NAŽIVO

V roku 2025 stúpol počet cestujúcich verejnou dopravou. Ide o 5% nárast. Počas roka 2025 sa najviac, až 88 %, ciest zrealizovalo cestnou dopravou.

10:00

Francúzsky prezident Emmanuel Macron pri príležitosti štvrtého výročia ruskej invázie na Ukrajinu povedal, že Rusi si jedného dňa uvedomia závažnosť spáchaného zločinu.

 

09:54

V reakcii na vývoj na Blízkom východe zdôraznila Slovenská republika podporu mierovému plánu pre Gazu v súlade s rezolúciou Bezpečnostnej rady Organizácie Spojených národov, potrebu diplomatických riešení vo vzťahu k Iránu a celospoločenský politický proces v Sýrii.

Blanár
Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Blanár počas tlačovej konferencie v rámci zasadnutia Rady Európskej únie pre zahraničné veci (FAC) v Bruseli/ Foto: SITA/AP-MZV
Čítať viac | 09:35

Agentúra Európskej únie pre základné práva poznamenala, že ženy, ktoré utiekli pred vojnou na Ukrajine, sú v členských krajinách Európskej únie vo vysokej miere vystavené fyzickému, sexuálnemu a psychickému násiliu.

09:25

Kanadská ministerka zahraničných vecí Anita Anandová vyhlásila, že Kanada plánuje Kube poskytnúť pomoc. Tá pre energetickú blokádu zo strany USA zápasí s nedostatkom pohonných hmôt.

09:13

Pri príležitosti štvrtého výročia ruskej invázie ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj povedal, že Ukrajina je pripravená urobiť „všetko“, čo je v jej silách, aby dosiahla silný a trvalý mier.

09:10

Dočasná prezidentka Delcy Rodriguezová v nadväznosti na schválenie zákona o amnestii oznámila, že Venezuelčania žijúci v exile budú vítaní s otvorenou náručou.

„Hovorím vám: dvere Venezuely, náruč venezuelského ľudu sú otvorené pre tých, ktorí sa chcú vrátiť v tomto procese uzdravovania sa z nenávisti,“ zaznelo v televíznom prejave Rodriguezovej.

08:50

V utorok ráno ceny ropy vzrástli. Ich hodnota sa priblížila k sedemmesačným maximám.

08:36

V pondelok havarovala v indickom štáte Džhárkhand letecká ambulancia. O život prišlo sedem ľudí. Obeťami boli členovia posádky, zdravotníci, pacient a jeho príbuzní.

08:21

V utorok ráno pri príležitosti štvrtého výročia začiatku ruskej invázie na Ukrajinu pricestovali do Kyjeva šéfka Európskej komisie Ursula von der Leyenová a predseda Európskej rady António Costa.

08:18

Peter Mandelson, bývalý veľvyslanec Spojeného kráľovstva v USA, bol prepustený na kauciu. Bol zadržaný v pondelok pre podozrenie zo zneužitia úradnej moci v súvislosti s jeho väzbami na sexuálneho delikventa Epsteina.

08:17

Nemecký minister zahraničných vecí Johann Wadephul vyhlásil, že je priklonený k možnosti rokovania s Ruskom o udržateľnom mieri na Ukrajine. Odmieta však akékoľvek ústupky voči Moskve.

08:11

Bývalý juhokórejský prezident Jun Sok-jol podal odvolanie proti doživotnému trestu za vyvolanie vzbury. Ten mu súd udelil minulý týždeň v súvislosti s vyhlásením stanného práva na konci roka 2024.

07:53

Pondelok v liste predseda Európskej rady António Costa vyzval maďarského premiéra Viktora Orbána, aby neblokoval pôžičku Európskej únie pre Ukrajinu.

Orbán má v pláne blokovať prevod finančných prostriedkov, kým Ukrajina neobnoví tranzit ruskej ropy cez ropovod Družba.

07:42

Medzinárodná organizácia pre migráciu (IOM) v pondelok uviedla, že od začiatku roka 2026 zaznamenali v Stredozemnom mori najmenej 606 mŕtvych alebo nezvestných migrantov. Podľa dostupných údajov, ide o najsmrteľnejší začiatok roka v Stredozemnom mori od roku 2014.

07:39

Ukrajinská štátna energetická spoločnosť Ukrenerho zatiaľ nedisponuje od Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy dokumenty o zastavení dodávok elektriny.  Spoločnosť uviedla, že pravdepodobné zastavenie núdzových dodávok elektrickej energie zo Slovenska nenaruší situáciu v energetickom systéme Ukrajiny.

 

07:35
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Vyšachovali ich: Výkonný výbor WADA prijal odporúčania svojej komisie, Rusi nesmú 4 roky štartovať na vrcholných podujatiach pod vlastnou vlajkou

Výkonný výbor Svetovej antidopingovej agentúry (WADA) na pondelkovom zasadnutí vo švajčiarskom Lausanne jednomyseľne prijal odporúčanie svojho výboru pre kontrolu dodržiavania predpisov v súvislosti s masívnym dopingom v Rusku

❚❚
.

Znamená to, že počas nasledujúcich štyroch rokov Rusi nesmú organizovať vrcholné medzinárodné podujatia vrátane majstrovstiev sveta, tiež sa nesmú uchádzať o ich organizáciu. Rusi rovnako nemôžu štartovať na olympijských hrách či svetových šampionátoch pod ruskou vlajkou. Počas najbližších štyroch rokov ruskí štátni zamestnanci či členovia vedenia Ruského olympijského výboru a Ruského paralympijského výboru nesmú navštevovať medzinárodné športové podujatia. Informáciu priniesla ruská agentúra Tass.

Je možné, že ruská strana tento verdikt napadne na Športovom arbitrážnom súde (CAS). Má na to právo počas najbližších 21 dní.

Ruskí reprezentanti síce podľa verdiktu budú môcť súťažiť na budúcoročných olympijských hrách v Tokiu, no v japonskej metropole by oficiálne nemala viať ruská vlajka. Podobná situácia nastala aj na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu, na ktorých sa zúčastnilo aj 168 športovcov pod označením “Olympijský športovec z Ruska”. Tento systém by platil od budúcoročných OH v Tokiu, na ZOH 2022 v čínskom Pekingu aj na svetových šampionátoch v mnohých športoch. Ruský dopingový škandál trvá už od jari 2014, naplno prepukol po ZOH v Soči. Na OH 2016 v brazílskom Riu de Janeiro štartoval kvôli škandálu len obmedzený počet športovcov z Ruska.

.

Viceprezidentka WADA Linda Hellelandová po pondelkovom verdikte uviedla, že síce hlasovala za súčasnú formu trestu, no ona sama je za celoplošný dištanc. “Bohužiaľ, na zasadnutí v septembri 2018 sme Ruskej antidopingovej agentúre (RUSADA) uvoľnili činnosť bez toho, aby sme mali k dispozícii dáta. Teraz viem, že toto rozhodnutie bolo nesprávne,” uviedla Nórka. Prezident Medzinárodnej šermiarskej federácie Ališer Usmanov tvrdí, že trest proti ruským športovcom je neúmerne tvrdý. “Boj proti dopingu by sa nemal zamieňať za lynčovanie a aplikovanie nových sankcií za dopingový prehrešok, kde už bol raz vynesený trest,” napísal Usmanov v liste WADA ešte v nedeľu.

Schválenie očakávaného verdiktu je v súlade s postojom Medzinárodného olympijského výboru (MOV) od chvíle, ako v roku 2016 prepukol ruský dopingový škandál masívnych rozmerov. “Ctíme si zásadu, že vinníkov treba potrestať tak tvrdo, ako to bude možné, a nevinných musíme chrániť,” povedal pred niekoľkými dňami prezident MOV Thomas Bach.

Pondelkový verdikt WADA vyplynul zo zdĺhavého vyšetrovania laboratórnych vzoriek, ktoré Rusko odovzdalo ešte v januári tohto roka. Práve poskytnutie údajov z moskovského laboratória v prospech WADA bolo súčasťou dohody, podľa ktorej malo následne dôjsť k zrušeniu pozastavenej činnosti RUSADA. Uvedené dáta mali poslúžiť na odhalenie roky utajovaného užívania nepovolených podporných prostriedkov u stoviek ruských športovcov. WADA neskôr uviedla, že informácie, ktoré Rusi v januári poskytli, boli zmanipulované.

Rozhodnutie WADA by malo mať vážny dopad aj na aktivity Európskej futbalovej únie (UEFA). Návrh totiž zahŕňa aj odobratie podujatí, ktoré boli Rusku pridelené, a to v prípade, ak by to bolo právne aj prakticky možné. V ruskom Petrohrade sa na budúci rok majú uskutočniť štyri zápasy futbalových ME. Do “Benátok severu” naplánovali na rok 2021 aj finále futbalovej Ligy majstrov. Medzi ďalšie podujatia, ktoré spadajú do navrhované štvorročného dištancu, patria aj MS 2023 v ľadovom hokeji taktiež v Petrohrade či preteky Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v stredisku Roza Chutor neďaleko Soči. Takých podujatí na najbližšie štyri roky je však omnoho viac. Ako sa daný problém napokon vyrieši, ešte nie je známe.

Za plošný dištanc bola aj komisia športovcov WADA, podľa ktorej prístup Rusov k očisteniu ich športovcov od dopingu je výsmech nielen tým, ktorí si ctia pravidlá fair-play, ale aj tým, ktorí ich vytvárajú a chránia. “Rusi dookola porušujú pravidlá hry, a preto nemôžu obviňovať WADA aj ďalšie športové organizácie zo zaujatosti voči nim. Pravidlá musia všetci dodržiavať. Sme už unavení z rôznych ústupkov a kompromisov voči Rusku, ktoré sa v konečnom dôsledku ukázali ako neefektívne,” píše sa v správe komisie športovcov WADA. Vo vyhlásení sa ešte uvádza, že je známych až 145 kompromitujúcich prípadov manipulácie so vzorkami. “Nikdy sa nedozvieme, kto sú tí športovci a či budú aj naďalej podvádzať,” dodala komisia športovcov WADA.

.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Ivan Štubňa

Erik Majercak

Peter Zajac-Vanka Ing.

.
.

Boj proti progresivizmu na mítingu, progresívna schéma v praxi

Erik Tomáš podpísal eurofondový projekt Inakosti za 411-tisíc eur. Väčšina peňazí ide na mzdy a projekt otvorene ráta aj s…

24. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

.

Ukrajinci sa roky vojensky vyhrážajú Maďarom: „Dve hodiny k Balatonu“

Poprední ukrajinskí predstavitelia sa už roky vyhrážajú Maďarsku vojenským napadnutím. Maďarský denník Mandiner zhrnul vyjadrenia niektorých politikov, politológov či vojenských…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Kde skončili naše peniaze? Generál pripomína hodnotu pomoci poskytnutej Ukrajine

Ukrajina je dnes životne závislá od pomoci takmer celej Európy, no namiesto vďaky počúvame vyhlásenia, že je to naša povinnosť.…

24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Mimovládkam odzvonilo. Úrad vlády sprísňuje kontrolu financovania

Šéf Úradu vlády a poslanec za SMER-SSD Juraj Gedra ohlásil prvú fázu veľkej kontroly mimovládok, ktorú minulý týždeň schválila vláda

24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Brutálny náklad Poliakov Bruselu

Podľa europoslanca Milana Uhríka je už čas na tvrdé prebudenie, už bolo dosť zdražovania, sankcií, zákazov a cenzúry

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Dejiny Uhorska ako ich nepoznáte

Pravdivé dejiny Uhorska – nie také, aké nám ich predstavujú maďarskí historici a naši slovenskí renegáti. Smutné a prekvapivé fakty…

24. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Naposledy k hokeju: Falošné kázanie o morálke si môžu nechať

Našim mladým hokejistom sa podaril veľký úspech aj napriek tomu, že nesiahli na medaile. Fandili im – na chvíľu –…

24. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Buď šéf NKÚ alebo generálny prokurátor musí odstúpiť, tvrdí Melicher

Kto by mal niesť zodpovednosť za kauzu týkajúcu sa stíhačiek MiG a systému S-300, ktoré bývalá vláda Eduarda Hegera spolu…

24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Kto by mohol byť potenciálnym nástupcom Donalda Trumpa?

Portál Axios zverejnil článok o potencionálnych nástupcoch Donalda Trumpa

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Taraba o výstavbe gigantického veterného parku

Tomáš Taraba, minister životného prostredia SR sa pýta trnavského župana Jozefa Viskupiča, či si uvedomuje, že slovenská opozícia tak ako…

24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Doživotná licencia MS Office 2021 Pro za 30€ a Win 11 Pro za 12€. Nakúpte lacné MS kľúče z Godeal24 Software Special Sale už dnes!

Internetový predajca špecializovaného softvéru Godeal24 nedávno spustil akčný výpredaj Software Special Sale, ktorý je príležitosťou na obnovenie vašich systémov a…

17. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov

Ďalší rozhovor Zelenského v západných médiách pred novým kolom rokovaní v Ženeve

Ukrajinský prezident vyhlásil, že Rusko a Ukrajina sú na „začiatku konca“ vojny, píše Financial Times

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Z války do války…

Tak jsme se od našeho prezidentčíka dozvěděli, že ukrajinská válka je i naše válka. Řekl to na Staroměstském náměstí… slavili…

24. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Trend čierneho sezamu zachvátil Ameriku

Orieškové semienka sa pridávajú do matcha nápojov, čiernych latté a špeciálneho pečiva, pričom ich vyhľadávanie neustále stúpa. Od čiernej sezamovej…

24. 02. 2026 | Zaujímavosti | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zaujímavosti | 4 min. čítania | 0 komentárov

Cibulková: Som stará škola, rozvod vnímam ako prehru

Rozchod a pripravovaný rozvod bývalej tenisovej hviezdy Dominiky Cibulkovej je asi najdiskutovanejšou témou slovenského bulváru v posledných týždňoch. Samotná bývalá…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Delegácie USA a Ruska sa stretli v Ženeve, aby rokovali o novej dohode o kontrole jadrových zbraní

Delegácie USA a Ruska sa včera stretli v Ženeve, aby rokovali o novej dohode o kontrole jadrových zbraní, informuje agentúra…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Blanár: Chceli sme sa ísť pozrieť na miesto. Slovensko nedostalo relevantné informácie ohľadom ropovodu Družba

Zastavenie tranzitu ruskej ropy cez územie Ukrajiny po útoku na čerpaciu stanicu je pre SR vážnou témou, ktorá si vyžaduje…

23. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Premiér požiadal SEPS o zastavenie núdzových dodávok elektriny na Ukrajinu

Predseda vlády Robert Fico po pondelkovom rokovaní s ministrom financií SR Ladislavom Kamenickým ako stopercentným akcionárom Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy…

23. 02. 2026 | Aktualizované 23. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Aktualizované 23. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

Smrť drogového bossa „El Mencha“ vyvolala v Mexiku vlnu násilia, zahynulo aj 25 vojakov

Dvadsaťpäť mexických vojakov zahynulo pri zrážkach s ozbrojencami drogového kartelu po operácii, ktorá viedla k smrti najhľadanejšieho narkobaróna v krajine,…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

VIDEO: Vonnová na vozíčku prvý raz opustila nemocnicu, čaká ju nesmierne dlhá rekonvalescencia

Americká lyžiarka Lindsey Vonnová, ktorá zažila hororový pád v zjazde na ZOH 2026 v Miláne a Cortine, podstúpila viacero operácii…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Nové kolo jadrových rokovaní medzi USA a Iránom sa uskutoční vo štvrtok v Ženeve

Americký prezident Donald Trump v piatok varoval, že sú možné obmedzené útoky proti Iránu, a Irán aj Spojené štáty dali…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Trik nevyšiel: Trumpovi nepriatelia darovali Rusku miliardy na špeciálnu vojenskú operáciu

USA, 23. februára 2026 - V protitrampovských médiách dnes tečie mlieko a med: Najvyšší súd USA uznal globálne clá Trumpa…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Vyjadrenie strany SNS k zastaveniu dodávok elektrickej energie na územie Ukrajiny

Podľa Slovenskej národnej strany , ktorej predsedom je Andrej Danko, nie je možné, aby Ukrajina využívala svoje problémy na to,…

23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Katastrofa, ktorá postihla týchto ľudí

Katastrofa môže prísť nečakane a v tých najmenej vhodných chvíľach, či už ide o malé každodenné nehody alebo veľké životné…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Prieskum: Rozdiel volebných preferencií progresívcov a Smeru je na úrovni štatistickej odchýlky

Rozdiel volebných preferencií medzi Progresívnym Slovenskom a stranou SMER-SSD je v najnovšom prieskume minimálny. Ak by sa voľby do parlamentu…

23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Banská Bystrica opäť privíta svetovú výšku. Lákadlom súboj Topičová - Pattersonová

Všetci účastníci utorkovej Banskobystrickej latky už dorazili do mesta po Urpínom. Tridsiaty druhý ročník prilákal 25 skokanov z 19 krajín…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Američania sa obávajú útokov iránskych "spiacich buniek" v Európe

USA. 23. februára 2026 - Včera päť najväčších kurdských skupín v Iráne oznámilo vytvorenie jednotného frontu, ktorý bude bojovať za širokú autonómiu.…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Ako zlepšiť vaše zdravie. Radí odborník

Kniha Spite, pite, dýchajte od amerického odborníka na spánok Michael Breus, PhD., prináša praktický pohľad na to, ako môžu jednoduché…

23. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

V roku 2025 stúpol počet cestujúcich verejnou dopravou. Ide o 5% nárast. Počas roka 2025 sa najviac, až 88 %, ciest zrealizovalo cestnou dopravou.

10:00

Francúzsky prezident Emmanuel Macron pri príležitosti štvrtého výročia ruskej invázie na Ukrajinu povedal, že Rusi si jedného dňa uvedomia závažnosť spáchaného zločinu.

 

09:54

.

Tieto veci by ste nemali skladovať na chladničke

Skladovať na chladničke rôzne predmety sa môže zdať ako praktické riešenie, najmä ak máte málo miesta v kuchyni. Tento priestor…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Požiar ochromil chod uzla kľúčového pre prevádzku ropovodu Družba

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

23. 02. 2026 | Aktualizované 23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Aktualizované 23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Čo vieme o mužovi, ktorý sa údajne pokúsil o atentát na Trumpa v Mar-a-Lago?

Americké médiá prinášajú informácie o mužovi, ktorý včera prenikol do areálu golfovej rezidencie Mar-a-Lago amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ochranka zastrelila muža,…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Žeby nastal koniec podvodnému financovaniu „apolitických“ mimovládok?

Maďarský europoslanec Csaba Dömötör zo strany Fidesz požaduje vytvoriť jednotný register mimovládnych organizácií financovaných Bruselom

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Rakúska strana FPÖ, ktorá vedie v prieskumoch, požaduje ukončenie pomoci Ukrajine

Strana tvrdí, že daňoví poplatníci si zaslúžia odpovede na to, ako boli vynaložené finančné prostriedky, keďže životné náklady doma rastú.…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Ivan Štubňa

Erik Majercak

Peter Zajac-Vanka Ing.

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov