katolícka cirkev podpísali dohodu o odškodnení obetí sexuálneho zneužívania zo strany duchovných.

Včera 19:34

Spoločnosť Vitol získala od americkej vlády predbežné povolenie na začatie rokovaní o dovoze a vývoze ropy z Venezuely na 18 mesiacov.

Včera 19:33

Veľvyslanectvo USA v Kyjeve varuje pred „potenciálne vážnym vzdušným útokom, ktorý môže nastať kedykoľvek v priebehu najbližších dní“.

Upresňuje sa, že varovanie sa týka celého územia Ukrajiny.

Včera 19:32

Hovorca gazského úradu civilnej obrany Mahmúd Basal uviedol, že pri izraelských útokoch v Pásme Gazy zahynulo sedem ľudí vrátane štyroch detí.

Včera 19:08

Herzog sa stretol s bývalým osobitným vyslancom OSN pre Blízky východ Nikolajom Mladenovom. Podľa medializovaných správ sa očakáva, že Mladenov bude pôsobiť v takzvanej Rade mieru, ktorá má dozerať na apolitický palestínsky výbor, ktorý by po vojne spravoval Pásmo Gazy.

Včera 18:32

Burkina Faso, Mali a Niger odsúdili zvrhnutie Maduraa nedávnu operáciu USA vo Venezuele označili za „akt agresie“.

Včera 18:18

Luiz Inácio Lula da Silva vetoval zákon, ktorý by znížil 27-ročný trest odňatia slobody Jaira Bolsonara odsúdeného v roku 2025 za pokus o prevrat.

Včera 17:52

Generálny riaditeľ UNRWA Philippe Lazzarini uviedol, že agentúra OSN pre pomoc palestínskym utečencom v priebehu niekoľkých týždňov otvorí svoju kanceláriu v Ankare.

Včera 17:30

Na ceste I/59 v katastri obce Medzibrodie nad Oravou (okres Dolný Kubín) sa vo štvrtok popoludní zrazili dve osobné motorové vozidlá. Informovalo o tom operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Žiline. Dopravná nehoda vozidiel si vyžiadala aj zranenie. Na mieste zasahuje päť hasičov z Dolného Kubína s dvomi kusmi techniky.

Včera 17:17

Zo simulácie incidentu, ktorej výsledky zverejnila kórejská opozícia vyplýva, že 179 ľudí, ktorí v decembri 2024 zahynuli pri havárii juhokórejského lietadla, by prežilo, keby na sa konci letiskovej dráhy nenachádzala betónová konštrukcia, do ktorej lietadlo narazilo.

Včera 16:53
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

MK SR: Polovica prihlásených poslancov na prieskum neprišla (2)

Bratislava 6. mája (TASR) – Dnes pokračoval na ministerstve kultúry poslanecký prieskum, ktorý iniciovali opoziční poslanci. Zo šiestich nahlásených opozičných poslancov však prišli len traja. Pre TASR to uviedol hovorca rezortu kultúry Jozef Bednár s tým, že ministerstvo poskytlo poslancom "všetky materiály týkajúce sa schváleného cieľa prieskumu".

"Tento prieskum bol schválený Výborom NR SR pre kultúru a médiá, pričom uznesenie výboru presne definuje, že cieľom je sprístupnenie zmlúv, právnych stanovísk, právneho auditu a analýzy, ktoré viedli k dohode o urovnaní zmluvy s konzorciom Tender Media Group (TMG)," dodal Bednár. "Takto konkrétne zameraný prieskum navrhli sami opoziční poslanci, preto je zarážajúce, že tak ako prvýkrát, aj dnes požadovali predložiť dokumenty, ktoré neviedli k spomínanej dohode o urovnaní a nemali na jej uzavretie žiadny vplyv," konštatoval.

Ministerstvo kultúry podľa neho postupovalo korektne a v zmysle uznesenia Výboru NR SR pre kultúru a médiá poskytlo poslancom už 25. apríla 2013 všetky materiály, ktoré viedli k dohode o urovnaní. "Tieto materiály vrátane právnych analýz mohli poslanci neobmedzený čas študovať, preto bolo zavádzajúce ich tvrdenie, že ministerstvo im príslušné materiály nevydalo. Ministerstvo im poskytlo právne analýzy spôsobom, ktorý rešpektoval, že externé advokátske kancelárie neudelili súhlas na sprístupnenie svojich analýz," konštatuje Bednár. "Keďže advokátske kancelárie neudelili súhlas na sprístupnenie svojich analýz, MK SR nie je oprávnené konať v tejto veci inak, ako to už urobilo 25. apríla 2013. Ani zákon o rokovacom poriadku NR SR totiž neprelamuje zákaz sprístupniť informáciu podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám, ak by sa tým porušila ochrana duševného vlastníctva," dodal s tým, že identicky postupoval aj poslanec Daniel Krajcer vo funkcii ministra. "Vtedy poslancovi NR SR Marekovi Maďaričovi umožnil len v jeho prítomnosti nahliadnuť do ním objednanej analýzy," uzavrel Bednár.

Poslanci parlamentného výboru pre kultúru a médiá prvýkrát realizovali na Ministerstve kultúry (MK) SR poslanecký prieskum kvôli procesu digitalizácie kultúrneho dedičstva 25. apríla. Keďže niektoré dokumenty dostali len k nahliadnutiu, ale nie k dispozícii, dohodli sa s rezortom na tom, že sa môžu 6. mája vrátiť a žiadať ich opäť. Ministerstvo medzitým požiadalo advokátske kancelárie o súhlas s vydaním analýz, tie však nesúhlasili.

"To podstatné nám vlastne nevydali. Je logické, že právne posudky musia posúdiť právnici," reagoval 25. apríla nezávislý poslanec, exminister kultúry Daniel Krajcer, ktorý chcel dať kópie analýz k dispozícii svojim právnikom.

Trojica opozičných poslancov po dnešnom prieskume vyhlásila, že sa podozrenia z účelového konania ministra Maďariča prehĺbili. "Aj na dnešnom poslaneckom prieskume odmietol minister kultúry Marek Maďarič definitívne vydať kópie právnych stanovísk vedúcich k obnoveniu škandalóznej zmluvy so súkromným konzorciom TMG. Návrh opozície, aby sa prieskumu mohli zúčastniť právnici, minister rovnako odmietol," tvrdia. Podľa poslancov sa tak oni, ale ani odborná či laická verejnosť, nemôžu kvalifikovane oboznámiť s tým, čo viedlo ministra k urovnaniu zmluvy s konzorciom TMG.

.

"Po niekoľkohodinovom laickom štúdiu sprístupnených stanovísk sme dospeli k viacerým záverom. Po prvé, právnikom, ktorí posudzovali opätovné uzavretie zmluvy, neboli doručené všetky relevantné dokumenty pre poskytnutie stanoviska, ako napríklad známa doručenka o vypovedaní zmluvy. Pritom v oboch právnych stanoviskách bolo zdôraznené, že v prípade, ak by boli doručené aj ďalšie relevantné dokumenty, ich právne závery sa budú korigovať," tvrdia Krajcer, Pavol Abrhan (KDH) a Jozef Viskupič (OĽaNO). "Po druhé, právne stanovisko pána Bžána obsahovalo odporúčania, ako môže ministerstvo postupovať. Jednou z možností, ktorú mal minister k dispozícií, bolo aj ukončenie platnosti zmluvy s konzorciom TMG podľa zákona," uvádzajú.

Minister si podľa nich dal vypracovať právne stanoviská, pričom právnikom nedodal všetky relevantné dokumenty. "Z týchto stanovísk zároveň vyplýva, že minister mohol ukončiť platnosť zmluvy s TMG podľa zákona. Čo teda viedlo ministra k obnoveniu škandalóznej zmluvy, ktorá vracia TMG opäť do hry, sa verejnosť nikdy nedozvie. Keďže minister si zo štyroch možných variant ďalšieho postupu vybral urovnanie zmluvy s TMG, podozrenie, že nekoná v záujme občanov, ale v záujmu súkromného konzorcia, sa iba prehĺbilo," vyhlásil Viskupič.

Prieskum na MK v súvislosti s digitalizáciou kultúrneho dedičstva odsúhlasil parlamentný výbor pre kultúru a médiá 4. apríla.

Základnú zmluvu na externú digitalizáciu národného kultúrneho dedičstva podpísal s konzorciom v roku 2010 za rezort kultúry Marek Maďarič (Smer-SD). Nový šéf rezortu Daniel Krajcer (SaS), ktorý na post ministra nastúpil po parlamentných voľbách v roku 2010, ju krátko na to vypovedal. Platnosť výpovede však TMG spochybňuje. V roku 2012 sa stal ministrom kultúry opäť Marek Maďarič. Po tom, ako mu TMG pohrozilo žalobou týkajúcou sa neplatnosti Krajcerovej výpovede, sa rozhodol spor urovnať a uznať platnosť pôvodnej zmluvy s TMG.

.

UPOZORNENIE: Správa bola rozšírená o 7. až 9. odsek.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.

ĎALŠIE Z HS













.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

Ján Droppa

.
.
.

Slovensko dobieha v eurách, ale zaostáva v kúpnej sile. Prečo a čo s tým

Keď ceny dobiehajú rýchlejšie než výkon, pridané eurá na výplatnej páske sa v obchode stratia. Potrebujeme nový motor: produktivitu, investície…

09. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

.

Čína útočí. Úpadok európskeho automobilového priemyslu pocítime všetci

Kde sa dvaja bijú, tretí víťazí – USA sa obracia do seba, zatiaľ čo EÚ márne naťahuje vojnu na Ukrajine…

09. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Karibská kríza Trumpa a Putina. Prečo Moskva mlčí

Udalosti posledných dní – operácia USA vo Venezuele, zajatie ruského tankera vyvolali silné rozrušenie na ruských Z-kanáloch

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Trump navrhol radikálne zvýšiť vojenský rozpočet USA. Podľa novinára Carlsona tieto plány znamenajú prípravu na veľkú vojnu

Americký prezident Donald Trump navrhol radikálne zvýšiť vojenský rozpočet USA – z 901 miliárd dolárov v tomto roku na 1,5…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nechcú mrznúť kvôli Zelenskému, ale vláda má iné starosti

Nemci vyšli do ulíc s transparentmi Mrznúť pre Zelenského?

09. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Trump predpovedá „oveľa dlhší“ dohľad Spojených štátov nad Venezuelou

Americký prezident Donald Trump v stredu 8. januára vyhlásil, že očakáva, že Spojené štáty budú po odvolaní venezuelského prezidenta Nicolása…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Francúzsko a Veľká Británia chcú do Ukrajiny vyslať až 15-tisíc vojakov, čo je podstatne menej, ako sa očakávalo

Francúzsko a Veľká Británia chcú do Ukrajiny vyslať až 15-tisíc vojakov, čo je podstatne menej, ako sa očakávalo, píše The…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Smrteľné strety v Iráne vstúpili do 11. dňa protestov

V celom Iráne pokračujú násilné strety medzi protivládnymi demonštrantmi a bezpečnostnými silami, keďže demonštrácie vyvolané prehlbujúcou sa ekonomickou krízou vstúpili…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Venezuela je otvorená dohode o rope, tvrdí Rodríguezová, zatiaľ čo Vance tvrdí, že Spojené štáty „kontrolujú“ zdroje krajiny

Trumpova administratíva si nárokuje kontrolu nad venezuelskou ropou po tom, ako v stredu zadržala dva sankcionované tankery, informuje o tom…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Takto lejú peniaze z Bruselu do Sorosových médií

Brusel nalieva peniaze do mediálnych produktov patriacich ku globálnej progresívnej sieti. Najnovšie získali značné prostriedky v rámci mediálneho projektu financovaného…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

Kolumbijský prezident sa dohodol s Trumpom na spoločnom postupe proti povstalcom pašujúcim kokaín

Kolumbijský ľavicový prezident Gustavo Petro sa dohodol so svojím americkým kolegom Donaldom Trumpom na „spoločných akciách“ proti povstalcom pašujúcim kokaín…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vojská na Ukrajinu iba so súhlasom Ruska? To sa načakajú

Merz vyhlásil, že bez súhlasu Ruskej federácie Británia a Francúzsko nebudú môcť vyslať svoje vojská na Ukrajinu

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Rusko posiela odkaz koalícii ochotných: Zahraničné jednotky na Ukrajine budú pokladané za legitímne vojenské ciele

Rusko vo štvrtok vyhlásilo, že prítomnosť akýchkoľvek zahraničných vojsk na Ukrajine bude považovať za legitímny vojenský cieľ

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Arda Güler by mohol posilniť Arsenal. "Nový Lukaku" na lane Aston Villy

Prestupová horúčka sa koncom prvého týždňa po otvorení januárového prestupového okna poriadne rozbieha. V médiách sa objavili správy o nových…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

Generál hodnotí stretnutie v Paríži: “Toto je na návštevu lekára”

Signálna diplomacia, vágne vyhlásenia a nepochopenie reality. To je „Koalícia ochotných“ v roku 2026. Týmito slovami zhrnul stretnutie v Paríži generál Jozef Viktorín.…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Trump pripravuje novú operáciu

USA, 8. januára 2026 - Zatiaľ čo sa celý svet spamätáva z únosu Madura, vo Washingtone sa podľa všetkého pripravujú…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Ďalšia žaloba na „kráľovnú Ursulu“ a Európsku komisiu pod jej vedením

Je vojna najlepší biznis?

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Video: V Iráne vypukla revolúcia, bezpečnostné sily spustili paľbu na ozbrojených povstalcov

Irán, 8. januára 2026  - Teherán dnes v noci vyzerá ako vojnová zóna. V Iráne prudko zosilnili protesty: demonštranti pália…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Tucker Carlson si myslí, že Trump zmenil všetky normy

Po Trumpových krokoch vo Venezuele nie je na ruskom vpáde do Ukrajiny „nič zlé“. Vyhlásil to americký konzervatívny novinár Tucker…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tajomný ostrov Sommarøy: Miesto, kde čas plynie inak

Čas na niektorých miestach sveta ľudia vnímajú úplne inak než v bežnom živote, a jedným z nich je nórsky ostrov…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Nvotová oznámila, že bojuje so zákernou diagnózou

Slovenská herečka a speváčka Dorota Nvotová oznámila, že bojuje so zákernou diagnózou

08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Veteránka Kuzminová obsadila v šprinte v Oberhofe výborné 20. miesto

Na včerajších pretekoch biatlonového Svetového pohára v šprinte na 7,5 kilometra sa dostali na bodované priečky až tri pretekárky reprezentujúce…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Koľkokrát ste už v ambulancii, počuli vetu „Všetko máte v poriadku“ – a predsa ste sa necítili zdraví?

Koľkokrát ste už sedeli v ambulancii, počuli vetu „Všetko máte v poriadku“ – a predsa ste sa necítili zdraví? Koľkokrát…

08. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Je náš svet simulácia? Vtipné fotografie nám ho ukazujú z inej perspektívy

Simulácia reality je myšlienka, ktorá sa zvyčajne objavuje vo vedeckej fantastike, no niektoré skutočné momenty ju dokážu znepokojivo pripomenúť. Svet…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

.

PS znovu nahralo Orbánovým protivníkom. Je slovenská štátnosť v ohrození?

Kým naša opozícia mľaská nad teoretickými postihmi za verejné popieranie Benešových dekrétov po novej úprave Trestného zákona, svoj kúsok torty…

08. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Francúzski farmári blokujú centrum Paríža

Francúzski poľnohospodárski producenti zorganizovali v Paríži rozsiahly protest proti obchodnej dohode EÚ s krajinami MERCOSUR, pričom zablokovali kľúčové diaľnice a…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Szijjártó: „Západné európske krajiny vytvárajú hrozbu priamej vojny s Ruskom“

Maďarský minister zahraničných vecí komentoval závery stretnutia „Koalície ochotných“ v Paríži. Péter Szijjártó odmieta bruselské „rozhodnutie o vojne“ a varuje…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Guterres vyjadril poľutovanie nad Trumpovym rozhodnutím o vystúpení USA zo 66 medzinárodných organizácií. „OSN má zodpovednosť pomáhať tým, ktorí sú na nás závislí. Naše mandáty budeme naďalej s odhodlaním plniť,“ avizoval Guterres.

Včera 20:23

Arákčí vyhlásil, že Irán nechce vojnu s Izraelom ani s USA, no je pripravený brániť sa v prípade, že bude opäť napadnutý.

Včera 20:12

Steve Witkoff a Jared Kushner odovzdali Kirillovi Dmitrievovi projekt mierového plánu dohodnutý s Ukrajinou, ktorý má byť odovzdaný Putinovi, informuje Axios s odvolaním sa na zdroj.

Zdroj poznamenal, že po dosiahnutí dohody s Ukrajinou takmer vo všetkých aspektoch plánu Biely dom chce od ruského prezidenta Vladimíra Putina jasnú odpoveď na tento návrh.

Včera 19:46

.

Trump schválil pokračovanie príprav nadstraníckeho návrhu sankcií voči Rusku

Americký prezident Donald Trump dal zelenú pokračovaniu príprav nadstraníckeho návrhu sankcií voči Rusku. V americkom Senáte by sa o ňom…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Slovensko a Česko obnovia spoločné rokovania vlád, najbližšie bude v Česku

Slovensko a Česká republika sa vrátia k formátu spoločného rokovania vlád. Na pokračovaní sa dohodli premiér SR Robert Fico a…

08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

USA únosom Nicolása Madura porušili medzinárodné právo, tvrdí Laššáková

Europoslankyňa Judita Laššáková komentovala posledné kroky Donalda Trumpa v oblasti globálnej politiky – USA únosom Nicolása Madura porušili medzinárodné právo

08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Šimečka prišiel s ďalším „skvelým“ nápadom

Michal  Šimečka prišiel s ďalším „skvelým“ nápadom a vyzval premiéra, aby zrušil zákazku na nový blok jadrovej elektrárne v Jaslovských…

08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Zelenskyj počas ceremoniálu na Cypre diktoval svoje podmienky EÚ

Volodymyr Zelenskyj počas prejavu na Cypre opäť diktoval Európanom podmienky: poskytnúť Ukrajine viac peňazí v čo najkratšom čase a urýchliť vstup krajiny…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

ĎALŠIE Z HS













.

Blogy

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

Ján Droppa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov