Praha v dobe koronavírusu

NAŽIVO

Macinka uviedol, že verejné hodnotenie novoročného prejavu Tomia Okamuru veľvyslancom cudzieho štátu nie je vhodné. Reagoval na ukrajinského veľvyslanca v Prahe Vasyla Zvaryča, podľa ktorého je Okamurov postoj „zjavne formovaný pod vplyvom ruskej propagandy“.

17:12

Juhokórejský prezident I Če-mjong vyhlásil, že jeho vláda bude aj naďalej rešpektovať politiku jednej Číny.

17:08

Britský meteorologický úrad uviedol, že v Británii bol vinulý rok najteplejší a najslnečnejší od začiatku meraní.

17:07

Grécke ministerstvo školstva informovalo, že v Grécku vyradili z univerzitného štúdia viac ako 300.000 neaktívnych študentov, čím sa oficiálny počet študentov v krajine znížil takmer o polovicu.

17:01

Fínska polícia oznámila pokrok vo vyšetrovaní poškodenia podmorského telekomunikačného kábla medzi Helsinkami a Tallinnom. Dvoch ľudí z 14-člennej posádky lode Fitburg zatkla.

16:53

Angelina Jolie navštívila egyptskú stranu hraničného priechodu Rafah vedúceho do Pásma Gazy.

16:45

Erdogan vyhlásil, že začiatkom budúceho týždňa bude telefonocky hovoriť s Trumpom o vojne na Ukrajine a situácii v Pásme Gazy.

16:30

Boris Pistorius vyzval príslušníkov ozbrojených síl, aby podporili rozširovanie Bundeswehru. „Je to základný stavebný kameň pre budúcnosť nášho Bundeswehru a pre bezpečnosť našej krajiny,“ napísal Pistorius.

16:06

Predseda ukrajinského parlamentu Ruslan Stefančuk kritizoval Okamuru, ktorý sa vo svojom novoročnom príhovore vymedzil proti poskytovaniu zbraní Ukrajine. Podľa Stefančuka sú Okamurove slová názorným príkladom nevzdelanosti, manipulácie a cynizmu.

15:57

Na viacerých bratislavských križovatkách pre poruchu nefungujú v piatok popoludní semafory. Upozorňuje na to bratislavská krajská polícia. Dopravní policajti dočasne usmerňujú premávku ručne. „Upozorňujeme vodičov, že na viacerých križovatkách v hlavnom meste došlo k poruche na semaforoch, v dôsledku čoho sú momentálne nefunkčné. Dopravní policajti vykonávajú na nevyhnutne potrebný čas (do odstránenia poruchy) v dotknutých križovatkách ručné riadenie,“ informovala polícia na sociálnej sieti.

14:58

Teherán reagoval na Trumpovu hrozbu pomôcť iránskym protestujúcim.

„Iránsky ľud dobre vie, ako končia americké „záchranné akcie“ – od Iraku a Afganistanu po Gazu. Akákoľvek ruka, ktorá sa pod akoukoľvek zámienkou natiahne k bezpečnosti Iránu, bude odseknutá ešte predtým, ako sa k nej priblíži. Národná bezpečnosť Iránu je červená čiara, nie scéna pre dobrodružné tweety,“ vyhlásil hlavný poradca ajatolláha Alího Šamcháního.

14:48

Nemecký spolkový Úrad na podporu filmu si plánuje dať vypracovať štúdiu, ktorá má zistiť prípadné väzby jeho bývalých členov na nacistický režim.

14:48
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Pražský hrad zvyšuje tlak na dezinformačné médiá: Vyvracia klamstvá mainstreamu

Pražský hrad vydal na svojich internetových stránkach vyhlásenie, v ktorom sa ohradzuje proti práci portálu Seznam Zprávy a uvádza ich informácie na pravú mieru. Seznam Zprávy pritom znova označil za “dezinformačný”

Praha v dobe koronavírusu
Na snímke Praha v dobe koronavírusu
❚❚
.

Hrad vo svojej správe najskôr zrekapituloval, čo sa stalo, a následne pripojil svoje vyjadrenie k situácii.

“Dňa 8. júna 2021 zverejnil server Seznam Zprávy článok s titulkom “O dotáciu pre Mynářovú firmu sa zaujímajú aj detektívi z OLAF “, v ktorom uviedol, že: “prípad bezmála šesťmiliónovej dotácie pre firmu Clever Management hradného kancelára Vratislava Mynářa nevyšetrujú len českí vyšetrovatelia, ale tiež detektívi Európskeho úradu pre boj proti podvodom známeho pod skratkou OLAF. “Dezinformáciu serveru Seznam Zprávy ďalej šírili redakcie iRozhlas.cz, iDnes.cz, Blesk.cz, Lidové noviny, Česká televízia, Hospodárske noviny, Aktuálně.cz, denník Právo a ďalšie,” stojí na stránkach Hradu.

 

.
Hrad Seznamu Zprávy vyčítal novinársku nekompetentnosť pri nakladaní s informáciami

“Server Seznam Zprávy informáciu neoveril podľa bežného novinárskeho štandardu podľa dvoch až troch dostupných zdrojov. Vychádzal z jediného zdroja, ktorým ani nebol priamo dotknutý úrad. A hoci zamestnanec tlačového odboru OLAF túto informáciu nepotvrdil, publikoval server Seznam Zprávy článok s titulkom, ktorý čitateľa a ďalšie redakcie uviedol v závažný omyl. Ako sa totiž ukázalo neskôr, išlo o preukázateľnú dezinformáciu. Štyri dni po vydaní článku serverom Seznam Zprávy uviedol úrad OLAF ako reakciu na zjavnú dezinformáciu Seznam Zprávy, že sa v tejto chvíli prípadom firmy Clever Management nezaoberajú,” uviedol Pražský hrad.

“Namiesto riadneho ospravedlnenia zverejnil server Seznam Zprávy dňa 12. júna 2021 článok, v ktorom zopakoval špekulácie a klamstvá o spoločnosti Clever Management,” uzavrel Hrad svoje vyjadrenie k práci Seznam Zprávy.

 

“ČT cenzuruje”

O niečo neskôr zverejnil Hrad na svojich stránkach ešte jedno vyjadrenie, tentoraz k relácii 168 hodín Českej televízie. V ňom Českú televíziu obvinil z toho, že cenzuruje.

“Program českej televízie 168 hodín zverejnil dňa 13. 6. 2021 reportáž na tému finančných odmien osôb vo vedúcich pozíciách úradov či štátnych firiem. Redaktorka relácie Zuzana Černá vopred kontaktovala vedúceho KPR (Kancelárie prezidenta republiky – red.) Ing. Vratislava Mynářa s otázkou na oprávnenosť vyššie udelenej odmeny, ktorú transparentným spôsobom verejne publikovali (výška odmeny predstavovala 809 230 Čk). V relácii postupne znevažujú vedúcich predstaviteľov rôznych úradov a výšku ich odmien jednostranne konfrontovali s vyjadreniami vopred vybraných odborníkov, ktorí zastávali jednostranné názory,” píše Hrad o Českej televízii.

.

“Vedúci KPR (Kancelárie prezidenta republiky – red.) Odoslal redaktorke relácii 168 hodín odpoveď, ktorá, ale v relácii nezaznela v plnom rozsahu, hoci odpoveď bola stručná a krátka. Kompletné znenie odpovede bolo nasledovné: “Dobrý deň, vzhľadom k tomu, že Kancelária prezidenta republiky radí reláciu 168 hodín medzi dezinformačné relácie, Vám touto formou informácie poskytovať nebudeme. Okrem toho považujeme za mimoriadne paradoxné, že táto téma otvára inštitúcie fungujúce z povinne hradených poplatkov, pričom riaditeľovi ČT v čase koronavírusu schválili odmenu dvojnásobnú a u vedúcich pracovníkov ČT platy taja. Vašu otázku tak považujem za mimoriadne úsmevnú,” zverejnil Hrad svoju odpoveď Českej televízii.

Následne, ale Hrad ČT obvinil z cenzúry a poukázal na to, čo česká televízia v odpovedi “cenzurovala”, a čo v relácii nechala.

“Z tejto odpovede relácia 168 hodín cenzurovala túto časť: “Okrem toho považujeme za mimoriadne paradoxné, že táto téma otvára inštitúcie fungujúce z povinne hradených poplatkov, pričom riaditeľovi ČT v čase koronavírusu schválili odmenu dvojnásobnú a u vedúcich pracovníkov ČT platy taja. Vašu otázku tak považujem za mimoriadne úsmevnú,” píše Pražský hrad.

Podľa názoru Hradu došlo vďaka tejto “cenzúre” zo strany Českej televízie k vynechaniu jedného z kľúčových argumentov.

“Skrátením vyjadrenia došlo k vynechaniu úplne zásadného argumentu, ktorý poukazoval na zjavný rozpor v tom, že výšku odmien spochybňuje verejnoprávne médium, ktorého riaditeľ poberá násobne vyššie odmeny ako osoby uvádzané v reportáži,” uviedol Hrad.

.

Podľa slov Pražského hradu Česká televízia sa pomocou tejto “cenzúry” snaží iba chrániť generálneho riaditeľa ČT Petra Dvořáka. Kancelária prezidenta republiky pritom tento spôsob žurnalistiky zo strany verejnoprávneho médiá označili za “veľmi neštandardný”.

“Kancelária prezidenta republiky sa proti tomuto spôsobu mediálnej manipulácie bráni tým spôsobom, že redakcii 168 hodín neposkytuje informácie inou ako právnou formou. Toto je jedna z ukážok, prečo k tomuto rozhodnutiu došlo a bude sa aj naďalej uplatňovať,” uzavrel Hrad svoje vyjadrenie k ČT.

 

Dezinformačné médiá

Pražský hrad v máji publikoval zoznam dezinformačných českých médií. Na zozname sa ocitli ako niektoré redakcie Českej televízie, tak i Seznam Zprávy.

“Kancelária prezidenta republiky v rámci boja proti dezinformáciám, ktorého význam potvrdila okrem iného počas rokovania v januári roku 2021 aj Európska komisia, naďalej nebude poskytovať akékoľvek informácie týždenníka Respekt, serveru Seznam Zprávy, českej verzii Denníka N, redakciám 168 hodín a Reportéri ČT.

Kancelária prezidenta republiky v súlade so zákonom dbá o svoju povesť, pričom spomínané médiá dlhodobo a vedome šíria informácie skreslené, klamlivé a neobjektívne. V prípade poskytovania súčinnosti vo forme odpovede na otázky e-mailom či telefonicky by sa pracovníci KPR mohli naopak podieľať na poškodení dobrého mena Českej republiky, čo je v rozpore s ich pracovnou zmluvou.

Kancelária prezidenta republiky v minulosti mnohokrát poukazovala na flagrantné pochybenia a nepresnosti uvádzané v mediálnych výstupoch týchto médií, na ich prístupe k overovaniu faktov to však nič nezmenilo. Boj proti dezinformačnej scéne je pritom jedným zo zásadných tém nielen Európskej komisie, ale aj českej vlády, a KPR sa týmto krokom k tejto snahe pripája,” uviedol vtedy Hrad.

 

 

 

.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Gustáv Murín

Milan Šupa

Marek Brna

Andrej Sablič

Marek Horňanský psychológ

.
.
.

Čo možno čakať od vymenovania Budanova za šéfa Zelenského prezidentskej kancelárie?

Vymenovanie Kirilla Budanova za šéfa prezidentskej kancelárie je v istom zmysle ukazovateľom plánov Zelenského ohľadom svojej budúcnosti a bude mať…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

„Zaútočiť na Fica je v pohode, lebo je starší?” Muro opäť šokoval verejnosť

Hrdina jesennej „kriedovej revolúcie“, študent popradského gymnázia Michal s prezývkou „Muro“, sa stretol v diskusii s Líviou Pavlíkovou z mimoparlamentného…

02. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Situácia ukrajinských vojsk na juhu krajiny sa zhoršuje

Situácia ukrajinských vojsk na juhu krajiny sa zhoršuje, píše CNN. Jednotky ukrajinskej armády sú pod rastúcim tlakom a sú nútené…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Čo nám hrozí od Igora Matoviča a KDH

Tak už aj z kresťanských demokratov sú „Judáši“…

02. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Odhalenie: Prezidentka ECB je najlepšie platená európska úradníčka. Jej ročné príjmy siahajú k rekordným číslam

Prezidentka  Európskej centrálnej banky zarába výrazne viac, ako sa uvádza vo výročnej správe, zistil Financial Times

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Prevrat v SZPB spáchali diletanti!

Renegáti, ktorí spáchali prevrat v SZPB, sa stále správajú ako subjektívni idealisti. Myslia si, že ak niečo napíšu do odcudzených…

02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Minimálna mzda v porovnaní s vlaňajškom historicky narástla. Pozrite si o akú sumu ide

Minimálna mzda v porovnaní s vlaňajškom historicky narástla, v roku 2026 je vo výške 915 eur. Informovalo o tom Ministerstvo…

02. 01. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Šutaj Eštok: Konflikt predsedu SNS s prezidentom je zbytočný

Predseda SNS Andrej Danko by sa mal sústrediť na svoju politiku. Konflikt s prezidentom SR Petrom Pellegrinim je zbytočný. V…

02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

V jednej z garáží v Prešove boli nájdené dve osoby bez známok života

V jednej z garáží na Levočskej ulici v Prešove boli v piatok nájdené dve osoby bez známok života. Pre TASR…

02. 01. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Mládež v Budapešti bude demonštrovať za slobodu prejavu pre Maďarov na Slovensku

Maďarská mládež naviazaná na maďarskú opozíciu organizuje na sobotu podvečer pred Veľvyslanectvom SR v Budapešti demonštráciu proti novému slovenskému zákonu…

02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

EÚ plánuje spustiť ďalší balík protiruských sankcií v „symbolickom termíne“

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová a jej tím chcú rok 2026 začať „politickou atómovou bombou“:  Európska únia plánuje…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Končí sa slovenská šanca čerpať stámilióny eur. Naozaj nám tie peniaze pomohli tak výrazne, ako bolo sľubované?

Domáce politické vody nedávno rozvírili pochybnosti ohľadom prideľovania dotácií zo schémy Plánu obnovy a odolnosti SR na inovačné projekty. Podpredseda…

02. 01. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov

Zelenského čakajú rušné dni: Zverejnil harmonogram ďalších mierových rokovaní

Podľa ukrajinského prezidenta by sa vojna mohla čoskoro skončiť, hoci zatiaľ nie je známe, kedy sa zástupcovia Moskvy a Kyjeva…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Trumpov čínsky front. Ako geopolitika ovplyvňuje vojnu na Ukrajine?

Keď hovoríme o vojne na Ukrajine, samozrejme nemožno nespomenúť geopolitický kontext, píšu ukrajinské noviny Strana

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Šéfom Zelenského kancelárie sa stal Budanov

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

02. 01. 2026 | Aktualizované 02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Aktualizované 02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Rakúsko predsa len nebude islamským kalifátom?

Čerstvou správou je, že Rakúska ľudová strana presadzuje úplný zákaz islamského právneho poriadku, šaríe, v Rakúsku. Rakúsky spolkový kancelár Christian…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Európska daň z emisií ťažkého priemyslu nadobúda platnosť

Vývozcovia ocele a hliníka do EÚ začnú od 1. januára 2026 platiť za emisie CO2 spojené s priemyselnou výrobou. Kritici…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

Tragédia v Crans Montane neobišla ani športový svet. Medzi ťažko popálenými je aj mladý obranca z Ligue 1

Mladý francúzsky futbalista utrpel ťažké popáleniny v luxusnom švajčiarskom lyžiarskom stredisku, kde počas silvestrovskej oslavy zachvátil nočný klub mohutný požiar,…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Szijjártó varuje, že politiky EÚ ohrozujú budúcnosť kontinentu

„Vojna, migrácia a energetická bezpečnosť… Brusel neustále poskytuje nesprávne odpovede na tieto kľúčové otázky, čím brzdí prosperitu európskych občanov a…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Západ nenápadne prešiel od „blížiacej sa porážky Moskvy“ plynulo k vojenským úspechom Ruska

Rusko , 2. januára 2026 - V uplynulom roku došlo k významným zmenám vo vzťahu západných krajín k Rusku. Presvedčenie,…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

V USA vyzývajú Zelenského, aby nesúhlasil s mierovým plánom, ktorý navrhuje Trump

Bývalý poradca pre bezpečnosť Kamaly Harrisovej Philip Gordon píše, že hlavným prvkom tejto dohody sú záruky bezpečnosti Ukrajiny, rovnocenné s…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Takto vyzerá nešťastie v hlavnej úlohe

Nešťastie prichádza často potichu a bez varovania, presne vtedy, keď to najmenej čakáte. Stačí zlé načasovanie, drobná náhoda alebo obyčajný…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Švajčiarska polícia zatiaľ potvrdila približne 40 mŕtvych a 115 zranených pri požiari v bare v Crans Montane

Švajčiarsky prezident Guy Parmelin vyhlásil v súvislosti s novoročnou tragédiou vo švajčiarskom lyžiarskom stredisku v Crans Montane päťdňový štátny smútok

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Podarí sa vám nájsť všetky rozdiely?

Rozdiely medzi dvoma obrázkami môžu byť na prvý pohľad neviditeľné, no práve tie preveria vašu pozornosť a zrak. Táto zábavná…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Francúzsko navrhne zákaz sociálnych médií pre deti do 15 rokov

Francúzsko navrhuje zákaz prístupu k sociálnym médiám pre deti do 15 rokov – a to už od budúceho septembra, píše The…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

S Vémolom je v kontakte niekoľko rokov. Novinár tvrdí, že si bojovník MMA pustil k telu nesprávnych ľudí

Český novinár CNN Prima NEWS Ondřej Nemec je s Karlosom Vémolom dlhodobo v kontakte a priniesol svoj pohľad na kauzu…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Trump kritizoval manželov Clooneyovcov za získanie francúzskeho občianstva

Americký prezident Donald Trump skritizoval herca Georgea Clooneyho a jeho manželku Amal po tom, čo pár získal francúzske občianstvo, píše…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Skanderbeg: povstalecký generál, ktorý ponížil Osmanskú ríšu

Albánsko, 2. januára 2026 - Gjergj Kastrioti, neskôr známy ako Skanderbeg, sa narodil okolo roku 1405 v rodine Kastrioti, šľachtickej…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Poslední velký král?

Netajím se tím, že na amerického prezidenta, Donalda Trumpa, nahlížím se sympatiemi. Za rok ve funkci toho stihl docela dost…

02. 01. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Macinka uviedol, že verejné hodnotenie novoročného prejavu Tomia Okamuru veľvyslancom cudzieho štátu nie je vhodné. Reagoval na ukrajinského veľvyslanca v Prahe Vasyla Zvaryča, podľa ktorého je Okamurov postoj „zjavne formovaný pod vplyvom ruskej propagandy“.

17:12

Juhokórejský prezident I Če-mjong vyhlásil, že jeho vláda bude aj naďalej rešpektovať politiku jednej Číny.

17:08

Britský meteorologický úrad uviedol, že v Británii bol vinulý rok najteplejší a najslnečnejší od začiatku meraní.

17:07

Grécke ministerstvo školstva informovalo, že v Grécku vyradili z univerzitného štúdia viac ako 300.000 neaktívnych študentov, čím sa oficiálny počet študentov v krajine znížil takmer o polovicu.

17:01

.

Čistenie koberca: Ako dosiahnuť, aby vyzeral ako nový

Čistenie koberca je kľúčom k tomu, aby vaša domácnosť pôsobila sviežo, zdravo a upratane. Tento podrobný návod vám ukáže, ako…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Šimkovičová: Národný mediálny úrad je dobrá idea, žiada si však politickú dohodu

Národný mediálny úrad je dobrá myšlienka, ktorú Ministerstvo kultúry SR podporuje. Implementácia tejto idey je však závislá od politickej dohody

02. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Trump: USA sú pripravené zasiahnuť, ak bude Teherán zabíjať demonštrantov

Prezident Donald Trump v piatok vyhlásil, že Spojené štáty sú „pripravené zasiahnuť“, ak Irán začne zabíjať demonštrantov po tom, čo…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

O životní pohodě

Jak jste si možná  všimli, pečlivě se vyhýbám výrazu „wellbeing“. Když už na to přijde, překládám to anglické slovíčko jako…

02. 01. 2026 | Česky | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Česky | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Slafkovský pokračuje v skvelej forme aj v novom roku. Proti silnej Caroline dal gól aj asistenciu

Montreal Canadiens v noci zo štvrtka na piatok zdolal Carolinu Hurricanes 7:5 a vo Východnej konferencii NHL pomaly stúpa nahor.…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Venezuela je stále otvorená rokovaniam s USA o boji proti obchodovaniu s drogami, vyhlásil prezident Maduro

Venezuelský prezident Nicolás Maduro vyhlásil, že Caracas je pripravený na konštruktívny dialóg s Washingtonom o boji proti obchodovaniu s drogami…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Gustáv Murín

Milan Šupa

Marek Brna

Andrej Sablič

Marek Horňanský psychológ

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov