NAŽIVO

MAAE rokuje s Ruskom a Ukrajinou o obmedzenom prímerí v okolí Záporožskej jadrovej elektrárne, aby umožnila opravy elektrického vedenia.

Včera 20:19

Rutte hovoril s Rubiom o snahách posilniť bezpečnosť v Arktíde. „Rutte dnes hovoril s Rubiom o dôležitosti Arktídy pre našu spoločnú bezpečnosť a o tom, ako NATO pracuje na posilnení našich schopností na ďalekom severe,“ potvrdila hovorkyňa aliancie Allison Hartová na platforme X.

Včera 20:18

Venezuelský opozičník Edmundo González Urrutia vyzval na „explicitné“ uznanie svojho víťazstva v prezidentských voľbách v roku 2024.

Včera 20:07

Turek chce podať žalobu na ochranu osobnosti a od hlavy štátu bude žiadať ospravedlnenie. Povedal to novinárom počas návštevy Kyjeva.

Včera 19:52

Filip Turek vyhlásil, že vojna na Ukrajine má mnoho príčin – medzi nimi je napríklad rozširovanie NATO či etnické dôvody.

Včera 19:51

Najvyšší súd USA nerozhodol o zákonnosti rozsiahlych Trumpovych ciel. Najvyšší súd má rozhodnúť o tom, či môže Trumpova administratíva využívať zákon o medzinárodných mimoriadnych ekonomických právomociach pri uvalení ciel a či vláda v prípade nezákonnosti ciel musí vrátiť colné poplatky dovozcom, ktorí ich už zaplatili.

Včera 19:10

Európu zasiahli víchrice a husté sneženie, ktoré narušili leteckú a železničnú dopravu a státisíce ľudí odrezali v mrazivých teplotách od dodávok elektriny.

Včera 19:01

Veľvyslanectvo Ukrajiny v USA potvrdilo, že medzi posádkou tankera Marinera (Bella 1) pod ruskou vlajkou, ktorý zadržala americká pobrežná stráž, sú občania Ukrajiny.

Diplomatická misia informovala, že je v neustálom kontakte s americkými úradmi a už sa obrátila na ministerstvo zahraničných vecí USA s požiadavkou zabezpečiť konzulárny prístup k Ukrajincom. Ďalšie kroky budú závisieť od zistenia všetkých okolností.

Ruská média skôr informovali, že na palube sa nachádzalo asi 20 Ukrajincov, ale veľvyslanectvo neposkytlo presné čísla.

Včera 18:47

Nemecké ministerstvo spravodlivosti pripravuje opatrenia zamerané na účinnejší boj proti zneužívaniu A na manipuláciu s obrázkami spôsobom, ktorý porušuje osobné práva. Tieto opatrenia sa budú týkať lepšej regulácie tzv. deepfake obsahu a boja proti digitálnemu násiliu.

Včera 18:19

Izraelskí osadníci založili požiar v triede školy v palestínskej dedine Džálúd na okupovanom Západnom brehu Jordánu.

Včera 18:17

Denník Gazeta Wyborcza uviedol, že ďalšími poľskými občanmi, ktorým Maďarsko udelilo politický azyl, sú zrejme bývalý poľský minister spravodlivosti Zbigniew Ziobro a jeho manželka.

Včera 18:17

Americký generál a hlavný veliteľ spojeneckých síl v Európe Alexus Grynkewich vyhlásil, že aliancia NATO nie je ani zďaleka v „kríze“, a to aj napriek Trumpovym hrozbám, že Washington získa kontrolu nad Grónskom.

Včera 18:09

Libanonský minister zahraničných vecí Júsif Radždži vyzval Irán, aby našiel „nový prístup“ k otázke odzbrojenia Hizballáhu.

Včera 17:28

V kauze Vémolu polícia obvinila z drogových trestných činov ďalších dvoch ľudí. Celkovo tak je v prípade distribúcie kokaínu trestne stíhaných už päť osôb.

Včera 17:27

Ukrajina informovala, že ruská armáda pri útokoch v oblasti Čierneho mora zasiahla dve nákladné lode. O život prišiel sýrsky člen posádky jednej z lodí.

Včera 17:25
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Hrabko: Všetko, čo sa stalo pri výmene vlády, bol precedens

Spôsob, akým v polovici volebného obdobia prišlo na Slovensku k výmene vlády, je v našej politickej histórii úplnou novinkou. „Precedens je všetko, čo sa odohralo. Takto sa to nerobí a ani sa to takto nikdy doteraz nerobilo,“ povedal v diskusii na Tablet.TV publicista Juraj Hrabko.

❚❚
.

Už samotná skutočnosť, že sa expremiér Robert Fico (Smer-SD) dohodol s prezidentom Andrejom Kiskom na svojej demisii za splnenia určitých podmienok, bola podľa Hrabka precedensom. „Veď Robert Fico podával demisiu s podmienkami a prezident ich prijal, aj keď sa neskôr ohradil,“ pripomenul, že nie je obvyklé demisiu vopred akokoľvek verejne podmieňovať.

Za nešťastné označil publicista zverejnenie prvého návrhu členov vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) skôr, ako sa s ním oboznámil prezident. „Tieto veci sa predsa najprv diskutujú v politických kuloároch. Prezidentovi neostalo nič iné, len sa verejne proti spôsobom Roberta Fica ohradiť,“ povedal Hrabko. „Politická kultúra hovorí, že takýmto verejným konfrontáciám sa treba vyhnúť, pozrite sa, ako z toho vyšiel Jozef Ráž mladší. Jednoducho na to doplatil,“ dodal.

Keď prezident avizoval možnosť, že vládu nevymenuje, vytvoril podľa Hrabka ďalší precedens. Kiska to odôvodnil tým, že neakceptuje niektoré personálne návrhy.

.

Ak by prezident skutočne vládu nevymenoval, pravdepodobne by otázku, či to prezident môže urobiť, riešil Ústavný súd (ÚS) SR. Takto sa však podľa Hrabka zrejme ani nedá napísať relevantná sťažnosť na ÚS. „V ústave je to tak, že prezident nemôže konať bez návrhu predsedu vlády, premiér má právo navrhovať, prezident vymenuje a parlament má právo kontrolovať. Sťažovať sa asi nebude nikto. A ani si neviem predstaviť ústavnú sťažnosť, veď prezident neodmietol návrh premiéra. A aj to, že bol Peter Pellegrini poverený zostavením vlády, vyplýva iba z ústavnej zvyklosti,“ poznamenal Hrabko.

Ak však Kiska pripustil, že nevymenuje vládu a problémom bola fotka, na ktorej bol navrhovaný kandidát na ministra spolu s odchádzajúcim šéfom rezortu, môže jeho postup napodobniť ktorýkoľvek budúci prezident. „Že by si vyberal ľudí aj podľa toho, čo je o nich zverejnené, s kým sa fotia a s kým nie. A ak by napríklad skladal vládu Richard Sulík (SaS), ktorý má tiež nevhodné fotografie, alebo Igor Matovič (OĽaNO), ktorý sa dopustil iných vecí… Takéto lustrovanie sa nikdy na verejnosti nerobilo,“ zhrnul publicista.

Nemyslí si, že vládna koalícia napokon postupovala podľa pôvodnej cestovnej mapy od Kisku. „Veď prezident pôvodne žiadal buď predčasné voľby, alebo zásadnú rekonštrukciu vlády. Keď sa pozrieme na zásadnú rekonštrukciu vlády, tak vidíme, že sa pohýbalo zopár krabicami, ale nových tvárí je tam minimum,“ tvrdí Hrabko. „Ak by sa prezident rozhodol pre predčasné voľby, nebol by ich docielil sám. K tomu potrebuje súčinnosť parlamentu,“ dodal.

Z vlády však odišli dvaja jej kľúčoví protagonisti, premiér Robert Fico a minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD). „To, čo sa stalo, je najmä politickou zásluhou Mosta–Híd. Napriek Bugárovmu ‘gaťafalšu’ s uznesením. Lebo Most–Híd tlačil najprv na odchod ministra Kaliňáka a potom aj premiéra Roberta Fica,“ pripomenul Hrabko, že koalíciu, ktorá má väčšinu v parlamente, môže poraziť len časť jej samotnej.

Na druhej strane, vplyv na rozhodovanie politických lídrov mali aj masové protesty v uliciach. Tie však neboli konzistentné, najprv žiadali len vyšetrenie vraždy, potom pribudla požiadavka na „dôveryhodnú vládu“ a napokon na predčasné voľby. Tú poslednú organizátori protestov po stretnutí s Kiskom stiahli a zrušili piatkový pochod v Bratislave. „Nevedia, čo robia. Len čo sa menia požiadavky protestujúcich, raz sa vyhlási nová, potom sa stiahne a vráti sa späť, tak nevedia, čo robia. A už vidím aj relatívne malý priestor ďalej burcovať,“ povedal publicista. Predpokladá, že protesty budú ešte nejaký čas v rôznych formách pokračovať, ale ich dynamika bude klesať.

.

„Podľa mňa sa to časom vyparí tak ako protesty Bonaparte alebo Gorila. Ostala tu nová vláda a stará koalícia a s ňou aj staré móresy. Ale situácia je úplne iná ako na začiatku,“ upozornil Hrabko. On osobne očakával, že podpisy za referendum o predčasných voľbách začnú zbierať aktivisti Za slušné Slovensko. „Vtedy by to bola požiadavka spoločnosti, nie straníkov. Ale dnes už ani to nepovažujem za možné, už si myšlienku predčasných volieb osvojili politici a ide to po politickej linke,“ poznamenal.

Ak by bolo referendum úspešné, bolo by to iba druhýkrát v histórii Slovenska. A ak by aj bolo, vzhľadom na časové lehoty by mohlo toto volebné obdobie skrátiť iba kozmeticky. Hrabko na to reagoval, že ak by to tak ľudia chceli, „stálo by to za to“.

Opozícia síce iniciovala mimoriadnu schôdzu parlamentu s cieľom skrátiť volebné obdobie, ale reálne môže prebehnúť iba pod podmienkou, že ju koalícia umožní. Ak koaliční poslanci nezahlasujú za program schôdze, skončí sa skôr, ako by sa mohla začať rozprava. „Nie je to schôdza na odvolanie člena vlády, teda je potrebné schváliť program.

A možnosť obštrukcie v takýchto prípadoch využívali v minulosti vládni poslanci tak za túto, ako aj iné vlády,“ poznamenal Hrabko.

„Diskusia, ak ju vládni poslanci pripustia, bude úplne o niečom inom ako o samotnom návrhu zákona o predčasných voľbách. Je to na rozhodnutí koalície, aký postoj zaujme. Myslím si, že sa teraz môžu cítiť na koni. Na 99,99999 percenta predčasné voľby na tejto schôdzi parlamentu schválené nebudú,“ uzavrel publicista.

.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Andrej Valihora

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

.
.
.

Bez alternatívy. Kyjev nemá plán B. Ľudia budú musieť odísť

Plán „B“ neexistuje. Prečo v Kyjeve po nočnom útoku na hlavné mesto vypúšťajú vodu a Kličko radí obyvateľom, aby opustili…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

.

Nemecká firma žaluje výrobcov vakcín proti Covid-19

Spoločnosť Bayer žaluje výrobcov vakcín proti COVID-19 Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson na federálnom súde kvôli nezákonnému použitiu technológie…

10. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Dedičný princ Iránu vyzval Trumpa, aby zasiahol

Dedičný princ Iránu Reza Pahlavi vyzval Trumpa, aby zasiahol do situácie v Iráne, kde pokračujú masové protesty

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vysielajú signál? Veľkého námorného cvičenia štátov zoskupenia BRICS sa zúčastní aj ruská fregata

Ruská vojnová loď priplávala v piatok do blízkosti hlavnej námornej základne Juhoafrickej republiky, aby sa spolu s čínskymi a iránskymi…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kaliňák nevylučuje po voľbách spoluprácu s Republikou, aj najtvrdšie vyjadrenia hnutia mu pripadajú ako „ružový vánok” v porovnaní s Matovičom

Podpredseda vlády a minister obrany Robert Kaliňák nevylučuje po voľbách spoluprácu strany Smer-SD s hnutím Republika

09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

USA brnkajú Rusom po nose. Zadržali ďalší tanker

USA zadržali ďalší tanker z tieňovej flotily, informuje agentúra Reuters s odvolaním sa na amerického úradníka

09. 01. 2026 | Aktualizované 09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Aktualizované 09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Orság pre HS: Kolaps prišiel krátko po očkovaní a odvtedy sa môj stav zhoršuje. Dnes som odkázaný na pomoc iných

Vakcína je sloboda. A je bezpečná. Nie až tak dávno sme podobné vyhlásenia počúvali dookola a odvšadiaľ. Opakovali nám ich politici, lekári,…

09. 01. 2026 | Rozhovory | 16 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Rozhovory | 16 min. čítania | 0 komentárov

Milujete mytológiu? Svetový hit, ktorý sa umiestňuje na popredných priečkach bestsellerov po celom svete

Mytológia Edith Hamiltonovej po prvý raz vyšla v roku 1942 vo vydavateľstve Little, Brown and Company, a odvtedy sa umiestňuje…

09. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tender na ťažbu lítia na Ukrajine vyhral “Trumpov priateľ”

Ukrajina prenecháva ťažbu veľkého ložiska lítia „Dobra“ v Kirovohradskej oblasti Trumpovmu priateľovi, informuje The New York Times s odvolaním sa…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Odveta Ruska po útoku na Putinovu rezidenciu. Zasiahli Ukrajinu Orešnikom

Zelenskyj potvrdil, že Rusko dnes v noci zaútočilo na Ukrajinu raketami „Orešnik“

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zdanlivo nenápadný dom v Trebišovskom okrese ukrýval rozsiahly nelegálny arzenál

Dom, ktorý navonok nepútal žiadnu pozornosť, sa koncom roka 2025 stal miestom rozsiahleho policajného zásahu. Kriminalisti Okresného riaditeľstva Policajného zboru…

09. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov

Vance varuje Európu pred Trumpovými ambíciami

Americký viceprezident JD Vance včera varoval Európu, aby brala Donalda Trumpa „vážne“ v otázke Grónska. Americký prezident totiž stupňuje hrozby…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Namiesto solidarity kolektívne šialenstvo

Kyjev a jeho spojenci z EÚ a partneri z G7 rokujú o ďalších 800 miliardách dolárov na povojnovú obnovu Ukrajiny.…

09. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Heredoš vyčíslil čiastku, akú doteraz EÚ zaplatila Ukrajine: „Táto suma je absolútne šialená!“

506 miliárd amerických dolárov – to je suma, ktorá doteraz odišla na Ukrajinu z kasy Európskej únie a teda aj…

09. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Slovensko dobieha v eurách, ale zaostáva v kúpnej sile. Prečo a čo s tým

Keď ceny dobiehajú rýchlejšie než výkon, pridané eurá na výplatnej páske sa v obchode stratia. Potrebujeme nový motor: produktivitu, investície…

09. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

Karibská kríza Trumpa a Putina. Prečo Moskva mlčí

Udalosti posledných dní – operácia USA vo Venezuele, zajatie ruského tankera vyvolali silné rozrušenie na ruských Z-kanáloch

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Kto bude mať najkrajšie dresy na ZOH? Američania sa zhodli, že Slováci

Už o necelý mesiac sa začnú zimné olympijské hry v Taliansku. Pod piatimi kruhmi sa o cenné kovy bude súťažiť…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Žilinka podá vo veci záchrankového tendra správne žaloby

Minister zdravotníctva Kamil Šaško nevyhovel protestom generálneho prokurátora Maroša Žilinku vo veci záchrankového tendra. Pretože nedošlo k odstráneniu zásadného poškodenia…

09. 01. 2026 | Aktualizované 09. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Aktualizované 09. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Druhé použitie rakety Orešnik je odpoveďou na nedodržanie rusko-amerických dohôd v Anchorage

USA, 9. januára 2026 - \"Jedna raketa Orešnik dokáže zničiť plne vybavenú americkú lietadlovú loď so stíhačmi a 5 000 vojakmi…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

Rok 2026 – začiatok konca liberálnej demokracie?

Politický vývoj v kľúčových štátoch Západu je v tejto chvíli vyslovene dramatický, upozornil bývalý minister Juraj Draxler. Rok 2026 preto…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Kuzminová sa môže so synom zapísať do histórie. Ak Jelisej dosiahne skvelé výsledky, obaja môžu byť na ZOH

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová môže na zimných olympijských hrách v Taliansku štartovať spolu so synom Jelisejom. Každý však vo svojom…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

.

„Budíček pre Európu“

Minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok o tom, že sa Európa už musí zobudiť a Európska únia sa už musí…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zemetrasenie: Prečo dochádza k otrasom Zeme a čo ich spôsobuje

Zemetrasenie patrí medzi najvýraznejšie prírodné javy, ktoré vznikajú v dôsledku pohybu tektonických dosiek pod zemským povrchom. Tieto otrasy sú spôsobené…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

Trump pripustil, že môže „vrátiť“ Grónsko za cenu rozpadu NATO

Povedal to v rozhovore pre The New York Times

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nekompetentnosť týchto ľudí dá zabrať každému z nás

Nekompetentnosť je slovo, ktoré používame často, no tieto fotografie ukazujú, že niektoré situácie idú ďaleko za hranicu obyčajnej chyby. Zlé…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Čína útočí. Úpadok európskeho automobilového priemyslu pocítime všetci

Kde sa dvaja bijú, tretí víťazí – USA sa obracia do seba, zatiaľ čo EÚ márne naťahuje vojnu na Ukrajine…

09. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Dugin: Rusko má jediný spôsob, ako získať autoritu na medzinárodnej scéne

Rusko, 9. januára 2026 - \"Je ťažké kritizovať Putina za inváziu na územie Ukrajiny, keď veľmoc je ohrozená na svojich…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

Prevrátený hodnotový svet KDH

Magistrát hlavného mesta Bratislavy a Bratislavská župa má v oblasti tradícií a kultúrnych podujatí nové  priority. Poukázal na to poslanec…

09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trump navrhol radikálne zvýšiť vojenský rozpočet USA. Podľa Carlsona tieto plány znamenajú prípravu na veľkú vojnu

Americký prezident Donald Trump navrhol radikálne zvýšiť vojenský rozpočet USA – z 901 miliárd dolárov v tomto roku na 1,5…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

MAAE rokuje s Ruskom a Ukrajinou o obmedzenom prímerí v okolí Záporožskej jadrovej elektrárne, aby umožnila opravy elektrického vedenia.

Včera 20:19

Rutte hovoril s Rubiom o snahách posilniť bezpečnosť v Arktíde. „Rutte dnes hovoril s Rubiom o dôležitosti Arktídy pre našu spoločnú bezpečnosť a o tom, ako NATO pracuje na posilnení našich schopností na ďalekom severe,“ potvrdila hovorkyňa aliancie Allison Hartová na platforme X.

Včera 20:18

Venezuelský opozičník Edmundo González Urrutia vyzval na „explicitné“ uznanie svojho víťazstva v prezidentských voľbách v roku 2024.

Včera 20:07

Turek chce podať žalobu na ochranu osobnosti a od hlavy štátu bude žiadať ospravedlnenie. Povedal to novinárom počas návštevy Kyjeva.

Včera 19:52

.

Vo Vígľaši-Pstruši bolo ráno mínus 25,6 stupňa, je to najmenej za 5 rokov

Meteorológovia namerali počas noci na piatok najnižšiu teplotu za uplynulých päť rokov. Vo Vígľaši-Pstruši bolo ráno mínus 25,6 stupňa Celzia.…

09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pri dopravnej nehode nákladného vozidla v Babíne umreli dvaja muži

V piatok nadránom umreli dvaja muži pri dopravnej nehode nákladného motorového vozidla v ťažko prístupnom teréne v katastri obci Babín…

09. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Pyramida projevu a hledání ideálu

Díky všem za zaslané názory k otázkám v článku  Kde končí svoboda projevu při hodnocení historie. U některých reakcí stále…

09. 01. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov

Nechcú mrznúť kvôli Zelenskému, ale vláda má iné starosti

Nemci vyšli do ulíc s transparentmi Mrznúť pre Zelenského?

09. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Do třetice u soudu. Opět bez ztráty květinky

Asi není příliš běžné, aby členové vědeckého sdružení trávili tolik času u soudů, jako je tomu v případě SMIS. Za…

09. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Andrej Valihora

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov