NAŽIVO

Lufthansa požiadala svojich zamestnancov, aby sa pripravili na odchod z Izraela, informoval korešpondent izraelskej spravodajskej služby N12 Dean Fisher.

Podľa jeho informácií môže byť letecká doprava s Izraelom pozastavená od štvrtka 15. januára.

Letecká spoločnosť Austrian Airlines tiež oznámila zrušenie zajtrajších letov z Viedne do Tel Avivu a z Tel Avivu do Viedne. Spoločnosť však tvrdí, že zrušenie je spojené s nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Izraelské médiá medzitým píšu o obavách z útoku Iránu na Izrael v prípade útoku USA na Irán.

20:18

Zelenskyj oznámil, že v energetickom sektore bude vyhlásený „výnimočný stav“ po nepretržitých ruských útokoch, ktoré ovplyvňujú dodávky tepla a elektriny počas mrazivých dní.

20:17

Najmenej štyri osoby zomreli počas prvých desiatich dní roku 2026 v USA vo väzbe Imigračného a colného úradu (ICE). Išlo o mužov vo veku 42 až 68 rokov, pričom dvaja pochádzali z Hondurasu, jeden z Kuby a posledný z Kambodže.

20:17

Orbán oznámil, že Maďarsko spúšťa petíciu proti fondom EÚ určeným pre Ukrajinu.

20:16

Vláda francúzskeho premiéra Sébastiena Lecornua ustála obe hlasovania o opozičných návrhoch na vyslovenie nedôvery.

20:15

Patrioti pre Európu vyvolali hlasovanie o nedôvere voči Európskej komisii. Podľa zdrojov agentúry DPA o tom v stredu lídrov parlamentných skupín informovala Roberta Metsolová.

19:55

Člen Rady guvernérov Fedu Stephen Miran kritizuje predstaviteľov zahraničných centrálnych bánk pre ich podporu vyjadrenú šéfovi Fedu Jeromeovi Powellovi, ktorý čelí vyšetrovaniu zo strany federálneho ministerstva spravodlivosti.

19:55

Kanál 7×7 (semnasem) na sieti Telegram uviedol, že úrady v niekoľkých ruských regiónoch opäť výrazne zvýšili náborové bonusy pre zmluvných vojakov.

19:54

Nórska mimovládna organizácia Iran Human Rights oznámila, že počas protivládnych demonštrácií v Iráne zabili bezpečnostné zložky najmenej 3428 ľudí a ďalších viac ako 10.000 zatkli.

19:53

Novinárske združenie SNTP oznámilo, že medzi desiatkami väzňov prepustenými vo Venezuele je aj popredný opozičný aktivista a novinár Roland Carreňo.

19:52

Nawrocki prijal v Prezidentskom paláci predstaviteľov cirkví a organizácií národnostných menšín vrátane slovenskej. Uviedol, že Poľsko je otvorené všetkým menšinám a vierovyznaniam a on sa ako hlava štátu cíti zodpovedný za všetkých občanov republiky.

19:52

Nemecký vicekancelár Lars Klingbeil upozornil, že dlhoročné transatlantické partnerstvo medzi Európou a USA prechádza historickým obdobím prevratných zmien a rozpadáva sa.

19:51

Súd v prípade podvodu pri charitatívnom predaji sladkostí oslobodil taliansku módnu influencerku Chiaru Ferragniovú.

19:40

Egyptský minister zahraničných vecí Badr Abdalátí vyhlásil, že všetky zainteresované strany „dosiahli konsenzus“ ohľadom zloženia 15-členného palestínskeho technokratického výboru, ktorý má spravovať povojnové Pásmo Gazy.

18:49

Podľa Pavla Latušku, podpredsedu exilového kabinetu a bývalého člena vlády režimu Alexandra Lukašenka, sa bieloruská opozícia pripravuje na prevzatie moci po odchode prezidenta.

18:48

Szijjártó sa vo štvrtok v Belehrade stretne s ministerkou energetiky Srbska Dubravkou Dedovićovou Handanovičovou, s ktorou bude rokovať okrem iného o kúpe ruského podielu v srbskej ropnej spoločnosti (NIS).

18:46

Witkoff oznámil, že USA začali druhú fázu Trumpovho mierového plánu pre Pásmo Gazy, zameranú na odzbrojenie palestínskeho militantného hnutia Hamas, vytvorenie prechodnej technokratickej vlády a začiatok obnovy tejto palestínskej enklávy.

18:20

USA môžu zaútočiť na Irán v najbližších 24 hodinách, píše agentúra Reuters s odvolaním sa na európskych úradníkov.

Nemenovaný izraelský predstaviteľ sa domnieva, že Trump zrejme už prijal rozhodnutie o vojenskom zásahu v Iráne.
rán varoval susedné krajiny, v ktorých sú prítomní americkí vojaci, že v prípade amerického útoku zaútočí na americké základne.

V súvislosti s tým USA prijali rozhodnutie stiahnuť časť personálu zo základní na Blízkom východe, povedal novinárom americký úradník.

Ako sme informovali, niektorí vojaci dostali pokyn opustiť americkú leteckú základňu Al-Udeid v Katare do večera 14. januára. Jeden z informátorov agentúry upresnil, že nejde o evakuáciu, ale o presun.

18:16

Egyptský minister zahraničných vecí Badr Abdalátí vyhlásil, že Káhira prijme všetky potrebné opatrenia, aby zaistila jednotu Sudánu.

18:06
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Boris Kollár: Hnutie Sme rodina vyzýva ministerku Kalavskú, aby prestala traumatizovať pacientov

Hnutie Sme rodina opakovane žiada ministerku zdravotníctva Andreu Kalavskú, aby prestala traumatizovať slovenských pacientov. Ešte sa neskončila sága ohľadne stratifikácie nemocníc, pri ktorej je viac-menej jasné, že je ušitá na mieru finančnej skupiny Penta, a už máme na svete novú revíziu úhrad liekov, ktorá niektorých pacientov dostane do ťažko riešiteľnej situácie. Peniaze sú prvoradé, zdravie bude v niektorých prípadoch asi len pre vyvolených

❚❚
.

Na začiatku septembra sme upozorňovali na šialený nápad ministerky zdravotníctva podpísať revíziu úhrad liekov bez toho, aby bola vyhláška riadne prekonzultovaná s odborníkmi a zároveň boli pri nej zohľadnené medicínske kritériá. Bili sme na poplach, pretože po analýze samotného návrhu nám bolo zrejmé, že slovenský pacient po jej prijatí kruto zaplače. “Hnutie Sme rodina sa nikdy nestotožní s revíziou úhrad, ktorá bude mať za následok drastické zvýšenie doplatkov za lieky pre ľudí. Tento necitlivý prístup je výsmechom tejto vlády, pľuvancom do tváre pacientov. Je nemysliteľné, aby ťažko chorí ľudia museli zo svojich peňaženiek vyťahovať stovky či tisíce eur a šéfka rezortu bude pritom tvrdiť, že jej rozhodnutie sa v žiadnom prípade negatívne pacienta nedotkne. To myslí vážne ? Ak ministerka nevidí dôsledky, ktoré vyhláška so sebou prinesie, tak nemá na svojom mieste čo hľadať,” povedal Boris Kollár, líder hnutia SME RODINA.

Nová revízia úhrad liekov je nielen necitlivá k pacientom, morálne neúnosná, ale aj odborne spochybniteľná. Ako uviedol Martin Višňanský, expert hnutia pre zdravotníctvo: “Doplatky pri niektorých liekoch sú hrozivé. Upozorňujem však ešte na jeden problém, na ktorý sme prišli vďaka dôkladnej analýze. Pri niektorých kombináciách liekov sa počíta úhrada ako súčet úhrad jednotlivých zložiek, ale pritom sa úplne ignoruje, že spomínané zložky sú v úplne iných liekových formách a na úplne iné indikácie… Inak povedané, pacienti s ťažkou formou astmy a chronickou obštrukčnou chorobou pľúc (zvyčajne starší ľudia, nie zriedka invalidi) budú doplácať na svoje lieky preto, lebo niekto od zeleného stola na Ministerstve zdravotníctva si povedal, že, s prepáčením, sopeľ je porovnateľný s týmito dvomi vážnymi ochoreniami.”

Ministerstvo zdravotníctva po spŕške kritiky zo všetkých strán tvrdí, že revízia úhrad nie je definitívna. Znamená to asi toľko, že do 22.10.2019 môže napr. výrobca podať námietku, alebo znížiť cenu. Je verejným tajomstvom, že MZ v tom prvom prípade zvyčajne odpovie záporne, čo má za následok len to, že navrhovaná revízia bude platná a navyše si štátny rozpočet polepší, keďže za každú námietku sa najprv skladá kaucia vo výške 3000 eur… To, že niektoré lieky, ktorých sa nová revízia dotkne drastickým spôsobom, sú nenahraditeľné, je kapitola sama osebe. Ministerka akoby nebrala do úvahy, že nie každému pacientovi vyhovuje generikum a nielenže z nejakého dôvodu liečba jeho pomocou nezaberá, ale, čo je ešte horšie, pri niektorých diagnózach nemá ani veľmi na výber. V takomto prípade môže byť nový doplatok pre pacienta priam likvidačný! “Úprimne povedané, tento prístup nedokážeme pochopiť. Tu neobstojí argument, že revízia úhrad sa robí v zmysle platnej legislatívy každé tri mesiace, čo je dané zo zákona. Šetrenie na úkor zdravia pacientov – tu skutočne niet viac čo dodať,” dodala Zuzana Šebová, poslankyňa hnutia Sme rodina – Boris Kollár.

.

V posledných týždňoch kľučkuje ministerka zdravotníctva od jedného klamstva k ďalšiemu. Najprv stratifikácia a uistenie, že nie je ani náhodou pripravovaná pre finančnú skupinu Penta, potom škandál na neurochirurgii v Bratislave a uistenie, že to nebolo osobné, až nakoniec nová revízia úhrad s katastrofálnymi doplatkami a uistením, že robí všetko pre blaho pacienta. Nájde sa ešte vôbec niekto, kto jej v tomto seba zničujúcom procese uverí ?

TASR o tom v pondelok informoval poslanec NR SR Boris Kollár

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Marek Horňanský psychológ

Gustáv Murín

Marek Brna

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Erik Majercak

.
.
.

Moskva obvinila Kyjev z utorkového útoku na grécke tankery v Čiernom mori

Ruské ministerstvo obrany v stredu obvinilo Ukrajinu z útoku dronmi na grécky tanker pri ruskom pobreží v Čiernom mori, ku…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Je známa cena, za akú chcú USA kúpiť Grónsko

Americký minister zahraničných vecí Marco Rubio má pripraviť návrh na kúpu Grónska za 700 miliárd dolárov, píše NBC News

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Sú známe podrobnosti razie u Tymošenkovej

Spolupracovník Julie Tymošenkovej priblížil, ako prebiehala prehliadka NABU v sídle strany „Batkyvšina“ a zverejnil podrobnosti o prípade političky

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

USA sťahujú svojich vojakov zo základní na Blízkom východe

USA stiahli časť personálu zo svojich vojenských základní na Blízkom východe

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Viktor Orbán ostro kritizoval bruselský plán: „Je čas počúvať zdravý rozum“

Viktor Orbán sa na sociálnej sieti Facebook podelil o niekoľko myšlienok týkajúcich sa plánu, ktorý dnes predložila a prijala Európska…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Súčasný primátor Bratislavy Vallo by mal opätovne obhajovať post

Súčasný primátor Bratislavy Matúš Vallo   by mal v tohtoročných komunálnych voľbách opätovne obhajovať svoj post. Kandidatúru plánuje oficiálne ohlásiť…

14. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov

Poslanec-provokatér a plán na reorganizáciu Verchovnej rady. Čo stojí za prípadom Julie Tymošenkovej

Ako informovali zdroje vo Verchovnej rade, poslancom, ktorý nahrával rozhovory s Juliou Tymošenkovou a „prezradil“ ich NABU, bol poslanec zo…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

V Nemecku začali prvé súťaže, kde Rusi opäť vystupujú pod svojou vlajkou

Svetový pohár v behu na lyžiach pre športovcov s telesným postihnutím sa koná v nemeckom meste Finsterau od 14. januára,…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Rezort financií chce opäť zefektívniť výber DPH, zameria sa na rizikové subjekty

Ministerstvo financií pripravilo ďalšie systematické legislatívne opatrenie, ktorého cieľom je boj proti daňovým únikom. Ako rezort informoval, tentoraz sa opäť…

14. 01. 2026 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Prieskum: Voľby by vyhrali progresívci, v parlamente by boli aj Demokrati

Ak by sa parlamentné voľby konali v prvej polovici januára, vyhralo by ich hnutie Progresívne Slovensko so ziskom 20,8 percenta…

14. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

USA pozastavujú vydávanie víz občanom z Ruska a Iránu

Informuje o tom stanica Fox News s odvolaním sa na internú správu Ministerstva zahraničných vecí USA

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 10 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 10 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj sa stretol s novým ministrom obrany Fedorovom

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa stretol s novovymenovaným ministrom obrany Michailom Fedorovom. Zelenskyj informoval, že mu stanovil prvé priority vo…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Americkí vyjednávači Kushner a Witkoff majú plánovať stretnutie s Putinom v Moskve

Vyslanec Bieleho domu Steve Witkoff a zať amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner údajne plánujú cestu do Moskvy, kde sa…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajine hrozí „obrovská diera“ v rozpočte

Vyhlásenie Ursuly von der Leyenovej o pridelení úveru pre Ukrajinu vo výške 90 miliárd eur predstavuje potenciálne veľmi veľký problém…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Energetická ombudsmanka pre HS: Energopomoc je na štvorku, vláda urobila zásadné chyby

Občianske združenie Energetický ombudsman funguje okrem iného ako poradca v energetických otázkach, ľuďom tiež pomáha v oblasti dodávok energií, ale rieši aj…

14. 01. 2026 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov

Premiér nespochybňuje ústavné právomoci generálneho prokurátora

Premiér Robert Fico nespochybňuje ústavné právomoci generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Uviedol to v reakcii na Žilinkove rozhodnutie obrátiť sa na…

14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Trump vyhlásil, že USA potrebujú Grónsko na vytvorenie systému „Golden Dome“

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že Spojené štáty potrebujú Grónsko na realizovanie protiraketového projektu „Golden Dome“ a vyzval NATO, aby…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

V EÚ rozhodujú, kto sa postaví Putinovi

V Európskej únii sa diskutuje o vymenovaní vyjednávača, ktorý sa postaví Putinovi. Na túto pozíciu sa zvažuje bývalý taliansky premiér…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Už sa bijú: ďalšia veľká akcia proti korupcii na Ukrajine

Julia Tymošenková, bývalá premiérka a stále jedna z vplyvných postáv kyjevskej politiky aj biznisu, teraz predpoludním potvrdila, že protikorupčný úrad…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Tragédia na lyžovačke v Rakúsku. Lavína zabila 12-ročného českého chlapca

Tragicky sa skončila lyžovačka českej rodiny v rakúskom Bad Gasteine. Dvanásťročný chlapec zomrel po tom, čo ho strhla lavína. Ako…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Do boja sa zapojila ťažká mediálna artiléria: "Kuba sa od roku 1959 snaží zasadit USA smrtiaci úder"

USA, 14. januára 2026 - Nová americká invázia na Kubu mala už skôr nulovú pravdepodobnosť, ale po najnovšej analýze od…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Takto si užíval maďarský prezident v Paríži

Klára Dobrevová, predsedníčka opozičnej Demokratickej koalície , v utorok na online tlačovej konferencii oznámila, že sa im podarilo vysúdiť a…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Dôchodca Július Kubasák stojí pred súdom za schvaľovanie atentátu na premiéra

Na Špecializovanom trestnom súde , pracovisko Banská Bystrica, sa v stredu začal proces s Júliusom K., ktorý mal verejne schvaľovať…

14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Prečo by bola americká anexia Grónska zlou správou pre Čechov a Slovákov

Slovensko, 14. januára 2026 - Anexia Grónska Spojenými štátmi by vyzerala ako vzdialený arktický konflikt Dánska s USA. Pre Česko…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Generálny prokurátor napadol na ústavnom súde zmeny vo využívaní kajúcnikov

Generálny prokurátor Maroš Žilinka dnes na Ústavnom súde SR podal návrh na začatie konania o súlade novely Trestného poriadku, ktorá…

14. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Šatan novinárovi Denníka N: "Hráči s tou vojnou nič nemajú"

Šéf Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan a hlavný tréner národného tímu Vladimír Országh v stredu na tlačovej konferencii komentovali…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Harmonický rozvoj osobnosti človeka aj v treťom tisícročí? Ruský filozof vo svojom diele prináša unikátny návod

Slovensko, 14. januára 2026 - Kniha A. E. Usanina CESTOVNÝ PAS DO NOVÉHO SVETA ponúka unikátnu koncepciu harmonického rozvoja osobnosti…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Mysleli ste si, že ‚woke‘ končí? Brusel má iný plán

Európska komisia zverejnila svoje politické priority na rok 2026 a výsledok je ťažké zdôvodniť z akejkoľvek aspoň trochu realistickej perspektívy,…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Lufthansa požiadala svojich zamestnancov, aby sa pripravili na odchod z Izraela, informoval korešpondent izraelskej spravodajskej služby N12 Dean Fisher.

Podľa jeho informácií môže byť letecká doprava s Izraelom pozastavená od štvrtka 15. januára.

Letecká spoločnosť Austrian Airlines tiež oznámila zrušenie zajtrajších letov z Viedne do Tel Avivu a z Tel Avivu do Viedne. Spoločnosť však tvrdí, že zrušenie je spojené s nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Izraelské médiá medzitým píšu o obavách z útoku Iránu na Izrael v prípade útoku USA na Irán.

20:18

Zelenskyj oznámil, že v energetickom sektore bude vyhlásený „výnimočný stav“ po nepretržitých ruských útokoch, ktoré ovplyvňujú dodávky tepla a elektriny počas mrazivých dní.

20:17

Najmenej štyri osoby zomreli počas prvých desiatich dní roku 2026 v USA vo väzbe Imigračného a colného úradu (ICE). Išlo o mužov vo veku 42 až 68 rokov, pričom dvaja pochádzali z Hondurasu, jeden z Kuby a posledný z Kambodže.

20:17

Orbán oznámil, že Maďarsko spúšťa petíciu proti fondom EÚ určeným pre Ukrajinu.

20:16

Vláda francúzskeho premiéra Sébastiena Lecornua ustála obe hlasovania o opozičných návrhoch na vyslovenie nedôvery.

20:15

.

Vyberte si zrkadlo, ktoré odhalí, ako sa vidíte

Tento test osobnosti skúma obraz seba samého a sebauvedomenie prostredníctvom inštinktívneho výberu jedného z troch zrkadiel: Staré, ručné alebo zrkadlo…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Generácia X zachytená na fotografiách. Takto vyzeralo ich detstvo

Generácia X vyrastala v čase, keď detstvo patrilo uliciam, ihriskám a fantázii, nie obrazovkám. Voľnosť, špina na kolenách a návrat…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Prečo ruský S-500 Prometheus prekonáva všetko, čo má NATO

Rusko je o tri generácie pred USA v oblasti manévrovateľných hypersonických zbraní a tento náskok bol kľúčový pre vytvorenie systému…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Boj proti “dezinformáciám” ako stabilná dotácia

Vláda cez Digitálnu koalíciu financovala aj StratCom fórum opozície

14. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Viete prečo znova prichádza tento šialený “nápad’? Generál má odpoveď

Európska obrana ako výraz nemohúcnosti EÚ. To je priamy dôsledok nekompetentnosti európskych byrokratov. ..predovšetkým komisie, konštatuje vo svojom statuse generál…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Marek Horňanský psychológ

Gustáv Murín

Marek Brna

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Erik Majercak

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov