NAŽIVO

Izraelská armáda vykonala preventívny útok na Irán, píše izraelský „12. kanál“.

Uvádza sa, že boli napadnuté desiatky iránskych objektov. Izrael zároveň útočí na objekty v Libanone, čo už potvrdila aj izraelská armáda.

Minister obrany Izrael Katz vyhlásil, že údery sú zamerané na „odstránenie hrozieb pre štát Izrael“.

07:52

Iránska agentúra Tansim potvrdzuje výbuchy v Teheráne a oznamuje útok Izraela.

07:39

Izraelská armáda oznámila vyhlásenie výnimočného stavu v krajine.

Zavádza sa zákaz vzdelávacích činností, konania zhromaždení a prevádzky podnikov, s výnimkou životne dôležitých sektorov.

07:38

 

07:38

Podrobnejšie vyhlásenie Trumpa o tom, prečo nie je spokojný s včerajšími rokovaniami s Iránom.

Podľa neho Teherán odmieta dať „správnu“ odpoveď na kľúčovú požiadavku Washingtonu.

„Nie sme spokojní s rokovaniami. Proste nechcú vysloviť kľúčové slová: nebudeme mať jadrové zbrane. Musia povedať: nebudeme mať jadrové zbrane. A oni to proste nedokážu. Chcú trochu obohacovať. Nemusíte sa obohacovať, keď máte toľko ropy. Takže som nespokojný s rokovaniami,“ vyhlásil prezident USA.

07:35

Americký štátny tajomník Marco Rubio vyzval Američanov, aby okamžite opustili Irán a zdržali sa cestovania do tejto krajiny.

Tiež požadoval, aby Teherán prepustil všetkých zadržaných amerických občanov.

Trump opäť vyjadril nespokojnosť s priebehom rokovaní s Iránom.

07:18

Boxeri Alexander Usik a Vasyl Lomachenko podporili Sergeja Bubku na pozadí výziev na zavedenie sankcií proti nemu.

„Som úprimne rád, že poznám tohto výnimočného človeka,“ vyhlásil Usik.

„S úctou, legenda!“ napísal Lomachenko.

Pripomíname, že výzvu na zavedenie sankcií proti Bubkovi predniesol z tribúny Rady ukrajinský skeletonista Vladislav Geraskevič.

07:17

Paramount oficiálne kúpil Warner Bros. za 111 miliárd dolárov, informuje Yahoo Finance.

Pôvodne chcel filmové štúdio kúpiť Netflix, ale Paramount prekonal jeho ponuku a pred dvoma dňami Netflix odstúpil z boja.

Teraz musí transakciu schváliť regulačný orgán.

Medzi filmami, ktoré v prípade schválenia transakcie zmenia vlastníka, sú Harry Potter, Pán prsteňov, Priatelia, Hra o tróny a Teória veľkého tresku.

07:02

Trump informoval o rozhovore s ruským prezidentom Vladimírom Putinom, ale neuviedol dátum, kedy sa uskutočnil.

„Hovoril som s Putinom… Chcel by som, aby táto vojna už skončila,“ povedal novinárom.

06:53

Trump vyhlásil, že nie je nadšený spôsobom, akým Irán vyjednáva. Očakáva ešte v priebehu dňa ďalšie rokovania o jeho jadrovom programe.

Včera 20:07

Jean-Noël Barrot vyhlásil, že Paríž nemá žiadne dôkazy o tom, že dron, ktorý sa objavil blízko lietadlovej lode Charles de Gaulle, patrí Rusku.

Včera 18:58

Český rezort diplomacie vyzval občanov ČR v Izraeli na zvýšenú opatrnosť kvôli možnej eskalácii konfliktu medzi USA a Iránom.

Včera 18:50

Švédsky premiér odmietol možnosť umiestnenia francúzskych jadrových zbraní vo Švédsku v čase mieru.

Včera 18:48

Magazín Politico s odvolaním sa na dva diplomatické zdroje napísal, že Maďarsko zablokovalo sankcie EÚ s cieľom vytvoriť tlak na Európsku komisiu, aby schválila jeho žiadosť o obrannú pôžičku.

Včera 17:29
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Europoslanec Štefanec sa angažoval pri afére Dieselgate a v podpore podnikania

Europoslanec Ivan Štefanec (KDH) považuje za najväčší úspech počas svojho prvého volebného obdobia v Európskom parlamente (EP) legislatívu, ktorá prešla a týkala sa aféry Dieselgate. Uviedol to pre TASR počas júlovej plenárnej schôdze EP v Štrasburgu. 

❚❚
.

“Bola to známa aféra, kedy automobilky klamali spotrebiteľov. Pracovali sme viac ako dva roky na novej legislatíve a výsledkom bolo sprísnenie limitov, nový kontrolný mechanizmus v EÚ a stav, ktorý som si istý, že zabezpečí, aby sa takáto aféra už v EÚ neopakovala,” priblížil. Nové pravidlá sú platné rovnako v celej EÚ, zvýšili sa pokuty pre tých, ktorí by chceli klamať spotrebiteľov –  dokonca až do výšky 30.000 eur na jedno auto v prípade, že nebude zodpovedať tomu, čo výrobca uvádza. “Takisto sme zabezpečili nový systém testovania vozidiel, nielen vo výrobe, ale aj v plnej prevádzke,” dodal.

V oblasti digitalizácie víta zrušenie roamingových poplatkov medzi jednotlivými krajinami a v celej Únii a odstránenie bariér tzv. geoblokovania, aby informácie medzi jednotlivými krajinami prúdili slobodnejšie bez akýchkoľvek bariér.

“V neposlednom rade považujem za úspech, že ako viceprezident SME Europe, organizácie, ktorá sa zaoberá podporou malých a stredných podnikov, sa nám podarilo presadiť viacero legislatívnych návrhov pre podporu malého podnikania a zjednodušili sme im napríklad cezhraničné vymáhanie pohľadávok, aby nemuseli pre riešenie svojich pohľadávok, svojich peňazí cestovať do iných krajín, ale aby to mohli vyriešiť zo svojej krajiny online,” konštatoval Štefanec.

.

Ďalej uviedol, že podporili mnoho projektov v rámci digitalizácie, vytvorili základy pre kapitálovú úniu, aby podnikatelia, ktorí potrebujú peniaze pre svoj rozvoj, nemuseli ísť vždy len do banky, ale aby mohli byť financovaní takisto z kapitálových projektov.

“Za úspech považujem takisto myšlienku vytvorenia Európskeho fondu pre strategické investície, kde sme zabezpečili, že budú môcť čerpať z týchto peňazí takisto malí podnikatelia na svoje projekty,” uviedol. Zdôraznil pritom, že oblasť malého podnikania je takisto témou, ktorej sa dlhodobo venuje.

Europoslanec inicioval v súvislosti s témou vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej podľa jeho slov nielen rozpravu v EP s následnou rezolúciou, ale aj misiu EP na Slovensko, ktorá prišla so závažnými zisteniami. “Pracujeme na téme ochrany malých farmárov, o ktorých písal Ján Kuciak. Sám som malých farmárov pozval do EP, do Bruselu a zorganizoval som verejné vypočutie, na ktorom sa podelili s nami so skúsenosťami o tom, ako to funguje, resp. nefunguje s prideľovaním dotácií,” uviedol Štefanec. Opätovne potvrdil, že do konca roka príde na Slovensko ďalšia misia, špeciálne sústreďujúca sa len na kontrolu európskych prostriedkov v poľnohospodárstve aj na základe výpovedí malých farmárov.

Štefanec má záujem pokračovať aj v ďalšom funkčnom období ako europoslanec. “Samozrejme, o tom rozhodnú v prvom rade moji kolegovia, čo ma nominujú z hľadiska mojej kandidatúry a za našu politickú stranu a samozrejme, o tom rozhodnú voliči,” uzavrel.

V roku 2016, keď TASR oslovila všetkých europoslancov v ich polčase vládnutia, Štefanec vyzdvihol medzi jeho dovtedajšími aktivitami zmiernenie dopadov smernice o zbraniach a strelive vo Výbore pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa a to, že ako viceprezident SME Europe už vtedy presadzoval znižovanie administratívy a zlepšenie podmienok pre živnostníkov a malých podnikateľov.

.

Europoslanec je členom poslaneckého klubu Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov). Zároveň je členom Výboru pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa a Delegácie pre vzťahy s krajinami južnej Ázie. Taktiež je náhradníkom vo Výbore pre rozpočet, Podvýbore pre ľudské práva, v Osobitnom výbore pre finančnú trestnú činnosť, vyhýbanie sa daňovým povinnostiam a daňovým únikom, v Delegácii pri Parlamentnom výbore pre pridruženie EÚ-Ukrajina a v Delegácii pri Parlamentnom zhromaždení Euronest.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Marek Brna

Ivan Štubňa

Miroslav Ondrej

Viktor Pondělík

Rastislav Vasilišin

.
.

Útok na Irán. Izrael sa pokúsil zabiť iránskeho prezidenta

O pokuse o atentát na iránskeho prezidenta Masúda Pezeškjána počas izraelských útokov informuje Clash Report

28. 02. 2026 | Aktualizované 28. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Pri voľbe poštou sa nedá garantovať tajnosť hlasovania

Pri voľbách poštou sa nedá garantovať tajnosť hlasovania, preto sa dajú úspešne využívať v len krajinách s vysokou politickou kultúrou.…

28. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ropná núdza Družby. Pocíti ju motorista?

Slovnaft roky spracúval lacnejšiu ruskú ropu, lacnejšie stojany sme nemali. Čo teda hrozí dnes?

28. 02. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov

Voľby vyhrávajú naratívy. Takto fungujú tie najtvrdšie

V politike nestačí len charizma a kapitál. Tento základ vyžaduje ešte jednu vec: byť súčasťou „správneho“ naratívu…

28. 02. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Kde vládol Mojmír sa kryštalizuje

Napriek tomu, že na českej Morave nie je ani jediné nálezisko z obdobia existencie takzvanej Veľkej Moravy, ktoré by zodpovedalo kritériám…

28. 02. 2026 | Zaujímavosti | 9 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Zaujímavosti | 9 min. čítania | 0 komentárov
.

Epsteinovy čarodějnice

Epsteinova kauza je zajímavá až fascinující z mnoha aspektů. Třeba kvůli otázce, proč je mezi hodně mocnými lidmi tak obrovský…

28. 02. 2026 | Česky | 4 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Česky | 4 min. čítania | 0 komentárov

Odsouzeni vyhrát…

Pravděpodobnost amerického útoku na Írán opět vzrostla. Většina států vydala varování pro své občany, aby opustili nejenom Írán, ale také…

28. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Košice chystajú formulár pre obyvateľov KVP, ktorí si kúpili parkovaciu kartu

Mesto Košice pripravuje formulár pre obyvateľov mestskej časti Sídlisko KVP, ktorí si už zakúpili parkovaciu kartu. Prostredníctvom neho si vyberú,…

28. 02. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

28. 02. 2026 | Aktualizované 28. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Aktualizované 28. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Na Spišskej Kapitule otvorili unikátnu výstavu vernej kópie Turínskeho plátna

V priestoroch Spišské diecézne múzeum na Spišská Kapitula slávnostne otvorili výstavu vernej kópie Turínskeho plátna, jednej z najznámejších relikvií kresťanskej…

28. 02. 2026 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 02. 2026 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kováčik sa po voľbe cíti "dobre a zodpovedne". Kauzy SFZ už rieši polícia a prokuratúra

Médiá v piatok informovali, že polícia a prokuratúra sa už zaoberajú kauzou okolo sporných zmlúv na nákup desiatok tisíc mobilných…

28. 02. 2026 | 0 komentárov

Prieskum: Voľby by vo februári vyhralo PS, nasleduje SMER-SSD a Hnutie Slovensko

Voľby do Národnej rady SR by vo februári vyhralo hnutie PS so ziskom 20,6 percenta. Druhá by skončila strana SMER-SSD…

27. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Britské plány okupácie Ukrajiny

Veľká Británia, 27. februára 2026 - „Chcem byť ministrom obrany, ktorý pošle britské vojská na Ukrajinu, pretože to bude znamenať…

28. 02. 2026 | 0 komentárov

Demagógia ako vyšitá

Od svojho nie celkom cieleného vstupu do politiky roku 1990 som mal vždy problém s politickými špičkami strany, v ktorej…

27. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov

Vtipné fotografie, ktoré ukazujú dve strany života

Vtipné fotografie dokonale vystihujú, že život má vždy minimálne dve strany a realita často popiera to, čo sa nám snaží…

28. 02. 2026 | 0 komentárov

Zelenskyj pozval Fica na Ukrajinu, aby prediskutovali „všetky existujúce otázky“

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v piatkovom telefonáte pozval predsedu vlády SR Roberta Fica na Ukrajinu, aby prediskutovali „všetky existujúce otázky.“…

27. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Viacerí reprezentanti USA oľutovali reakciu na Trumpove poznámky o ženskom tíme

Viacerí americkí hokejoví reprezentanti sa ospravedlnili za svoju reakciu na výroky prezidenta USA Donalda Trumpa. Ten počas telefonátu priamo do…

28. 02. 2026 | 0 komentárov

.

Veľké slovanské dobytie sveta. Všetko bolo inak…

Napadlo vám niekedy, že svetové dejiny v skutočnosti mohli byť celkom iné, ako sa to učíme v škole? Keď začneme…

27. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Historik Starikov: Spomenul si na Košice? Prečo Orbán nechce bojovať proti Rusom

Maďarsko, 27. februára 2026 - Pretože miluje Maďarsko a pretože pozná históriu. A história vojny Maďarov s Rusmi v záujme…

28. 02. 2026 | 0 komentárov

Slovensko a Maďarsko sa zhodli: Na Ukrajinu bude vyslaná spoločná inšpekcia

Premiér Robert Fico a maďarský premiér sa rozhodli : Na Ukrajinu bude vyslaná spoločná vyšetrovacia inšpekcia. Slovensko a Maďarsko podniknú spoločnú akciu,…

27. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ktorý oceán je najbúrlivejší a prečo?

Oceán dokáže byť pokojný aj mimoriadne nebezpečný, no existuje jeden, ktorý je medzi vedcami aj námorníkmi považovaný za absolútne najbúrlivejší…

28. 02. 2026 | 0 komentárov

AfD sa vyhla okamžitému zákazu

Nemecký správny súd v Kolíne včera rozhodol, že vnútroštátna spravodajská služba nemôže klasifikovať pravicovú stranu Alternatíva pre Nemecko ako „pravicovú…

27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Procházka má potvrdený ďalší titulový zápas v UFC

Vedenie elitnej organizácie UFC oznámilo, že o uvoľnený opasok poloťažkej váhy budú v apríli zápasiť český bojovník Jiří Procházka a…

28. 02. 2026 | 0 komentárov

Premiér žiada vytvoriť skupinu na posúdenie stavu ropovodu Družba

Predseda vlády SR Robert Fico v piatok v telefonáte oznámil ukrajinskému prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému, že spoločne s maďarským premiérom Viktorom…

27. 02. 2026 | Aktualizované 27. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Aktualizované 27. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Maďarsko a Slovensko chcú vyslať komisiu na Ukrajinu, aby preverila stav ropovodu Družba

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

27. 02. 2026 | Aktualizované 27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Aktualizované 27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Je tu zásadný rozpor medzi NKÚ a prokuratúrou. Žilinka výbor opustil predčasne

Koalícia trvá na tom, že darovaním techniky Ukrajine bola zásadne ohrozená obranyschopnosť Slovenska. Po piatkovom rokovaní Výboru Národnej rady SR…

27. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Európska únia si urýchleným procesom ukrajinského členstva píli konár pod nohami

Predseda maďarského parlamentu ostro kritizoval kroky Európskej únie, ktorá tlačí na urýchlený prístup Ukrajiny do bloku. Varoval, že Európska komisia…

27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Irán hovorí o „dobrom pokroku“ po ukončení rokovaní s USA

Rokovania sprostredkované Ománom nasledovali po opakovaných hrozbách amerického prezidenta Donalda Trumpa, že zaútočí na Irán, pričom americký prezident minulý štvrtok…

27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Technologický gigant Samsung Electronics potvrdil, že končí s výrobou televízorov na Slovensku

Spoločnosť Samsung Electronics potvrdila ukončenie výroby televízorov na Slovensku, ktoré bude znamenať veľké prepúšťanie vo výrobnom závode v Galante. Dotknutým…

27. 02. 2026 | Aktualizované 27. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Aktualizované 27. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Izraelská armáda vykonala preventívny útok na Irán, píše izraelský „12. kanál“.

Uvádza sa, že boli napadnuté desiatky iránskych objektov. Izrael zároveň útočí na objekty v Libanone, čo už potvrdila aj izraelská armáda.

Minister obrany Izrael Katz vyhlásil, že údery sú zamerané na „odstránenie hrozieb pre štát Izrael“.

07:52

Iránska agentúra Tansim potvrdzuje výbuchy v Teheráne a oznamuje útok Izraela.

07:39

Izraelská armáda oznámila vyhlásenie výnimočného stavu v krajine.

Zavádza sa zákaz vzdelávacích činností, konania zhromaždení a prevádzky podnikov, s výnimkou životne dôležitých sektorov.

07:38

 

07:38

Podrobnejšie vyhlásenie Trumpa o tom, prečo nie je spokojný s včerajšími rokovaniami s Iránom.

Podľa neho Teherán odmieta dať „správnu“ odpoveď na kľúčovú požiadavku Washingtonu.

„Nie sme spokojní s rokovaniami. Proste nechcú vysloviť kľúčové slová: nebudeme mať jadrové zbrane. Musia povedať: nebudeme mať jadrové zbrane. A oni to proste nedokážu. Chcú trochu obohacovať. Nemusíte sa obohacovať, keď máte toľko ropy. Takže som nespokojný s rokovaniami,“ vyhlásil prezident USA.

07:35

.

Napätie eskaluje. Žilinka na výbore k technike pre Ukrajinu vzdoroval, zasadnutie napokon opustil

Zvolanie zasadnutia brannobezpečnostného výboru Národnej rady SR k rozhodnutiam prokuratúry vo veci darovania vojenskej techniky Ukrajine považuje generálny prokurátor Maroš…

27. 02. 2026 | Aktualizované 27. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Aktualizované 27. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Najvyššia americká elita. Podarilo sa odtajniť mená záhadného klubu Bohemian Grove

Nezávislému novinárovi sa podarilo získať zoznam členov prestížneho súkromného pánskeho spolku Bohemian Grove. Medzi členmi je najvyššia americká elita

27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Blanár pre HS: Zelenskyj si nenašiel ani päť minút na Ficov telefonát, ale nás vyzýva, aby sme zastavili odber ruskej ropy. Stačilo zdvihnúť telefón a povedať – máte moje slovo

Minister zahraničných vecí SR Juraj Blanár prišiel na rozhovor do štúdia Hlavných správ v deň, keď k nám mala opäť…

27. 02. 2026 | Rozhovory | 21 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Rozhovory | 21 min. čítania | 0 komentárov

Šimečka povedal kravinu roka

Politická komentátorka a bývalá poslankyňa parlamentu Anna Belousovová vo videu na YouTube nešetrila kritikou na adresu slovenskej opozície a zvlášť predsedu Progresívneho…

27. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Gašpar: Návrh na zrušenie voľby poštou zo zahraničia príde na aprílovú schôdzu

Návrh zrušiť hlasovanie poštou zo zahraničia v parlamentných voľbách príde na rokovanie na najbližšiu schôdzu Národnej rady SR, ktorá sa…

27. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
27. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Marek Brna

Ivan Štubňa

Miroslav Ondrej

Viktor Pondělík

Rastislav Vasilišin

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov