Paríž 31. októbra (TASR) – Švajčiar Stanislas Wawrinka a Francúz Richard Gasquet skompletizovali osmičku tenistov na koncoročnom Turnaji majstrov v Londýne, keď ďalší adept na miestenku Kanaďan Milos Raonic vypadol vo štvrtok na podujatí ATP v Paríži už v osemfinále.
Wawrinku a Gasqueta už Raonic nemôže predstihnúť a obaja tak doplnili doteraz známych účastníkov vyvrcholenia sezóny na okruhu ATP, ktorými sú Španieli Rafael Nadal a David Ferrer, Srb Novak Djokovič, Švajčiar Roger Federer, Čech Tomáš Berdych a Argentínčan Juan Martin del Potro. Na turnaji mohol vďaka bodovému zisku štartovať aj Brit Andy Murray, ale ten po operácii chrbta ukončil predčasne sezónu.
Varovanie
Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.