NAŽIVO

Traja ľudia zahynuli pri pádoch lavín v rakúskych spolkových krajinách Tirolsko a Vorarlbersko.

Včera 20:18

Francúzske ministerstvo hospodárstva oznámilo, že hacker získal prístup k databáze s údajmi o približne 1,2 milióna bankových účtoch vo Francúzsku.

Včera 20:02

Arákčí v telefonáte s generálnym riaditeľom Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu potvrdil, že Teherán pripravuje rámec pre budúce jadrové rokovania s Washingtonom.

Včera 19:56

Server hvg.hu uviedol, že na zasadnutí Rady mieru nemôže byť Orbán v zmysle platných zákonov prítomný ako člen, či dokonca ako zakladateľ, a už vôbec nemôže prevziať žiadne záväzky v mene Maďarska.

Včera 19:48

Súd v Nemecku nariadil sociálnej sieti X, aby poskytla overeným výskumníkom prístup k verejne dostupným údajom týkajúcich sa parlamentných volieb v Maďarsku. Súd tým stanovil precedens pre uplatňovanie nariadenia EÚ o digitálnych službách.

Včera 19:09

Zuckerberg prišiel na súd, aby svedčil v procese týkajúcom sa závislosti od sociálnych sietí. Instagram a ďalšie platformy sú obvinené z toho, že úmyselne vytvárajú návyk mladých používateľov.

Včera 19:08

Niekoľko environmentálnych a zdravotníckych organizácií žalujú americkú Agentúru pre ochranu životného prostredia za to, že odstúpila od vedeckého stanoviska, ktoré bolo základom federálnej legislatívy týkajúcej sa ochrany klímy.

Včera 18:47

Egyptské ministerstvo cestovného ruchu a pamiatok oznámilo, že archeológovia objavili v Egypte skalné kresby staré 10.000 rokov.

Včera 18:45

V správe o činnosti tureckej tajnej služby MIT za rok 2025 sa uvádza, že vojna na Ukrajine sa dostala do strategickej patovej situácie.

Včera 18:24

Pápež v snahe bojovať s veľkým množstvom obsahu generovaného AI ponúkol katolíckym organizáciám možnosť vysielať na svojich webstránkach priamy prenos oficiálnych správ z Vatikánu.

Včera 18:22

Rusko a Irán uskutočnia spoločné cvičenia námorných síl v Perzskom zálive na pozadí správ o pripravenosti Trumpa začať tam vojnu, informujú iránske informačné agentúry Mehr a Fararu s odvolaním sa na admirála námorných síl Iránu a Ruska Hasana Magsudlu.

„Tieto opatrenia odzrkadľujú vážny záujem oboch krajín o súčasnú situáciu v regióne,“ povedal Magsudlu.

Včera 18:12

Kroky Maďarska a Slovenska „pripomínajú drogovú závislosť“, vyhlásil hovorca ukrajinského ministerstva zahraničných vecí Tichyj po rozhodnutí týchto dvoch krajín zastaviť dodávky nafty do Ukrajiny v reakcii na zastavenie tranzitu ruskej ropy cez ropovod „Družba“.

Tichyj tvrdí, že Maďarsko a Slovensko majú alternatívne možnosti dodávok ropy, konkrétne cez ropovod „Adria“, a preto „sa môžu zbaviť závislosti od ruskej ropy“.

„Vidíme pokusy zostať na tejto ihle čo najdlhšie, pripomína to narkomániu,“ vyhlásil Tichyj.

Pripomíname, že Maďarsko a Slovensko dnes oznámili zastavenie dodávok nafty na Ukrajinu a požadujú obnovenie tranzitu ruskej ropy ropovodom „Družba“.

Včera 18:03

V obci Rabča v Námestovskom okrese došlo v stredu na ceste I/78 k dopravnej nehode troch osobných áut. Nehoda si vyžiadala aj zranenie. Informovalo o tom operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Žiline. Na mieste zasahujú piati príslušníkov HaZZ z Okresného riaditeľstva HaZZ v Námestove s dvoma kusmi techniky.

Včera 17:26

Szijjártó uviedol, že Maďarsko zastavilo dodávky motorovej nafty na Ukrajinu ako odpoveď na prerušenie tranzitu ruskej ropy cez ropovod Družba.

Včera 17:25
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Plavčan: Dostal som mandát učiteľom pomôcť, využime to

Minister považuje plánovanú demonštráciu učiteľov za iracionálnu

❚❚
.

“Ale skôr ako som stihol rozbehnúť dialóg o tom, ako sa to dá v praxi urobiť, jedna skupina učiteľov už organizuje demonštráciu,” upozornil minister Plavčan.

Dodal, že 30. marca zorganizoval prvé rokovanie so zástupcami Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy, Slovenskej komory učiteľov (SKU), aj Iniciatívy slovenských učiteľov (ISU). “Prebehlo podľa mňa v konštruktívnom duchu,” poznamenal Plavčan. Na pondelok 4. apríla ministerstvo dohodlo s partnermi okrúhle stoly, sú venované vysokému a regionálnemu školstvu, ako aj iniciatívam v školstve. Zúčastniť sa majú aj reprezentanti ISU.

.

Iniciatíva slovenských učiteľov označila prvé rokovanie s ministrom za “zoznamovacie”. “Obe strany povedali svoj názor na ďalšie smerovanie školstva s tým, že uvidíme, ako sa nám bude ďalej spolupracovať,” uviedla pre TASR po rokovaní Diana Ghaniová z ISU. Bezprostredne na to ISU avizovalo na utorok 5. apríla protestný pochod. “Štrajková pohotovosť trvá a sme stále nahnevaní,” uviedli organizátori.

Podľa Plavčana je to iracionálne. “Normálny postup by bol ten, že prerokujeme reálne možnosti zmien v školstve, ministerstvo prijme rozhodnutie a učiteľské iniciatívy vyhodnotia, či ho podporia, nepodporia, alebo budú robiť nátlakové akcie. Nechápem, aký význam má demonštrácia v tomto štádiu rokovaní,” povedal. “Ak je cieľom ISU pomôcť školstvu, mali by teraz rokovať. Ak chcú prioritne iba demonštrovať bez ohľadu na to, ako prebiehajú rokovania, na čo potom rokujú? Na to, aby vždy povedali, že sú nespokojní a idú do ulíc? Takto k ničomu normálnemu dospieť nemôžeme,” dodal.

Niektorí predstavitelia ISU však vyhlásili, že majú výhrady k osobe ministra školstva vzhľadom na to, že v minulosti urobil ako vysoko postavený úradník rezortu viacero rozhodnutí, s ktorými nesúhlasia a jeho meno sa spomínalo v súvislosti s kauzou na Študentskom pôžičkovom fonde.

“Som v poradí dvadsiaty minister školstva. Zatiaľ voči každému jednému ministrovi mal niekto v rezorte výhrady, nemyslím, že sa to v budúcnosti zmení. Mandát na riadenie rezortu som dostal na základe výsledkov volieb,” reaguje Plavčan. Dodal, že na ministerstve pracuje viac ako 20 rokov bez ohľadu na to, akú konkrétnu stranu zastupovali jednotliví ministri.

“Ak by som nebol kompetentný, už dávno tam nepôsobím,” poznamenal. “Čo sa týka Študentského pôžičkového fondu, z právneho hľadiska to nie je vyriešené dodnes. Ale ja som konal hneď, keď som zistil, že existujú názory spochybňujúce oprávnenosť vyplácania prostriedkov. Tie, ktoré boli vyplatené mne, som vrátil,” povedal minister.

.

Dodal, že jeho aktuálnym cieľom je prediskutovať situáciu na okrúhlych stoloch, a potom navrhnúť formuláciu do pripravovaného Programového vyhlásenia vlády. “Situáciu v školstve treba riešiť reálne, nie len politickými vyhláseniami. A to je oveľa náročnejšie, ako len formulovať niekoľko jednoduchých požiadaviek a politicky tlačiť na ich splnenie bez toho, aby bolo jasné aké bude ich finančné krytie a aké konkrétne legislatívne zmeny je potrebné urobiť,” povedal.

“Zatiaľ nič, čo sa v školstve urobilo narýchlo a z politických dôvodov, nefungovalo. Preto je dôležité potrebné zmeny najprv prediskutovať, a potom postupnými krokmi realizovať tak, aby sme o štyri roky mohli konštatovať viditeľnú zmenu k lepšiemu,” uzavrel Plavčan.

Nespokojní učitelia opäť plánujú vyjsť do ulíc. Tentoraz protestným pochodom chcú upozorniť na zlú situáciu v školstve. Podujatie sa uskutoční v utorok 5. apríla v Bratislave. Pochod organizuje Iniciatíva slovenských učiteľov (ISU).

“Naše požiadavky neboli doteraz splnené, preto treba kompetentným pripomenúť, že štrajková pohotovosť trvá a sme stále nahnevaní,” uvádzajú organizátori. Časť učiteľov v regionálnom školstve vstúpila do štrajku 25. januára, ktorý prerušila 15. februára. Následne po nich vstúpila do štrajku časť vysokoškolských pedagógov, ktorí štrajk prerušili začiatkom marca. Nespokojní učitelia sú tak v štrajkovej pohotovosti.

Pedagógovia žiadajú zvýšiť tarifné platy všetkých pedagogických a odborných zamestnancov v regionálnom školstve od tohto roka o 140 eur a o 90 eur od začiatku roka 2017. Zároveň požadujú, aby vláda prijala novelu zákona o pedagogických a odborných zamestnancoch, ktorou by sa opäť zaviedla možnosť získavať kredity overením kompetencií a zrušila ich sedemročná obmedzená platnosť. Chcú tiež, aby sa zvýšili rozpočty ministerstiev školstva a vnútra na rok 2016 o 400 miliónov eur s cieľom vyrovnať existujúce rozdiely vo vybavenosti škôl.

.

 

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.

ĎALŠIE Z HS

.

.

Blogy

Ivan Štubňa

Ján Droppa

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

.
.

Slovensko a Maďarsko zastavujú dodávky nafty na Ukrajinu. Čo bude nasledovať?

Slovenský premiér Fico vyhlásil, že zastavila vývoz nafty do Ukrajiny. Opatrenie je reakciou na prerušenie dodávok ruskej ropy ropovodom Družba.…

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Glück: „Podľa progresívcov je každý, kto má iný názor, fašista“

Poslanec Richard Glück reaguje na príspevok poslankyne Beáty Jurík (PS), ktorá napísala status, v ktorom „ukazuje prstom na ľudí a…

19. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

V Bratislave behal po Obchodnej muž s nožom a kričal extrémistické heslá

Po Obchodnej ulici v Bratislave behal muž s nožom v ruke a pokrikoval extrémistické heslá. Mestská polícia Bratislava o tom…

18. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov

„Tu je porušovaná Ústava od rána do večera”

Vetu z titulku adresoval Robert Kaliňák novinárom v rámci tlačového brífingu po zasadnutí vlády. V čom je situácia taká vážna?

18. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Hovorca ukrajinského ministra kritizuje Slovensko

Kroky Maďarska a Slovenska „pripomínajú drogovú závislosť“, vyhlásil hovorca ukrajinského ministerstva zahraničných vecí Tichyj po rozhodnutí týchto dvoch krajín zastaviť…

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

V Lemešanoch horí bytový dom, zasahujú tam hasiči

V Lemešanoch horí bytový dom. Zasahujú tam hasiči. Pre TASR to potvrdili z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného…

18. 02. 2026 | Aktualizované 18. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Aktualizované 18. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rubio vedie tajné dôležité rokovania. Unikli detaily

Rubio vedie tajné rokovania s vnukom 94-ročného Raúla Castra, ktorého USA naďalej považujú za kľúčovú postavu na Kube, informuje Axios…

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Zahmlievanie dejín: Keď sa minulosť stáva nástrojom moci

Kniha Zahmlievanie dejín od autora Svätoslava Rastipuka prináša provokatívny pohľad na to, ako sa história môže cielene upravovať, prepisovať či…

18. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Slováci si v Miláne zahrajú o cenné kovy. Nemecko sme v štvrťfinále zdolali vysoko 6:2!

Slovenská hokejová reprezentácia si opäť zahrá olympijské semifinále. Po zisku bronzu na ZOH 2022 v Pekingu majú Slováci šancu na…

18. 02. 2026 | 0 komentárov

Výpadok z Družby. Vláda vyhlásila ropnú núdzu. SLOVNAFT má jedinú možnosť

Vláda SR vyhlásila stav ropnej núdze od 19. februára 2026 a uvoľní núdzové zásoby ropy pre rafinériu Slovnaft. Opatrenie má…

18. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ženevské rokovania priniesli podľa hlavného ukrajinského vyjednávača určitý pokrok, boli „intenzívne a vecné“

Ukrajina a Rusko dosiahli na ženevských rokovaniach sprostredkovaných USA určitý posun, no k dohode o kľúčovej otázke územia sa nepriblížili,…

18. 02. 2026 | Aktualizované 18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Aktualizované 18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Analýza: Progresívny pád priniesol smútok na liberálne hlavy

Čo sa to deje na predvolebnej šachovnici?

18. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Maďarsko očakáva „bezprecedentné“ zasahovanie do volieb zo strany osi Kyjev-Brusel-Berlín

Toto chce Brusel, toto chce Berlín, toto chce Kyjev. A presne vedia, že tomu bráni jediná prekážka – suverénna národná…

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Budanov označil dnešné rokovania s USA a Ruskom za „náročné, ale dôležité“

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

18. 02. 2026 | Aktualizované 18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Aktualizované 18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Zalužnyj konečne prezradil, kedy sa pokazil jeho vzťah so Zelenským

Valerij Zalužnyj v rozhovore pre AP hovoril o „hlbokom rozkole“ medzi ním a Zelenským, ktorý dosiahol vrchol počas prehliadok SBU…

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Progresívci chcú ručiť za ukrajinské pôžičky peniazmi Slovákov

Tomáš Valášek, opozičný poslanec z Progresívneho Slovenska, mení názory zo dňa na deň. Najnovšie tvrdil, že rezort obrany pod vedením…

18. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Nedostatok vojakov, migranti a jeden „geniálny“ nápad

Armádny magazín Foreign Policy upozornil na nápad, ako by Európska únia mohla využiť získanie európskeho občianstva vo svoj prospech

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Tridsať tisíc zabitých Rusov? Odhalená geniálna špeciálna operácia Zelenského

Ukrajina, 18. februára 2026 - Je neuveriteľne zaujímavé sledovať, ako sa v serióznych západných médiách a autoritatívnych zdrojoch úplne vážne…

18. 02. 2026 | 0 komentárov

Ako sa zmení trh s elektromobilmi? Pôvodný líder Tesla vypadne z top päť globálnych výrobcov

Trh s elektromobilmi zohráva kľúčovú úlohu v rozvoji batériového trhu v 21. storočí, pričom dopyt po batériách pre EV predstavoval…

18. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kuzminová prekvapila: Keď syn povie, že chce pretekať s maminou, budem sa musieť postaviť na OH o štyri roky

Legendárna biatlonistka Anastasia Kuzminová dnes mala štartovať vo svojom poslednom olympijskom vystúpení v kariére. Už 41-ročná trojnásobná olympijská víťazka však…

18. 02. 2026 | 0 komentárov

Koniec ilúzií a tvrdý dopad na zem

Mníchovská bezpečnostná konferencia dlhé roky slúžila ako výkladná skriňa „starého Západu“. Lenže svet sa zmenil. Výsledky tohtoročnej konferencie zhrnul v príspevku…

18. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Tusk neberie ohľad na veto prezidenta. Krajinu vtiahne do dlhu – tak či tak

Poľský premiér Donald Tusk sa vyjadril, že krajina si požičia od EÚ finančné prostriedky na obranu, aj keď prezident bude…

18. 02. 2026 | | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | | 4 min. čítania | 0 komentárov

Nešťastie, ktoré ľudí poriadne prekvapilo

Nešťastie dokáže prísť kedykoľvek a vo chvíľach, keď ho najmenej čakáme. Tento článok prináša 18 vzácnych okamihov, kedy používatelia internetu…

18. 02. 2026 | 0 komentárov

Až příliš mnoho otazníků kolem chybějících dětí

Valentýnský seminář reprodukční medicíny REPROMED se koná pravidelně jednou ročně v termínu svátku zamilovaných. V jeho organizaci se střídá pražský GENNET…

18. 02. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov

Falošné ocenenie, falošná bezpečnostná konferencia

Zelenskému sa na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii ušla aj cena – za jeho prínos k mierovým rokovaniam a za reprezentovanie odvahy…

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Mikrovlnná rúra: Malé tlačidlo, ktoré zmení vašu kuchyňu

Mikrovlnná rúra dokáže oveľa viac než len ohrievať zvyšky jedla. Mnohí ju však používajú iba na plný výkon a prehliadajú…

18. 02. 2026 | 0 komentárov

Premiér: Srbsko si zaslúži členstvo v EÚ, je na to dobre pripravené

Srbsko si zaslúži členstvo v EÚ, je na to dobre pripravené. Predseda vlády SR Robert Fico to napísal na sociálnej…

18. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Golonka to povedal na plné ústa: "Na ZOH mi chýbajú mužstvá Ruska a Bieloruska"

Slováci dnes postúpili do semifinále olympijského turnaja po víťazstve 6:2 s Nemeckom, no ešte predtým náš legendárny bývalý útočník Jozef…

18. 02. 2026 | 0 komentárov

Dvojaký meter v imunite: keď Európsky parlament chráni symbol a vydáva protivníka

Bystroňa vydali na stíhanie. Salisovú podržali. Visí nad tým jednoduchá otázka: má mať pouličné násilie silnejší štít než ekonomická kauza?

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Traja ľudia zahynuli pri pádoch lavín v rakúskych spolkových krajinách Tirolsko a Vorarlbersko.

Včera 20:18

Francúzske ministerstvo hospodárstva oznámilo, že hacker získal prístup k databáze s údajmi o približne 1,2 milióna bankových účtoch vo Francúzsku.

Včera 20:02

Arákčí v telefonáte s generálnym riaditeľom Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu potvrdil, že Teherán pripravuje rámec pre budúce jadrové rokovania s Washingtonom.

Včera 19:56

.

Rusko údajne zničilo výrobnú linku riadených striel s plochou dráhou letu FP-5 Flamingo

Kyjev, 17. februára 2026 - Informáciu priniesol ukrajinský obranný portál defence-blog, ktorý sa odvolával na ukrajinského prezidenta V. Zelenského.     V…

18. 02. 2026 | 0 komentárov

BRICS vytvára systém platieb neviditeľný pre USA

Túžba USA kontrolovať všetky svetové finančné toky vedie, ako to často býva, práve k opačnému výsledku. Združenie BRICS sa čoraz…

18. 02. 2026 | Komentáre | 10 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Komentáre | 10 min. čítania | 0 komentárov

Keď neuveriteľné momenty zachytili vzácne fotografie

Nepochybne neuveriteľné momenty vo vzácnych fotografiách ukazujú, ako sa ľudia vyrovnali s tými najotravnejšími, najnákladnejšími a najhroznejšími incidentmi, aké si…

18. 02. 2026 | 0 komentárov

Súd sa rozsudkom v kauze Mýtnik pokúsil zachrániť systém kajúcnikov, tvrdí minister Kaliňák

Rozsudkom v kauze mýtnik sa senát Špecializovaného trestného súdu na čele s Jánom Hrubalom zúfalo pokúsil zachrániť systém kajúcnikov. Po…

18. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










EÚ sa nebude vyhýbať novým sankciám voči Rusku, ak spojenci zo skupiny G7 nedosiahnu dohodu

Eurokomisár pre hospodárstvo Valdis Dombrovskis uviedol, že dohoda v rámci G7 nie je „absolútnou podmienkou“ úplného zákazu námorných služieb pre…

18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
18. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

ĎALŠIE Z HS

.

Blogy

Ivan Štubňa

Ján Droppa

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov