NAŽIVO

Výstavba jadrového zdroja má vždy niekoľko etáp. Na stavebnej časti plánovaného nového jadrového bloku v Jaslovských Bohuniciach by sa mali podieľať aj firmy, ktoré pôsobia na Slovensku. Vyplýva to z vyjadrenia predsedu vlády SR a Smeru-SD Roberta Fica.

Včera 20:16

Nemecký minister zahraničných vecí Johann Wadephul vyhlásil, že Ukrajina si zaslúži spravodlivú šancu na vstup do Európskej únie. K presnejšiemu dátumu sa nevyjadril. Informuje agentúra DPA.

Včera 20:15

Dočasný prezident Sýrie Ahmad Šara sa v Moskve stretol s prezidentom Vladimirom Putinom. Putin počas stretnutia zdôraznil, že Moskva je pripravená pomôcť s obnovou krajiny po občianskej vojne. Informujú agentúry AP a Reuters.

Putin Šara
Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) sa rozpráva so sýrskym prezidentom Ahmadom Šarom / Foto: TASR/AP-Maxim Shipenkov/Pool Photo via AP
Včera 20:07

Francúzsky prezident Emmanuel Macron vyhlásil, že patová situácia týkajúca sa Grónska a USA sa stala „strategickým varovným signálom pre celú Európu“. Macron to uviedol v Paríži počas spoločného vystúpenia s lídrami Dánska a dánskeho autonómneho ostrova. Informuje agentúra AFP.

Grónsko Dánsko Macron
Na snímike francúzsky prezident Emmanuel Macron (uprostred), dánska premiérka Mette Frederiksenová (vpravo) a grónsky premiér Jens-Frederik Nielsen / Foto: TASR/AP-Thomas Padilla, Pool
Včera 20:03

Maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó na Facebooku napísal, že Ukrajina si predvolala maďarského veľvyslanca v Kyjeve a opäť namietala, že Budapešť spúšťa petíciu proti fondom EÚ na pomoc Ukrajine.

Včera 20:02

Česká opozícia chce v Poslaneckej snemovni vyvolať hlasovanie o nedôvere vláde Andreja Babiša. Na spoločnej tlačovej konferencii to oznámili zástupcovia všetkých opozičných strán.

Včera 20:01

Americký prezident Donald Trump kritizoval vyhlásenie primátora Minneapolisu Jacoba Freya, že mesto „neuplatňuje a nebude uplatňovať“ federálne imigračné zákony. Informuje agentúra AFP.

Včera 20:00

Zelenskyj vyhlásil, že Rusko sa pripravuje na nový útok.

„Rozviedka poskytuje informácie o tejto veci,“ povedal vo večernom prejave.

Včera 19:56

Vyjednávači USA Steve Wikcoff a Jared Kushner sa nezúčastnia nového kola rokovaní o urovnaní konfliktu na Ukrajine, ktoré sa uskutoční 1. februára v Abú Zabí.

Stretnutie bude bilaterálne – medzi Ruskom a Ukrajinou, vyhlásil minister zahraničných vecí USA Marco Rubio.

Včera 19:38

Minister zahraničných vecí USA Marco Rubio otvorene pohrozí dočasnej venezuelskej prezidentke Delcy Rodríguezovej použitím sily, ak nesplní očakávania s USA. Vyplýva to z textu príhovoru. Informuje agentúra AP.

Včera 18:47

Pri kontrole kontajnera v hamburskom prístave nemeckí colníci zaistili 400 kilogramov heroínu, uviedli tamojšie úrady.

Drogy boli ukryté v rolkách papiera určených pre tlačiarensky priemysel. Informuje agentúra DPA.

Včera 18:45

Úplné vyhlásenie amerického ministra zahraničných vecí o bezpečnostných zárukách pre Ukrajinu, ktoré predniesol v Senáte:

„V súčasnosti sa veľa hovorí o bezpečnostných zárukách a je to niečo, na čom sa v súčasnosti zhodujú všetci, pokiaľ ide o Ukrajinu, ale tieto bezpečnostné záruky v podstate predpokladajú nasadenie malého kontingentu európskych vojsk, v prvom rade francúzskych, a následne podporu zo strany USA,“ povedal Marco Rubio.

Pripomíname, že USA sa doteraz ani raz nevyjadrili v prospech myšlienky umiestnenia európskych vojsk na Ukrajine po skončení vojny, a Rusko je rozhodne proti.

Včera 17:37

Na rokovaniach v Abú Zabí budú strany diskutovať o bezpečnostných zárukách pre Ukrajinu, ktoré môžu zahŕňať vyslanie britských a francúzskych vojsk a podporu USA, vyhlásil to americký minister zahraničných vecí Marco Rubio v Senáte.

Včera 17:15
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Komentátor SME už volá do vojny s Iránom: „Nezostane nič iné, než odpovedať brutálnou silou. A potom sa dej vôľa Alahova…“

Články, aké sme mohli čítať pred 16 rokmi, po tom čo boli zverejnené „dôkazy“ o zbraniach hromadného ničenia v Iraku, tu máme zas. Zrejme nestačila blamáž, po ktorej ostalo milión mŕtvych v Iraku. Komentátor SME Peter Schutz akoby nás preniesol v čase, či skôr akoby sa on po 16 rokoch prebral z delíria a zavelil do vojny s Iránom

❚❚
.

Na úvod vyrukoval s vetou nasledujúceho znenia: Ropný úder na Saudov rozmeru asi päť percent svetovej ťažby znamená posunutie iránskej „kauzy“ do o dve úrovne „vyššej ligy“.

Následne dospel k záveru, že útok dronmi na ropné zariadenie v Saudskej Arábii je najväčší teroristický útok od teroristického útoku na dvojičky v New Yorku a nič na tom nezmení ani Trumpov pacifizmus.

„Uvoľnenie strategických zásob ropy takto nebude – navzdory Trumpovej pacifistickej vášni – jedinou reakciou USA na najďalekonosnejší prejav svetového terorizmu hneď po 11. septembri 2001. Iránske popieranie autorstva popletie akurát Európu, ktorá stále hrá akúsi tieňovú hru, že neverí na režim ajatolláhov ako najnebezpečnejšieho vývozcu a financiéra teroru,“ píše Schutz napriek tomu, že svetoví vrcholoví politici nie sú sami jednoznační v tom, kto je za útokom, že dnes aj bežný človek, ktorý sa zaujíma o svetovú politiku, vie, že situácia v Jemene a celkovo na blízkom východe je omnoho komplikovanejšia, ako ju vidí komentátor denníka SME.

.

Po tom, čo sám seba utvrdil v tom, že za útokom je Irán, už komentátor SME Peter Schutz nevidí žiadnu inú možnosť len odpovedať brutálnou silou.

„Ak sú však ajatolláhovia na rovnakej misii, ako boli piloti zo septembra 2001, tak Trumpovi – pacifista-nepacifista, voľby-nevoľby – nezostane nič iné, než odpovedať (brutálnou) silou. A potom sa dej vôľa Alahova..“

Toľko pohľad do mentálneho sveta mainstreamoveho novinára, ktorý nepochopil, že už je rok 2019 a z pohľadu jeho ambícií mu už dávno ušiel vlak.

Je tragické, keď si pomyslíme, že takíto novinári, kým neprišli podľa nich tzv. „konšpiračné“ weby, ovplyvňovali verejnú mienku na celom svete a zhodou okolností vždy v prospech zbrojárskych, ropných a ďalších nadnárodných korporácií, kde ochotne šírili jednu konšpiráciu za druhou  ako dnes šíri medzi inými napríklad Schutz.

Nezáleží im na pravde, zakonšpirujú si, utvrdia sa v svojich hypotézach a následne sa o týchto svojich konštrukciách snažia presvedčiť čitateľov. Ale už nie je rok 2001. Už nemajú monopol na informácie a na pravdu. Už čitateľov tak ľahko nepresvedčia, že Irán je terorista teroristov, ako ich svojho času presvedčili, že Irak má zbrane hromadného ničenia.

.

Možno práve toto utrhnutie sa od reality mainstreamových novinárov, ktorí nie sú ochotní zakceptovať fakt, že dnes už nie sú sami, kto prináša informácie a že ich teda z toho dôvodu nemôžu ohýbať tak, ako boli zvyknutí, je dôvod, že im ľudia prestali dôverovať. Nemali by sa preto čudovať, že v rebríčku Reuters sa lepšie ako tieto ich zavedené, staré médiá umiestnia noviny ako Hlavné správy (ktoré oni označujú rôznymi hanlivými prívlastkami) a rovnako tak v prieskume dôveryhodnosti médií medzi učiteľmi.

Ľudia nie sú tak hlúpi, ako si to vo svojej povýšeneckej arogancii myslia mainstreamoví novinári. Ak majú dostatok informácií, vedia si mozaiku poskladať sami, nepotrebujú na to chytrákov ako Schutz, ktorí sa im snažia vsugerovať ich od reality odtrhnuté názory. Spôsoby mainstreamových novinárov, keď goebbelsovské 1000 krát opakovaná lož sa stáva pravdou, sa začína obracať proti nim. Takéto spôsoby totiž platia len, keď nemáte oponenta. Akonáhle niekto prináša pravdu, vaša lož je vypuklejšia a vypuklejšia. A to sa deje dnes, nové médiá likvidujú obyčajným prinášaním informácií staré, dezinformačné médiá.

Tento zápas, ktorý sa tu vedie medzi novými médiami a starými dezinformačnými médiami obsadenými (mentálne) starými novinármi – manipulátormi, je malou súčasťou širokého zápasu o civilizáciu, ktorý sa vedie na mnohých frontoch. Od záujmu ľudí a od ich ochoty sa zapojiť, vyjsť von a nenechať sa manipulovať však bude záležať, ako tento súboj dopadne a či naša civilizácia, tak ako ju dnes poznáme a žijeme, sa zachová, alebo zanikne a pretransformuje sa do totality, za ktorú bubnujú staré médiá.

Pavol Novák

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Ivan Štubňa

Michal Durila

Andrej Sablič

Peter Bielik

Viktor Pondělík

.
.
.

Premiér odhalil, kto je za článkom denníka Politico. Meno autora nie je žiadnym prekvapením

Za článkom portálu Politico o údajných výrokoch predsedu vlády Roberta Fica na adresu amerického prezidenta Donalda Trumpa je kanadský novinár,…

28. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Rubio hrozí na všetky strany

Objavilo sa video s vyhlásením amerického ministra Marca Rubia o bezpečnostných zárukách pre Ukrajinu. Komentoval aj sitáciu v Iráne

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Prieskum: Progresívne Slovensko prvé, Hlas si polepšil

Infostat, štátna prieskumná agentúra, zverejnila januárový prieskum preferencií politických strán. O výsledkoch informuje denník Pravda

28. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Kremeľ pozval Zelenského do Moskvy

Kremeľ vyhlásil, že ak sa Zelenskyj chce stretnúť s Putinom, nech príde do Moskvy

28. 01. 2026 | Aktualizované 28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Aktualizované 28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Šéf SIS Pavol Gašpar prehovoril o nehode pri Nitre. Priznal prekročenie rýchlosti a prezradil detaily

Riaditeľ Slovenskej informačnej služby Pavol Gašpar mal pri svojej nehode v Nitre prekročiť rýchlosť o štyri kilometre za hodinu (km/h).…

28. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

V banke Deutsche Bank bola vykonaná razia

Nemecká banka Deutsche Bank je v súčasnosti predmetom vyšetrovania Spolkového úradu kriminálnej polície. Úrady prehľadávajú priestory banky vo Frankfurte a…

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Von der Leyenová by najradšej natrvalo pripravila členské štáty o právo veta

V Európskej únii sa čoraz viac diskutuje o zrušení jednomyseľného rozhodovania, najmä v otázkach zahraničnej a bezpečnostnej politiky, píše maďarský…

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

„Čo sa to, preboha, opýtala redaktorka na Markíze Šimečku?“

Poslanec Richard Glück vo svojom príspevku na sociálnej sieti hovorí o tom, že líder opozície Michal Šimečka (PS) dostal po…

28. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Hercule Poirot znovu na scéne!

Po detektívke Tichá noc Hercula Poirota nám britská spisovateľka Sophie Hannahová ponúka nový, už šiesty príbeh s ikonickým belgickým detektívom…

28. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Rokovania medzi USA a Ruskom budú, pri stole však bude sedieť iná zostava

Nové kolo rokovaní medzi Ukrajinou a Ruskom bude bilaterálne, bez Witkoffa a Kushnera, vyhlásil americký minister zahraničných vecí Marco Rubio

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Všetko bude ako za starých čias. Ako streľba a protesty v Minnesote ovplyvnia vojnu na Ukrajine?

Na pozadí rokovaní medzi Ukrajinou, Ruskom a USA o ukončení vojny sa v samotnej Amerike dejú veci, ktoré môžu tento…

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov

Drulák pre HS: Keď sa pozeráte na to, čo sa deje na Západe, je to zvláštne

Európa je v úplnom rozklade, americká hegemónia definitívne mizne a svet vstupuje do éry multipolarity. Politológ a bývalý diplomat, momentálne…

28. 01. 2026 | Rozhovory | 18 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Rozhovory | 18 min. čítania | 0 komentárov

Trump vyhlásil, že je pripravený použiť silu voči Iránu

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že na čele s lietadlovou loďou „Abraham Lincoln“ je pripravený použiť silu voči Iránu

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

28. 01. 2026 | Aktualizované 28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Aktualizované 28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Na pozadí rokovaní v Abú Zabí sa dejú zaujímavé veci

Na pozadí rokovaní v Abú Zabí sa v európskych médiách zdvihla vlna kritiky proti sprostredkovateľským snahám Trumpa, ktorý podľa informácií…

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Cibulková sa bude rozvádzať po desiatich rokoch. Je za tým nový muž po jej boku?

Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková potvrdila, že sa jej rozpadlo manželstvo s Michalom Navarom. Vzali sa v roku 2016 po…

28. 01. 2026 | 0 komentárov

Poľský exminister reaguje na maďarského opozičného lídra

Bývalý poľský minister spravodlivosti Zbigniew Ziobro odmietol obvinenia z trestného činu a označil ich za politicky motivovaný útok ľavicovej vlády…

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

V stredu večer ruské jednotky spustili novú sériu útokov. Veľké skladovacie zariadenie Naftogaz na západe Ukrajiny bolo zničené

Ukrajina, 28. januára 2026 - Ukrajinské zdroje uvádzajú, že v Ľvovskom regióne po útokoch ruských kamikadze dronov Geran sa zastavilo…

28. 01. 2026 | 0 komentárov

Elon Musk nazval poľského ministra zahraničných vecí Sikorského „imbecilom“

Sikorski verejne vyzval Muska, aby obmedzil používanie Starlinku Rusom, ktorí začali pomocou tohto spojenia ovládať svoje drony nad Ukrajinou 

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Vučič: Súčasťou mierového plánu je vstup Ukrajiny do Európskej únie od 1. januára 2027

Srbský prezident Aleksandar Vučič vyhlásil, že Ukrajina by mohla byť prijatá do Európskej únie zjednodušeným postupom a že je to…

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Djokovič nezvíťazil, ale postúpil do semifinále Australian Open

Sen Novaka Djokoviča o zisku rekordného 25. titulu vo dvojhre na grandslamových turnajoch stále žije. Bývalá svetová jednotka postúpila do…

28. 01. 2026 | 0 komentárov

Zbohom Instagram či Facebook? Brusel zvažuje zákaz sociálnych sietí pre deti už v roku 2026

Európska únia stojí pred rozhodnutím, ktoré by ešte pred pár rokmi znelo nepredstaviteľne – úplný zákaz sociálnych sietí pre deti

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Nielen škodiť, už aj špiniť. Protislovenská reality show pokračuje

Český europoslanec Tomáš Zdechovský voči Slovensku vystupuje opäť ako policajt, sudca, a možno aj kat…

28. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Úder cez Kanadu: Trumpovi nedávajú priestor na to hlavné – vytvorenie nového systému riadenia v USA

USA, 28. januára 2026 - Kam vedú kroky Kanady? Čo urobil kanadský premiér?  Kladie si otázku ruský analytik Michail Chazin. Nuž,…

28. 01. 2026 | 0 komentárov

Probruselksý denník Politico vyhlásil, že “Fico bol šokovaný nebezpečným psychickým stavom Trumpa“. Premiér ostro reaguje

Noviny Politico s odvolaním sa na zdroje píšu, že slovenský premiér Fico bol šokovaný „nebezpečným psychickým stavom“ Trumpa po stretnutí…

28. 01. 2026 | Aktualizované 28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Aktualizované 28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

České bezpilotné lietadlo Jan Žižka budú Ukrajinci testovať priamo v boji

Česko, 28. januára 2026 - Česká spoločnosť Spark vyvinula nový útočný dron, pričom niekoľko z nich má byť dodaných Ozbrojeným…

28. 01. 2026 | 0 komentárov

15 obrázkov, ktoré ukazujú zvláštne veci v Bruseli

V Bruseli môžete naraziť na neuveriteľné zvláštne veci, ktoré by ste inde len ťažko videli. Tieto fotografie ukazujú, ako ulice…

28. 01. 2026 | 0 komentárov

Vidlák pre HS: Youtuberi nás vylákali do pasce, prelepili nám poznávaciu značku a udali nás policajtom

Český bloger a politik Daniel Sterzik, známy aj ako Vidlák, sa pred časom stal obeťou provokácie youtubera. Skupinka aktivistov ho…

28. 01. 2026 | Rozhovory | 6 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Rozhovory | 6 min. čítania | 0 komentárov

Ministri Takáč a Šutaj Eštok nepoznajú detaily o rokovaní premiéra s Trumpom

Šéf agrorezortu Richard Takáč a minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) nepoznajú detaily stretnutia premiéra Roberta Fica (Smer-SD) s americkým…

28. 01. 2026 | Aktualizované 28. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Aktualizované 28. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Výstavba jadrového zdroja má vždy niekoľko etáp. Na stavebnej časti plánovaného nového jadrového bloku v Jaslovských Bohuniciach by sa mali podieľať aj firmy, ktoré pôsobia na Slovensku. Vyplýva to z vyjadrenia predsedu vlády SR a Smeru-SD Roberta Fica.

Včera 20:16

Nemecký minister zahraničných vecí Johann Wadephul vyhlásil, že Ukrajina si zaslúži spravodlivú šancu na vstup do Európskej únie. K presnejšiemu dátumu sa nevyjadril. Informuje agentúra DPA.

Včera 20:15

Dočasný prezident Sýrie Ahmad Šara sa v Moskve stretol s prezidentom Vladimirom Putinom. Putin počas stretnutia zdôraznil, že Moskva je pripravená pomôcť s obnovou krajiny po občianskej vojne. Informujú agentúry AP a Reuters.

Putin Šara
Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) sa rozpráva so sýrskym prezidentom Ahmadom Šarom / Foto: TASR/AP-Maxim Shipenkov/Pool Photo via AP
Včera 20:07

Francúzsky prezident Emmanuel Macron vyhlásil, že patová situácia týkajúca sa Grónska a USA sa stala „strategickým varovným signálom pre celú Európu“. Macron to uviedol v Paríži počas spoločného vystúpenia s lídrami Dánska a dánskeho autonómneho ostrova. Informuje agentúra AFP.

Grónsko Dánsko Macron
Na snímike francúzsky prezident Emmanuel Macron (uprostred), dánska premiérka Mette Frederiksenová (vpravo) a grónsky premiér Jens-Frederik Nielsen / Foto: TASR/AP-Thomas Padilla, Pool
Včera 20:03

.

Huliak: V sporoch týkajúcich sa Národného futbalového štadióna máme veľkú šancu vyhrať

Právne analýzy, ktoré si dalo vypracovať Ministerstvo cestovného ruchu a športu , dávajú veľkú šancu štátu uspieť v ostávajúcich troch…

28. 01. 2026 | 0 komentárov

Orbán podporuje Weidelovú, ktorá požaduje, aby Ukrajina zaplatila Nemecku za sabotáž plynovodu Nord Stream

Maďarský premiér Viktor Orbán podporil spolupredsedníčku strany Alternatíva pre Nemecko Alice Weidelovú, ktorá žiada od Ukrajiny odškodnenie za výbuch plynovodu…

28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Chcú to volať náhubkovým zákonom, tak nech. Je čas stanoviť si hranice

Demokracia nie je automatická výzva k tomu, aby verejný priestor zaplnili urážky istých skupín obyvateľstva alebo priamo výzvy k ich…

28. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Obchodníci uzatvárajú rekordné stávky na pokles dolára

Obchodníci uzatvárajú rekordné stávky na pokles dolára, informuje agentúra Bloomberg

28. 01. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Biely dom v kríze

Trumpove reitingy naďalej dosahujú nové negatívne rekordy. V súčasnosti sú stabilne nižšie, ako boli na začiatku prvého funkčného obdobia v…

28. 01. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 01. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Ivan Štubňa

Michal Durila

Andrej Sablič

Peter Bielik

Viktor Pondělík

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov