Okolo jednej hodiny ráno Jessica Marie Crossová sa zastavila v McDrive v okrese Howard v Marylande. Video ukazuje, že keď objavila okno otvorenej kaviarne, snažila si naliať nápoj. Ako by toho už nebolo dosť, žena sa rozhodla vkradnúť do podniku. Z kaviarne ukradla krabicu s jedlom a hračky z Happy Meal, ktoré si vzal jej spoločník. Potom zobrala z McDrive tašku a, ako bolo zistené vyšetrovaním, značnú čiastku peňazí.
Zamestnanec McDonald’s povedal polícii, že keď prišiel do práce, našiel dvere kaviarne nezamknuté a pokladňa bola vylúpená. Policajti zistili, že chýba 1400 dolárov.
Polícia uviedla, že sa Jessica Marie Crossová pokúsila vypnúť kamerový systém a vymazať odtlačky prstov. V kaviarni strávila asi 35 minút.