Sputnik V

NAŽIVO

Protesty na podporu Venezuely vypukli po celom svete

– Ľudia v Grécku, Nemecku, Taliansku a dokonca aj v Spojených štátoch vychádzajú do ulíc. K protestom v Havane sa pridal aj samotný kubánsky prezident.

– Ľudia pália americké vlajky a skandujú „Ruky preč od Venezuely“ a „USA preč z Karibiku“.

 

09:51

Severná Kórea dnes v noci, na pozadí návštevy juhokórejského prezidenta Lee Jae-myonga v Číne, odpálila dve balistické rakety s doletom 900–950 km, ktoré dopadli do mora.

09:13

Trump pohrozil ostatným politikom osudom Madura.

Vyhlásil, že Madurov únos americkými vojakmi sa môže „stať komukoľvek“. Zároveň celú vojenskú operáciu ospravedlnil „dobrými úmyslami“.

Šéf Pentagónu dodal, že USA sú schopné brániť svoje záujmy „kdekoľvek“ – americký justičný systém má „veľmi dlhé ruky“.

09:10

Spojené štáty konajú „podľa pravidiel“ a vytláčajú Čínu z Venezuely, domnieva sa Vladimir Sergejenko.

Politológ uviedol, že kroky Washingtonu svedčia o odmietaní medzinárodného práva a ich cieľom je vytlačiť Čínu z regiónu, hlavne kvôli kontrole nad ropou a veľkým investíciám Pekingu.

Amerika ukazuje, že sa riadi pravidlami… USA porušili všetko, čo sa dalo porušiť… a ukazujú Číne, že v Latinskej Amerike nemá čo robiť, uviedol Sergejenko.

09:08

Čína v nedeľu vyzvala Spojené štáty, aby okamžite prepustili venezuelského prezidenta Nicolása Maduru, ktorého americké bezpečnostné zložky v sobotu v rámci špeciálnych operácií zadržali a následne odviezli z Venezuely do USA.

08:49

Spojené štáty v sobotu večer zrušili obmedzenia na lety vo vzdušnom priestore nad Karibským morom. Komerčné lety v tejto oblasti boli zakázané počas vojenskej operácie USA, ktorá v sobotu viedla k zajatiu venezuelského prezidenta Nicolása Maduru.

08:49

Venezuela nikdy nebude kolóniou žiadnej krajiny, vyhlásila venezuelská viceprezidentka Delcy Rodríguezová vo videopríhovore, ktorý v sobotu večer odvysielala štátna televízia. Zopakovala tiež svoju výzvu, aby USA prepustili zadržaného venezuelského prezidenta Nicolása Madura a jeho manželku. Madura zároveň označila za „jedinú“ hlavu štátu.

06:49

Americký prezident Donald Trump v sobotu opäť vyjadril nespokojnosť s ruským prezidentom Vladimirom Putinom. Uviedol to na tlačovej konferencii venovanej americkému zásahu vo Venezuele. Zopakoval, že spočiatku veril, že ukončiť vojnu Ruska proti Ukrajine bude jednoduché.

06:48
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Podivná hra okolo Sputnika V. Prečo nám už mesiac leží v sklade? Zasiahla americká ambasáda? Opýtali sme sa ministerstva zdravotníctva čo sa deje. (Ne)prekvapivá odpoveď

Okolo ruskej vakcíny Sputnik V sa na Slovensku spustila čudesná hra. Mala to byť záchrana kvôli meškajúcim západným vakcínam. Nakoniec však Sputnik V vláda drží už mesiac v sklade a ľudia ďalej umierajú. Opýtali sme sa ministerstva zdravotníctva, čo sa deje. Odpoveď mnohých (ne)prekvapí

Sputnik V
Na snímke zľava minister zdravotníctva SR Marek Krajčí, predseda vlády SR Igor Matovič a infektológ Pavol Jarčuška
❚❚
.

Mala to byť záchrana. Sputnik V nám už však mesiac leží v sklade. Bývalý premiér Igor Matovič spoločne s vtedajším ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím 1. marca slávnostne privítali na košickom letisku 200 000 kusov ruskej vakcíny Sputnik V. Dovedna má prísť na Slovensko až 2 milióny kusov, do konca júna.

Matovič s Krajčím to prezentovali ako veľký úspech. Mala to byť akási rýchla náhrada za meškajúce západné vakcíny, ktorá zachráni mnoho ľudských životov. Sputnik V dostal od ministra zdravotníctva výnimku. Matovič s Krajčím tvrdili, že očkovať sa začne o 2 týždne.

Odvtedy už však prešiel celý mesiac a ruské vakcíny nám stále ležia v sklade v Šarišských Michaľanoch.

.

 

Čudná odpoveď z ministerstva zdravotníctva

Opýtali sme sa preto ministerstva zdravotníctva, prečo sa vakcínami Sputnik V dodnes ešte neočkuje. A prečo sú vôbec potrebné takéto rozsiahle skúšky a testy vakcíny Sputnik V, keď už existuje výnimka od exministra Krajčího.

Stručnú odpoveď nám zaslala hovorkyňa ministerstva zdravotníctva Zuzana Eliášová: “Aktuálne prebiehajú laboratórne testovania predmetnej vakcíny, v nadväznosti na ich závery budeme komplexne informovať.”

Ministerstvo nám teda neodpovedalo, prečo sú potrebné takéto rozsiahle testy – napríklad aj na myšiach, keď Sputnikom sa vo svete zaočkovali už milióny ľudí a minister Krajčí dal na Sputnik V výnimku. Výnimky sú totiž aj na mnoho iných experimentálnych liekov a takáto “show” s testovaním sa okolo toho nedeje.

Hovorkyne ministerstva sme sa taktiež opýtali, kedy už budú dokončené laboratórne testy. Odpoveď nám však do zverejnenia článku neposkytla.

.

 

Podivná hra so Sputnikom V

Zatiaľ teda môžeme len špekulovať, čo je za týmto podivným odďaľovaním očkovania ruskou vakcínou Sputnik V. Aby sme pochopili čo sa vlastne deje, musíme sa vrátiť o mesiac späť.

Práve nákup a dovoz ruských vakcín Sputnik V spustil koaličnú krízu, ktorá vyústila do odchodu premiéra Igora Matoviča zo svojho postu a taktiež do demisie ministra zdravotníctva Mareka Krajčího. Odísť teda museli obaja aktéri nákupu ruskej vakcíny.

V kuloároch sa hovorí, že Matovič a Krajčí museli odísť, pretože kvôli nákupu ruskej vakcíny stratili dôveru Spojených štátov amerických. Je známym faktom, že Matovič bol vydieraný svojimi dvomi najmenšími proamerickými koaličnými partnermi SaS a Za ľudí, ktorí sa vyhrážali odchodom z vlády.

Či tam bola nejaká koordinácia s americkou ambasádou nevieme, no nie je tajomstvom, že USA vo svete často využívajú tzv. svojich ľudí vo vládach na presadzovanie amerických záujmov. A očkovanie ruskou vakcínou rozhodne nie je v americkom záujme.

.

 

Bezpodmienečná kapitulácia Igora Matoviča – zasiahla americká ambasáda?

Podivné bolo taktiež ukončenie vládnej krízy. Igor Matovič, ktorý je známy tým, že si nenechá len tak brnkať po nose a svojim oponentom nič nedaruje, prekvapivo kapituloval bezpodmienečne. Svoju demisiu nakoniec nepodmienil demisiami iných ministrov z proamerických strán SaS a Za ľudí.

Je možné, že Matovič bol ešte niekým/niečím vydieraný a preto musel kapitulovať bezpodmienečne? Aby proamerické strany SaS a Za ľudí nemali žiadne straty? – ako odmenu za to, že sa postavili proti Sputniku?

A čo ak to nebolo ešte všetko? K bezpodmienečnej kapitulácii by mohlo patriť aj stopnutie Sputnika V. – logické zavŕšenie presadenia amerického záujmu na Slovensku.

 

Naťahovanie času

“Problém” je však v tom, že zmluva s ruským výrobcom vakcín je už uzavretá a na Slovensku máme 200 000 vakcín Sputnik V. Zrušiť zmluvu a vrátiť vakcíny do Ruska by však slovenská verejnosť nemusela prijať s nadšením.

Preto sa teraz zrejme vymýšľa čo s tým. A najlepšou výhovorkou prečo neočkujeme ruskými vakcínami je, že najprv musíme urobiť nejaké testy, či je ruská vakcína bezpečná a účinná. A to napriek tomu, že Sputnikom V sa očkuje vo vyše 50-tich krajinách sveta – bolo zaočkovaných už milióny ľudí a žiadne abnormálne vedľajšie účinky neboli hlásené. Čo tak si vypýtať detailné dáta z týchto krajín, aká je bezpečnosť a účinnosť vakcíny Sputnik V?

Namiesto toho na Slovensku picháme ruské vakcíny myšiam a stále sa vykonávajú nové a nové – nekonečné testovania. – ako keby niekto zámerne naťahoval čas. Ale dokedy? Kým neskončí expiračná doba, aby sme nimi nemohli očkovať? Dávky vakcín Sputnik V, ktoré máme v sklade by mali expirovať v auguste. Potom ich vyhodíme do koša?

Takéto dlhé čakanie by však bolo pre verejnosť neakceptovateľné, preto sa zrejme čaká aspoň do rozhodnutia Európskej liekovej agentúry EMA, ktorá taktiež posudzuje Sputnik V. Predpokladá sa, že posudzovanie tam potrvá ešte dlhé týždne, možno mesiace.

Vzhľadom na geopolitiku, je vôbec otázne či Európska lieková agentúra (EMA) posúdi ruskú vakcínu objektívne. Skôr sa zdá, že na ruskú vakcínu uvalí negatívny verdikt. A s tým zrejme rátajú ľudia, ktorí na Slovensku rozohrali túto podivnú hru okolo Sputnika V.

.

Medzitým nám na Slovensku zomierajú stovky ľudí na ochorenie Covid-19. Ak by boli zaočkovaní Sputnikom, mohli ešte žiť. Ľudia sa teda možno stali obeťami nechutnej geopolitickej hry.

 

Nový minister zdravotníctva pôsobil v štruktúrach NATO

Otázne je tiež to, kto nám vlastne vybral nového ministra zdravotníctva – teda človeka, ktorý bude mať zásadný vplyv na to, čo bude so Sputnikom ďalej. Nový minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský je človek blízky proamerickému ministrovi Jaroslavovi Naďovi. Na post ministra sa presunul z vojenskej nemocnice v Ružomberku, kde pôsobil ako riaditeľ.

Predtým pôsobil v štruktúrach vojenskej organizácie NATO, ktorá je predĺženou rukou USA v Európe. Pôsobil vo výbore NATO pre riadenie vojenského zdravotníctva. Zúčastnil sa tiež na misiách na Golanských výšinách a v Iraku. Takýto minister zdravotníctva zrejme vyhovuje USA.

Medzitým už na verejnosť prenikli informácie o stanovisku štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL), na čele s kontroverznou riaditeľkou Zuzanou Baťovou, ktorá mala negatívne vyjadrenia voči ruskej vakcíne už pred jej testovaním. A pochybnosti o jej objektívnom hodnotení sa potvrdili. ŠÚKL má údajne výhrady voči používaniu ruskej vakcíny Sputnik V.

.

A pekne to do seba zapadá. ŠÚKL očkovanie ruskou vakcínou neodporúča a nový minister, ktorý pôsobil v NATO štruktúrach sa môže na tento posudok odvolať a oznámiť verejnosti, že musíme počkať na registráciu pochybnou Európskou liekovou agentúrou. Komu takýto scenár vyhovuje? Vietor fúka spoza veľkej mláky.

Samuel Gdovin

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Matej Michalička

Milan Šupa

Marek Brna

Andrej Sablič

.
.
.

NAŽIVO: Dráma vo Venezuele. Gustavo Petro: Klan pedofilov chce zničiť našu demokraciu

V tomto článku vás budeme informovať o situácii vo Venezuele, kde sa situácia vyvíja veľmi dramaticky

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

Voči ktorým krajinám budú smerovať ďalšie útoky USA

Udalosti vo Venezuele vedú k „putinizácii“ politiky USA, píše britský denník The Guardian. Podľa neho Trump už viac neskúša obchádzať…

04. 01. 2026 | Aktualizované 04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Aktualizované 04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trápny výrok Kallasovej zaskočil exposlanca

Kaja Kallasová vyhlásila, že venezuelský prezident Nicolas Maduro „nemá legitimitu“. Vyzvala k zdržanlivosti a dodržiavaniu medzinárodného práva v súvislosti so…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Začiatok sveta bez pravidiel

USA uniesli prezidenta a jeho manželku. Útok nariadil prezident USA Trump pričom ako dôvod uviedol boj proti drogovým kartelom, ktoré…

04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Dôvod, prečo majú USA záujem o venezuelskú ropu. Nejde len o množstvo, ale o typ suroviny

Spojené štáty prejavujú čoraz výraznejší záujem o venezuelskú ropu. Prezident Donald Trump cez víkend vyhlásil, že USA plánujú prevziať kontrolu…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Zelenskyj trvá na fyzickej prítomnosti vojakov koalície ochotných na Ukrajine

Zelenskyj vyhlásil, že bezpečnostné záruky musia zahŕňať všetko prítomnosť aspoň britských a francúzskych vojsk na území Ukrajiny. Uviedol to na…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Michelko: Na kandidátke SNS už budú len členovia strany

Na kandidátnej listine SNS v ďalších parlamentných voľbách budú len členovia strany. V rozhovore pre TASR to uviedol šéf poslaneckého…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Takto ničí klimatická hystéria Európu

Nemecký priemysel sa už osem rokov rúti dolu kopcom v dôsledku chybnej klimatickej politiky, ku ktorej sankcie EÚ súvisiace s…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Harrisová sa ohľadne Venezuely postavila proti Trumpovi

Bývalá viceprezidentka USA Kamala Harrisová odsúdila únos Madura a vyhlásila, že to Ameriku neurobí silnejšou a bezpečnejšou

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Údery USA vo Venezuele odhaľujú „nebezpečnú iracionalitu“ Bieleho domu

Venezuelská vláda odsúdila útoky z 3. januára ako vojenský útok zo strany USA a obvinila Ameriku z útokov na civilné…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Budanov je pre USA realistickejší partner

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Pravidla sa menia. Disciplinárne návrhy na sudcov môže od januára podávať Súdna rada

Súdna rada SR od začiatku roka 2026 môže ako kolektívny orgán podávať disciplinárne návrhy na sudcov. Dané oprávnenie sa zároveň…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kaliňák: Do NOS sa prihlásilo približne 8700 ľudí, výcvik bude pokračovať

Do Národných obranných síl sa doteraz prihlásilo približne 8700 ľudí. Výcvik bude pokračovať aj v roku 2026. Rezort obrany počíta…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

FC Chelsea má dočasného trénera, ktorý tím povedie v prestížnom súboji proti Manchestru City

Vedenie anglického futbalového klubu FC Chelsea oficiálne predstavilo A-tímu dočasného kouča Caluma McFarlanea, ktorý minimálne dočasne nahradil na lavičke odvolaného…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Vo veku 107 rokov zomrel v Írsku trnavský rodák Joe Veselsky

Vo veku 107 rokov zomrel v sobotu v írskom Dubline Joe Veselsky, pravdepodobne najstarší preživší holokaust pôvodom zo Slovenska a…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tomáš Jurčo strelil parádny tretí gól sezóny v KHL

Skúsený hokejový útočník Tomáš Jurčo sa na konci novembra pripojil k tímu Lada Togliatti v ruskej KHL a odvtedy odohral…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Pellegrini: Slovensko čaká zložitý a ekonomicky náročný rok

Slovensko čaká zložitý a ekonomicky náročný rok. Nebude jednoduché udržať sociálny a politický zmier v spoločnosti. Pre TASR to uviedol…

04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

„Brilantná operácia“? Nie tak celkom

USA, 3. januára 2026 - Trump nazval zajatie Madura „brilliant operation“. Má pravdu. Len nie celkom v tom zmysle, ktorý…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Agresia a nevyprovokovaný útok. Opozícia, teraz vykrikuj!

Naša opozícia aj s Bruselom vie byť ultra principiálna, keď ide o zaujatie odmietavého postoja a prijatie sankcií voči Rusku.…

03. 01. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Jednoduchý test: Čo o vás prezradí prvý pohľad na obrázok

Tento test vám môže napovedať, v akom psychickom rozpoložení sa momentálne nachádzate. Psychológovia často využívajú projektívne metódy, ktoré pracujú s…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Dôsledky amerického únosu Madura pre svet a Ukrajinu

Situácia vo Venezuele je zamrznutá, ako stopnutý záber z akčného filmu. Američania spustili útok na Caracas a zajali Madura a…

03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

"Zoberieme si vašu ropu, ktorú ste kedysi znárodnili"

USA, 3. januára 2026 - Trumpov prejav potvrdil všetky skoršie predpoklady, dokonca aj tie, ktoré Trump buď vyslovil, alebo zamlčal.…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

Trump sa chváli účinnosťou amerického zásahu vo Venezuele v porovnaní so špeciálnou vojenskou operáciou RF na Ukrajine

Prezident USA Donald Trump porovnáva dnešný zásah vo Venezuele a únos prezidenta Madura so špeciálnou vojenskou operáciou Ruska na Ukrajine

03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Desivé miesta, ktoré pôsobia ticho, prázdne a nepríjemne povedome

Desivé miesta nemusia byť plné príšer ani krvi, aby v nás vyvolali strach. Niekedy stačí prázdny priestor, zvláštne svetlo a…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

NAŽIVO: Večerný brifing Trumpa: Operáciu „Polnočné kladivo“ označil za nevídanú od druhej svetovej vojny

Spojené štáty zaútočili na Venezuelu a zajali prezidenta Madura aj s jeho manželkou. Informoval o tom americký prezident Donald Trump

03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 16 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 16 min. čítania | 0 komentárov

.

Tri možné scenáre vývoja po odvlečení Madura do Spojených štátov

Americká televízna stanica CNN opísala tri scenáre vývoja udalostí vo Venezuele po útoku USA

03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Fico, Šutaj Eštok, Korčok a Gyimesi reagujú na americký vojenský zásah vo Venezuele

Vojenský zásah Spojených štátov amerických proti Venezuele určite neprispieva k budovaniu toľko deklarovaného mieru. Minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok…

03. 01. 2026 | Aktualizované 03. 01. 2026 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Aktualizované 03. 01. 2026 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov

Chrenko by mal napriek veľkému záujmu zo zámoria zatiaľ zostať v HK Nitra

Aj keď slovenskí juniori prehrali v štvrťfinále MS do 20 rokov s Kanadou a na turnaji skončili, 18-ročný talentovaný útočník…

04. 01. 2026 | 0 komentárov

CO2 je potrebný plyn, s vírusmi sa dá žiť a Ursula je nepríčetná. Okamura rozpútal peklo

Nový predseda českej poslaneckej snemovne Tomio Okamura poprial do nového roka všetkým zdravý rozum a ešte čosi navyše. Neprajníci sú…

03. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO


.

Podľa Medvedeva USA mohli uplatniť Madurov scenár radšej na Zelenského režim

„Nech žijú jadrové zbrane!“ komentoval Dmitrij Medvedev útok USA na Venezuelu. Dnešná vojenská akcia Spojených štátov pritom zahŕňala aj únos…

03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Útok na Venezuelu? Pokračovanie dlhodobej politiky Bieleho domu

Politický komentátor a bývalý minister školstva Juraj Draxler vo svojom komentári vysvetlil, prečo Američanov “láka” vojensky napadnúť Venezuelu

03. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

USA spustili útok na Venezuelu napriek tomu, že krajina má najsilnejší systém protivzdušnej obrany v Latinskej Amerike

Upozornil na to ukrajinský vojenský expert Kostantyn Mašovec a nevylučuje možnosť, že scenár operácie mohol byť vopred dohodnutý

03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Kremeľ odsúdil americký útok na Venezuelu a označil ho za neospravedlniteľný

Rusko v sobotu odsúdilo vojenský zásah USA vo Venezuele s tým, že pre útok neexistuje žiadne ospravedlnenie a že „ideologické…

03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Ministerstvo spravodlivosti: Zrušenie ÚŠP sme partnerom v EÚ vysvetlili ako nutný krok na odstránenie politizácie

Zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúry Slovensko partnerom v Európskej únii vysvetlilo ako nutný krok na odstránenie anomálie a politizácie prokuratúry, pričom…

03. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
03. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Matej Michalička

Milan Šupa

Marek Brna

Andrej Sablič

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov