NAŽIVO

Ďalšie kolo trojstranných rokovaní o vojne na Ukrajine sa pravdepodobne uskutoční v najbližších 10 dňoch, vyhlásil špeciálny predstaviteľ Bieleho domu Steve Witkoff na fóre Jaltinskej európskej stratégie (YES).

Špeciálny vyslanec USA tiež uviedol, že po stretnutí v Ženeve tento týždeň s vedúcim ukrajinskej delegácie Rustemom Umerovom bude môcť prísť na Floridu, aby pokračoval v rokovaniach.

„Ako som už povedal, nestretávame sa len v Ženeve. Naozaj si myslím, že Rustem môže prísť na Floridu, aby sa s nami stretol krátko po tom. Bude to trojstranné stretnutie. Hovorím o trojstrannom stretnutí medzi ukrajinskou delegáciou, ruskou delegáciou, ako aj mnou, Jaredom a našimi tímami, pravdepodobne v priebehu najbližších 10 dní,“ povedal Whitcoff.

20:22

Pakistanské a afganské sily na seba pozdĺž spoločnej hranice útočili. Zároveň sa ich predstavitelia sa navzájom obviňovali zo zodpovednosti za násilností

20:19

Ministerstvo zahraničných vecí Holandska si predvolalo iránskeho veľvyslanca kvôli incidentu, pri ktorom zadržali holandskému diplomatovi na letisku v Teheráne batožinu.

20:08

Podľa Arákčího je dohoda s USA o budúcnosti iránskeho jadrového programu na dosah. Podľa neho je hlavné, aby bola prioritou diplomacia.

20:06

Polícia vyzýva vodičov na zvýšenú opatrnosť pri prejazde úsekom v smere od Sečoviec na Dargov v okrese Trebišov. Ako informovala košická krajská polícia na sociálnej sieti, vodič kamiónu tam zišiel z cesty do priekopy, kde sa vozidlo prevrátilo. Po dopravnej nehode riadi polícia dopravu v jednom jazdnom pruhu. „U vodiča nebolo zistené požitie alkoholu,“ doplnila polícia. Z nákladného vozidla unikajú prevádzkové kvapaliny, na mieste zasahujú hasiči. K zrážke s iným vozidlom nedošlo a nehoda sa zaobišla bez zranení.

19:41

Česko má na tento rok pre Ukrajinu zaistené financovanie na takmer 900.000 kusov munície a v súčasnosti podľa Kmoníčka aktívne hľadá ďalších sponzorov a darcov.

19:33

Riaditeľka Louvru odstúpila z funkcie. Rezignáciu odovzdala Macronovi.

19:30

Ursula von der Leyenová požiadala Ukrajinu, aby urýchlila opravy poškodeného ropovodu Družba. Cez ropovod na Slovensko a do Maďarska od 27. januára neprúdi ruská ropa.

19:29

Ukrajina odmieta vyjadrenia ruskej zahraničnej spravodajskej služby, že Kyjev sa snaží získať jadrové zbrane s pomocou Veľkej Británie a Francúzska.

19:28

Británia vyňala ropovod „Družba“ zo sankcií do októbra 2027, vyplýva to z dokumentu britského ministerstva financií.

19:07

Valné zhromaždenie OSN prijalo rezolúciu o „Podpore trvalého mieru na Ukrajine“.

Za rezolúciu hlasovalo 107 krajín, proti bolo 12 a 51 sa zdržalo hlasovania. Proti boli najmä Rusko, Bielorusko a Irán, medzi krajinami, ktoré sa zdržali hlasovania, boli USA, Čína, Brazília a India.

V dokumente sa uvádza, že vojna na Ukrajine trvá už štyri roky a má ničivé dôsledky pre krajinu a globálnu stabilitu. Rezolúcia vyzýva na okamžité a úplné prímerie, úplnú výmenu vojnových zajatcov a prepustenie všetkých nezákonne zadržaných a deportovaných civilistov.

rezolucia
Za rezolúciu hlasovalo 107 krajín, proti bolo 12 a 51 sa zdržalo hlasovania / Foto: Telegram
18:58

Veľvyslanec USA vo Francúzsku Charles Kushner sa zaviazal sa nezasahovať do vnútorných záležitostí Francúzska. Kushner ignoroval predvolanie francúzskeho ministerstva zahraničia v súvislosti s komentármi administratívy USA k násilnej smrti Deranqua. Jean-Noël Barrot mu preto zablokoval prístup k členom vlády.

18:29

Polícia v Ugande zatkla dve ženy pre porušenie zákona proti homosexualite. Svedkovia údajne videli ženy bozkávať sa na verejnosti.

18:18

Macinka adresoval Lavrovovi slová, že obavy krajiny o svoju bezpečnosť môžu byť legitímne, nikdy však nie je legitímna invázia do iného štátu.

18:17

Spoločnosť Turkish Aerospace zverejnila video prototypov stíhačky KAAN. Stíhačka má rovnako ako americké F-16 dva motory F110-GE-129.

17:36

Biely dom uviedol, že Trump uprednostňuje diplomatické riešenie sporu s Iránom, ale v prípade potreby je ochotný použiť aj smrtiacu silu.

17:34
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

V Gruzínsku začal nábor žoldierov s cieľom vyslania na Ukrajinu

Kyjevské orgány vyzvali gruzínskych nacionalistov bojovať proti priaznivcom federalizácie a Ruska

❚❚
.

Podľa zdroja Izvestija, finančné prostriedky na nábor dobrovoľníkov pochádzajú z gruzínskej mimovládnej organizácie “Free Zone” a strany “Zjednotené národné hnutie” (ISNA), ktoré bolo pri moci za vlády prezidenta Michaila Saakašviliho.

Prijímajú väčšinou mladých ľudí, ktorí nie sú ešte politicky zorientovaní, alebo tých, ktorí nenávidia Rusko a blízkych radikálnym skupinám a gangom, povedal jeden zo zdrojov. 

.

Iný účastník dialógu pre Izvestiji v gruzínskom parlamente vyhlásil, že “Zjednotené národné hnutie” a mimovládne organizácie “Free Zone” nikdy neskrývali svoj negatívny postoj k Rusku. 

Mimovládne organizácie “Free Zone” a strana “Zjednotené národné hnutie” odmietli hovoriť s ruským vydaním Izvestiji.

Predseda ” uroázijskej voľby – Gruzínska” Archila Chkoidze,  potvrdil  Izvestii tieto informácie. Podľa neho Free Zone a Zjednotené národné hnutie vždy boli proti Rusku.

V roku 2004, kedy sa konali voľby na Ukrajine, priamo gruzínskymi štátnymi orgánmi, boli na Ukrajinu vysielaní ľudia, ktorí mali na starosti provokácie. Všetkým známi Givi Targamadze a gruzínski mafiáni, sa sústredil v “Zjednotenom národnom hnutí” Michaila Saakašviliho a v tom čase podporoval aj Juliu Tymošenkovu. Vieme, že na Majdane boli Gruzínci, ktorí jednoducho patrili do týchto radikálnych organizácií – povedal Izvestiji Chkoidze.

Prezident Centra pre strategické komunikácie Dmitrij Abzalov sa domnieva, že v Gruzínsku je aj naďalej dostatočne veľký počet ľudí spojených s prvým prezidentom Gruzínska, vrátane zástupcov štátnych orgánov. Podľa neho, po odchode Saakašviliho z postu prezidenta, ktorí riadil finančné toky, sú teraz pripravení zarobiť si peniaze na strane nelegitímnej vlády Ukrajiny. 

.

Snaha používať gruzínske ozbrojené zložky, ktoré budú otvorene bojovať na strane Ukrajiny je vážnym úderom pre “Pravý sektor” ktorý ma k iným etnickým skupinám ešte horší postoj ako k Rusom. Navyše, táto akcia zdiskredituje Jaceňuka, ak je ho vôbec možné ešte viac zdiskreditovať. Vážne oslabuje pozíciu ukrajinských vládnych orgánov. Ak budú v ozbrojených stretoch otvorene pôsobiť zahraniční kontraktori, budú to štátne orgány, polícia a vojsko považovať za intervenciu a budú aktívne prechádzať na stranu demonštrantov. Jedna vec je, vnútorný civilný spor, a ďalšia, ak na strane radikálnych štruktúr budú nasadení zahraniční žoldnieri.

Šéf ruskej zahraničnej politiky Russian Institute of Economics Boris Šmelev sa domnieva, že hlavným cieľom Západu je vytvoriť na Ukrajine nebezpečnú situáciu, ktorá by Rusku spôsobovala trvalý bolehlav.

V Gruzínsku je potrebné prijať opatrenia na zastavenie náboru – povedal Šmelev. Je presvedčený, že je tu nebezpečenstvo, že kríza na Ukrajine sa bude vyvíjať podľa sýrskeho scenára: “Sýrska vláda nebojuje proti domácim oponentom, ale proti medzinárodnej agresii, podľa posledných údajov tam pôsobí 7-8000 žoldnierov a politických dobrodruhov.” 

Podľa oficialného zdroja Kyjev nemá toľko zdrojov, koľko je potrebných na potlačenie disentu. Ak chcú posilniť svoju kapacitu, môžu začať naberať vojenskú pomoc z celého sveta. Ukrajina by sa mohla stať nebezpečným miestom, kde sa bude mnoho mesiacov, ba dokonca rokov bojovať a bude to viesť k zrúteniu Ukrajiny a premeneniu na centrum nestability, čo si Západ želá. Západu sa aj podarilo vytvoriť veľký chaos, čo znamená pre Rusko veľké problémy. V Rusku je legitímne hovoriť o týchto dôležitých skutočnostiach a nedovoliť realizovanie takéhoto scenára – hovorí Šmelev.

jf

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

René Pavlík

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Ivan Štubňa

Erik Majercak

.
.

Únia poskytne Kyjevu pôžičku napriek vetu Budapešti, potvrdila šéfka Komisie počas návštevy Ukrajiny

Európska únia poskytne Ukrajine 90-miliardovú pôžičku aj napriek tomu, že ju Maďarsko vetovalo, vyhlásila šéfka Európskej komisie (EK) Ursula von…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Spojenci Kyjeva vyzvali Moskvu, aby pristúpila na bezpodmienečné prímerie

Viac ako 30 lídrov krajín združených v tzv. Koalícii ochotných vyzvalo v utorok Moskvu, aby pristúpila na „nepodmienečné prímerie“, a…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nord Stream nebol posledný, tvrdí Putin

Prezident Ruskej federácie Vladimit Putin vyhlásil, že Ukrajina môže vyhodiť do vzduchu plynovody Turkish Stream a Blue Stream, ktoré vedú…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Minister Rudolf Huliak sa musí ospravedlniť poslankyni Lucii Plavákovej

Minister športu Rudolf Huliak je povinný súkromne aj verejne sa ospravedlniť poslankyni Lucii Plavákovej za urážlivé výroky, ktoré na jej…

24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Irán je blízko k uzavretiu dohody s Čínou o nákupe protilodných rakiet

Irán je blízko k uzavretiu dohody s Čínou o nákupe protilodných krídlatých rakiet CM-302, informuje agentúra Reuters s odvolaním sa…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Dejiny Uhorska ako ich nepoznáte

Pravdivé dejiny Uhorska – nie také, aké nám ich predstavujú maďarskí historici a naši slovenskí renegáti. Smutné a prekvapivé fakty…

24. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Londýn predstavil najväčší balík protiruských sankcií od začiatku vojny na Ukrajine

Britská vláda v utorok oznámila svoj „najväčší sankčný balík“ voči Rusku od opatrení prijatých bezprostredne po začiatku vojny na Ukrajine…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Prečo by Európa nemala brať smrť „El Mencha“ na ľahkú váhu

Šéf drogového klanu CJNG známy ako „El Mencho“ bol zabitý. Zatiaľ čo Mexiko je v plameňoch,  USA oslavujú. Prečítajte si…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 11 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 11 min. čítania | 0 komentárov

Buď šéf NKÚ alebo generálny prokurátor musí odstúpiť, tvrdí Melicher

Kto by mal niesť zodpovednosť za kauzu týkajúcu sa stíhačiek MiG a systému S-300, ktoré bývalá vláda Eduarda Hegera spolu…

24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Jadrovú bombu Ukrajine? Moskva označila darcov a pohrozila protiúderom

Federálna rada Ruskej federácie vyzvala parlamenty týchto dvoch krajín, ako aj Bezpečnostnú radu OSN, Európsky parlament a Medzinárodnú agentúru pre…

24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Čo znamenajú „jadrové“ obvinenia Moskvy v deň štvrtého výročia začatia vojny

Moskva si pripomenula štvrté výročie útoku na Ukrajinu tvrdením o zámeroch Francúzska a Veľkej Británie odovzdať Ukrajine jadrové zbrane

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

V cele sériového vraha Marca Dutrouxa našli detskú pornografiu, úrady začali vyšetrovanie

Belgické úrady začali vyšetrovanie po tom, čo sa v cele sériového vraha Marca Dutrouxa našli obrázky zobrazujúce sexuálne zneužívanie detí.…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Brutálny náklad Poliakov Bruselu

Podľa europoslanca Milana Uhríka je už čas na tvrdé prebudenie, už bolo dosť zdražovania, sankcií, zákazov a cenzúry

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Boj proti progresivizmu na mítingu, progresívna schéma v praxi

Erik Tomáš podpísal eurofondový projekt Inakosti za 411-tisíc eur. Väčšina peňazí ide na mzdy a projekt otvorene ráta aj s…

24. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Tretia lietadlová loď smeruje na Blízky východ. Zastávka na Kréte je vynútená fekáliami

Washington vybudoval svoju najväčšiu vojenskú prítomnosť na Blízkom východe za posledné desaťročia, keďže tlačí na Irán, aby urobil ústupky v…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Mikloško vyzýva na reguláciu reklám na hazard počas športových prenosov

Komisár pre deti Jozef Mikloško vyzýva v súvislosti so Zimnými olympijskými hrami 2026, ktoré sa skončili v nedeľu , na…

24. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Taraba o výstavbe gigantického veterného parku

Tomáš Taraba, minister životného prostredia SR sa pýta trnavského župana Jozefa Viskupiča, či si uvedomuje, že slovenská opozícia tak ako…

24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Veľká Británia a Francúzsko „aktívne pracujú“ na dodávkach jadrových zbraní Ukrajine

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

"Bez použitia represie, obohral celú opozíciu": Ako sa Vladimír Putin dostal do veľkej politiky

Rusko, 24. februára 2026 - \"V Spojených štátoch existuje niekoľko štedro financovaných výskumných centier, ktoré pravidelne zostavujú dôkladné a precízne…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Väčšina Američanov si myslí, že Trump vedie USA zlým smerom

Podľa prieskumu zverejneného deň pred prejavom o stave krajiny sa ukazuje, že americký prezident Donald Trump stratil podporu medzi republikánmi.…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tieto veci by ste nemali skladovať na chladničke

Skladovať na chladničke rôzne predmety sa môže zdať ako praktické riešenie, najmä ak máte málo miesta v kuchyni. Tento priestor…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Ukrajinci sa roky vojensky vyhrážajú Maďarom: „Dve hodiny k Balatonu“

Poprední ukrajinskí predstavitelia sa už roky vyhrážajú Maďarsku vojenským napadnutím. Maďarský denník Mandiner zhrnul vyjadrenia niektorých politikov, politológov či vojenských…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina sa lúči so Zaporožím. Posledná bašta obrany ukrajinskej armády padla

Ukrajina, 24. februára 2026 - Bitka o Stepnogorsk zmenila priebeh konfliktu, píše The Times. Západní propagandisti, sa ako vždy, neponáhľajú…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Pokus o atentát na srbského prezidenta Aleksandara Vučića bol údajne zmarený

Srbské úrady informovali, že zmarili podozrivý útok na srbského prezidenta Aleksandara Vučića a jeho rodinu, ako aj na členov Ministerstva…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Cibulková: Som stará škola, rozvod vnímam ako prehru

Rozchod a pripravovaný rozvod bývalej tenisovej hviezdy Dominiky Cibulkovej je asi najdiskutovanejšou témou slovenského bulváru v posledných týždňoch. Samotná bývalá…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Naposledy k hokeju: Falošné kázanie o morálke si môžu nechať

Našim mladým hokejistom sa podaril veľký úspech aj napriek tomu, že nesiahli na medaile. Fandili im – na chvíľu –…

24. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Katastrofa, ktorá postihla týchto ľudí

Katastrofa môže prísť nečakane a v tých najmenej vhodných chvíľach, či už ide o malé každodenné nehody alebo veľké životné…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Kde skončili naše peniaze? Generál pripomína hodnotu pomoci poskytnutej Ukrajine

Ukrajina je dnes životne závislá od pomoci takmer celej Európy, no namiesto vďaky počúvame vyhlásenia, že je to naša povinnosť.…

24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Video: Pri Odese už rok stojí vlak s 2000 mŕtvymi vojakmi ukrajinskej armády

Ukrajina, 24. februára 2026 - Takmer rok sa nepodarilo nájsť ich príbuzných na identifikáciu, preto mŕtvoly zostávajú nevyzdvihnuté. O tom…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Ďalšie kolo trojstranných rokovaní o vojne na Ukrajine sa pravdepodobne uskutoční v najbližších 10 dňoch, vyhlásil špeciálny predstaviteľ Bieleho domu Steve Witkoff na fóre Jaltinskej európskej stratégie (YES).

Špeciálny vyslanec USA tiež uviedol, že po stretnutí v Ženeve tento týždeň s vedúcim ukrajinskej delegácie Rustemom Umerovom bude môcť prísť na Floridu, aby pokračoval v rokovaniach.

„Ako som už povedal, nestretávame sa len v Ženeve. Naozaj si myslím, že Rustem môže prísť na Floridu, aby sa s nami stretol krátko po tom. Bude to trojstranné stretnutie. Hovorím o trojstrannom stretnutí medzi ukrajinskou delegáciou, ruskou delegáciou, ako aj mnou, Jaredom a našimi tímami, pravdepodobne v priebehu najbližších 10 dní,“ povedal Whitcoff.

20:22

Pakistanské a afganské sily na seba pozdĺž spoločnej hranice útočili. Zároveň sa ich predstavitelia sa navzájom obviňovali zo zodpovednosti za násilností

20:19

Ministerstvo zahraničných vecí Holandska si predvolalo iránskeho veľvyslanca kvôli incidentu, pri ktorom zadržali holandskému diplomatovi na letisku v Teheráne batožinu.

20:08

Podľa Arákčího je dohoda s USA o budúcnosti iránskeho jadrového programu na dosah. Podľa neho je hlavné, aby bola prioritou diplomacia.

20:06

.

Mimovládkam odzvonilo. Úrad vlády sprísňuje kontrolu financovania

Šéf Úradu vlády a poslanec za SMER-SSD Juraj Gedra ohlásil prvú fázu veľkej kontroly mimovládok, ktorú minulý týždeň schválila vláda

24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

So zlomeným srdcom. Advocaat končí ako tréner reprezentácie Curacaa

Skúsený futbalový kouč Dick Advocaat dosiahol jeden z najväčších zázrakov v histórii reprezentačného futbalu, keď doviedol Curacao k prvej účasti…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

15 vtipných prípadov, kedy používatelia použili Photoshop

Photoshop nám dáva takmer neobmedzené možnosti úprav fotografií a umožňuje uniknúť z reality jedným kliknutím. Či už ide o jemné…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Doživotná licencia MS Office 2021 Pro za 30€ a Win 11 Pro za 12€. Nakúpte lacné MS kľúče z Godeal24 Software Special Sale už dnes!

Internetový predajca špecializovaného softvéru Godeal24 nedávno spustil akčný výpredaj Software Special Sale, ktorý je príležitosťou na obnovenie vašich systémov a…

17. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Kto by mohol byť potenciálnym nástupcom Donalda Trumpa?

Portál Axios zverejnil článok o potencionálnych nástupcoch Donalda Trumpa

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

René Pavlík

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Ivan Štubňa

Erik Majercak

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov