NAŽIVO

Guterres vyjadril poľutovanie nad Trumpovym rozhodnutím o vystúpení USA zo 66 medzinárodných organizácií. „OSN má zodpovednosť pomáhať tým, ktorí sú na nás závislí. Naše mandáty budeme naďalej s odhodlaním plniť,“ avizoval Guterres.

Včera 20:23

Arákčí vyhlásil, že Irán nechce vojnu s Izraelom ani s USA, no je pripravený brániť sa v prípade, že bude opäť napadnutý.

Včera 20:12

Steve Witkoff a Jared Kushner odovzdali Kirillovi Dmitrievovi projekt mierového plánu dohodnutý s Ukrajinou, ktorý má byť odovzdaný Putinovi, informuje Axios s odvolaním sa na zdroj.

Zdroj poznamenal, že po dosiahnutí dohody s Ukrajinou takmer vo všetkých aspektoch plánu Biely dom chce od ruského prezidenta Vladimíra Putina jasnú odpoveď na tento návrh.

Včera 19:46

Macron vyhlásil, že Francúzsko bude hlasovať proti obchodnej dohode medzi EÚ a Mercosurom.

Včera 19:45

Predseda venezuelského parlamentu Jorge Rodríguez oznámil prepustenie „veľkého počtu“ väzňov, medzi ktorými sú aj cudzinci.

Včera 19:45

Španielska vláda a katolícka cirkev podpísali dohodu o odškodnení obetí sexuálneho zneužívania zo strany duchovných.

Včera 19:34

Spoločnosť Vitol získala od americkej vlády predbežné povolenie na začatie rokovaní o dovoze a vývoze ropy z Venezuely na 18 mesiacov.

Včera 19:33

Veľvyslanectvo USA v Kyjeve varuje pred „potenciálne vážnym vzdušným útokom, ktorý môže nastať kedykoľvek v priebehu najbližších dní“.

Upresňuje sa, že varovanie sa týka celého územia Ukrajiny.

Včera 19:32

Hovorca gazského úradu civilnej obrany Mahmúd Basal uviedol, že pri izraelských útokoch v Pásme Gazy zahynulo sedem ľudí vrátane štyroch detí.

Včera 19:08

Herzog sa stretol s bývalým osobitným vyslancom OSN pre Blízky východ Nikolajom Mladenovom. Podľa medializovaných správ sa očakáva, že Mladenov bude pôsobiť v takzvanej Rade mieru, ktorá má dozerať na apolitický palestínsky výbor, ktorý by po vojne spravoval Pásmo Gazy.

Včera 18:32

Burkina Faso, Mali a Niger odsúdili zvrhnutie Maduraa nedávnu operáciu USA vo Venezuele označili za „akt agresie“.

Včera 18:18

Luiz Inácio Lula da Silva vetoval zákon, ktorý by znížil 27-ročný trest odňatia slobody Jaira Bolsonara odsúdeného v roku 2025 za pokus o prevrat.

Včera 17:52

Generálny riaditeľ UNRWA Philippe Lazzarini uviedol, že agentúra OSN pre pomoc palestínskym utečencom v priebehu niekoľkých týždňov otvorí svoju kanceláriu v Ankare.

Včera 17:30

Na ceste I/59 v katastri obce Medzibrodie nad Oravou (okres Dolný Kubín) sa vo štvrtok popoludní zrazili dve osobné motorové vozidlá. Informovalo o tom operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Žiline. Dopravná nehoda vozidiel si vyžiadala aj zranenie. Na mieste zasahuje päť hasičov z Dolného Kubína s dvomi kusmi techniky.

Včera 17:17

Zo simulácie incidentu, ktorej výsledky zverejnila kórejská opozícia vyplýva, že 179 ľudí, ktorí v decembri 2024 zahynuli pri havárii juhokórejského lietadla, by prežilo, keby na sa konci letiskovej dráhy nenachádzala betónová konštrukcia, do ktorej lietadlo narazilo.

Včera 16:53
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Pedagóg: Dvojročné dieťa do škôlky nepatrí, potrebuje milujúcu matku a otca, ktorý určuje pravidlá

Marek Herman pôsobí na Palackého univerzite v Olomouci a a celý život sa zaoberá výchovou detí. Spolu s kolegom Jiřím Haldom spísal petíciu „Dvojročné deti do škôlok nepatria“. Herman chce totiž presvedčiť politikov, aby zrušili nárok na miesto v škôlke pre deti od dvoch rokov, ktorý bol pretlačený do zákona. Podľa neho deti do troch rokov totiž potrebujú byť predovšetkým s milujúcou mamou a otcom.

❚❚
.

V rozhovore pre český portál Aktuálně.cz Herman vysvetlil, že ak rodičia dajú dieťa do škôlky skôr, hrozí, že bude mať celoživotné následky. Podľa jeho slov rodičia nemajú informácie o tom, aké dôležité je pre dieťa obdobie do troch rokov, pretože práve v tomto veku sa na 90 percent rozhoduje o tom, aké dieťa bude.

V čom teda robia rodičia chybu? Herman tvrdí, že rodičia majú naivné predstavy. „Žijeme v dobe, keď sa všetko točí okolo dieťaťa a ono to nefunguje. Predtým sa rodičia báli, či budú deti počúvať, dnes sa boja, či ich budú mať rady,“ vysvetlil.

Rodičia sa zároveň snažia, aby sa dieťa malo dobre, aby malo blahobyt. Avšak dieťa potrebuje najmä disciplínu. „Vstávanie, zaspávanie, jedlo, to musí byť zautomatizované. Dnes je to cochcárna. Deti jedia v rôzny čas, niekedy pokope, inokedy samé. Výchova sa strašne uvoľňuje. S deťmi sa donekonečna diskutuje, mamičky im všetko vysvetľujú, a rovnako to nefunguje. Potom máte nahnevané agresívne decká, ktorá si líhajú na zem a kopú okolo seba. Takéto deti sú nešťastné a len volajú: prosím vás, zakážte mi už niečo a trvajte na tom. Ja sa upokojím. Dieťa potrebuje nežnú milujúcu mamu, dotyky, vôňu, nehu a pevného otca, ktorý dáva limity, poriadok,“ ozrejmil Herman.

.

Pedagóg je stúpencom konzervatívnych názorov a preto považuje otca na „materskej dovolenke“ za nezmysel. „Môže to fungovať u 0,1 percenta rodín, problém je, že si všetci povedia: Tak to sme my, to je v pohode. Ale dieťa sa rodí z tela mamy a potrebuje mamu. Výchovné štýly muža a ženy sú úplne odlišné. Dieťa do troch rokov potrebuje bezpodmienečné prijatie. Mama ho má rada, pretože je jej, a než zaspí, všetko mu odpustí. A zároveň potrebuje otca, ktorý povie: Tak to teda nie, najprv si to uprac a potom sa budeme baviť.“

Muži sú tiež nežní, ale mužská neha je iná ako ženská a zároveň „žena za deň povie sedem až desať tisíc slov a musí ich povedať. Muž ich povie tri až päť tisíc a nemusí ich povedať. A dieťa potrebuje podnety, všetko vníma.“

Herman pre český portál uviedol aj svoju skúsenosť s učiteľkou z materskej školy. „Riaditeľka jednej škôlky sa ma pýtala, či môžu mať deti ochabnuté mimické svaly v tvári. Že ich vychovávajú dvaja oteckovia gayovia a jej sa zdá, že deti nereagujú. A ja hovorím, je to možné, pretože chlapi sa prejavujú inak. Nerobil by som tretiu svetovú z toho, keď si mama s otcom vymenia role, ale držal by som sa vyskúšaných vzorcov.“

„Nevidím dôvod, prečo by žena nemala dostať za rovnakú prácu rovnako peňazí ako muž, prečo by nemohla vykonávať rovnaké profesie, ale na druhej strane vždy ženu pustím do dverí, a keď pôjdeme do reštaurácie, zaplatím za ňu. Verím na základné konzervatívne veci, pripúšťam nové, ale úplne by som to neotáčal. To môže byť strašne nebezpečné,“ vysvetlil.

 

.

Dvojročné deti do škôlok nepatria

Herman je iniciátorom petície „Dvojročné deti do škôlok nepatria,“ ktorú už podpísalo viac ako 11 000 ľudí. Upozorňuje, že dvojročné deti do škôlky nepatria, pretože dieťa do troch rokov vníma seba a mamu ako jednu bytosť.

„Dieťa si vytvára svoje ja cez mamu, keď odíde, dieťa si myslí, že je s ním niečo zle. Pochopí to len v prípade, keď to bude nevyhnutné. Ale nie ak to bude z rozmaru. Bavíme sa o priemernom dieťati. S niektorými deťmi to neurobí vôbec nič. Ale keď dáte dieťa do škôlky pred tretím rokom, máte veľkú pravdepodobnosť, že urobíte chybu. Hrozí, že bude mať celoživotnú ujmu. Čím neskôr ho dáte, tým menšia je pravdepodobnosť tej chyby,” zdôraznil český pedagóg Herman.

 

Mama je lepšia ako jasle

.

Podobnú petíciu má aj Slovensko. Mamičky ako aj 40 organizácií premiéra a vládu v júni žiadali, aby nediskriminovala mamy, ktoré sa osobne starajú o svoje deti a nedávajú ich do jaslí.

Dňa 1. júna 2017 mamičky odovzdali premiérovi Ficovi podpisy pod ich výzvu “Mama je lepšia ako jasle“. Túto výzvu zverejnili 2 dni pred Dňom matiek a do Dňa detí, teda za 20 dní, ju podpísalo viac ako 15 000 občanov SR (viac TU).

„Pre vývoj detí je dôležité, aby mohli v prvých rokoch života vyrastať pri mame. Je preto veľmi dobré, že sa v súčasnosti môžeme o deti starať tri roky počas rodičovskej „dovolenky“. Túto dobrú slovenskú prax nám závidia aj v zahraničí, máme byť na ňu hrdí a chrániť ju,“ povedala Annamária Cerovská z inicitívy mamičiek.

„Nesúhlasíme s diskriminačnou politikou vlády, keďže na jasľovú starostlivosť dáva príspevok až do výšky 280 eur, pričom matkám, ktoré sa osobne starajú o deti, necháva rodičovský príspevok len vo výške 213,20 eur. To si naozaj štát cení osobnú starostlivosť mamy na mínus 66,80 eur? My, matky, sme predsa lepšie ako jasle!” dodala Renáta Ocilková z občianskeho združenia Ženy ženám.

Deti sú naša budúcnosť. Preto slovenské matky žiadajú premiéra Roberta Fica ako aj vládu, aby podporovali ten najlepší štart do života pre deti – mamu na plný úväzok. Oplatí sa to nám všetkým a najmä budúcim generáciám.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

Ján Droppa

.
.
.

Maďarsko sa pre slovenský zákon o Benešových dekrétoch obrátilo na Brusel

Hlavná poradkyňa maďarského premiéra pre otázky zahraničných Maďarov Katalin Sziliová adresovala otvorený list predsedníčke Európskej komisie Ursule von der Leyenovej,…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Kolumbijský prezident sa dohodol s Trumpom na spoločnom postupe proti povstalcom pašujúcim kokaín

Kolumbijský ľavicový prezident Gustavo Petro sa dohodol so svojím americkým kolegom Donaldom Trumpom na „spoločných akciách“ proti povstalcom pašujúcim kokaín…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vojská na Ukrajinu iba so súhlasom Ruska? To sa načakajú

Merz vyhlásil, že bez súhlasu Ruskej federácie Británia a Francúzsko nebudú môcť vyslať svoje vojská na Ukrajinu

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rusko posiela odkaz koalícii ochotných: Zahraničné jednotky na Ukrajine budú pokladané za legitímne vojenské ciele

Rusko vo štvrtok vyhlásilo, že prítomnosť akýchkoľvek zahraničných vojsk na Ukrajine bude považovať za legitímny vojenský cieľ

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Generál hodnotí stretnutie v Paríži: “Toto je na návštevu lekára”

Signálna diplomacia, vágne vyhlásenia a nepochopenie reality. To je „Koalícia ochotných“ v roku 2026. Týmito slovami zhrnul stretnutie v Paríži generál Jozef Viktorín.…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Nvotová oznámila, že bojuje so zákernou diagnózou

Slovenská herečka a speváčka Dorota Nvotová oznámila, že bojuje so zákernou diagnózou

08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Koľkokrát ste už v ambulancii, počuli vetu „Všetko máte v poriadku“ – a predsa ste sa necítili zdraví?

Koľkokrát ste už sedeli v ambulancii, počuli vetu „Všetko máte v poriadku“ – a predsa ste sa necítili zdraví? Koľkokrát…

08. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tucker Carlson si myslí, že Trump zmenil všetky normy

Po Trumpových krokoch vo Venezuele nie je na ruskom vpáde do Ukrajiny „nič zlé“. Vyhlásil to americký konzervatívny novinár Tucker…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ďalšia žaloba na „kráľovnú Ursulu“ a Európsku komisiu pod jej vedením

Je vojna najlepší biznis?

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

PS znovu nahralo Orbánovým protivníkom. Je slovenská štátnosť v ohrození?

Kým naša opozícia mľaská nad teoretickými postihmi za verejné popieranie Benešových dekrétov po novej úprave Trestného zákona, svoj kúsok torty…

08. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Francúzski farmári blokujú centrum Paríža

Francúzski poľnohospodárski producenti zorganizovali v Paríži rozsiahly protest proti obchodnej dohode EÚ s krajinami MERCOSUR, pričom zablokovali kľúčové diaľnice a…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Szijjártó: „Západné európske krajiny vytvárajú hrozbu priamej vojny s Ruskom“

Maďarský minister zahraničných vecí komentoval závery stretnutia „Koalície ochotných“ v Paríži. Péter Szijjártó odmieta bruselské „rozhodnutie o vojne“ a varuje…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Trump schválil pokračovanie príprav nadstraníckeho návrhu sankcií voči Rusku

Americký prezident Donald Trump dal zelenú pokračovaniu príprav nadstraníckeho návrhu sankcií voči Rusku. V americkom Senáte by sa o ňom…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Slovensko a Česko obnovia spoločné rokovania vlád, najbližšie bude v Česku

Slovensko a Česká republika sa vrátia k formátu spoločného rokovania vlád. Na pokračovaní sa dohodli premiér SR Robert Fico a…

08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Hanba na sto rokov. Na turnaji sa zúčastnila hráčka, ktorá mala od profesionálky ďaleko

Tenisovým svetom prebehla poriadna turbulencia po tom, čo sa objavilo video zo zápasu z turnaja v kenskom Nairobi. Možno to…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

USA únosom Nicolása Madura porušili medzinárodné právo, tvrdí Laššáková

Europoslankyňa Judita Laššáková komentovala posledné kroky Donalda Trumpa v oblasti globálnej politiky – USA únosom Nicolása Madura porušili medzinárodné právo

08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Šimečka prišiel s ďalším „skvelým“ nápadom

Michal  Šimečka prišiel s ďalším „skvelým“ nápadom a vyzval premiéra, aby zrušil zákazku na nový blok jadrovej elektrárne v Jaslovských…

08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Prezidentka Venezuely nariadila zatknutie generála ktorý zradil a nechal uniesť Madura

Venezuela, 8. januára 2026 - Úradujúca prezidentka Venezuely Delcy Rodríguezová odvolala a nariadila zatknutie generála Javiera Marcana Tabatu, ktorý viedol…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Zelenskyj počas ceremoniálu na Cypre diktoval svoje podmienky EÚ

Volodymyr Zelenskyj počas prejavu na Cypre opäť diktoval Európanom podmienky: poskytnúť Ukrajine viac peňazí v čo najkratšom čase a urýchliť vstup krajiny…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ruský analytik: Nastal čas vyvetrať po Trumpovi

Rusko, 8. januára 2026 - Hlavným pozitívom uplynulého týždňa napriek všetkým významným politickým a imidžovým nákladom pre Rusko, bolo, že…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Mesto na nohách. Imigrační agenti v Minneapolise smrteľne postrelili 37-ročnú ženu

V americkom Minneapolise v štáte Minnesota vyšli vo štvrtok do ulíc tisícky ľudí po tom, čo príslušník americkej imigračnej služby…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Poznáme zloženie olympijského tímu Slovenska. Šatan a Országh prehovoril o cieľoch

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Vladimmír Országh si do tímu pre februárové zimné olympijské hry v Taliansku vybral troch brankárov, ôsmich…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Medzinárodný olympijský výbor zakázal divákom na ZOH 2026 vystavovať ruské vlajky

Medzinárodný olympijský výbor zakázal používanie ruských vlajok a iných symbolov medzi divákmi na zimných olympijských hrách 2026. Informuje o tom…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Uhrík: „Ľudia platia stále viac, ale stovky miliónov ďalej končia vo vreckách oligarchov!“

Europoslanec Milan Uhrík informuje, že hnutie Republika sa v mene občanov pripája k výzve zamestnancov v zdravotníctve a žiadajú od…

08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Nepríjemné prekvapenia: 15 fotografií, pri ktorých je prevrátenie očami úplne na mieste

Nepríjemné prekvapenia sa objavujú v tých najobyčajnejších momentoch, keď ich čakáme najmenej. Sú to situácie, ktoré síce priamo nepokazia deň,…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Nešťastie na počkanie, ktoré týmto ľuďom zničilo deň

Nešťastie má zvláštnu schopnosť prísť presne vtedy, keď ho najmenej očakávame a deň sa ešte len začína. Stačí jedna nevinná…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Progresívci garantujú vysoké ceny energií

Podľa najnovšej správy Maďarského úradu pre reguláciu energetiky a verejných služieb bola priemerná cena jednej kilowatthodiny zemného plynu pre domácnosti…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Kde najbližšie zasiahne Trump?

Portál Axios pripravil zoznam krajín,  kde by americký prezident Donald Trump mohol vykonať vojenskú akciu

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Guterres vyjadril poľutovanie nad Trumpovym rozhodnutím o vystúpení USA zo 66 medzinárodných organizácií. „OSN má zodpovednosť pomáhať tým, ktorí sú na nás závislí. Naše mandáty budeme naďalej s odhodlaním plniť,“ avizoval Guterres.

Včera 20:23

Arákčí vyhlásil, že Irán nechce vojnu s Izraelom ani s USA, no je pripravený brániť sa v prípade, že bude opäť napadnutý.

Včera 20:12

Steve Witkoff a Jared Kushner odovzdali Kirillovi Dmitrievovi projekt mierového plánu dohodnutý s Ukrajinou, ktorý má byť odovzdaný Putinovi, informuje Axios s odvolaním sa na zdroj.

Zdroj poznamenal, že po dosiahnutí dohody s Ukrajinou takmer vo všetkých aspektoch plánu Biely dom chce od ruského prezidenta Vladimíra Putina jasnú odpoveď na tento návrh.

Včera 19:46

.

Šeliga, ďalší hoaxer na opozičnej scéne

Po uplynutí sviatkov sa drvivá časť našej populácie pomaličky vracia do pracovného procesu. Týka sa to i politikov, ktorí sa…

08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Rubio hovorí, že má v pláne stretnúť sa budúci týždeň s dánskymi predstaviteľmi, aby diskutovali o záujme Spojených štátov o Grónsko

Napätie medzi členmi NATO eskalovalo po tom, ako Biely dom v utorok vyhlásil, že „americká armáda je vždy jednou z…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Napriek zadržaniu tankerov si Trump zachová otvorené a úprimné vzťahy s Putinom a Si Ťin-pchingom

Tlačová tajomníčka Bieleho domu Karoline Leavittová vyhlásila, že napriek zadržaniu tankerov si Trump zachová otvorené a úprimné vzťahy s Putinom…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Digitálne euro už nie je len teória

Rada EÚ dala projektu mandát a teraz sa láme, či z toho bude verejný prínos, alebo nový nástroj moci

08. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Vlajka ako dôkaz viny

Podujatie Tour de Ski, ktoré sa konalo v období 28.12.2025 – 4.1.2026 sa nezaobišlo bez škandálu týkajúceho sa Ruska. Tentokrát však…

08. 01. 2026 | | 5 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | | 5 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

Ján Droppa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov