NAŽIVO

Saudská Arábia, Omán a Katar varujú USA pred novým úderom na Irán, píše The Wall Street Journal s odvolaním sa na zdroje.

Arabské krajiny upozornili americkú administratívu, že pokus o podobné kroky bude šokom pre ropné trhy, píše denník.

07:04

Trump sa predsa len vyjadril k Iránu, ale v porovnaní s tým, čo povedal skôr, neprezradil nič nové.

Znovu vyzval „iránskych patriotov“, aby pokračovali v protestoch, a povedal, že zrušil rokovania s iránskymi úradmi.

Dodajme, že má rôzne údaje o počte zabitých protestujúcich.

„Ak sú tieto čísla správne, zaobchádzajú s vami mimoriadne kruto,“ povedal Trump.

06:54

Najmenej 22 ľudí prišlo o život a viac než 75 ďalších utrpelo zranenia na východe Thajska po tom, čo sa stavebný žeriav zrútil na idúci osobný vlak. 

06:54

Ukrajinský dronový útok spôsobil dva požiare v priemyselnom areáli, zranil najmenej štyroch ľudí a poškodil obytné budovy v prístavnom meste Rostov nad Donom na juhozápade Ruska.

06:53

Rok 2025 bol tretím najteplejším v histórii meraní, potvrdila meteorologická služba Európskej únie Copernicus spolu s americkými vedcami z organizácie Berkeley Earth. Odborníci očakávajú, že ďalšie teplotné rekordy budú zaznamenané aj v nasledujúcich rokoch.

06:52

Venezuela prepustila viacerých zadržaných Američanov, oznámila miestneho času administratíva prezidenta Donalda Trumpa.

06:51

Polícia v americkom meste Los Angeles zadržala herca Kiefera Sutherlanda pre údajné napadnutie a vyhrážanie sa vodičovi taxislužby, oznámili tamojšie úrady.

06:51

Ruské drony zasiahli infraštruktúru v meste Kryvyj Rih, rodisku ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, a prerušili dodávky elektriny a tepla desaťtisícom ľudí. Zelenskyj krátko predtým priznal, že situácia na fronte aj pre obyvateľov po celej krajine sa naďalej zhoršuje.

06:50

Irán obvinil Spojené štáty zo snahy vytvoriť zámienku na vojenskú intervenciu, podnecovania politickej destabilizácie a ohrozovania suverenity islamskej republiky. Reagoval tak na vyjadrenia amerického prezidenta Donalda Trumpa o možných ráznych krokoch Washingtonu v súvislosti s iránskymi zásahmi proti demonštrantom a ich prípadnými popravami.

06:49

Predsedníčka Európskeho parlamentu Roberta Metsolová v liste adresovanom šéfke Európskej komisie Ursule von der Leyenovej vyzvala na zavedenie najprísnejších možných sankcií Európskej únie voči Iránu. Medzi jej navrhovanými opatreniami je aj zaradenie islamských revolučných gárd na zoznam teroristických organizácií. 

06:48

Kostarická vláda odhalila prípravu vraždy prezidenta Rodriga Chavesa v predvečer celoštátnych volieb začiatkom februára. Agentúra AFP uvádza, že sa v nich očakáva víťazstvo jeho strany.

06:47

Americký prezident Donald Trump varoval Irán pred ráznymi krokmi, ak tamojšie úrady v rámci snáh o potláčanie protivládnych protestov začnú popravovať demonštrantov. 

06:46

06:46

Americký prezident Donald Trump pohrozil, že jeho vláda odoberie americké občianstvo naturalizovaným migrantom zo „Somálska alebo akejkoľvek inej krajiny“, ktorí páchajú podvody na Američanoch. Vyjadril sa tak na zasadnutí Detroitského ekonomického klubu.

06:42

Predseda venezuelského parlamentu Jorge Rodríguez oznámil, že úrady prepustili z väzenia viac než 400 ľudí. Ľudskoprávne organizácie však tvrdia, že počet prepustených sa pohybuje len medzi 60 až 70 osobami.

06:42

Poľský prezident Karol Nawrocki sa poďakoval britskému premiérovi Keirovi Starmerovi za nasadenie vojakov Spojeného kráľovstva vo svojej krajine. Nawrocki počas dvojdňovej návštevy Británie ocenil pôsobenie takmer 150 vojakov britských ozbrojených síl v rámci NATO na poľskom území.

06:41

Apoštolský nuncius oznámil, že pápež plánuje čoskoro navštíviť Afriku, vrátane Angoly.

Včera 19:39

Nemecká prokuratúra obvinila dvoch Ukrajincov z napomáhania Rusku pri sabotážach. Podľa nej plánovali zaslať výbušné balíky z Nemecka na Ukrajinu podľa pokynov ruskej spravodajskej služby.

Včera 19:38

Orbán aj Péter Magyar reagovali na to, že prezident Tamás Sulyok vypísal termín parlamentných volieb. „12. apríla. Isté voľby!“ napísal Orbán. „Je to oficiálne: Maďarsko bude voliť o 89 dní, 12. apríla.“ uviedol Magyar, ktorý dodal: „Zdvihnite vlajky! Hor sa, k víťazstvu!“

Včera 19:38

Kim Jo-čong odmietla šancu na zlepšenie vzťahov so Soulom a od južného suseda požadovala ospravedlnenie za údajné narušenie vzdušného priestoru dronom.

Včera 19:37
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Zásah desiatok ozbrojených policajtov: Muž zadržaný po útoku autom v Londýne nespolupracuje s políciou

Niekoľko chodcov utrpelo v utorok zranenia po tom, ako do bezpečnostných zábran pred budovou britského parlamentu v Londýne narazilo vozidlo. Na mieste zasahovali desiatky ozbrojených policajtov, informuje spravodajská stanica Sky News.

❚❚
.

Polícia potvrdila, že v súvislosti s prípadom na mieste zadržala jedného podozrivého muža, ktorý sedel za volantom vozidla.

Vo vyhlásení londýnskej metropolitnej polície sa uvádza, že k incidentu pred Westminsterským palácom došlo o 07.37 h miestneho času. V okolí miesta udalosti sa nachádzali policajné jednotky a niekoľko sanitiek. Priľahlé ulice uzavreli.

Polícia podľa Sky News informovala, že incident bude posudzovať v rámci “boja proti terorizmu”.

.

 

Vodič narazil do zábran pred parlamentom zámerne, tvrdia svedkovia

Vodič autom najprv narazil do skupiny cyklistov a následne vo veľkej rýchlosti do bezpečnostných bariér pred parlamentom. Po náraze z vozidla nevystupoval, uviedli svedkovia. Polícia podozrivého muža tmavej pleti na mieste zadržala a odviedla v putách, uviedla stanica Sky News.

Vo vyhlásení londýnskej metropolitnej polície sa uvádza, že k incidentu pred Westminsterským palácom došlo o 07.37 h miestneho času. V okolí miesta udalosti sa nachádzali policajné jednotky a niekoľko sanitiek. Priľahlé ulice uzavreli.

 

.

Pri incidente utrpelo zranenia niekoľko okoloidúcich. Zdravotníci ošetrovali menšiu skupinu ľudí, ktorí sedeli na zemi pred Westminsterským palácom. Polícia podľa agentúry AP uviedla, že nikto zo zranených sa nenachádza v život ohrozujúcom stave.

Britský parlament má letnú prestávku, napriek tomu však v okolí pracuje mnoho ľudí vrátane politických žurnalistov. V blízkosti sa nachádza aj sídlo britskej tajnej služby MI5.

.

Motív incidentu nebol bezprostredne známy. Podľa agentúry Reuters polícia uviedla, že zatiaľ nemôže vyhlásiť, či ide o incident súvisiaci s terorizmom.

 

Vlani v marci spáchal 52-ročný Khalid Masood blízko britského parlamentu teroristický útok, ktorý si vyžiadal päť obetí na životoch vrátane neozbrojeného policajta, pripomína Reuters. Páchateľa vtedy na mieste zastrelila polícia. Išlo o prvý z piatich útokov v Británii počas minulého roka, ktoré tamojšia polícia označila za terorizmus.

 

Muža po útoku autom v Londýne vzali do väzby pre podozrenia z terorizmu

Zranenia utrpeli najmenej dvaja ľudia, ktorých ošetrili v nemocnici, podľa polície však nie sú v ohrození života. Vodič autom najprv narazil do skupiny cyklistov a chodcov, následne pridal plyn a vo veľkej rýchlosti narazil do bezpečnostných bariér pred Westminsterským palácom.

Po náraze vodič z vozidla nevystupoval, uviedli svedkovia. Polícia podozrivého muža tmavej pleti, oblečeného v bielej košeli a čiernej bunde s kapucňou, na mieste zadržala a odviedla v putách.

.

Incident vyšetruje protiteroristická jednotka britskej polície.

Britský parlament má letnú prestávku, napriek tomu však v okolí pracuje mnoho ľudí vrátane politických žurnalistov. V blízkosti sa nachádza aj sídlo britskej tajnej služby MI5.

 

Muž zadržaný po útoku autom v Londýne nespolupracuje s políciou

Páchateľ zadržaný po tom, čo v utorok autom narazil do bezpečnostných zábran pred budovou britského parlamentu v Londýne, nespolupracuje s políciou. S odvolaním sa na policajné zdroje o tom informuje agentúra AP.

.

Londýnska metropolitná polícia zároveň uviedla, že podľa všetkého išlo o zámerný čin. Zadržaný páchateľ doposiaľ nebol polícii známy.

Vodič autom najprv narazil do skupiny cyklistov a chodcov, následne pridal plyn a vo veľkej rýchlosti narazil do bezpečnostných bariér pred Westminsterským palácom.

Zranenia utrpeli najmenej dvaja ľudia, ktorých ošetrili v nemocnici. Jedna žena je zranená ťažko, nachádza sa však mimo ohrozenia života, píše agentúra DPA s odvolaním sa na jedného z hovorcov Scotland Yardu.

Po náraze vodič z vozidla nevystupoval, uviedli svedkovia. Polícia podozrivého muža tmavej pleti, oblečeného v bielej košeli a čiernej bunde s kapucňou, na mieste zadržala a odviedla v putách.

Incident vyšetruje protiteroristická jednotka britskej polície. Podozrivého vzali do väzby pre podozrenia z terorizmu.

.

Britská vláda medzitým v súvislosti s incidentom zvolala mimoriadne zasadanie svojho krízového výboru. Premiérka Theresa Mayová ocenila bezpečnostné jednotky za ich “okamžitý a odvážny zásah” bezprostredne po incidente.

 

Trump hovorí v súvislosti s útokom o šialených zveroch

Americký prezident Donald Trump označil incident za “teroristický útok”. Informovala o tom agentúra AP. “Na tieto šialené zvery treba používať tvrdosť a silu,” dodal na Twitteri americký prezident.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Marek Brna

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Erik Majercak

Gustáv Murín

Andrej Valihora

.
.
.

Energetická ombudsmanka pre HS: Energopomoc je na štvorku, vláda urobila zásadné chyby

Občianske združenie Energetický ombudsman funguje okrem iného ako poradca v energetických otázkach, ľuďom tiež pomáha v oblasti dodávok energií, ale rieši aj…

14. 01. 2026 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov

.

Vo veku 55 rokov zomrela spisovateľka Jana Benková

Vo veku 55 rokov zomrela v utorok slovenská spisovateľka Jana Benková. Informáciu o jej úmrtí zverejnilo na svojom webe Slovenské…

14. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Boj proti “dezinformáciám” ako stabilná dotácia

Vláda cez Digitálnu koalíciu financovala aj StratCom fórum opozície

14. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

Viete prečo znova prichádza tento šialený “nápad’? Generál má odpoveď

Európska obrana ako výraz nemohúcnosti EÚ. To je priamy dôsledok nekompetentnosti európskych byrokratov. ..predovšetkým komisie, konštatuje vo svojom statuse generál…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Dankovci s novelou narazili. Extrémizmus je horúci zemiak, aký nesmie byť zľahčovaný

Nie úplne neopodstatnená obava z avizovaných možností zmien Trestného zákona v súvislosti s extrémizmom a jeho prejavmi je nasledovná: Čo…

14. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Clintonovci odmietli vypovedať v Epsteinovom prípade. Našli si výhovorku

Bill Clinton a bývalá ministerka zahraničných vecí Hillary Clintonová odmietli vypovedať pred Výborom pre dohľad Snemovne reprezentantov USA, ktorý vyšetruje…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Sakra, proč?

Polovina občanské společnosti je to, že kritika směřuje zdola nahoru. Od lidí k politikům. Od lidí k vládě. Lid si…

14. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov

Takto si užíval maďarský prezident v Paríži

Klára Dobrevová, predsedníčka opozičnej Demokratickej koalície , v utorok na online tlačovej konferencii oznámila, že sa im podarilo vysúdiť a…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Tento týždeň čaká von der Leyenovú ďalšie hlasovanie o nedôvere

Europarlamentná frakcia Patrioti pre Európu predloží tento týždeň nové hlasovanie o nedôvere voči von der Leyenovej

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Časť tela, ktorú si pri kúpaní umyjete ako prvú, prezrádza vašu osobnosť

Časť tela, ktorú si pri sprchovaní umyjete ako prvú, môže prezradiť viac o vašej osobnosti, než by ste čakali. Ranné…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Američania nadhodnocujú počty obetí v Iráne

Americké médiá na pozadí povestí o zámere Trumpa vyhlásiť začiatok vojenskej operácie proti Iránu zvyšujú odhady počtu mŕtvych účastníkov protestov…

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Naď by najradšej bojoval cudzími životmi

Exminister obrany Jaroslav Naď na plné hrdlo vyhlásil, že nerozumie tomu, prečo premiér Robert Fico nechce poslať našich vojakov umierať…

13. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Orešnik načrtol perspektívy pre NATO, ale zatiaľ nezabil „ducha Anchorage“

Rusko, 13. januára 2026 - „Rusko podniklo nové útoky na Ukrajinu, vrátane odpálenia balistickej rakety Orešnik, ktorá je schopná niesť…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Merz je v slepej uličke

Nemecká politická bariéra sa rúca: kancelár Friedrich Merz sa nachádza v bezvýchodiskovej situácii. Polovica členov jeho vlastnej strany by sa…

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ktorá farba je farba života a prečo?

Farba života je pojem, ktorý sa najčastejšie spája so zelenou farbou. Už na prvý pohľad ju vnímame ako farbu prírody,…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Trump do Iránu posiela „americkú pomoc“

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že americká pomoc iránskym protestujúcim je „už na ceste“, a povedal, že prerušil všetky rokovania…

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Keď sa rúca propaganda

Roky nám súčasná slovenská opozícia a jej spriaznené médiá vtĺkali do hláv jednu mantru: „NATO je naša záruka bezpečnosti, ochranný…

13. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ako je na tom Vlhová v príprave na ZOH? "Jej výkonnosť ide rapídne hore, ale..." Šéf VŠC Dukla prezradil čo-to z tréningového zákulisia

Petra Vlhová je už v plnej príprave na Zimné olympijské hry v Miláne a Coritine, ktoré budú o mesiac takýto…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Život sa v roku 2026 skomplikuje. Začne vláda konečne reagovať na každodenné problémy ľudí?

Trestný zákon upravený, kultúra opravená, hodnotové otázky v Ústave vyjasnené. Je najvyšší čas na riešenie existenčných otázok obyčajných ľudí –…

13. 01. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Zem: Kto ju pomenoval? Pôvod, význam a ďalšie názvy našej planéty

Zem je jediná planéta v slnečnej sústave, ktorej názov nevznikol podľa bohov či mytológie. Jej meno sa vyvinulo prirodzene z…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Elon Musk vyhlásil, že sníva o stretnutí s mimozemšťanmi

Na tento účel SpaceX plánuje vybudovať veľké kozmické lode, ktoré budú schopné dopravovať ľudí na Mesiac, Mars a iné planéty

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

USA operujú tajnými zbraňami

Pentagón tajne kúpil tajnú zbraň, ktorá môže byť príčinou záhadného „havanského syndrómu“, informuje CNN s odvolaním sa na zdroje. Nie…

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Francúzsko sa bojí nemeckej sily

Francúzsko sa obáva prudkého vojenského posilnenia Nemecka na pozadí možného nástupu pravicovej strany Alternatíva pre Nemecko k moci, píše Bloomberg

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Dvorský dosiahol svoj siedmy gól sezóny po skvelo zvládnutom protiútoku Blues

Zo štyroch slovenských hráčov, ktorí boli v noci z utorka na stredu v akcii v kanadsko-americkej NHL, sa do bodovania…

13. 01. 2026 | 0 komentárov

.

V Sýrii sa vyostruje konflikt

V Sýrii sa výrazne vyostruje konflikt medzi vládou v Damasku a Kurdmi, ktorí kontrolujú rozsiahle územia na severe krajiny

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Európska obrana ako výraz nemohúcnosti EÚ

Európska obrana je ako bezzubý tiger. To je priamy dôsledok nekompetentnosti európskych byrokratov, predovšetkým Európskej komisie, domnieva sa generál Jozef…

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Armáda, „čínske mozgy“ a ruský „Murmansk BN“: Irán potlačil vlnu nepokojov a neutralizoval Starlink

Teherán našiel odpoveď proti podnecovateľom nepokojov. V článku ruských novín Svobodnaja Pressa o tom informujú novinári Aleksander Uralskij a Konstantin…

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Magyar Pellegrinimu odkázal, že pojem Felvidék bude používať aj naďalej

Predseda maďarskej mimoparlamentnej opozičnej strany TISZA Péter Magyar v utorok na sociálnej sieti odkázal prezidentovi SR Petrovi Pellegrinimu, že pojem…

13. 01. 2026 | Aktualizované 13. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Aktualizované 13. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Saudská Arábia, Omán a Katar varujú USA pred novým úderom na Irán, píše The Wall Street Journal s odvolaním sa na zdroje.

Arabské krajiny upozornili americkú administratívu, že pokus o podobné kroky bude šokom pre ropné trhy, píše denník.

07:04

Trump sa predsa len vyjadril k Iránu, ale v porovnaní s tým, čo povedal skôr, neprezradil nič nové.

Znovu vyzval „iránskych patriotov“, aby pokračovali v protestoch, a povedal, že zrušil rokovania s iránskymi úradmi.

Dodajme, že má rôzne údaje o počte zabitých protestujúcich.

„Ak sú tieto čísla správne, zaobchádzajú s vami mimoriadne kruto,“ povedal Trump.

06:54

Najmenej 22 ľudí prišlo o život a viac než 75 ďalších utrpelo zranenia na východe Thajska po tom, čo sa stavebný žeriav zrútil na idúci osobný vlak. 

06:54

Ukrajinský dronový útok spôsobil dva požiare v priemyselnom areáli, zranil najmenej štyroch ľudí a poškodil obytné budovy v prístavnom meste Rostov nad Donom na juhozápade Ruska.

06:53

.

Ďalší rozpor v koalícii. Hlas nepodporí návrh SNS, odmieta znižovanie trestov za extrémizmus

Koaličná strana Hlas-SD nepodporí novelu Trestného zákona z dielne poslancov Národnej rady SR za koaličnú SNS. Návrh je podľa nej…

13. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Hladná furt 4 – Rýchle a jednoduché recepty

WAU! Štvrtá kniha tejto milovanej série. Opäť je to poriadna zbierka receptov pre všetkých hladošov, ktorí ľúbia fajné jedlo, no…

13. 01. 2026 | | 1 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | | 1 min. čítania | 0 komentárov

V Európskej únii došlo k rozkolu v otázke, ako využiť 90 miliárd eur, ktoré Európania v decembri vyčlenili Ukrajine

V Európskej únii došlo k rozkolu v otázke, ako využiť 90 miliárd eur, ktoré Európania v decembri vyčlenili Ukrajine, informuje…

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Bezpečnostná rada OSN zvolala mimoriadne zasadnutie. Diskutovalo sa o raketovom útoku Orešnik

Bezpečnostná rada OSN zvolala mimoriadne zasadnutie venované Ukrajine, na ktorom sa diskutovalo o raketovom útoku „Orešnik“ na Ľvovskú oblasť

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Zelenskyj a Trump sa môžu stretnúť už čoskoro

Americký prezident Donald Trump a prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj sa môžu stretnúť už čoskoro, píše portál Finnancial TImes

13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
13. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Marek Brna

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Erik Majercak

Gustáv Murín

Andrej Valihora

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov