BC Prievidza - Bilbao Basket Saša Jankovič

NAŽIVO

MAAE rokuje s Ruskom a Ukrajinou o obmedzenom prímerí v okolí Záporožskej jadrovej elektrárne, aby umožnila opravy elektrického vedenia.

Včera 20:19

Rutte hovoril s Rubiom o snahách posilniť bezpečnosť v Arktíde. „Rutte dnes hovoril s Rubiom o dôležitosti Arktídy pre našu spoločnú bezpečnosť a o tom, ako NATO pracuje na posilnení našich schopností na ďalekom severe,“ potvrdila hovorkyňa aliancie Allison Hartová na platforme X.

Včera 20:18

Venezuelský opozičník Edmundo González Urrutia vyzval na „explicitné“ uznanie svojho víťazstva v prezidentských voľbách v roku 2024.

Včera 20:07

Turek chce podať žalobu na ochranu osobnosti a od hlavy štátu bude žiadať ospravedlnenie. Povedal to novinárom počas návštevy Kyjeva.

Včera 19:52

Filip Turek vyhlásil, že vojna na Ukrajine má mnoho príčin – medzi nimi je napríklad rozširovanie NATO či etnické dôvody.

Včera 19:51

Najvyšší súd USA nerozhodol o zákonnosti rozsiahlych Trumpovych ciel. Najvyšší súd má rozhodnúť o tom, či môže Trumpova administratíva využívať zákon o medzinárodných mimoriadnych ekonomických právomociach pri uvalení ciel a či vláda v prípade nezákonnosti ciel musí vrátiť colné poplatky dovozcom, ktorí ich už zaplatili.

Včera 19:10

Európu zasiahli víchrice a husté sneženie, ktoré narušili leteckú a železničnú dopravu a státisíce ľudí odrezali v mrazivých teplotách od dodávok elektriny.

Včera 19:01

Veľvyslanectvo Ukrajiny v USA potvrdilo, že medzi posádkou tankera Marinera (Bella 1) pod ruskou vlajkou, ktorý zadržala americká pobrežná stráž, sú občania Ukrajiny.

Diplomatická misia informovala, že je v neustálom kontakte s americkými úradmi a už sa obrátila na ministerstvo zahraničných vecí USA s požiadavkou zabezpečiť konzulárny prístup k Ukrajincom. Ďalšie kroky budú závisieť od zistenia všetkých okolností.

Ruská média skôr informovali, že na palube sa nachádzalo asi 20 Ukrajincov, ale veľvyslanectvo neposkytlo presné čísla.

Včera 18:47

Nemecké ministerstvo spravodlivosti pripravuje opatrenia zamerané na účinnejší boj proti zneužívaniu A na manipuláciu s obrázkami spôsobom, ktorý porušuje osobné práva. Tieto opatrenia sa budú týkať lepšej regulácie tzv. deepfake obsahu a boja proti digitálnemu násiliu.

Včera 18:19

Izraelskí osadníci založili požiar v triede školy v palestínskej dedine Džálúd na okupovanom Západnom brehu Jordánu.

Včera 18:17

Denník Gazeta Wyborcza uviedol, že ďalšími poľskými občanmi, ktorým Maďarsko udelilo politický azyl, sú zrejme bývalý poľský minister spravodlivosti Zbigniew Ziobro a jeho manželka.

Včera 18:17

Americký generál a hlavný veliteľ spojeneckých síl v Európe Alexus Grynkewich vyhlásil, že aliancia NATO nie je ani zďaleka v „kríze“, a to aj napriek Trumpovym hrozbám, že Washington získa kontrolu nad Grónskom.

Včera 18:09

Libanonský minister zahraničných vecí Júsif Radždži vyzval Irán, aby našiel „nový prístup“ k otázke odzbrojenia Hizballáhu.

Včera 17:28

V kauze Vémolu polícia obvinila z drogových trestných činov ďalších dvoch ľudí. Celkovo tak je v prípade distribúcie kokaínu trestne stíhaných už päť osôb.

Včera 17:27

Ukrajina informovala, že ruská armáda pri útokoch v oblasti Čierneho mora zasiahla dve nákladné lode. O život prišiel sýrsky člen posádky jednej z lodí.

Včera 17:25
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Prievidza po 3 predĺženiach úspešná, Jankovič: “Šialený zápas”

O víťazovi stretnutia Európskeho pohára FIBA medzi basketbalistami gruzínskeho BC Kutaisi 2010 a BC Prievidza muselo rozhodnúť až tretie predĺženie. Domáci potrebovali nutne uspieť o 9 a viac bodov, aby preskočili svojho súpera, hosťom stačilo víťazstvo. Zástupca Tipos SBL našiel úspešný recept a v J-skupine si po výsledku 108:104 poistil druhé miesto

BC Prievidza - Bilbao Basket Saša Jankovič
Na snímke hlavný tréner BC Prievidza Saša Jankovič
❚❚
.

V mnohých ohľadoch neuveriteľné, často až bizarné a na konci úspešné, tak by sa dali charakterizovať emócie na prievidzskej strane v zápase, ktorý sa zapíše do klubovej histórie. „Šialený zápas, nič také som ako hráč alebo tréner nezažil. Obom išlo o veľa. Kutaisi chcelo vyhrať o 9 a viac bodov, my sme chceli ‘len’ vyhrať. V niektorých momentoch to bolo trápenie, my sme nedokázali uspieť v riadnom hracom čase a oni sa nedokázali dostať k svojej hranici, aby boli lepší ako my. Nič takéto sme nečakali. Očakávali sme, že to nebude nejaký krásny basketbal. Kutaisi hrá veľmi tvrdo a fyzicky, my sme nehrali tak, ako sme zvyknutí. Bolo za tým niekoľko vecí, ako sú zdravotné problémy niektorých hráčov. Ako tréner na nich môžem byť hrdí, pretože aj napriek tomu išli s nami. Cestovali sme 14 hodín, čakal nás trojhodinový posun času. Pri takom množstve zápasov sa nedá urobiť ani jeden poriadny tréning, len regenerovať. Zomkli sme sa a v najdôležitejších okamihoch sme to zvládli. Pre víťazstvo sme prišli, s víťazstvom odchádzame,” vyhlásil pre TASR tréner Prievidze Saša Jankovič.

Podobne ako v prvej konfrontácii týchto dvoch tímov, tak aj teraz to neboli nejaké strelecké preteky. Nik sa nedokázal výraznejšie bodovo utrhnúť, vedenie sa menilo až 20-krát. “Celkovo to bolo napínavé. Kutaisi začalo s veľkou intenzitou, chceli uhájiť domácu palubovku, ale my sme zostali koncentrovaní a v koncovke sme ich dokázali zastaviť. Veľká bitka medzi oboma tímami o víťazstvo,” zhodnotil duel s 30 bodmi najlepší strelec hostí Daishon Smith.

Prievidzský tím prežil neraz ťažké chvíle, keď musel sťahovať manko, aby zostal v hre o dôležité dva body do tabuľky. Či už to bolo vo štvrtej štvrtine, ale najmä počas prvého a druhého predĺženia. “Aj keď sme prehrávali, tak sme sa snažili hráčov počas oddychového času upokojiť, že je ešte dosť času a je potrebné byť trpezliví. Všetko začínalo od obrany, podarilo sa nám urobiť šnúru a otočili sme to. Žiaľ, neudržali sme to do konca riadneho hracieho času a muselo sa ísť do predĺženia, ale dôležité bolo, že hráči verili. Držali sme a bojovali sme spolu, na konci sme to zvládli. Rozhodol charakter hráčov. Pri vyčerpaní potiahli na dno svojich síl, niektorí hráči hrali aj 50 minút, čo asi nikdy nezažili vo svojej kariére. O to potom to víťazstvo chutí lepšie. Bolo to hore-dole, ale nevzdali sme to. Verím, že takáto výhra posilní celé mužstvo a prinesie nám niečo do budúcna,” uviedol kouč Prievidze.

.

Rozhodne však nič nečakal, čo sa bude diať v súboji o víťazstvo. Kutaisi malo v rukách loptu v momentoch, keď sa rozhodovalo o osude stretnutia, ale mnohí nechápali ich rozhodnutiam. Viackrát nevyužili časový limit na zakončenie útoku a niekedy dokonca úmyselne zahadzovali trestné hody. Cieľ vyhrať o potrebný bodový rozdiel im však ani v predĺženiach nevychádzal. “V predĺžení sme pochopili ich taktiku, že chcú vyhrať o 9 bodov, preto sme sa snažili vysvetliť hráčom, že im nemôžeme dovoliť šnúru. My sme chceli vyhrať normálnym spôsobom. Takticky to bolo v závere také, že nikdy nevieš, čo sa môže stať. Úmyselne chceš zahodiť trestné hody, ale môže ti to padnúť a prehrať zápas. V koncovkách nám to nevychádzalo, ale vyšlo to v treťom predĺžení. Sme šťastní za toto víťazstvo. Nebol to krásny basketbal, ale dôležitý je triumf a je stále šanca písať históriu,” vyhlásil Jankovič.

Prievidzským hrdinom sa napokon stal Daishon Smith, osembodovou šnúrou v treťom predĺžení vypracoval pre svoj tím rozhodujúci náskok a po výsledku 108:104 sa mohol radovať so spoluhráčmi z víťazstva: “Prvýkrát v kariére som hral tri predĺženia. Prekvapili ma, keď nechceli v závere zakončiť a poslať zápas do predĺženia. Ich rozohrávač Joiner mi počas druhého predĺženia povedal, že chcú ďalší extra čas, aby vyhrali o 9 a viac bodov. Bolo to divná, ale nutná taktika z ich strany. Pre nás je to veľké víťazstvo, pretože budúci týždeň máme doma šancu priblížiť sa postupu. O tomto sme všetci v auguste snívali, pracovali sme veľmi tvrdo, aby sa to udialo a dúfam, že dokončíme svoju misiu.”

Zástupca Tipos SBL má skvelú východiskovú pozíciu po štyroch zápasoch J-skupiny, v tabuľke je na druhom mieste s troma výhrami a jednou prehrou, vďaka čomu má všetko vo svojich rukách. Do druhej fázy EP FIBA postupuje okrem víťazov aj šesť najlepších tímov z druhých miest, z tohto pohľadu je budúcotýždňový domáci duel s bulharským Botevgradom kľúčový. “Nik nečakal, že po štyroch zápasoch budeme mať bilanciu 3-1. Je to skvelý výsledok. Pred stretnutím s Botevgradom je to v našich rukách. Verím, že to zvládneme, bude plná hala a fanúšikovia nás prídu podporiť. Ak by sa nám podarilo postúpiť do druhého kola, tak nás opäť očakávajú atraktívni súperi. Aj keď prídu ťažké chvíle, tak verím, že takéto stretnutie nám ukázalo, že si môžeme veriť a bojovnosťou to zvládneme,” dodal na záver tréner Prievidze.

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Andrej Valihora

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

.
.
.

Bez alternatívy. Kyjev nemá plán B. Ľudia budú musieť odísť

Plán „B“ neexistuje. Prečo v Kyjeve po nočnom útoku na hlavné mesto vypúšťajú vodu a Kličko radí obyvateľom, aby opustili…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

.

Nemecká firma žaluje výrobcov vakcín proti Covid-19

Spoločnosť Bayer žaluje výrobcov vakcín proti COVID-19 Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson na federálnom súde kvôli nezákonnému použitiu technológie…

10. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
10. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Dedičný princ Iránu vyzval Trumpa, aby zasiahol

Dedičný princ Iránu Reza Pahlavi vyzval Trumpa, aby zasiahol do situácie v Iráne, kde pokračujú masové protesty

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vysielajú signál? Veľkého námorného cvičenia štátov zoskupenia BRICS sa zúčastní aj ruská fregata

Ruská vojnová loď priplávala v piatok do blízkosti hlavnej námornej základne Juhoafrickej republiky, aby sa spolu s čínskymi a iránskymi…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kaliňák nevylučuje po voľbách spoluprácu s Republikou, aj najtvrdšie vyjadrenia hnutia mu pripadajú ako „ružový vánok” v porovnaní s Matovičom

Podpredseda vlády a minister obrany Robert Kaliňák nevylučuje po voľbách spoluprácu strany Smer-SD s hnutím Republika

09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

USA brnkajú Rusom po nose. Zadržali ďalší tanker

USA zadržali ďalší tanker z tieňovej flotily, informuje agentúra Reuters s odvolaním sa na amerického úradníka

09. 01. 2026 | Aktualizované 09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Aktualizované 09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Orság pre HS: Kolaps prišiel krátko po očkovaní a odvtedy sa môj stav zhoršuje. Dnes som odkázaný na pomoc iných

Vakcína je sloboda. A je bezpečná. Nie až tak dávno sme podobné vyhlásenia počúvali dookola a odvšadiaľ. Opakovali nám ich politici, lekári,…

09. 01. 2026 | Rozhovory | 16 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Rozhovory | 16 min. čítania | 0 komentárov

Milujete mytológiu? Svetový hit, ktorý sa umiestňuje na popredných priečkach bestsellerov po celom svete

Mytológia Edith Hamiltonovej po prvý raz vyšla v roku 1942 vo vydavateľstve Little, Brown and Company, a odvtedy sa umiestňuje…

09. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tender na ťažbu lítia na Ukrajine vyhral “Trumpov priateľ”

Ukrajina prenecháva ťažbu veľkého ložiska lítia „Dobra“ v Kirovohradskej oblasti Trumpovmu priateľovi, informuje The New York Times s odvolaním sa…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Odveta Ruska po útoku na Putinovu rezidenciu. Zasiahli Ukrajinu Orešnikom

Zelenskyj potvrdil, že Rusko dnes v noci zaútočilo na Ukrajinu raketami „Orešnik“

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zdanlivo nenápadný dom v Trebišovskom okrese ukrýval rozsiahly nelegálny arzenál

Dom, ktorý navonok nepútal žiadnu pozornosť, sa koncom roka 2025 stal miestom rozsiahleho policajného zásahu. Kriminalisti Okresného riaditeľstva Policajného zboru…

09. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov

Vance varuje Európu pred Trumpovými ambíciami

Americký viceprezident JD Vance včera varoval Európu, aby brala Donalda Trumpa „vážne“ v otázke Grónska. Americký prezident totiž stupňuje hrozby…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Namiesto solidarity kolektívne šialenstvo

Kyjev a jeho spojenci z EÚ a partneri z G7 rokujú o ďalších 800 miliardách dolárov na povojnovú obnovu Ukrajiny.…

09. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Heredoš vyčíslil čiastku, akú doteraz EÚ zaplatila Ukrajine: „Táto suma je absolútne šialená!“

506 miliárd amerických dolárov – to je suma, ktorá doteraz odišla na Ukrajinu z kasy Európskej únie a teda aj…

09. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Slovensko dobieha v eurách, ale zaostáva v kúpnej sile. Prečo a čo s tým

Keď ceny dobiehajú rýchlejšie než výkon, pridané eurá na výplatnej páske sa v obchode stratia. Potrebujeme nový motor: produktivitu, investície…

09. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

Karibská kríza Trumpa a Putina. Prečo Moskva mlčí

Udalosti posledných dní – operácia USA vo Venezuele, zajatie ruského tankera vyvolali silné rozrušenie na ruských Z-kanáloch

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Kto bude mať najkrajšie dresy na ZOH? Američania sa zhodli, že Slováci

Už o necelý mesiac sa začnú zimné olympijské hry v Taliansku. Pod piatimi kruhmi sa o cenné kovy bude súťažiť…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Žilinka podá vo veci záchrankového tendra správne žaloby

Minister zdravotníctva Kamil Šaško nevyhovel protestom generálneho prokurátora Maroša Žilinku vo veci záchrankového tendra. Pretože nedošlo k odstráneniu zásadného poškodenia…

09. 01. 2026 | Aktualizované 09. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Aktualizované 09. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Druhé použitie rakety Orešnik je odpoveďou na nedodržanie rusko-amerických dohôd v Anchorage

USA, 9. januára 2026 - \"Jedna raketa Orešnik dokáže zničiť plne vybavenú americkú lietadlovú loď so stíhačmi a 5 000 vojakmi…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

Rok 2026 – začiatok konca liberálnej demokracie?

Politický vývoj v kľúčových štátoch Západu je v tejto chvíli vyslovene dramatický, upozornil bývalý minister Juraj Draxler. Rok 2026 preto…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Kuzminová sa môže so synom zapísať do histórie. Ak Jelisej dosiahne skvelé výsledky, obaja môžu byť na ZOH

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová môže na zimných olympijských hrách v Taliansku štartovať spolu so synom Jelisejom. Každý však vo svojom…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

.

„Budíček pre Európu“

Minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok o tom, že sa Európa už musí zobudiť a Európska únia sa už musí…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zemetrasenie: Prečo dochádza k otrasom Zeme a čo ich spôsobuje

Zemetrasenie patrí medzi najvýraznejšie prírodné javy, ktoré vznikajú v dôsledku pohybu tektonických dosiek pod zemským povrchom. Tieto otrasy sú spôsobené…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

Trump pripustil, že môže „vrátiť“ Grónsko za cenu rozpadu NATO

Povedal to v rozhovore pre The New York Times

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nekompetentnosť týchto ľudí dá zabrať každému z nás

Nekompetentnosť je slovo, ktoré používame často, no tieto fotografie ukazujú, že niektoré situácie idú ďaleko za hranicu obyčajnej chyby. Zlé…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Čína útočí. Úpadok európskeho automobilového priemyslu pocítime všetci

Kde sa dvaja bijú, tretí víťazí – USA sa obracia do seba, zatiaľ čo EÚ márne naťahuje vojnu na Ukrajine…

09. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Dugin: Rusko má jediný spôsob, ako získať autoritu na medzinárodnej scéne

Rusko, 9. januára 2026 - \"Je ťažké kritizovať Putina za inváziu na územie Ukrajiny, keď veľmoc je ohrozená na svojich…

09. 01. 2026 | 0 komentárov

Prevrátený hodnotový svet KDH

Magistrát hlavného mesta Bratislavy a Bratislavská župa má v oblasti tradícií a kultúrnych podujatí nové  priority. Poukázal na to poslanec…

09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trump navrhol radikálne zvýšiť vojenský rozpočet USA. Podľa Carlsona tieto plány znamenajú prípravu na veľkú vojnu

Americký prezident Donald Trump navrhol radikálne zvýšiť vojenský rozpočet USA – z 901 miliárd dolárov v tomto roku na 1,5…

09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

MAAE rokuje s Ruskom a Ukrajinou o obmedzenom prímerí v okolí Záporožskej jadrovej elektrárne, aby umožnila opravy elektrického vedenia.

Včera 20:19

Rutte hovoril s Rubiom o snahách posilniť bezpečnosť v Arktíde. „Rutte dnes hovoril s Rubiom o dôležitosti Arktídy pre našu spoločnú bezpečnosť a o tom, ako NATO pracuje na posilnení našich schopností na ďalekom severe,“ potvrdila hovorkyňa aliancie Allison Hartová na platforme X.

Včera 20:18

Venezuelský opozičník Edmundo González Urrutia vyzval na „explicitné“ uznanie svojho víťazstva v prezidentských voľbách v roku 2024.

Včera 20:07

Turek chce podať žalobu na ochranu osobnosti a od hlavy štátu bude žiadať ospravedlnenie. Povedal to novinárom počas návštevy Kyjeva.

Včera 19:52

.

Vo Vígľaši-Pstruši bolo ráno mínus 25,6 stupňa, je to najmenej za 5 rokov

Meteorológovia namerali počas noci na piatok najnižšiu teplotu za uplynulých päť rokov. Vo Vígľaši-Pstruši bolo ráno mínus 25,6 stupňa Celzia.…

09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pri dopravnej nehode nákladného vozidla v Babíne umreli dvaja muži

V piatok nadránom umreli dvaja muži pri dopravnej nehode nákladného motorového vozidla v ťažko prístupnom teréne v katastri obci Babín…

09. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Pyramida projevu a hledání ideálu

Díky všem za zaslané názory k otázkám v článku  Kde končí svoboda projevu při hodnocení historie. U některých reakcí stále…

09. 01. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov

Nechcú mrznúť kvôli Zelenskému, ale vláda má iné starosti

Nemci vyšli do ulíc s transparentmi Mrznúť pre Zelenského?

09. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Do třetice u soudu. Opět bez ztráty květinky

Asi není příliš běžné, aby členové vědeckého sdružení trávili tolik času u soudů, jako je tomu v případě SMIS. Za…

09. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov
09. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Andrej Valihora

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov