NAŽIVO

Putin pôjde v prvej polovici roka do Číny na stretnutie s Si Ťin-pchingom, informoval jeho poradca Ušakov.

14:53

Petr Pavel očakáva, že mu Babiš navrhne nového kandidáta na post ministra životného prostredia. Svoje rozhodnutie nevymenovať do tejto funkcie Turka považuje za konečné.

14:45

Szijjártó uviedol, že migračná politika EÚ vedie len k tragédiám, čo jasne dokazuje aj utorňajšie nešťastie pri pobreží Grécka.

14:35

Viac než 3000 obyvateľov Španielska evakuovali kvôli silných dažďov. V Andalúzii zaznamenali v stredu už 150 incidentov v súvislosti s dažďom, k žiadnym výrazným škodám však zatiaľ nedošlo.

14:26

Ministri zahraničných vecí Johann Wadephul a Penny Wongová vyhlásili, že Nemecko a Austrália chcú prehĺbiť spoluprácu vo viacerých oblastiach vrátane obrany a energetiky.

14:17

Putin počas videohovoru so Si Ťin-pchingom ocenil ekonomické, politické a bezpečnostné vzťahy Moskvy s Pekingom. 

13:33

Human Rights Watch: Globálny systém ľudských práv je v ohrození. Trumpova administratíva sa snaží oslabiť aj medzinárodné inštitúcie vytvorené na presadzovanie štandardov ľudských práv a brať na zodpovednosť tých, ktorí ich porušujú.

12:59

SMRŤ VO VLAKU: Po útoku cestujúceho zomrel vlakový sprievodca. Cestujúci bez lístka zaútočil na 36-ročného zamestnanca po výzve na opustenie vlaku.

12:44

Estónsko zadržalo loď smerujúcu do Ruska pre podozrenie z pašovania. Podľa webovej stránky marinetraffic.com na sledovanie pohybu plavidiel kotvila chladiarenská kontajnerová loď v stredu pri Tallinne, kam sa doplavila z Kolumbie.

12:44

Talianska vláda: Nie je dôvod na obavy z prítomnosti ICE na olympiáde. Správy o prítomnosti agentov ICE na zimnej olympiáde vyvolali obavy a pobúrenie v dôsledku násilných zásahov tejto ozbrojenej zložky v americkom meste Minneapolis.

12:28

Líbya začala vyšetrovať vraždu syna zosnulého vládcu Kaddáfího. Medzinárodný trestný súd naňho v júni 2011 vydal zatykač pre obvinenia zo zločinov proti ľudskosti vrátane vrážd a prenasledovania civilistov počas potláčania protivládnych protestov.

12:27

Strana TISZA predstaví v sobotu podrobný volebný program. K aktuálnym preferenciám v prieskumoch verejnej mienky Magyar povedal, že TISZA má náskok pred vládnou stranou Fidesz 12 až 16 percentuálnych bodov.

12:26

Zmluva o kontrole zbrojenia medzi USA a Ruskom platí už iba necelý deň. Posledná funkčná poistka proti nekontrolovanému rastu amerických a ruských jadrových arzenálov znížila ich počet na princípe nukleárnej parity o približne jednu tretinu na 1550 jadrových hlavíc.

12:26

Novým predsedom Výboru Národnej rady (NR) SR pre európske záležitosti sa stal Peter Kalivoda (Hlas-SD). Rozhodol o tom parlament v stredajšom hlasovaní. Zo 111 platných hlasov poslancov získal 76. Predošlého šéfa výboru Jána Ferenčáka (nezaradený) poslanci odvolali z funkcie v decembri 2025.
Nástupcom Ferenčáka na čele výboru mal byť pôvodne Peter Kmec (Hlas-SD), ktorý sa do parlamentu vrátil po demisii z postu podpredsedu vlády. Ferenčák po nezhodách s Hlasom-SD vystúpil z poslaneckého klubu a pôsobí ako nezaradený poslanec.

12:25

Začali sa rokovania Ukrajiny, Ruska a USA v Abú Zabí. Schôdzka sa koná v stredu a vo štvrtok v nadväznosti na predchádzajúce rokovania v metropole Spojených arabských emirátov.

11:10

Japonsko po týždňoch intenzívneho sneženia varuje pred hrozbou lavín. Po intenzívnom snežení od konca januára je na severe Japonska približne dvojmetrová vrstva snehu, čo obyvateľom sťažilo opustiť svoje domovy a nefungujú školy a podniky.

11:09
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Kollár: Zverejňovanie vecí z Kuciakovho spisu pomáha spolupáchateľom

Novinári si zrejme neuvedomujú, že pravidelným zverejňovaním informácií vytiahnutých zo spisu Jána Kuciaka vopred informujú o najnovších zisteniach polície aj možných spolupáchateľov a objednávateľov dvojnásobnej vraždy. V diskusii na Tablet.TV to povedal predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár

❚❚
.

„Je veľmi nešťastné, že sa pomaly každý deň objaví v novinách niečo nové z vyšetrovacieho spisu. Pre mňa je to absolútne nepochopiteľné. Ako je v tomto storočí možné, že si z toho polícia robí rešeto alebo trhací kalendár?,“ pýta sa Kollár, ktorý si nemyslí, že by informácie vynášali advokáti poškodených. „Pri všetkej úcte, pán Lipšic mi napadne v tejto súvislosti až ako posledný. Ako advokát by si to v žiadnom prípade nedovolil,“ povedal. „Ide to priamo odtiaľ, z najužšieho kruhu, ktorí to púšťajú von. To je moja výčitka smerom k Policajnému zboru,“ vyhlásil predseda hnutia Sme rodina.

Na druhej strane, zaistenie štyroch pravdepodobných páchateľov sedem mesiacov po skutku hodnotí Kollár vysoko pozitívne. „Som presvedčený, že im pomohli zábery z družíc, to ich naviedlo. Dostali sa k vykonávateľom a cez nich sa vyšetrovatelia budú snažiť nájsť aj objednávateľa. Verejnú mienku to trochu upokojilo. Ľudský život to už nevráti, ale na to, aby sme opäť mohli mať dôveru v štát, je dôležité, aby sa to vyšetrilo,“ povedal.

Na margo indícií, podľa ktorých možno páchatelia plánovali aj vraždu prvého námestníka generálneho prokurátora Petra Šufliarskeho, Kollár povedal, že ak by sa to potvrdilo, bolo by to vyhlásenie vojny štátu. „Pre mňa je to nepochopiteľné,“ uviedol.

.

Na otázku, či za vraždou mohol stáť podnikateľ Marian K., ktorý sa v minulosti Jánovi Kuciakovi pre jeho články vyhrážal, Kollár reagoval, že ju musia zodpovedať orgány činné v trestnom konaní.

„Nikomu do hlavy nevidím. Nebol to môj blízky priateľ, aby som mohol povedať, ako sa rozhoduje. V poslednej dobe na mňa stále len útočil a vyťahoval na mňa špinu,“ povedal Kollár na margo kontroverzného podnikateľa, ktorý je obvinený v inej veci a podiel na dvojnásobnej vražde odmieta. „Čo sa mňa týka, ja nebudem kydať ani na Mariana K. Ak je vinný, nech ho odsúdia a ak nie je, nech ho zbavia viny. Ale má to urobiť ten, kto je na v štáte určený,“ tvrdí Kollár.

Na margo aktuálnych sporov o to, či sa s Marianom K. lepšie poznali koaliční alebo opoziční politici, Kollár povedal, že podľa neho sa najväčšie kauzy spájané s týmto podnikateľom stali za vlády Smeru-SD. „Smer tu vládne s krátkou prestávkou už dvanásť rokov. Pozrite sa, ako sa Marianovi K. darilo,“ upozornil.

S údajnou objednávateľkou vraždy Alenou Zs. bol v minulosti krátko v kontakte aj Boris Kollár. Tvrdí, že nie iba on. „Prečo sa hovorí o Borisovi Kollárovi? Preto, lebo to médiá dobre predajú. O iných politikoch, ktorých kontaktovala, sa nehovorí, lebo taká titulka by sa ťažšie predávala,“ povedal s tým, že ho v tom čase požiadala o pomoc. „Ona ma kontaktovala tak, ako ma kontaktujú tisíce iných ľudí. Mužov, žien, starých ľudí… Ja som vtedy nebol v politike, nemusel som si dávať taký pozor ako dnes, keď som verejne činná osoba. Ale aj dnes, keď vám niekto napíše, nemôžete vedieť, čo sa stane o niekoľko rokov, komunikujete ako s každým iným,“ tvrdí Kollár.

Na margo posunu vo vyšetrovaní kauzu únosu vietnamského podnikateľa Trinh Xuan Thanha, kde sa začalo trestné stíhanie vo veci prečinu obmedzovania osobnej slobody spolupáchateľstvom, Kollár povedal, že ani v tejto veci nemôže hovoriť za vyšetrovateľa, keďže nevidí do spisu. „Vďaka tým dvom statočným policajtom vieme aspoň jednu vec: skutok sa stal. A teraz treba zistiť, kto umožnil, aby sa tento skutok stal,“ komentoval informácie, podľa ktorých prítomnosť Thanha na letisku dosvedčili dvaja slovenskí policajti. „Ministerstvo podľa mňa urobí všetko preto, aby sa to nevyšetrilo, lebo vlastne vyšetrujú sami seba,“ tvrdí Kollár.

.

Na otázku, či by jeho hnutie uvažovalo o spájaní opozície po vzore Slovenskej demokratickej koalície z roku 1998, Kollár odpovedal, že nie. „My sme nešli do politiky, aby sme bojovali proti niekomu. Išli sme do nej preto, aby sme pomohli ľuďom,“ povedal s tým, že Sme rodina a strany ako SaS alebo OĽaNO sa v mnohom líšia. „My vo veľa veciach s týmito stranami nie sme kompatibilní a nezdieľame všetky ich názory. Najmä taká tá liberálna demokracia sulíkovského typu je zameraná na tých úspešných 500.000, ktorí si často vedia pomôcť aj sami. Sú to podnikatelia, živnostníci, veľké firmy. A my sme strana, ktorá sa pozerá na tých ostatných päť miliónov ľudí, ktorí si niekedy sami pomôcť nevedia a potrebujú, aby im pomohol štát,“ vyhlásil Kollár.

Na najbližšej schôdzi parlamentu preto jeho strana zrejme podporí návrh Smeru-SD na zvedenie obedov v školských jedálňach zadarmo. „Obedy zadarmo sú podľa mňa dobrá vec pre tie deti a rodinám to pomôže. Aj keď ja by som volil skôr formu dať každému dieťaťu k detským prídavkom o 25 mesačne viac,“ povedal.

Na otázku, či nie je prezidentský kandidát Sme rodina Milan Krajniak hendikepovaný tým, že ho iní kandidáti už pred niekoľkými mesiacmi predbehli množstvom bilbordov, Kollár reagoval, že v tejto chvíli sa sústreďujú skôr na internetovú kampaň.

„Nekampaňujeme na bilbordoch, robíme to skôr cez internet. A pán Krajniak obehol pomaly už celé Slovensko, poznateľnosť tejto značky sa podľa mňa zo dňa na deň zvyšuje,“ tvrdí.

Hoci KDH ústami svojho predsedu Alojza Hlinu pôvodne odmietalo spoluprácu s hnutím Sme rodina, napokon v Bratislave pristúpilo ku koalícii OĽaNO/SaS/Sme rodina, ktorá na post primátora v komunálnych voľbách podporuje Jána Mrvu. „Tu je vidieť konzistentnosť politika. Ja, keď niečo tvrdím, tak to tvrdím stále. A pán Hlina skáče raz tak a raz onak. My sme schopní s KDH kedykoľvek spolupracovať, v strane je bezpochyby veľa slušných ľudí,“ vyhlásil Kollár.

.

Na otázku, prečo tak ostro zaútočili na premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD), ktorý naznačil ochotu prevziať z gréckeho ostrova Lesbos desiatku sýrskych sirôt, Kollár reagoval, že na začiatku vôbec nebolo jasné, že ide len o desať ľudí. “Až neskôr začali používať číslovku desať. Mohlo to byť 30, 50 aj 100. A je to salámová metóda. Ja mám súcit s každým dieťaťom, ale treba si uvedomiť, že na Slovensku žije 650.000 ľudí na hranici chudoby. Keď má Slovensko vlastných 20.000 sirôt, tak som presvedčený, že nech sa pán Pellegrini najprv postará o naše siroty a potom ide prijímať nejaké sýrske deti,“ povedal Kollár s tým, že tieto siroty sú často už v tínedžerskom veku. „V ich kultúrnom priestore znamená, že sú to často už vlastne dospelí ľudia,“ tvrdí.

Ministerstvo spravodlivosti pokračuje v príprave návrhu zastavenia starých exekúcií. Vyhlásil to 27. septembra minister Gábor Gál (Most-Híd). K exekučnej amnestii podľa neho však nedôjde. Hnutie Sme rodina, ktoré dlhodobo komunikuje tému exekučnej amnestie, je ochotné podporiť aj takýto návrh. „Každý jeden návrh zákona aj čiastkový, ktorý pomôže ľuďom, podporíme. Ale každá takáto exekúcia, staršia ako päť rokov, ktorá bude zastavená, môže byť znovu obnovená. Stačí, ak to dotyčný znovu podá na súd. Zato náš návrh by to vyriešil raz a navždy. Ak sa nám to nepodarí už teraz, o rok sú voľby. Dúfam, že po nich budeme vo vládnej koalícii a presadíme to,“ sľubuje Kollár.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Marek Brna

Anton Čapkovič

Michal Durila

Ivan Štubňa

Milan Šupa

.
.

V škole v Novom Meste nad Váhom sa strieľalo

V škole v Novom Meste nad Váhom sa strieľalo. Na mieste zasahujú záchranné a policajné zložky. K úmrtiu osôb nemalo…

04. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Žiak pred 20-timi spolužiakmi pobodal učiteľku

60-ročnú učiteľku výtvarného umenia v utorok bodol 14-ročný žiak pred asi 20 ďalšími žiakmi uprostred hodiny v južnom Francúzsku, čo…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

USA potvrdili, že Európska komisia zasahovala do volieb aj na Slovensku

USA potvrdili zasahovanie Európskej komisie do európskych volieb

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Drucker nepriamo kritizoval Eštoka: V Hlase cítime, že preferencie pod vedením Pellegriniho boli vyššie

V Hlase cítime, že preferencie pod vedením prezidenta SR Petra Pellegriniho boli oveľa vyššie. Povedal to Tomáš Drucker po rokovaní…

04. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Premiér Andrej Babiš hovoril s prezidentom Petrom Pavlom, Motorista Turek ministrom nikdy nebude

Český premiér Andrej Babiš uviedol, že o zahraničnej politike chce s prezidentom Petrom Pavlom rokovať priamo a individuálne. Koordinačné schôdzky…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Kaliňák v reakcii na Žilinku: Viaceré podania rezortu v súvislosti s korupciou zastavila prokuratúra

Ministerstvo obrany podalo podľa svojho rezortného šéfa Roberta Kaliňáka desiatky podaní v súvislosti s korupciou. Viaceré z nich zastavila prokuratúra.…

04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Žilinka prijal premiéra v priestoroch GP. Ozrejmil, s čím za ním Fico prišiel

Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka v stredu na tlačovom brifingu informoval o prijatí predsedu vlády SR Roberta Fica na jeho úrad. Stretnutie…

04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Meloniová to schytala

Talianska premiérka Giorgia Meloniová, ktorá o sebe tvrdí, že predstavuje „most“ medzi Európou a USA, schytala ostrú kritiku od Stephena…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Tibor Gašpar poslal odkaz pre Hlinu: „kresťan, z ktorého sa stal sociálno-liberálny netvor”

Podpredseda parlamentu Tibor Gašpar reaguje na aktivizmus opozičného poslanca Alojza Hlinu (SaS) a odhaľuje jeho pokrytectvo

04. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Po stopách nemocí

“Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí” od Miroslava Hrabicu je populárna kniha zameraná na psychosomatiku a duchovné príčiny…

04. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Hampl pre HS: Neoliberalizmus nás rozdelil a vládnuce elity na tom zarábajú

Prečo sa ľudia k sebe v ostatnom čase správajú ako besní psi? Sociológ Petr Hampl vidí odpoveď v neoliberalizme, ktorý…

03. 02. 2026 | Rozhovory | 17 min. čítania | 0 komentárov
03. 02. 2026 | Rozhovory | 17 min. čítania | 0 komentárov

Dopad zelenej politiky: Berlín balansuje na klzkom ľade

Európu tento rok zasiahla naozaj tuhá zima. V nemeckom hlavnom meste však platí dlhoročný zákaz použitia posypovej soli, Berlín sa…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Prečo USA oslabujú dolár

Americká mena zažíva v posledných mesiacoch výrazný pokles. Vedenie Bieleho domu však tento proces nestraší, naopak, Donald Trump dáva najavo,…

04. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov
.

Progresívne médiá opäť pristihnuté pri účelovom manipulovaní informácií!

Richard Takáč , minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, vo svojom príspevku na sociálnej sieti hovorí o tom, ako by…

04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Francúzski prokurátori žiadajú odvolací súd, aby zachoval zákaz kandidatúry Marine Le Penovej

Líderka krajne pravicovej francúzskej strany Marine Le Penová bola na päť rokov vylúčená z politiky po tom, ako ju uznali…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

04. 02. 2026 | Aktualizované 04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Aktualizované 04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Opozícia zradila štát a teraz aj ľudí. Riadi sa Šimečkovým mottom: „Úlohou opozície je škodiť“

Slovenská opozícia pre chyby v oblasti energopomoci podáva podnet na Generálnu prokuratúru SR. Potvrdili sa slová Michala Šimečku, ktorý tvrdil, že…

04. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Obchod ako záruka mieru? Trump v tom má jasno

Kľúčovým prvkom Trumpovej politiky vo vzťahu k mieru na Ukrajine je presvedčenie, že obnovenie obchodných vzťahov medzi USA a Ruskom…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rokovací poriadok po novom: menej divadla, viac pravidiel. Ale aj viac páky

Parlament si zmenil vlastnú „ústavu“. Čo sa novelou mení? Aké novinky zavádza Gašparov pozmeňovací návrh? Prinesú zmeny lepšiu politickú kultúru…

04. 02. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov

Epstein files sú kapitalistické spisy

Len pár mesiacov pred zverejnením Epstein files vyšla Správa o globálnej nerovnosti, ktorá ukázala, že 0,001 % svetovej populácie vlastní…

04. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

Bihariová zatlačila KDH do kúta: Po tomto vyhlásení nemôžu spolupracovať

Súčasná vláda nemá súdne potvrdenú jedinú kauzu či korupčný škandál – opravte ma, ak mi niečo ušlo. Avšak KDH sa…

03. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
03. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Irán požiadal o zmenu miesta a formátu rokovaní s USA a chce ich presunúť do Ománu

Irán v piatok požiadal o zmenu miesta a formátu rokovaní s USA a chce ich presunúť do Ománu, informoval novinár…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Slová plné emócií. Bolí ma zabíjanie nevinných, priznal Guardiola

Tréner futbalistov anglického klubu Manchester City Pep Guardiola sa opäť verejne postavil za humanitárne témy a vyhlásil, že sa ich…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Epsteinove dokumenty vyvolali politické otrasy v celej Európe

Európski politici a dokonca aj členovia kráľovských rodín verejne reagovali po tom, ako sa ich mená objavili vo zverejnených amerických…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Fitneska Jákliová sa pred smrťou topila v dlhoch. Komu a koľko bola dlžná?

Médiá ešte stále prepierajú úmrtie bývalej snúbenice zápasníka zmiešaných bojových umení Gábora Borárosa, ktorá zomrela v januári pri tragickej dopravnej…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Trump prijme kolumbijského prezidenta. O čom sa bude hovoriť za zatvorenými dverami?

Návšteva kolumbijského prezidenta Gustava Petra v Bielom dome prichádza po tom, čo mu americký prezident Donald Trump v septembri zrušil…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Legendárna Vonnová sa rozhodla riskovať. Veľká bojovníčka chce súťažiť na ZOH aj napriek zraneniu kolena

Američanka Lindsey Vonnová včera na tlačovej konferencii poskytla dôležité informácie o svojom zdravotnom stave po nedávnom páde na pretekoch Svetového…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Chcete z jabĺk vyťažiť maximum? Skúste ich jesť takto

Jablká je dobré jesť neošúpané, veľké množstvo živín sa nachádza práve v šupke a tesne pod ňou. Toto ovocie obsahuje…

04. 02. 2026 | Zaujímavosti | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zaujímavosti | 2 min. čítania | 0 komentárov

Změna komunikace…

Tak, demonstraci Michprdů bychom měli za sebou a výsledkem je co? Zážitkový prezident se stal hlavou opozice a žádnému Kupkovi,…

04. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Putin pôjde v prvej polovici roka do Číny na stretnutie s Si Ťin-pchingom, informoval jeho poradca Ušakov.

14:53

Petr Pavel očakáva, že mu Babiš navrhne nového kandidáta na post ministra životného prostredia. Svoje rozhodnutie nevymenovať do tejto funkcie Turka považuje za konečné.

14:45

Szijjártó uviedol, že migračná politika EÚ vedie len k tragédiám, čo jasne dokazuje aj utorňajšie nešťastie pri pobreží Grécka.

14:35

Viac než 3000 obyvateľov Španielska evakuovali kvôli silných dažďov. V Andalúzii zaznamenali v stredu už 150 incidentov v súvislosti s dažďom, k žiadnym výrazným škodám však zatiaľ nedošlo.

14:26

.

Epstein a „ruská stopa“?

Podľa poľského premiéra Donalda Tuska aféra okolo sexuálneho predátora Jeffreyho Epsteina mohla byť operáciou ruskej KGB. Bola len otázka času,…

04. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Týchto mužov nenájdete na zozname pedofila Epsteina. K otázke, kto sú nepriatelia liberálneho sveta...

Ukrajina, 3. februára 2026 - Je až zvláštne vnímať prekvapenie zo správ, že v súboroch finančníka a pedofila Jeffreyho Epsteina…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Svätec dňa: Svätá Agáta

Svätá Agáta patrí medzi najuctievanejšie postavy ranného kresťanstva a jej životný príbeh je pretkaný hlbokou oddanosťou, nesmiernou odvahou a neochvejnou…

04. 02. 2026 | Svetonázor | 4 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Svetonázor | 4 min. čítania | 0 komentárov

Vzťahy USA a Iránu sa pred rokovaniami zhoršujú

Naďalej prichádzajú správy o zhoršení vzťahov medzi USA a Iránom pred piatkovými rokovaniami

03. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
03. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Amalaki: Ovocie, ktoré je najbohatšie na vitamín C

Amalaki je ovocie považované za najbohatší prírodný zdroj vitamínu C na svete. Tento článok vysvetľuje, prečo si indický egreš zachováva…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Premiér: Komunikácia medzi Lajčákom a Epsteinom zakrýva Šimečkov škandál

Diskurz o komunikácii medzi bývalým poradcom predsedu vlády Roberta Fica Miroslavom Lajčákom a zosnulým americkým sexuálnym násilníkom Jeffreyom Epsteinom podľa…

03. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
03. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Marek Brna

Anton Čapkovič

Michal Durila

Ivan Štubňa

Milan Šupa

.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov