Kuby sa na Slovensku stretla s nepochopením u liberálnych a sexuálnych extrémistov

Bratislava 10. októbra (HSP/foto:kuby.sk)

 

V mene žien proti ženskosti. A naopak

Po búrlivom období žien v zajatí potratov a rozvodov vstupujeme do novej kultúrnej fázy. Ide o boj proti sexuálnej identite. Začalo sa takzvanou gender ideológiou, podľa ktorej sa nerodíme ako muži a ženy, ale sa nimi stávame. Prirodzenosť je podľa nej len  dcérou kultúry a preto je možné ju modifikovať podľa potrieb a potešenia. Biologické pohlavie postupne mizne, aby dalo miesto rodu. Podľa Austrálskej komisie pre ľudské práva už máme 23 rodov: muži, ženy, homosexuáli, bisexuáli, transgender, trans, transsexuáli, intersex, androgýni, agender, crossdresser, drag king, drag queen, genderfluid, genderqueer, intergender, neutrois, pansexuál, pan gender, third gender, third sex, sistergirl a brotherboy.

Reklama
Ilustračné foto: nová publikácia Gabriele Kuby, ktorá vyšla aj na Slovensku
Ilustračné foto: nová publikácia Gabriele Kuby, ktorá vyšla aj na Slovensku

Dôsledky tohto chaosu musel napokon reflektovať aj austrálsky odvolávací súd v Novom Walese, keď ako prvý právne uznal nové pohlavie pre tých, ktorí sa už nevedia identifikovať ani so ženou ani s mužom. Pre “neutrá” ponúkol v dokumentoch novú kolonku, a to “nešpecifikované”.

Rodová ideológia kričí po právach žien, žiada ich väčšie presadzovanie vo vede a výskume, v politike a inde, žiada oslobodenie z “okov materstva” a manželstva a tým samu seba dostala do úzkych. Objavili sa totiž emancipované ženy ako Marguerite Peeters, Dale O’Laeary, Naomi Wolf, Gabriele Kuby a iné, ktoré bijú na poplach a snažia sa upozorniť štáty, v ktorých ešte vždy matkou je žena a otcom muž, na nebezpečné dôsledky gender ideológie v západných krajinách. Jedna z nich, Gabriele Kuby, v týchto dňoch absolvuje svoje turné aj na Slovensku a predstavuje svoju publikáciu pod názvom Globálna sexuálna revolúcia. Je v hojnej miere napádaná a kritizovaná Oľgou Pietruchovou a ďalšími liberálnymi a sexuálnymi extrémistami.

Reklama

 

Kuby upozorňuje na štátom centralizovanú sexualizáciu a jej uplatňovanie už od najútlejšieho veku

Gabriele Kuby upozorňuje na nebezpečenstvo zákonov alebo rôznych dektrétov, ktoré de facto popierajú akékoľvek prirodzené okolnosti a dokonca ich prehlasujú za spoločensky nebezpečné. Vysvetľuje, že vlády presadzovaním kompetencií výchovy dieťaťa na štát ignorujú vedecké poznatky. Rôzne vlády pod pojmami “rovnosť príležitostí”, “gender mainstreaming”, alebo hlasom rôznych výborov pre gender ponúkajú riešenia, ktoré nič nevyriešia, ale presadia svoju agendu. Ukázalo sa totiž, že bežným ľuďom nič nehovoriace dokumenty a stratégie uplatňujúce na pohľad neškodné príncípy rovnosti, nediskriminácie a iných, neorientujú politiku na pomoc rodine, boj proti narastajúcej chudobe; nehľadia na telesné a duševné zdravie detí a dospievajúcich, ale len na uplatňovanie Gender mainstreaming-u.

Kuby upozorňuje, že jestvujú tendencie zrušiť rozdiely medzi mužským a ženským pohlavím a nastoliť homosexualitu ako normu. Lesbický, homosexuálny a transsexuálny životný štýl sa chce dať na roveň spolužitia medzi mužom a ženou. Táto nová ideológia sa v západných spoločnostiach už potichu stala realitou každodenného života práve vďaka kompetenciám, ktoré má politický aparát. Všetko sa to udialo bez akejkoľvek verejnej diskusie na túto tému. Mnohým politikom ani nie je jasné, o čo pri gender problematike ide. Stávajú sa len malými postavičkami, ktoré sú riadené medzirezortnými orgánmi (u nás táto komunikácia prebieha cez Výbor pre rodovú rovnosť, ktorý spadá pod Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny).

 

Reklama

Brožúry o sexuálnej stimulácii maloletých “zdarma”

Gender ideológovia tvrdia, že roly muža a ženy v spoločnosti nie sú nijak podmienené biologicky ale len spoločnosťou a kultúrou. Podľa toho sa teda môžu hocikedy meniť. Pred očami sa nám črtá sociálne inžinierstvo, ktoré chce vytvoriť nového človeka, pohlavne zameniteľného. Kvôli tomu je treba zasiahnuť čo najskôr – v detskom veku a to prostredníctvom predčasnej sexualizácie. Kuby upozorňuje, že v Nemecku sa už distribujú zdarma kontroverzné brožúrky pre rodičov, učiteľov, vychovávateľov, do škôl a žiakom. Ako príklad jedna z nich: “Poradca rodičov pre detskú sexuálnu výchovu od 1-3 rokov” –  vyzýva matky a otcov, aby striedali “nevyhnutné s príjemným – šteklením, hladením a bozkávajúc deti na miestach, kde ich umývate.” (…) “Je to len znak zdravého vývoja Vášho dieťaťa, ak sa vie samo priviesť k uspokojeniu svojho libida” (s. 25). Ak dievčatá (vo veku 1-3 rokov!) majú tendencie čoraz viac používať isté predmety, nemalo by sa to využívať ako zámienka brániť im masturbovať (s. 25). Tvorca brožúrky bude “rád, ak otcovia, babky, ujovia či opatrovateľky sa pozrú na informácie ako sa môžu aj oni stimulovať – nech brožúrka slúži všetkým!” (s. 13). (Brožúra sa v origináli volá “Ratgeber fuer Eltern zur kindlichen Sexualerziehung vom 1. bis zum 3. Lebensjahr).

Keď sa posunieme vo vzdelávaní ďalej, v škôlkach si deti spievajú piesne so slovami ako: “Keď hľadím na svoje telo a dotýkam sa ho, stále objavím niečo, čo mi patrí… máme vagínu, lebo sme dievčatká. Nachádza sa pod bruškom, medzi nohami. Neslúži len na močenie a keď sa jej dotýkam, tak ma príjemne šteklí. Môžeš povedať “nie”, môžeš povedať “áno”, môžeš povedať “stop” alebo “ešte”, “toto sa mi nepáči”, “toto mi je príjemné”, “pokračuj ešte”. ”

Škola: Vo veku 9 rokov začínajú “hodiny prevencie” nazývané sexuológia. Pretože prichádzajú do veku, kedy detské hry môžu mať “veľmi neželané dôsledky”: tehotenstvo. Deti v deviatich rokoch sa v školách učia, ako nasadiť kondóm na plastický penis. V brožúrke “dievčenské záležitosti” čítame: “Tak ako je veľa ľudí zvedavých na tému o sexe, mnohí sa tiež pýtajú, ako to robia lesbické ženy v posteli (alebo inde). Keď chodia dievčatá s dievčatami, nie je to iné ako u ostatných párov: robia všetko, na čo majú chuť. Môžu sa bozkávať, dotýkať, s jazykom alebo prstami. Tak ako sex medzi mužom a ženou závisí od fantázie, skúsenosti a vzájomnej dôvery, kam sú schopní obaja zájsť. Možno si poviete, lesby aspoň nemajú problém s AIDS. Áno, a dokonca nemusia ani myslieť na neželané tehotenstvo.” 

Od veku 10 rokov začínajú na školách iniciatívy propagandy a výchovy k homosexualite (presnejšie lesbické, homosexuálne, bi a trans). V 198-stranovej brožúre pre stredné školy pod názvom “Spôsoby spolužitia homosexuálov a lesieb” sa okrem iného ponúkajú nasledovné modelové úlohy: ”Sedíš v bare pre homosexuálov a dnes by si aj mal chuť na pekného muža v tvojej posteli. Jeden taký práve vchádza do baru. Ako sa v tejto situácii zachováš?; Ty si Peter a máš 29 rokov. Chceš vzťah s tvojim priateľom Kemalom zaregistrovať ako životný zväzok. Dnes to chcete povedať jeho mame; Si Evelyn Meier, a máš 19 rokov. Chceš vzťah s tvojou priateľkou Katrin zaregistrovať ako životný zväzok. Dnes pôjdete za protestantskou pastorkou, pani Schulz, lebo sa chciete vziať v kostole.” 

Reklama

Kuby upozorňuje, že takéto vzdelávania ohrozuje autoritu rodičov. Zvádza deti a dospievajúcu mládež k sexu zredukovanému len na uspokojenie libida a bez akýchkoľvek hlbších zväzkov, ktoré by viedli k  manželstvu. Neprestajne sa im predkladajú rôzne formy sexuálnych praktík a homosexuálne, lesbické, bisexuálne, transsexuálne dávajú na roveň heterosexuálnych. Deti a mládež od 9 rokov sú vraj takto v škole formovaní ako   “experti prevencie”. Potrat sa im ponúka ako nevinná možnosť slobodného rozhodnutia.

Kuby vyzýva, aby sa Európania konečne zobudili. Hostia ju na mnohých medzinárodných konferenciách a besedách, kde sa gender prehodnocuje čoraz viac. Dnes so svojou prezentáciou vystúpi v Ružomberku a v Košiciach.

mk

Pošlite nám tip
Reklama

Odporúčame

Reklama

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

NAŽIVO

20:06

Hráči AS Monaca vyhrali v na ihrisku Lens 3:2. Boj o Ligu majstrov si skomplikovalo Lille, ktoré prehralo na pôde o záchranu bojujúceho Toulouse 1:3.

20:04

Frankfurt remizoval doma s VfL Wolfsburg 2:2. Domácim zariadil zisk bodu v druhej minúte nadstaveného času Omar Marmoush. Wolfsburg bol veľmi blízko k ukončeniu negatívnej šnúry bez víťazstva, no napokon ju natiahol na číslo osem.

20:00

Inter Miláno zvíťazil na pôde Lecce 4:0 a na čele tabuľky má pred druhým Juventusom Turín 9-bodový náskok. Dva góly hostí vsietil argentínsky kanonier Lautaro Martinez. Juventus zdolal Frosinone 3:2.

19:37

Šéf Štátnej bezpečnostnej služby Ukrajiny (GUR) Kirill Budanov uviedol, že podľa informácii ukrajinskej tajnej služby Alexej Navaľnyj skutočne zomrel v dôsledku krvnej zrazeniny.

Pripomenieme, že verzia o krvnej zrazenine bola v Rusku zverejnená krátko po Navaľného smrti.

Kirill Budanov Alexej Navaľnyj
Na snímke Kirill Budanov Alexej Navaľnyj
19:31

V Rusku sa v tých najodľahlejších oblastiach začali v nedeľu v predstihu prezidentské voľby. Predstavitelia volebnej komisie poslali vrtuľníky a snežné skútre do najvzdialenejších častí krajiny, aby zozbierali hlasy odovzdané pastiermi sobov a ďalšími obyvateľmi.

18:51

Bieloruský prezident Alexandr Lukašenko v nedeľu povedal, že sa vo voľbách hlavy štátu v roku 2025 bude uchádzať o opätovné zvolenie. Takýto krok zrejme predĺži dlhú vládu kľúčového spojenca ruského prezidenta Vladimira Putina.

 Alexander Lukašenko
Na snímke bieloruský prezident Alexander Lukašenko
18:39

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v nedeľu uviedol, že Rusko sa dostalo k plánom na minuloročnú ukrajinskú protiofenzívu ešte pred jej spustením. Ukrajina už podľa jeho slov má plán na novú ofenzívu.

18:19

Priamu voľbu prezidenta a zriadenie parlamentného vyšetrovacieho výboru v prípade amnestie súvisiacej s pedofilnou kauzou požadovali v nedeľu účastníci demonštrácie zorganizovanej maďarskými opozičnými stranami. Protestné zhromaždenie pred budovou parlamentu na Kossuthovom námestí, na ktoré prišlo niekoľko stoviek demonštrantov, zorganizovali strany Momentum, Demokratická koalícia (DK), Maďarská socialistická strana (MSZP) a Dialóg-Zelení (Párbeszéd-Zöldek).

18:17

Izrael bude po spustení vojenskej operácie v meste Rafah na juhu Pásma Gazy od úplného víťazstva nad hnutím Hamas deliť už len niekoľko týždňov. Uviedol to v nedeľu izraelský premiér Benjamin Netanjahu.

18:14

Ukrajinskí prokurátori zaznamenali vyše 120.000 prípadov vojnových zločinov spáchaných ruskými vojakmi od začiatku vojny vo februári 2022, oznámil v nedeľu generálny prokurátor Ukrajiny Andrij Kostin.

17:36

Srbsko v nedeľu poslalo Chorvátsku protestnú nótu po tom, ako chorvátsky minister zahraničných vecí Gordan Grlič Radman označil srbského prezidenta Aleksandra Vučiča za “ruský satelit” na Balkáne.

17:34

Ukrajina vlani strojnásobila svoju výrobu zbraní a v ukrajinskom zbrojárskom sektore teraz pracuje 500 firiem, oznámil v nedeľu na konferencii v Kyjeve minister pre strategický priemysel Olexandr Kamyšin.

Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE


Reklama

NAJNOVŠIE


Reklama
Reklama

NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

POČASIE NA DNES

NAJNOVŠIE ROZHOVORY

NAJNOVŠIE Z DOMOVA

NAJNOVŠIE ZO ZAHRANIČIA

NAJNOVŠIE ZO ŠPORTU

NAJNOVŠIE ZO SVETONÁZORU

FOTO DŇA

Na snímke výstava Orchidey - skvosty v ríši rastlín v Botanickej záhrade Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Autor: TASR-František Iván

Facebook icon

Vážení čitatelia, prosíme vás, aby ste sa prihlásili na našu novú facebookovú stránku. Facebook nám totiž zmazal niektoré účty, ktoré starú stránku spravovali

Reklama
Reklama
Reklama
Facebook icon

Vážení čitatelia, prosíme vás, aby ste sa prihlásili na našu novú facebookovú stránku. Facebook nám totiž zmazal niektoré účty, ktoré starú stránku spravovali