NAŽIVO

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že Venezuelu „robí opäť bohatou a bezpečnou“. Informuje televízia NBC News.

12:00

Zosadený venezuelský prezident Nicolás Maduro tvrdí, že sa má „dobre“ vo väzení v USA, kde spolu s manželkou Ciliou Floresovou predstúpili pred súd v New Yorku, uviedol včera vo videu syn bývalého venezuelského vodcu Nicolás Maduro Guerra. Informuje agentúra AFP.

08:41

Americké ministerstvo zahraničných vecí včera vyzvalo Američanov vo Venezuele, aby „okamžite“ opustili krajinu. Ako dôvod uviedli, že ozbrojené milície prehľadávajú vozidlá, v ktorých hľadajú amerických občanov. Informuje agentúra AFP.

08:40

Administratíva prezidenta Trumpa uskutočnila predbežné rokovania o možnom útoku na Irán, ak to bude potrebné na realizáciu jeho varovaní, informuje The Wall Street Journal s odvolaním sa na zdroje.

Podľa informácií tohto vydania sa medzi možnými variantmi zvažoval rozsiahly letecký útok na rad iránskych vojenských objektov.

Zdroje WSJ poznamenávajú, že zatiaľ neexistuje jednotné rozhodnutie a v súčasnosti neboli zaznamenané žiadne známky presunu vojakov alebo vojenskej techniky.

07:18

Dom, v ktorom vyrastal anglický spevák a skladateľ David Bowie, sprístupnia verejnosti. Poschodový železničiarsky dom z 19. storočia v meste Bromley pri Londýne kúpila pamiatková organizácia Heritage of London Trust, ktorá ho plánuje sprístupniť na budúci rok, kedy by sa Bowie dožil 80 rokov.

Včera 19:46

Dom, v ktorom vyrastal anglický spevák a skladateľ David Bowie, sprístupnia verejnosti. Poschodový železničiarsky dom z 19. storočia v meste Bromley pri Londýne kúpila pamiatková organizácia Heritage of London Trust, ktorá ho plánuje sprístupniť na budúci rok, kedy by sa Bowie dožil 80 rokov.

Včera 19:45
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Srbský prezident mieri do Moskvy, neverí, že Putin vedel o špionážnej akcii

Kremeľ sa teší na návštevu srbského prezidenta Aleksandara Vučiča v Rusku a dúfa, že nič nenaruší jeho cestu. Oznámil to v piatok hovorca Kremľa Dmitrj Peskov. Podľa predchádzajúcich správ pricestuje Vučič do Ruska 4. decembra

❚❚
.

“Potvrdzujeme, že prebiehajú prípravy tejto návštevy. Tešíme sa na túto návštevu. Sme presvedčení, že je mimoriadne dôležitá… Sme si dobre vedomí skutočnosti, že existujú určité strany, ktoré by chceli túto návštevu vopred zmariť. Sme presvedčení, že to nedokážu a že cesta bude zmysluplná, produktívna a znova preukáže partnerskú povahu vzťahov medzi Ruskom a Srbskom,” zdôraznil Peskov, ktorého citovala agentúra TASS.

Peskov poukazoval na kauzu, ktorá sa týka údajného pokusu ruského spravodajského dôstojníka naverbovať údajného vysokopostaveného funkcionára Srbska. Video z toho aktu sa objavilo na YouTube 17. novembra.

Agentúra TASS uvádza, že video zverejnil bulharský investigatívny reportér Christo Grozev. Na videu vidno, ako sa na parkovisku rozprávajú dvaja ľudia a vymieňajú si igelitové tašky. K záznamu pripojil svoje komentáre s tvrdením, že ide o nemenovaného srbského dôstojníka a ruského spravodajského dôstojníka, ktorý sa údajne snažil naverbovať srbského štátneho príslušníka.

.

Srbský denník Večernje Novosti píše, že muž zaznamenaný na videu je samostatne zárobkovo činná osoba a že video mohli nasnímať zamestnanci jednej z rumunských spravodajských služieb konajúci pod patronátom Washingtonu. Noviny citovali zdroj v srbských spravodajských službách, ktorý opísal situáciu ako “pokus Západu narušiť rusko-srbské vzťahy”.

Obvinenie padlo aj na adresu Bulharska, a to zo strany Milovana Drecuna, predsedu srbského parlamentného výboru pre otázky Kosova. Vyhlásil, že za zverejnením videa sú reportér Christo Grozev a bulharská vláda. Podľa jeho slov má Bulharsko v Srbsku mimoriadne silnú spravodajskú prítomnosť a že špióni z Bulharska, Chorvátska a Severného Macedónska pôsobia z tajného spravodajského centra v Skopje (hlavné mesto Severného Macedónska).

Podpredsedníčka bulharskej vlády a šéfka diplomacie Ekaterina Zacharievová a tamojší minister obrany Krasimir Karakačanov podľa agentúry BTA odmietli tvrdenia, že by ich krajina bola zapletená do škandálu.

Srbský prezident Aleksandar Vučič medzitým pre týždenník Der Spiegel povedal, že jeho krajina chce dobré a na dôvere založené vzťahy s Ruskom. Zdôraznil, že v dôsledku údajného špionážneho škandálu nezruší svoju návštevu Ruska.

Podľa servera B92.net Vučič informoval, že zmieňovaný ruský spravodajský dôstojník Georgij Kleban už nie je na území Srbska. Vyjadril presvedčenie, že ruský prezident Vladimir Putin nebol o tejto akcii informovaný. Zdôraznil, že Srbsko má priateľské vzťahy s Ruskou federáciou, a zopakoval, že Srbsko nezabúda na to, čo Putin urobil pre Srbsko v medzinárodných organizáciách, ani na jeho podporu pri vyzbrojovaní srbskej armády. Pripomenul, že Srbsko je jediné, ktoré nezavádza sankcie proti Ruskej federácii, nehlasuje proti jej záujmom, ako jediné udržiava vojenské cvičenia s ruskou armádou a že nijako neohrozuje priateľstvo s Ruskom.

.

Vučič zopakoval pevný záväzok Srbska k vojenskej neutralite a vyhlásil: “Srbsko sa nestane členom NATO.”

Okrem toho srbské ministerstvo vnútra pre TASS uviedlo že srbský minister vnútra Nebojša Stefanovič, ktorý stojí aj na čele srbskej Bezpečnostnej rady, rokoval v Moskve s tajomníkom Bezpečnostnej rady Ruskej federácie (SBRF) Nikolajom Patruševom.

“Stefanovič a Patrušev sa rozhodli podpísať dve dohody, ktoré budú ďalším impulzom pre bezpečnostnú spoluprácu medzi Srbskom a Ruskom. Jedna sa týka spolupráce proti organizovanému zločinu, zatiaľ čo druhá sa týka boja proti terorizmu,” uvádza sa vo vyhlásení srbského rezortu.

Vyhlásenie sa nezmieňuje o špionážnom škandále, ale zdôrazňuje, že “Srbsko je odhodlané zachovať svoju územnú celistvosť a zvrchovanosť”. Stefanovič sa zároveň poďakoval Rusku za jeho podporu v otázke Kosova vrátane odporu Moskvy voči vstupu Kosova do medzinárodnej policajnej organizácie Interpol.

Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Marija Zacharovová ešte vo štvrtok vyhlásila, že špionážna aféra je len ďalšou provokáciou pred blížiacimi sa schôdzkami na vysokej úrovni medzi Moskvou a Belehradom.

.
Na snímke hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Mária Zacharovová

“Zvykli sme si na to, že niekoľko dní pred summitom alebo kontaktmi na vysokej úrovni sa objavia údajné mimoriadne správy. Ako však plynie čas, všetko je vyvrátené, alebo sa ukáže, že ide o napochytro uvarenú provokáciu,” citovala Zacharovovú agentúra TASS.

“Zrejme presne toto bola úloha autorov tohto videa. Bola to provokatívna akcia, pokus o vyvolanie určitého dojmu na ľudí pred sériu rozhovorov, stretnutí a návštev,” dodala hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí.

Server B92.net ďalej citoval Relju Zeljského, vedúceho analytického oddelenia srbskej tajnej služby – Bezpečnostno-informačnej agentúry (BIA) -, ktorý potvrdil, že srbské bezpečnostné služby poznajú totožnosť osoby nazývanej “vysokopostavený funkcionár s dôstojníckou hodnosťou”, ako aj predmet obchodu. Nechce však o tom hovoriť, pretože to narúša “citlivé pole pôsobnosti operatívneho zberu informácií a analýzy údajov”.

BIA potvrdila pravosť videa už skôr. Zeljski k tomu povedal, že scény na videu sú “bežné v spravodajských kruhoch” a že domáce spravodajské služby spájajú všetky časti skladačky týkajúce sa tohto videa.

Podľa Zeljského “je nevyhnutné povedať, že podvratné spravodajské operácie v Srbsku, ktoré prebiehajú, by nemali byť spojené výlučne s Ruskou federáciou”, pretože je to falošný záver, ani to nie je “izolovaný prípad”.

“Naopak, hoci to znie ako konšpiračná teória, ďalšie veľké mocnosti, ako sú USA, Veľká Británia a Francúzsko, ale aj regionálni aktéri, napríklad Chorvátsko a Albánsko, sú veľmi aktívni pri presadzovaní svojich záujmov v Srbsku, čo sa v medzinárodných vzťahoch a politike predpokladá. Srbsko sa nachádza vo veľmi špecifickej situácii za zložitých okolností, zatiaľ čo naše vedenie na čele s prezidentom Vučičom čelí veľkým tlakom, aby sa vzdalo určitých strategických smerov a kurzov, ktoré prijalo,” dodal Zeljski.

Podľa servera B92.net, ktorý sa odvoláva na denník Novosti, je Kleban bývalým zástupcom ruského vojenského pridelenca akreditovaného v Belehrade.

Identita údajného “vysokopostaveného funkcionára” v Srbsku, ktorý dostáva úplatok a ktorého tvár vo videu je rozmazaná, je v tomto prípade najväčšou záhadou, píše denník Novosti.

Podľa neho však s najväčšou pravdepodobnosťou nejde o “vysokopostaveného funkcionára” ani o štátneho zamestnanca. Podľa denníka existujú dokonca náznaky, že Klebanov kontakt “je iba hlavou obyčajného proruského združenia pôsobiaceho v Srbsku”.

“Včera sa objavili informácie, že zábery sú staré dva roky a že zaznamenaný Srb je civilista, ktorý Rusom predával obchodné informácie,” uviedol denník.

.

Podľa neho sú všetky motívy tejto operácie stále neznáme, ale je pravdepodobné, že záležitosť vytvoril Západ. “Takéto kroky sa najčastejšie uskutočňujú s cieľom narušiť medzištátne vzťahy, takže možným motívom zverejnenia videa je narušenie priateľských vzťahov medzi Srbskom a Ruskom,” uzavrel denník Novosti.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Marek Brna

Andrej Valihora

Miroslav Urban

Milan Šupa

.
.
.

Plán odplaty: Rusko, po incidente s tankerom Marinera, pripravuje pre USA prekvapenia

Rusko tak ľahko nezabudne na incident s tankerom Marinera. Pripravujú sa štyri varianty odplaty a to je len prvá fáza…

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Pri zatknutí Madura použili americké jednotky záhadnú zbraň

Počas operácie na zajatie Nicolasa Madura použili americkí vojaci silnú neznámu zbraň, ktorá zneškodnila venezuelských vojakov a techniku, píše denník…

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Hnízdil pre HS: Kto cez covid hovoril o zdraví, bol dezinformátor. Kto teraz hovorí o mieri, je dezolát. Ako môžu žiť zdraví ľudia v atmosfére vojny, keď vojnová propaganda beží na plné obrátky?

Jan Hnízdil je známy český všeobecný a rehabilitačný lekár, zdravotný poradca, publicista, a je aj jedným z priekopníkov českej psychosomatickej…

11. 01. 2026 | Rozhovory | 19 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Rozhovory | 19 min. čítania | 0 komentárov

Rusko po prvýkrát použilo proti Ukrajine nové útočné bezpilotné lietadlo

Na začiatku roka 2026 Rusko po prvýkrát použilo proti Ukrajine nové útočné bezpilotné lietadlo „Geraň-5“

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

„Šialené a nezákonné.” Trump poveril velenie špeciálnych operácií, aby pripravilo plán invázie

V Trumpovom okolí sa diskutuje o možnosti vojenskej invázie na Grónsko. Ako píše The Mail on Sunday s odvolaním sa…

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Šimečka opäť perlil. Generál si neodpustil reakciu

Ukázalo sa, že Šimečka pokračuje aj v roku 2026 bez okolkov. Falošný, nevýrazný, bezobsažný, ale zato prehnane ambiciózny. Uviedol v…

11. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ako narábať správne s peniazmi a zvýšiť svoj príjem

Philipp J. Müller, finančný mentor a majiteľ najväčšej finančnej akadémie v Európe ponúka svoje skúsenosti a naučí vás pracovať s…

11. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Fico: Nová jadrová elektráreň bude čisto štátna, prebiehajú diskusie o odkúpení podielu ČEZ v Jadrovej energetickej spoločnosti

Slovensko a Spojené štáty americké podpíšu dohodu o spolupráci v oblasti jadrovej energetiky. Podľa predsedu vlády Roberta Fica nepôjde len…

11. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Slovensko a Maďarsko v hľadáčiku Bruselu. EÚ hľadá cesty, ako obísť národné veto

Európska únia čoraz otvorenejšie hľadá spôsoby, ako obísť právo veta členských štátov – a Slovensko sa v tejto debate objavuje…

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Pustí sa EÚ do sporu s Trumpom? Pod rúškom misie pripravujú plán pre Grónsko

Európa zvažuje možnosť vyslania vojsk do Grónska pod rúškom misie NATO. Ak Trump odmietne, môžu byť uvalené sankcie na americké…

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

“Vybral by som si Putina,” odpovedal britský minister obrany na otázku, ktorého svetového lídra by najradšej uniesol

Britský minister obrany John Healye vyhlásil, že by chcel uniesť Putina

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ďalší korupčný škandál otriasa ukrajinskými vojenskými nákupmi

Ukrajinský generálny prokurátor odhalil rozsiahly prípad úplatkov a podvodov, v ktorom súkromná spoločnosť dodávala na front nepoužiteľné míny a nebezpečnú…

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Sýria v plameňoch. Americké bomby na IS, Kurdi opúšťajú Aleppo a hrozí regionálna eskalácia

Sýria zažíva jeden z najnapätejších momentov od pádu Baššára al-Asada. Spojené štáty spolu so spojencami oznámili „rozsiahle“ letecké údery proti…

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

“Spojené štáty európske”? Federalisti znovu vystrkujú rožky

Bývalý poslanec NR SR Andrej Stančík sa svojich sledovateľov pýta, či by boli za „Spojené štáty európske”. Myslíte, že by…

11. 01. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

11. 01. 2026 | Aktualizované 11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Aktualizované 11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ďalší cieľ Donalda Trumpa

Kanada sa obáva, že by mohla byť ďalším cieľom prezidenta Trumpa po Venezuele a Grónsku, informuje agentúra Bloomberg

11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Počuli ste niekedy niečo o nejakej záhadnej Tartárii? Čo a prečo to pred nami taja?

Bola Veľká Tartaria úmyselne vymazaná z oficiálnej historiografie? A keď, tak prečo? Kto boli jej obyvatelia? Neboli to dnešní Tatari?…

10. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Prezident udelil štátne vyznamenania 22 osobnostiam, z toho štyrom in memoriam

Prezident SR Peter Pellegrini ocenil v sobotu 22 osobností spoločenského, kultúrneho, vedeckého ako aj športového života, štyroch z nich in…

11. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

V Mýte pod Ďumbierom zrazil muža na detskom vleku sánkar

Horskí záchranári pomáhali v sobotu večer 55-ročnému mužovi, ktorého na detskom vleku v Mýte pod Ďumbierom zrazil sánkar. Horská záchranná…

11. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Organizátori ZOH 2026 upokojujú. Hokejová aréna v Miláne bude pripravená včas napriek „detským chorobám“

 Organizátori zimných olympijských hier v Miláne a Cortine d\'Ampezzo ubezpečili, že hlavná hokejová aréna v milánskej štvrti Santa Giulia bude…

11. 01. 2026 | 0 komentárov

Spěchá…

V Íránu se dál protestuje, ale ajatoláhové tam vypnuli internet, takže informací je málo. Občas se objeví obrázky hořících mešit…

11. 01. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

Ruský plyn: slovenská pasca, maďarská výhoda

Nové tarify za prepravu plynu vyhlásené na rok 2026 jasne ukazujú, kto sa dokázal prispôsobiť zmeneným podmienkam a kto sa…

11. 01. 2026 | 0 komentárov

Londýn vyčlenil 200 miliónov libier na prípravu nasadenia vojakov na Ukrajine

 Spojené kráľovstvo v piatok vyčlenilo 200 miliónov libier na prípravu britských vojakov, ktorí budú nasadení na Ukrajine ako súčasť „mnohonárodných“…

10. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Drucker: Zavedenie povinnej maturity z matematiky reaguje na súčasnú dobu

Zavedenie povinnej maturity z matematiky reaguje na súčasnú dobu. V rozhovore pre TASR to uviedol minister školstva Tomáš Drucker a…

11. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
11. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Konečne vieme viac o tom, kto zrejme udal Vémolu a do akej drogovej kauzy má byť zapletený

Ostro sledovaný kriminálny prípad českej hviezdy MMA Karlosa \"Terminátora\" Vémolu bol dlho zahalený viacerými protichodnými informáciami. Polícia deň pred Vianocami…

11. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Zdroje odhaľujú cieľ Orešnika

Úder „Orešnikom“ nebol zasadený úložisku plynu, píšu OSINTeri a ukrajinské vojenské verejné zdroje

10. 01. 2026 | Aktualizované 10. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Aktualizované 10. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Kto bol kráľ Levie srdce a prečo ho pozná celý svet?

Kráľ Levie srdce patrí medzi najznámejšie historické prezývky stredoveku a dodnes vyvoláva predstavy odvahy, sily a rytierstva. Ide o titul,…

11. 01. 2026 | 0 komentárov

Premiér: SR a USA v piatok podpíšu dohodu o spolupráci v jadrovej energetike

Slovensko a Spojené štáty americké podpíšu v piatok vo Washingtone dohodu o vzájomnej spolupráci v jadrovej energetike. Premiér Robert Fico…

10. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Najrozšírenejší prvok a pravda o tom, z čoho je Zem skutočne zložená

Najrozšírenejší prvok na Zemi nie je taký jednoznačný, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Odpoveď závisí od toho,…

11. 01. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že Venezuelu „robí opäť bohatou a bezpečnou“. Informuje televízia NBC News.

12:00

.

Export pšenice z Ukrajiny v decembri klesol takmer o 25 %

Export pšenice z Ukrajiny v decembri klesol takmer o 25 %, kukurice o 13 %. Informuje o tom agentúra Bloomberg…

10. 01. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ľudstvo ohrozuje digitálna demencia nastupujúcich generácií

Slovensko, 10. januára 2026 - Digitálna demencia nastupujúcich generácií - izolovaných vo virtuálnej realite - rozloží civilizáciu Homo sapiens na…

11. 01. 2026 | 0 komentárov

Minister vnútra vyvracia tvrdenia, podľa ktorých má byť na Slovensku masovo zneužívaný systém a vyťahované peniaze od štátu odídencami z Ukrajiny

Tvrdenia, podľa ktorých má byť na Slovensku masovo zneužívaný systém a vyťahované peniaze od štátu odídencami z Ukrajiny, nie sú…

10. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Britskí experti zistili, že úder „Orešnikom“ je demonštrácia ruskej vojenskej sily voči Európe a USA

Londýn, 10. januára 2026 - Odpálenie rakety „Orešnik“ je zrejme zamerané na zastrašenie Ukrajiny a demonštráciu ruskej vojenskej sily voči…

11. 01. 2026 | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Služobné vozidlo s ministrom Huliakom malo nehodu

V piatok večer došlo v obci Očová k dopravnej nehode služobného vozidla, v ktorom sa viezol minister cestovného ruchu a…

10. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Farmári to budú mať ťažké. Dohodu s MERCOSUR podporilo aj Slovensko

Videli sme cez týždeň farmárov na traktoroch blokujúcich Paríž vo vyše stokilometrovej kolóne. Odmietali totiž otvorenie obchodnej spolupráce s krajinami…

10. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Marek Brna

Andrej Valihora

Miroslav Urban

Milan Šupa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov