NAŽIVO

Husté sneženie v pondelok podvečer komplikuje dopravu i na hornej Nitre. Pre nepriaznivé počasie je neprejazdná cesta III/1750 medzi Ješkovou Vsou (okres Partizánske) a Skýcovom (okres Zlaté Moravce). Informuje o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti. Polícia vodičov vyzvala, aby rešpektovali jej pokyny a jazdili bezpečne.

17:14

Steinmeier prisľúbil podporu stabilizácie Libanonu. Zároveň vyzval tamojšiu vládu, aby pokračovala v odzbrojovaní Hizballáhu.

16:49

Medzinárodná agentúra pre atómovú energiu ukončila rokovania s Arákčím v Ženeve . Arákčí sa v utorok stretne s vyjednávačmi USA.

16:33

„Bol som korisťou, teraz som lovec.“

Touto citáciou na X zablahoželal Biely dom Trumpovi k Prezidentskému dňu (čo je oficiálny sviatok v USA).

trump
Príspevok Bieleho domu / Foto: Screenshot
16:31

Agentúra pre riadenie katastrof uviedla, že počet obetí cyklónu Gezani na Madagaskare sa zvýšil na najmenej 59. Ďalších 15 ľudí je stále nezvestných.

16:15

Francúzska prokuratúra uviedla, že v kanceláriách Jacka Langa vykonali vyšetrovatelia razie. Tie sú súčasťou vyšetrovania týkajúceho sa väzieb na Epsteina.

16:04

Polícia upozorňuje, že v Košiciach na zjazde zo Sečovskej cesty je aktuálne uzavretý jeden jazdný pruh. „Na mostnom závere došlo k poruche, ktorá môže pri prejazde vozidiel spôsobiť jeho nadvihovanie a predstavovať riziko poškodenia vozidla alebo ohrozenia bezpečnosti v cestnej premávke,“ uviedla košická krajská polícia na sociálnej sieti. Slovenská správa ciest zabezpečuje označenie miesta a realizáciu opravy. Polícia žiada vodičov o zvýšenú opatrnosť a prispôsobenie rýchlosti jazdy aktuálnemu stavu komunikácie.

16:03

Macinka je presvedčený, že Rusko bude cítiť náklady vojny na Ukrajine ešte mnoho rokov.

15:24

Tajani uviedol, že kvôli tomu, že stanovy Rady mieru sú v rozpore s talianskou ústavou, tak sa Taliansko bude na zasadnutiach Rady mieru zúčastňovať iba ako pozorovateľ.

15:22

EÚ vyzvala Izrael, aby zrušil na Západnom brehu Jordánu schválenie procesu registrácie pozemkov. Izraelská vláda spustila proces v nedeľu.

15:01

Péter Magyar na Facebooku uviedol, že by rád videl Rubia v Budapešti v októbri. 

14:39

Úsek rýchlostnej cesty R1 za Sereďou smerom na Trnavu je pre dopravnú nehodu aktuálne neprejazdný. Obchádzka vedie cez Dolnú Stredu, Sereď a Zavar. Informovala o tom Zelená vlna STVR. Dopravná nehoda sa stala na 10,5-kilometri rýchlostnej cesty. V pravom pruhu sa zrazilo osobné auto s nákladným. Vo viacerých oblastiach trnavského regiónu zas hlásia vodiči zasnežené cesty. Doprava sa z tohto dôvodu komplikuje napríklad aj na Bielej hore medzi Jablonicou a Trstínom.

14:29

Hovorca nemeckej vlády uviedol, že rozhovory medzi Merzom a Macronom o nástrojoch spoločného európskeho jadrového odstrašenia sú iba začiatočnej fáze. Ich cieľom podľa neho nie je oslabiť úlohu USA.

14:18
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Vláda Roberta Fica má 100 dní

Zasadnutia vlády. Na snímke sprava minister vnútra Robert Kaliňák, predseda vlády SR Robert Fico, minister financií Peter Kažimír

Bratislava 12. júla (TASR/Foto:TASR)

100 dní druhej Ficovej vlády 

Sto dní druhej vlády premiéra Roberta Fica (Smer-SD) uplynulo dnes. Nový kabinet získal svoju definitívnu podobu 4. apríla 2012. Prezident SR Ivan Gašparovič vtedy na základe návrhu Roberta Fica vymenoval 13 nových ministrov. Premiér pri ich nominácii siahol aj do radov nezávislých odborníkov. Nová jednofarebná vláda nastupujúceho premiéra má 10 straníkov a troch nestraníkov.

Predsedu Smeru-SD Roberta Fica poveril zostavením novej vlády prezident SR Ivan Gašparovič. Smer-SD zvíťazil v predčasných voľbách 10. marca 2012 so ziskom 44,41 percenta hlasov, v Národnej rade (NR) SR s 83 kreslami získal nadpolovičnú väčšinu.

Premiér Fico 3. marca oznámil, že podpredsedom vlády a ministrom vnútra bude rovnako ako v rokoch 2006 až 2010 podpredseda Smeru-SD Robert Kaliňák, podpredsedom vlády a ministrom zahraničných vecí sa stane Miroslav Lajčák. Financie dostal na starosť podpredseda Smeru-SD Peter Kažimír, ktorý v minulosti už pôsobil v tomto rezorte ako štátny tajomník. Aj Kažimír získal zároveň post podpredsedu vlády.

Ministrom kultúry sa stal Marek Maďarič, ktorý uvedený post zastával aj počas prvej Ficovej vlády. Rezort obrany vedie bratislavský krajský šéf Smeru-SD a bývalý štátny tajomník rezortu výstavby Martin Glváč, agenda rezortu životného prostredia pripadla Petrovi Žigovi, pre ktorého je to prvá vládna funkcia. Post šéfa rezortu dopravy získal exminister financií z prvej Ficovej vlády Ján Počiatek, rezort školstva podpredseda strany a bývalý podpredseda vlády pre menšiny a ľudské práva Dušan Čaplovič. Poslanec a generálny manažér strany Ján Richter vedie ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny a exminister hospodárstva Ľubomír Jahnátek tentoraz obsadil post ministra pôdohospodárstva.

.

Funkcia ministra spravodlivosti pripadla predsedovi Slovenskej advokátskej komory a nestraníkovi Tomášovi Borecovi. Z radov Smeru-SD nepochádza ani ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská, bývalá šéfka Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ani nominant na šéfa diplomacie Miroslav Lajčák, ktorý doteraz pôsobil ako výkonný riaditeľ Európskej vonkajšej služby pre Rusko, Východné partnerstvo a Balkán.

Predsedníctvo Smeru-SD o nominácii Tomáša Malatinského rozhodlo 3. apríla 2012. Nový minister hospodárstva SR nie je členom strany Smer-SD. Nestraník Malatinský stál na čele Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení. V hľadaní nového šéfa rezortu hospodárstva pomohli Smeru-SD zamestnávateľské zväzy.

Nová vláda neobsadila miesto podpredsedu vlády pre ľudské práva a národnostné menšiny.

Na svojom prvom zasadnutí vláda tiež rozhodla, že novým vedúcim Úradu vlády SR sa stal Igor Federič (Smer-SD).

Premiér predložil ešte 27. apríla 2012 kabinetu návrh na vymenovanie Jána Valka na post šéfa Slovenskej informačnej služby (SIS). Kabinet s návrhom súhlasil. Prezident SR vymenoval Valka do funkcie 4. mája 2012.

.

SDKÚ, je jasné, že ľudia sa nebudú mať lepšie

Ľudia majú po 100 dňoch jednofarebnej vlády Roberta Fica (Smer-SD) istotu, že sa nebudú mať lepšie. Na dnešnej tlačovej konferencii to vyhlásil podpredseda opozičnej SDKÚ-DS Ivan Štefanec s tým, že kabinet ľuďom berie peniaze, ale nerobí reformy, šafárenie zaplatia len bežní ľudia a vláda nešetrí na sebe, ale len a len na ľuďoch.

“Je tu jeden zásadný rozdiel medzi naším ľudovým pohľadom na fungovanie socialistickej vlády a ich pohľadom. Socialisti opatreniami dokazujú, že podporujú viac tých, ktorí možno viac spotrebúvajú, neprinášajú hodnoty, ako tých, ktorí hodnoty tvoria. My podporujeme ľudí, ktorí pracujú a ťahajú krajinu dopredu,” povedal líder strany Pavol Frešo.

Podľa jeho slov vládny balíček opatrení priamo túto pracujúcu vrstvu zasahuje a ani cent sa nešetrí na tých, ktorí hodnoty netvoria. “Cítime, že opatrenia sú nespravodlivé, všetka ťarcha dopadá na tých, ktorí hodnoty tvoria a nešetrí sa na vlastnej štátnej správe,” zdôraznil Frešo.

Je preto presvedčený, že SDKÚ-DS musí nastavovať jasné a zrozumiteľné zrkadlo voči tomu, že socialisti podporujú vrstvy, ktoré nepracujú, nešetria vážnym spôsobom a zaťažujú strednú vrstvu. “To je nespravodlivé a z dlhodobého hľadiska pre SR alarmujúce. Keď potláčate ľudí, ktorí pracujú, budú reagovať tým, že možno budú odchádzať, stratia motiváciu a z makroekonomického hľadiska to vytvára krajinu s veľmi zlou perspektívou,” upozornil.

.

Frešo má veľké obavy z toho, ako budú socialisti pokračovať, keď takto nespravodlivo začali. “My sme dávali návrhy zákonov ochraňujúce vrstvy pracujúcich, oni robia presný opak. Na túto vrstvu sa obracajú, aby zaplatila ich výdavky, ale nedávajú žiadnu protihodnotu,” myslí si.

Na otázku, aké návrhy na šetrenie ponúka SDKÚ-DS, keď nimi už skôr predložené podnety znamenali šetrenie na úrovni asi 50 miliónov eur a nie potrebných 1,5 miliardy, Frešo odvetil, že ich alternatíva šetrenia by možno nestačila, ale socialisti neurobili ani to. “Poďme tou cestou, že nie všetky záťaže padnú na strednú vrstvu a uľahčujme tým, ktorí tvoria pracovné miesta,” apeloval. Na druhej strane na margo politickej situácie ocenil, že úroveň súperenia za každú cenu opadáva a nastupuje racionalita.

Podpredseda strany a exminister obrany Martin Fedor povedal, že v oblasti obrany a bezpečnosti Ficov kabinet nič nepokazil, lebo nič neurobil. “Slovensko má veľké problémy v oblasti obrany a bezpečnosti, takže sme veľmi zvedaví, aký prístup zvolí vláda po 100 dňoch, lebo zatiaľ bol veľmi laxný,” konštatoval.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

Ján Droppa

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

Rastislav Vasilišin

.
.

Kauza „Reyndersgate“ so sebou stiahla ďalších podozrivých

V rámci vyšetrovania prania špinavých peňazí kauzy známej ako „Reyndersgate“ polícia obvinila dve ďalšie osoby

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Otvorený list Petrovi Pellegrinimu, prezidentovi Slovenskej republiky, od Soni Pekovej

 Česká molekulárna biologička Soňa Peková počas víkendu vo svojom príspevku zverejnila otvorený list, ktorý adresovala prezidentovi SR Petrovi Pellegrinimu. List…

16. 02. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov

Európska únia voči Maďarsku „mení tón“

Európska komisia sa rozhodla zmierniť kritiku voči maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi pred parlamentnými voľbami, ktoré sa majú konať 12. apríla

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Haló! Budíček

Minulý týždeň priniesol viacero zaujímavých momentov, ktoré by mohli zobudiť niektorých našich verejných činiteľov z ružových snov. Predovšetkým ma zaujalo…

16. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Posledná poznámka k Mníchovu? Prečo si NABU spomenulo na Haluščenka a vznieslo proti nemu obvinenie

Zadržanie bývalého ministra energetiky Hermana Haluščenka a následné podanie obvinenia ukázalo, že tlak na Zelenského zo strany protikorupčných orgánov prostredníctvom…

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Za zatvorenými dverami: Príbeh, ktorý prezradila pomocníčka

V každom dome existujú tajomstvá. Niektoré sú ukryté v zásuvkách, iné v pohľadoch, ktoré sa odvracajú príliš rýchlo. A potom…

16. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Bundeswehr chce poslať vojakov do zahraničia – povinne

Bundeswehr má s jednotkou v Litve po prvýkrát veľké vojenské zoskupenie trvalo umiestnené v zahraničí, aby posilnili východné krídlo NATO.…

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Marta Šimečková a vplyv jej kauzy na rozbroje v opozícii

Kauza Marty Šimečkovej, matky predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku, otvorila viacero pandoriných skriniek. Jednak zbavili progresívcov étosu morálnych autorít, ktoré…

16. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina nás vydiera ropou. Jej susedia sa obracajú na Chorvátsko

Podľa premiéra Roberta Fica Ukrajina prostredníctvom ropovodu Družba vydiera svojich susedov, Slovensko a Maďarsko.  Krajiny sa preto spájajú a posielajú…

16. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Koniec progresívnych ilúzií: svet sa vracia k realite

Vyjadrenia amerického ministra Rubia potvrdzujú to, čo hovorím už dlho, no naša progresívna opozícia to odmieta počuť: Základnou povinnosťou vlády…

16. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

16. 02. 2026 | Aktualizované 16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Aktualizované 16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

To, čo na tlačovej konferencii s Robertom Ficom hovoril Marco Rubio, bolo učebnicovo demagogické

To, čo včera na tlačovej konferencii s Robertom Ficom hovoril Marco Rubio, bolo učebnicovo demagogické. Vyhlásil, že sa očakáva, že…

16. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Je dátum vstupu Ukrajiny už na stole?

Šéfka európskej diplomacie sa vyjadrila k vstupu Ukrajiny do EÚ

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Rubio sa zo Slovenska presúva k ďalšiemu „spojencovi“ Washingtonu

Zahraničné média informujú o návšteve amerického ministra zahraničných vecí Marca Rubia na Slovensku a o jeho ďalšej zastávke v rámci stredoeurópskeho turné, Budapešti.…

16. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Britská armáda vsadila na drony. Vojakov však musia školiť Ukrajinci

Britská armáda zásadným spôsobom zmenila svoju stratégiu: Prvý  prápor Írskej gardy venuje čoraz viac pozornosti dronom – a to najmä…

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Brušný tuk: 6 najdôležitejších ponaučení o brušnom tuku

Brušný tuk patrí medzi najrizikovejšie typy telesného tuku a jeho nadbytok zvyšuje riziko viacerých chronických ochorení. Vedci ho skúmajú už…

16. 02. 2026 | 0 komentárov

Ekonomické ambície Európy testujú hranice jednoty bloku

Nedávny neformálny samit lídrov EÚ na zámku Alden Biesen bol prezentovaný ako diskusia o konkurencieschopnosti. V praxi však odhalil nepríjemnejšiu pravdu

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

.

Česi krútia hlavami, že takto to rozhodne nechceli

Český sen o medaile z hokejového turnaja na zimných olympijských hrách v Miláne sa poriadne vzdialil. A môže za to…

16. 02. 2026 | 0 komentárov

Muž skončil po útoku medvedice v nemocnici, prípadom sa zaoberá enviropolícia

Muž skončil po útoku medvedice v nemocnici na ošetrení. Medvedicu zabil v sebaobrane. Informoval o tom štátny tajomník Ministerstva životného…

16. 02. 2026 | Aktualizované 16. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Aktualizované 16. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Syn olympijského šampióna tvrdo spadol počas premiérovej ZOH. Krátky čas bol aj v bezvedomí

Počas nedeľnej kvalifikácie disciplíny big air v akrobatickom lyžovaní na zimných olympijských hrách došlo k hrôzostrašnému pádu fínskeho tínedžera. Len…

16. 02. 2026 | 0 komentárov

Niektoré prieskumy predpovedajú víťazstvo Magyara, isté však nie je nič

Maďarský premiér Viktor Orbán a jeho hlavný rival Péter Magyar uplatňujú rozdielne stratégie, aby zvíťazili počas nadchádzajúcich volieb, ktoré budú…

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Bazovský otvoril diskusiu o hokejových komentátoroch. "Títo urehotaní páni..." Kritizuje trojicu expertov STVR

Známy dopravný analytik Ján Bazovský, ktorý na svojom profile na Facebooku pravidelne komentuje aj politiku a spoločenské dianie, zabŕdol do…

16. 02. 2026 | 0 komentárov

Uhrík: Kvôli Leyenovej a Šefčovičovi padá Európa na hubu

Europoslanec Milan Uhrík vyzval v Európskom parlamente predsedníčku Európskej komisie Ursulu von der Leyenovú a eurokomisára pre obchod a ekonomickú…

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Maria Zacharovová: "Západu sa podarilo urobiť Ukrajinu európskou v zmysle nacizmu"

Ukrajina, 16. februára 2026 - Západu sa podarilo urobiť Ukrajinu európskou v zmysle nacizmu, vyhlásila Maria Zacharovová. Fínsky prezident na…

16. 02. 2026 | 0 komentárov

Po páde z bytového domu v Bratislave zomrela žena

Bratislavskí policajti sa zaoberajú okolnosťami pádu 90-ročnej ženy zo siedmeho poschodia jedného z bytových domov na Vilovej ulici v Petržalke.…

16. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov

Svet je v nebezpečenstve: Putin na to upozorňoval

Rusko, 16. februára 2026 - Víťazný ťah ruskej špeciálnej vojenskej operácie mal neočakávaný účinok: kolektívny Západ, ktorý nevydržal hybridný konflikt…

16. 02. 2026 | 0 komentárov

Ruské FPV drony dostanú novú EFP-trieštivú bojovú hlavicu „Kvapka"

Rusko, 16. februára 2026 - Môžeme sa zamyslieť nad tým, či je to evolúcia FPV dronu ako zbrane alebo posilnenie…

16. 02. 2026 | 0 komentárov

Dokážete vyriešiť tento matematický problém za 17 sekúnd?

Matematický problém, ktorý dnes prinášame, preverí vašu logiku, schopnosť rozpoznávať vzory aj rýchlosť myslenia. Podobné úlohy patria medzi obľúbené mozgové…

16. 02. 2026 | 0 komentárov

Brusel sa zúčastní zasadnutia Trumpovej Rady mieru, členom sa však nestane

Európska únia sa tento týždeň zúčastní inauguračného zasadnutia Rady mieru, ktorú inicioval americký prezident Donald Trump, no jej členom sa…

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Husté sneženie v pondelok podvečer komplikuje dopravu i na hornej Nitre. Pre nepriaznivé počasie je neprejazdná cesta III/1750 medzi Ješkovou Vsou (okres Partizánske) a Skýcovom (okres Zlaté Moravce). Informuje o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti. Polícia vodičov vyzvala, aby rešpektovali jej pokyny a jazdili bezpečne.

17:14

Steinmeier prisľúbil podporu stabilizácie Libanonu. Zároveň vyzval tamojšiu vládu, aby pokračovala v odzbrojovaní Hizballáhu.

16:49

.

Brutálna vražda vo Francúzsku

Počas ľavicového protestu vo francúzskom Lyone bol na smrť ubitý mladík, ktorý mal zabezpečovať bezpečnosť

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Izraelský premiér vyhlásil, že dohodu s Iránom uzavrie len za splnenia troch podmienok

Podľa jeho slov musí Teherán úplne vyviezť urán a demontovať všetky zariadenia na jeho obohacovanie

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Naprosto neškodní…

Jak jsem slíbil, v dnešním článku se ještě vrátíme na Mnichovskou bezpečnostní konferenci, protože bych chtěl na jednom příkladu ilustrovat…

16. 02. 2026 | Česky | 8 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Česky | 8 min. čítania | 0 komentárov

Či jesto pravdy na svete?

Požičal som si názov jednej Dobšinského rozprávky, aby som sa zamyslel nad aktuálnymi prekáračkami na slovenskej politickej scéne. Oj, kde…

15. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
15. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Premiér s Rubiom hovoril o energetike, NATO či dianí na Ukrajine

Na Slovensko v nedeľu pricestuje minister zahraničných vecí USA Marco Rubio. Stretne sa s prezidentom Petrom Pellegrinim i premiérom Robertom…

15. 02. 2026 | Aktualizované 15. 02. 2026 | Z domova | 11 min. čítania | 0 komentárov
15. 02. 2026 | Aktualizované 15. 02. 2026 | Z domova | 11 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Ján Droppa

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

Rastislav Vasilišin

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov