Londýn 6. novembra (TASR) – Anglická futbalová asociácia (FA) suspendovala obrancu Fulhamu Saschu Riethera za násilné správanie na tri zápasy. Informovala o tom v stredu agentúra DPA.
Hráč nebezpečne zasiahol stredopoliara Manchestru United Adnana Januzaja v sobotňajšom vzájomnom zápase oboch tímov, keď ho prišliapol. Riether trest za zákrok, ktorý unikol pozornosti rozhodcu zápasu, akceptoval.
Aj keď sme sa v tomto článku venovali konkrétnej téme, ak máte chuť pokračovať v čítaní, určite si nenechaj ujsť aj článok Izraelský letecký útok zničil budovu v centre Bejrútu , v ktorom sa venujeme úplne inej oblasti a prinášame ďalšie zaujímavé pohľady a praktické informácie.
Najnovšie správy zo Slovenska aj správy zo sveta nájdete každý deň na Hlavných správach. Sme nezávislý hlavný denník, ktorý prináša horúce správy bez politického filtra.