Odor-Kali

NAŽIVO

Šéf Vyšetrovacieho výboru Ruskej federácie Alexander Bastrykin v rozhovore pre agentúru TASS povedal, že bývalý gubernátor Riazanskej oblasti Nikolaj Ľubimov bol obvinený z prijímania úplatkov za viac ako 270 miliónov rubľov.

16:45

Rozhodnutie stiahnuť časť personálu z kľúčových amerických základní na Blízkom východe je podľa nemenovaného amerického predstaviteľa preventívnym opatrením, keďže v regióne rastie napätie.

16:44

Kanadský premiér Mark Carney začal štvordňovú oficiálnu návštevu Číny. Carney sa počas svojej návštevy má stretnúť aj s čínskym premiérom Li Čchiangom a zástupcami podnikateľského sektora.

16:43

Riaditeľ NASA Jared Isaacman oznámil, že NASA podpísala memorandum o porozumení s americkým ministerstvom energetiky, v ktorom potvrdila svoj záväzok vybudovať jadrový reaktor na Mesiaci do roku 2030.

16:42

Porýnie-Falcko pozastavilo deportácie do Iránu. Ako dôvod uviedla zásahy iránskych bezpečnostných zložiek proti demonštrantom.

16:41

Szijjártó povedal, že kým je pri moci v Maďarsku súčasná suverénna národná vláda, Brusel určite nemôže poslať peniaze Maďarov na Ukrajinu. Preto v maďarských parlamentných voľbách 12. apríla pôjde o veľa.

15:40

Trump vyzval Dánsko, aby „okamžite vypadlo“ z Grónska

„NATO: Povedzte Dánsku, aby odtiaľ okamžite vypadlo! Dva psie záprahy (tak Trump skôr opísal dánsku obranu ostrova, pozn. red.) nestačia! Len USA to môžu urobiť!,“ napísal americký prezident a pridal odkaz na správu, že minulý rok dánska spravodajská služba varovala pred vojenskými zámermi Ruska a Číny vo vzťahu ku Grónsku a Arktíde.

Medzitým Dánsko naopak presúva vojská do Grónska, informuje stanica DR. Podľa údajov tejto televíznej stanice bola na ostrov najskôr vyslaná takzvaná predná skupina, ktorej úlohou je okrem iného zabezpečiť logistiku a prostredie na prijatie hlavných síl v budúcnosti.

Deň predtým dánsky minister obrany v parlamente oznámil rozšírenie prítomnosti dánskych vojakov v Grónsku.

15:28

Ministerstvo obchodu USA uviedlo, že americká vláda povolila Nvidii, aby Číne predávala svoje pokročilé čipy H200 používané v oblasti umelej inteligencie.

15:26

Dvaja muži strhli vlajku zo stožiaru v areáli iránskeho veľvyslanectva v Berlíne a namiesto nej sa pokúsili vyvesiť dve historické vlajky Iránu, čo sa im však nepodarilo.

14:05

Ukrajinský parlament schválil nomináciu Šmyhaľa na post ministra energetiky a prvého podpredsedu vlády.

14:03

Štátna zástupkyňa podala obžalobu na Dominika Feriho z ďalšieho znásilnenia. „K podaniu obžaloby došlo v nadväznosti na skončenie prípravného trestného konania týkajúceho sa skutku, ktorým sa v minulosti zaoberal tiež ústavný súd,“ uviedol hovorca Mestského štátneho zastupiteľstva v Prahe Aleš Cimbala.

14:03

Predstavitelia Hamasu oznámili, že skupina začala rokovať s egyptskými sprostredkovateľmi v Káhire o vytvorení technokratického výboru, ktorý v rámci dohody o prímerí prevezme kontrolu nad Pásmom Gazy.

14:02

Trump zopakoval, že USA potrebujú Grónsko pre svoju národnú bezpečnosť a tiež pre v súčasnosti budovaný systém protivzdušnej obrany Zlatá kupola.

14:01
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

E.Kaliňák: Ak sa neurovnajú konflikty, hrozí otvorenie koaličnej zmluvy

Nástup Donalda Trumpa do čela americkej administratívy vyvoláva obavy z neistoty, ktorú spôsobuje nevyspytateľnosť nového šéfa Bieleho domu. V diskusnej relácii STVR Sobotné dialógy to pripustil poslanec Európskeho parlamentu (EP) Ľudovít Ódor (PS), poukazujúc pritom na riziko zhoršenia obchodných vzťahov medzi Európskou úniou (EÚ) a USA. Jeho oponent, europoslanec za Smer-SD Erik Kaliňák si naopak myslí, že Trump je čitateľný, záleží však na schopnosti predstaviteľov EÚ byť jeho rovnocenným partnerom

Odor-Kali
Na snímke vľavo europoslanci Ľudovít Ódor (PS) a Erik Kaliňák (Smer-SSD) / Foto: TASR-Jakub Kotian
❚❚
.

“Už v rámci svojho prvého mandátu sa Donald Trump snažil zasahovať do voľného obchodu a sprísňovať ochranu amerického trhu,” upozornil Ódor, ktorý registruje Trumpove vyhlásenia v podobnom duchu aj v súčasnosti. Vníma aj možnú bezpečnostnú obavu. “To zasa vychádza z nie celkom čitateľných vyhlásení v oblasti medzinárodnej spolupráce a NATO,” priblížil.

Kaliňáka naopak nijako neprekvapuje Trumpovo úsilie výrazne posilňovať americké obchodné záujmy a to aj v prípade, že by to malo ísť na úkor Európy. Riziko vidí skôr na strane tých, ktorí budú obhajovať záujmy EÚ. “Mňa nevyrušuje Donald Trump, mňa skôr desí, že na druhej strane je Ursula von der Leyenová, najznámejšia americká lobistka, ktorá doteraz urobila minimum pre konkurencieschopnosť Európy,” uviedol Kaliňák.

Obaja europoslanci zhodnotili ako nereálne Trumpove požiadavky, aby členské štáty NATO zvýšili svoje príspevky na obranu na päť percent HDP. Podľa Ódora sa Európa musí koncentrovať na vyššiu efektivitu vzájomnej spolupráce v oblasti obrany a bezpečnosti, prínos v tejto oblasti si sľubuje aj od nového eurokomisára pre obranu. Kaliňák mieni, že je načase zrušiť sankcie EÚ voči Moskve. Upozornil pritom, že sankcie nielenže nedocielili to, aby Rusko ukončilo vojnu, ale okrem ruskej poškodili aj ekonomiky členských krajín únie, vrátane Slovenska. “Hľadám možnosti občianskej iniciatívy, aby sa Európska komisia musela zaoberať zrušením sankcií,” povedal.

Obaja poslanci sa zhodli v tom, že rusko-ukrajinský konflikt je potrebné ukončiť čo najskôr. Ódor si cení, že Ukrajinci majú stále odhodlanie brániť sa a bojovať za svoju krajinu. Myslí si, že prezident Volodymyr Zelenskyj požíva doma i medzi lídrami EÚ veľkú autoritu. Kaliňák naopak skritizoval Zelenského odkazy premiérovi Robertovi Ficovi (Smer-SD). Na druhej strane ocenil komunikáciu a úsilie o dobré slovensko-ukrajinské vzťahy zo strany predsedu vlády Ukrajiny Denysa Šmyhaľa. Podľa Kaliňáka budú pokračovať spoločné medzivládne rokovania.

 

.

Hrozí otvorenie koaličnej zmluvy

Ak sa koaličným partnerom nepodarí urovnať vnútorné konflikty, tak bude potrebné otvoriť koaličnú zmluvu. V relácii STVR Sobotné dialógy to uviedol poslanec Európskeho parlamentu (EP) a predseda Zboru poradcov predsedu vlády SR Erik Kaliňák (Smer-SD). Bývalý premiér a poslanec EP Ľudovít Ódor reagoval, že malé zmeny nepomôžu, myslí si, že aktuálna vláda je historicky najhoršia a mala by skončiť.

“Nehovorím o rekonštrukcii vlády, hovorím o otvorení koaličnej zmluvy, ktorá potom bude viesť asi k nejakým posunom na ministerstvách. Nie kvôli tomu, že by bola vláda neschopná,” ozrejmil Kaliňák s tým, že ak sa nepodaria vnútrokoaličné spory vyriešiť do marca, udalosti naberú rýchlejší spád.

Predčasné voľby Ódor neočakáva, no myslí si, že sa o nich bude diskutovať v rámci koalície. Kaliňák uviedol, že neočakáva, že sa na najbližšej schôdzi podarí opozícii odvolať premiéra Roberta Fica (Smer-SD). Ako doplnil, strana Smer-SD podľa neho robí všetko preto, aby koalícia fungovala.

Bývalý predseda úradníckej vlády skonštatoval, že ak sú ohrozené národnoštátne záujmy Slovenska, opozícia nemá veľa možností a jednou z nich je práve podanie návrhu na vyslovenie nedôvery vláde SR. Podľa Ódora má iný názor na zahraničnopolitické smerovanie Slovenska nielen opozícia, ale aj niektorí členovia strany Hlas-SD.

Kaliňák si naopak myslí, že zdôvodnenie, že Fico sa snaží vytiahnuť Slovensko z Európskej únie (EÚ) a Severoatlantickej aliancie (NATO) je scestné. “Našim domovom je EÚ, našim domovom je organizácia NATO, ale vnímame aj ďalšie svetové strany sveta, kde sa snažíme ekonomicky budovať ďalšie vzťahy,” deklaroval.

.

V súvislosti s útokom na gymnáziu v Spišskej Starej Vsi sa diskutujúci dotkli aj polarizácie spoločnosti a napätej politickej atmosféry. Obaja vyjadrili sústrasť pozostalým tragédie a zaželali rýchle uzdravenie zranenej študentke.

Kaliňák podotkol, že polarizáciu spoločnosti vníma a do veľkej miery ju pripísal médiám a opozícii. Ódor reagoval, že aj opozícia aj koalícia by sa mala zdržať akýchkoľvek vulgarizmov voči druhým ľuďom. “Môj taký naozaj osobný názor je, že keby v politike neboli pán Fico a pán Matovič, tak máme u nás o polovicu menej agresivity,” povedal Ódor.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Marek Horňanský psychológ

Gustáv Murín

Marek Brna

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Erik Majercak

.
.
.

Moskva obvinila Kyjev z utorkového útoku na grécke tankery v Čiernom mori

Ruské ministerstvo obrany v stredu obvinilo Ukrajinu z útoku dronmi na grécky tanker pri ruskom pobreží v Čiernom mori, ku…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Rezort financií chce opäť zefektívniť výber DPH, zameria sa na rizikové subjekty

Ministerstvo financií pripravilo ďalšie systematické legislatívne opatrenie, ktorého cieľom je boj proti daňovým únikom. Ako rezort informoval, tentoraz sa opäť…

14. 01. 2026 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov

USA pozastavujú vydávanie víz občanom z Ruska a Iránu

Informuje o tom stanica Fox News s odvolaním sa na internú správu Ministerstva zahraničných vecí USA

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj sa stretol s novým ministrom obrany Fedorovom

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa stretol s novovymenovaným ministrom obrany Michailom Fedorovom. Zelenskyj informoval, že mu stanovil prvé priority vo…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Poslanec-provokatér a plán na reorganizáciu Verchovnej rady. Čo stojí za prípadom Julie Tymošenkovej

Ako informovali zdroje vo Verchovnej rade, poslancom, ktorý nahrával rozhovory s Juliou Tymošenkovou a „prezradil“ ich NABU, bol poslanec zo…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Energetická ombudsmanka pre HS: Energopomoc je na štvorku, vláda urobila zásadné chyby

Občianske združenie Energetický ombudsman funguje okrem iného ako poradca v energetických otázkach, ľuďom tiež pomáha v oblasti dodávok energií, ale rieši aj…

14. 01. 2026 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov

Americkí vyjednávači Kushner a Witkoff majú plánovať stretnutie s Putinom v Moskve

Vyslanec Bieleho domu Steve Witkoff a zať amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner údajne plánujú cestu do Moskvy, kde sa…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Premiér nespochybňuje ústavné právomoci generálneho prokurátora

Premiér Robert Fico nespochybňuje ústavné právomoci generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Uviedol to v reakcii na Žilinkove rozhodnutie obrátiť sa na…

14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajine hrozí „obrovská diera“ v rozpočte

Vyhlásenie Ursuly von der Leyenovej o pridelení úveru pre Ukrajinu vo výške 90 miliárd eur predstavuje potenciálne veľmi veľký problém…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Trump vyhlásil, že USA potrebujú Grónsko na vytvorenie systému „Golden Dome“

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že Spojené štáty potrebujú Grónsko na realizovanie protiraketového projektu „Golden Dome“ a vyzval NATO, aby…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

V EÚ rozhodujú, kto sa postaví Putinovi

V Európskej únii sa diskutuje o vymenovaní vyjednávača, ktorý sa postaví Putinovi. Na túto pozíciu sa zvažuje bývalý taliansky premiér…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Prieskum: Voľby by vyhrali progresívci, v parlamente by boli aj Demokrati

Ak by sa parlamentné voľby konali v prvej polovici januára, vyhralo by ich hnutie Progresívne Slovensko so ziskom 20,8 percenta…

14. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Už sa bijú: ďalšia veľká akcia proti korupcii na Ukrajine

Julia Tymošenková, bývalá premiérka a stále jedna z vplyvných postáv kyjevskej politiky aj biznisu, teraz predpoludním potvrdila, že protikorupčný úrad…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Tragédia na lyžovačke v Rakúsku. Lavína zabila 12-ročného českého chlapca

Tragicky sa skončila lyžovačka českej rodiny v rakúskom Bad Gasteine. Dvanásťročný chlapec zomrel po tom, čo ho strhla lavína. Ako…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Takto si užíval maďarský prezident v Paríži

Klára Dobrevová, predsedníčka opozičnej Demokratickej koalície , v utorok na online tlačovej konferencii oznámila, že sa im podarilo vysúdiť a…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Dôchodca Július Kubasák stojí pred súdom za schvaľovanie atentátu na premiéra

Na Špecializovanom trestnom súde , pracovisko Banská Bystrica, sa v stredu začal proces s Júliusom K., ktorý mal verejne schvaľovať…

14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Aktualizované 14. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Do boja sa zapojila ťažká mediálna artiléria: "Kuba sa od roku 1959 snaží zasadit USA smrtiaci úder"

USA, 14. januára 2026 - Nová americká invázia na Kubu mala už skôr nulovú pravdepodobnosť, ale po najnovšej analýze od…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Prečo by bola americká anexia Grónska zlou správou pre Čechov a Slovákov

Slovensko, 14. januára 2026 - Anexia Grónska Spojenými štátmi by vyzerala ako vzdialený arktický konflikt Dánska s USA. Pre Česko…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Generálny prokurátor napadol na ústavnom súde zmeny vo využívaní kajúcnikov

Generálny prokurátor Maroš Žilinka dnes na Ústavnom súde SR podal návrh na začatie konania o súlade novely Trestného poriadku, ktorá…

14. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Šatan novinárovi Denníka N: "Hráči s tou vojnou nič nemajú"

Šéf Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan a hlavný tréner národného tímu Vladimír Országh v stredu na tlačovej konferencii komentovali…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Harmonický rozvoj osobnosti človeka aj v treťom tisícročí? Ruský filozof vo svojom diele prináša unikátny návod

Slovensko, 14. januára 2026 - Kniha A. E. Usanina CESTOVNÝ PAS DO NOVÉHO SVETA ponúka unikátnu koncepciu harmonického rozvoja osobnosti…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Mysleli ste si, že ‚woke‘ končí? Brusel má iný plán

Európska komisia zverejnila svoje politické priority na rok 2026 a výsledok je ťažké zdôvodniť z akejkoľvek aspoň trochu realistickej perspektívy,…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Vyberte si zrkadlo, ktoré odhalí, ako sa vidíte

Tento test osobnosti skúma obraz seba samého a sebauvedomenie prostredníctvom inštinktívneho výberu jedného z troch zrkadiel: Staré, ručné alebo zrkadlo…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Prečo ruský S-500 Prometheus prekonáva všetko, čo má NATO

Rusko je o tri generácie pred USA v oblasti manévrovateľných hypersonických zbraní a tento náskok bol kľúčový pre vytvorenie systému…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Generácia X zachytená na fotografiách. Takto vyzeralo ich detstvo

Generácia X vyrastala v čase, keď detstvo patrilo uliciam, ihriskám a fantázii, nie obrazovkám. Voľnosť, špina na kolenách a návrat…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Boj proti “dezinformáciám” ako stabilná dotácia

Vláda cez Digitálnu koalíciu financovala aj StratCom fórum opozície

14. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

Viete prečo znova prichádza tento šialený “nápad’? Generál má odpoveď

Európska obrana ako výraz nemohúcnosti EÚ. To je priamy dôsledok nekompetentnosti európskych byrokratov. ..predovšetkým komisie, konštatuje vo svojom statuse generál…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Clintonovci odmietli vypovedať v Epsteinovom prípade. Našli si výhovorku

Bill Clinton a bývalá ministerka zahraničných vecí Hillary Clintonová odmietli vypovedať pred Výborom pre dohľad Snemovne reprezentantov USA, ktorý vyšetruje…

14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Šéf Vyšetrovacieho výboru Ruskej federácie Alexander Bastrykin v rozhovore pre agentúru TASS povedal, že bývalý gubernátor Riazanskej oblasti Nikolaj Ľubimov bol obvinený z prijímania úplatkov za viac ako 270 miliónov rubľov.

16:45

Rozhodnutie stiahnuť časť personálu z kľúčových amerických základní na Blízkom východe je podľa nemenovaného amerického predstaviteľa preventívnym opatrením, keďže v regióne rastie napätie.

16:44

Kanadský premiér Mark Carney začal štvordňovú oficiálnu návštevu Číny. Carney sa počas svojej návštevy má stretnúť aj s čínskym premiérom Li Čchiangom a zástupcami podnikateľského sektora.

16:43

Riaditeľ NASA Jared Isaacman oznámil, že NASA podpísala memorandum o porozumení s americkým ministerstvom energetiky, v ktorom potvrdila svoj záväzok vybudovať jadrový reaktor na Mesiaci do roku 2030.

16:42

Porýnie-Falcko pozastavilo deportácie do Iránu. Ako dôvod uviedla zásahy iránskych bezpečnostných zložiek proti demonštrantom.

16:41

.

Gangy si vybavovali účty na ihrisku. Násilný útok stál život troch ľudí

Minulotýždňový ozbrojený útok v súkromnom rezidenčnom komplexe na ostrove Mocoli v pobrežnej provincii Guayas v Ekvádore stál život troch ľudí.…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Vo veku 55 rokov zomrela spisovateľka Jana Benková

Vo veku 55 rokov zomrela v utorok slovenská spisovateľka Jana Benková. Informáciu o jej úmrtí zverejnilo na svojom webe Slovenské…

14. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Časť tela, ktorú si pri kúpaní umyjete ako prvú, prezrádza vašu osobnosť

Časť tela, ktorú si pri sprchovaní umyjete ako prvú, môže prezradiť viac o vašej osobnosti, než by ste čakali. Ranné…

14. 01. 2026 | 0 komentárov

Sakra, proč?

Polovina občanské společnosti je to, že kritika směřuje zdola nahoru. Od lidí k politikům. Od lidí k vládě. Lid si…

14. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Dankovci s novelou narazili. Extrémizmus je horúci zemiak, aký nesmie byť zľahčovaný

Nie úplne neopodstatnená obava z avizovaných možností zmien Trestného zákona v súvislosti s extrémizmom a jeho prejavmi je nasledovná: Čo…

14. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
14. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Marek Horňanský psychológ

Gustáv Murín

Marek Brna

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Erik Majercak

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov