Bratislava 18. marca (TASR) – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po dvoch 14-ročných chlapcoch, ktorí sú nezvestní od dnešného dňa. Naposledy ich videli o 8.00 h v katastri obce Senec.
Ide o Michala Šveca, ktorý býva v Bratislave-Rusovciach na Hadriánovej ulici, a Pavla Šipoša s trvalým bydliskom na Jesenského ulici v Senci.
Michal Švec má 162 cm vysokú zavalitú postavu, tmavšiu pleť a hnedé vlasy. Na sebe mal oblečenú bielo-šedú mikinu, šedé rifle a čierne tenisky so zeleným pásom.
Jeho vrstovník je 175 cm vysoký, chudej postavy s tmavšou pleťou a čiernymi kučeravými vlasmi. Oblečenú mal červenú bundu, modro-čierne tepláky, bielo-červeno-čierne tenisky.
Akékoľvek informácie, ktoré by viedli ich k vypátraniu, možno oznámiť na číslo 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.
TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.
UPOZORNENIE: TASR ponúka k správe fotomateriál.