NAŽIVO

Americký minister zahraničných vecí Marco Rubio uviedol, že sa na budúci týždeň stretne s predstaviteľmi Grónska a Dánska.

Záujem amerického prezidenta Donalda Trumpa o Grónsko nie je podľa Rubia ničím novým. Informuje stanica Sky News.

18:40

Nemecká vláda kritizovala zásah USA vo Venezuele, kde americké špeciálne jednotky pred štyrmi dňami zajali prezidenta Nicolása Madura a jeho manželku Ciliu Floresovú. Informuje agentúra DPA.

18:39

Český prezident Petr Pavel by považoval za správne, aby sa ČR pripojila k spoločnému vyhláseniu európskych štátov ku Grónsku.

18:37

Austrálska vláda vyzvala svojich občanov v Iráne, aby túto krajinu čo najskôr opustili. Ako dôvod uviedla násilné protesty, ktoré tam prebiehajú už niekoľko týždňov a eskalujú. Informuje agentúra AFP.

18:36

Na konci roka 2025 sa v Poľsku výrazne zvýšil počet kybernetických útokov na elektroenergetickú infraštruktúru, najmä na distribučné spoločnosti. Uviedol to v stredu minister energetiky Milosz Motyka.

Podľa neho všetky pokusy boli úspešne odrazené a nedošlo k prerušeniu dodávok elektriny. Informuje agentúra PAP.

18:35

Spojené štáty budú vždy stáť pri NATO, aj keby Aliancia nestála pri USA. Uviedol americký prezident Donald Trump.

V príspevku na svojej sieti Truth Social zároveň spochybnil, že by spojenci v prípade potreby spravili to isté pre USA. Vyjadril tiež presvedčenie, že jedinou krajinou, ktorú Čína a Rusko rešpektujú a obávajú sa, sú Spojené štáty americké pod jeho vedením.

18:32

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyhlásil, že od európskych spojencov nedostal žiadnu „jednoznačnú odpoveď“ na otázku, ako by bránili Ukrajinu v prípade, že by ju Rusko po skončení teraz prebiehajúcej vojny opäť napadlo. Informuje agentúra AFP.

18:31

Školy a verejné inštitúcie v meste Aleppo na severe Sýrie zostali v stredu zatvorené. Dôvodom sú ozbrojené strety medzi vládnymi jednotkami a kurdskými silami, ktoré pokračujú už druhý deň, informovali štátne médiá. Informuje agentúra AFP.

18:29

Poľský prezident Karol Nawrocki sa v piatok stretne s predsedom poľskej vlády Donaldom Tuskom.

Rokovanie sa má týkať postojov oboch ústavných činiteľov v otázkach bezpečnostnej politiky a postavenia Poľska v rámci podpory Ukrajiny. Informuje portál Onet a agentúra PAP.

18:28

Ruská armáda urgentne evakuuje zamestnancov ruského veľvyslanectva spolu s ich rodinami v Izraeli a vracia ich do Ruska.

Ide o tretí let Ruska za posledných 24 hodín, ktorým evakuuje jeho veľvyslanectvo v Izraeli.

18:26

Premiér Spojeného kráľovstva Keir Starmer uviedol, že akékoľvek nasadenie britských vojakov podľa trojstrannej deklarácie s Francúzskom a Ukrajinou by musel schváliť parlament. Informujú agentúra Reuters a televízia Sky News.

18:25

Sýrska armáda dala vedieť, že kurdské štvrte v meste Aleppo považuje od stredy od 15.00 h (13.00 h SEČ) za „uzavreté vojenské zóny“. Následne v nich spustila bombardovanie. Informuje agentúra AFP.

18:18

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj verí, že počas cyperského predsedníctva v Rade Európskej únie v prvej polovici roka 2026 dôjde k „mnohým krokom vpred“ vrátane ďalšieho pokroku v pristúpení Ukrajiny do Únie. Uviedol to počas stretnutia s cyperským prezidentom Nikosom Christodulidisom v Nikózii. Informuje agentúra CNA.

Zelenskyj Nikos Christodoulides
Na snímke ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj (vľavo) a cyperský prezident Nikos Christodoulides / Foto: TASR/AP-Petros Karadjias, Pool
18:18
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Najnovšie informácie o vražde novinára a jeho snúbenice: Zavraždení boli 21. februára, trvalo to len päť minút

Kuciaka strelili dvakrát do srdca, Kušnírovú raz do hlavy

❚❚
.

Dozorujúci prokurátor, ktorého identitu požiadala ÚŠP nezverejňovať, priblížil na brífingu výsledky mesačnej práce vyšetrovacieho tímu. Predpokladaný čas vraždy bol podľa nehu ustálený v časovom rozpätí päť minút. “Bol zadokumentovaný pohyb pravdepodobného páchateľa a boli zistené ďalšie skutočnosti, ktoré nemôžeme prezentovať,” prečítal dopredu pripravené tlačové vyhlásenie.

Okolnosti prípadu podľa prokurátora nasvedčujú, že išlo o vraždu na objednávku. Na mieste činu sa našli dve nábojnice a taktiež nevystrelené náboje. Vyšetrovatelia tiež nezistili žiadne stopy zápasu a s najväčšou pravdepodobnosťou nebolo nič odcudzené.

.

Vyšetrovací tím v súčasnosti preveruje viacero vyšetrovacích verzií, pričom všetkým je dávaná rovnaká vážnosť a preverujú sa s rovnakou pozornosťou, vysvetlil prokurátor.

“Nehnevajte sa, ale tak ďaleko ešte nie sme, aby som mohol jednoznačne povedať, že niektorú z vyšetrovacích verzií opúšťame,” odvetil na jednu z novinárskych otázok. Na väčšinu z nich prokurátor odmietol odpovedať s odôvodnením, že zverejnenie informácií by bolo predčasné a mohlo by narušiť vyšetrovanie.

Na otázku, či polícia má k dispozícii identikit možného páchateľa a či ho nezverejní, prokurátor uviedol, že by to bolo predčasné. Bližšie informácie neposkytol ani ohľadom možnej existencie obrazového záznamu, ktorý zachytáva páchateľa. Nevyjadril sa ani k tomu, či vrah mohol strieľať z prerobenej plynovej pištole.

Vo svojom vyhlásení prokurátor potvrdil, že na mieste činu vo Veľkej Mači, kde bola dvojica zavraždená, nevykonal obhliadku ich tiel znalec z Ústavu súdneho lekárstva. Poukázal na to, že žiaden právny predpis nezävazuje takýchto znalcov byť 24 hodín denne a sedem dní v týždni k dispozícii polícii pre takéto účely.

“Je vždy na úvahe vyšetrovateľa a na momentálnych možnostiach, akých lekárov prípadne znalcov na miesto činu prizve, a v ktorom časovom úseku obhliadky,” vysvetlil s tým, že pitvu tiel v tomto prípade vykonávali znalci odboru súdneho lekárstva Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, Sekcie súdneho lekárstva a patologickej anatómie.

.

V reakcii na ďalšie medializované informácie prokurátor ozrejmil, že policajná hliadka prišla v nedeľu 25. februára do rodinného domu, kde žil Kuciak a Kušnírová, preveriť, prečo sa nehlásia príbuzným a cez okno videla na zemi ležať ženské telo. Okamžite privolala hasičov a zdravotnú záchrannú službu, pretože pri zbežnom pohľade zvonka sa javilo, že môže ísť o otravu unikajúcim plynom.

Po vniknutí do domu polícia zistila, že v dome sú dve mŕtve telá so strelnými poraneniami. Na miesto bola privolaná výjazdová skupiny Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, ktorá vykonala zaisťovacie úkony, medzi nimi aj obhliadku.

“Pokiaľ ide o niektoré medializované pochybnosti o postupe vyšetrovateľa, respektíve policajných orgánov pri niektorých úkonoch, prokurátor z titulu svojej funkcie a bez ohľadu na informácie prezentované v médiách si vyžiadal písomné stanovisko od vyšetrovateľa,” ozrejmil prokurátor s tým, že v prípade zistenia pochybení budú prijaté opatrenia.

Čo sa týka milióna eur ponúkaného predsedom vlády SR ako odmena za informácie vedúce k vypátraniu páchateľa, prokurátor informoval, že prokuratúra a polícia prijala niekoľko desiatok oznámení od občanov. “Nie všetky boli seriózne, ale všetky sa preverujú s rovnakou pozornosťou,” uistil.

Generálna prokuratúra podniká všetky dostupné kroky k čo najrýchlejšiemu uzatvoreniu dohody o vytvorení spoločného vyšetrovacieho tímu s Talianskom, uviedol tiež prokurátor. Bola nadviazaná i spolupráca s Europolom, ktorý bol pribraný do trestného konania ako znalecký ústav na vykonanie niektorých špecifických vyšetrovacích úkonov a poskytuje aj analytickú činnosť pri vyhodnocovaní niektorých dôkazov.

.

Na základe rozkazu prezidenta Policajného zboru SR bol zriadený vyšetrovací tím, v ktorom je 10 vyšetrovateľov, viac ako 50 pracovníkov operatívy, bola tiež vytvorená analytická skupina pozostávajúca zo šiestich analytikov a skupina zahraničnej spolupráce.

“Ide o jeden z najväčších vyšetrovacích tímov vytvorených za účelom vyšetrenia vraždy za posledné roky,” oznámil prokurátor. Doteraz bolo podľa neho vykonaných takmer 200 výsluchov svedkov, okrem toho boli zadovážené ďalšie operatívne informácie s získané prvé výstupy zo zaistených nosičov informácií nájdených na mieste činu.

 

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

Ján Droppa

.
.
.

Tanker, ktorému Rusi poslali naproti vojnové lode, Američania dnes zadržali

Ruské vojenské námorníctvo vyslalo najmenej jedno svoje plavidlo, aby sprevádzalo ropný tanker, ktorý prenasleduje americká pobrežná a tá ho však…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Ruské ozbrojené sily zlikvidovali v Odese asi desať dôstojníkov NATO

Ruské ozbrojené sily zlikvidovali dôstojníkov NATO a elitných ukrajinských bojovníkov v Odese, informoval koordinátor nikolaevského podzemného hnutia Sergej Lebedev

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Starmer: Nasadenie vojakov na Ukrajine bude schvaľovať parlament

Britský premiér Keir Starmer v stredu oznámil, že plány na vyslanie britských vojakov na Ukrajinu po prípadnom uzavretí prímeria medzi…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Fico: Plány koalície ochotných nevedú k skorému ukončeniu vojny na Ukrajine. Preto dávam prednosť bilaterálnej vzájomne výhodnej spolupráci s Ukrajinou

Ostatné udalosti na medzinárodnej scéne čoraz viac odhaľujú, aká nebezpečná by pre Slovensko bola nová vláda zložená zo súčasnej opozície.…

07. 01. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

Merz: Zelenskyj by mal udržať svojich mužov doma. Ukrajina si má „urobiť domáce úlohy“

Nemecký kancelár adresoval tieto požiadavky priamo ukrajinskému prezidentovi Volodmymyrovi  Zelenskému – konkrétne kroky, ktoré Berlín plánuje podniknúť, však zostávajú otvorené.…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Šutaj Eštok: V minulom roku zachytilo Slovensko pod 50 nelegálnych migrantov

V minulom roku zachytilo Slovensko menej ako 50 nelegálnych migrantov. Krajina si chráni hranice efektívne. Počas brífingu v rámci cvičenia…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Únava nie je normálna

Prečo toľko ľudí žije na autopilote a považuje vyčerpanie za normu? Praktický lekár funkčnej medicíny Jan Vojáček odhaľuje, ako vzniká…

07. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Bývalý minister upozorňuje: Trumpov vyslanec hovorí o BlackRocku pri rekonštrukcii Ukrajiny

Trumpov vyslanec Witkoff vyhlásil, že rekonštrukciu Ukrajiny dostane na starosti BlackRock. Witkoff to oznámil priamo v Paríži po tom, ako…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Prieskum: Slováci chcú najčastejšie za premiéra súčasného predsedu vlády a predsedu strany Smer-SD Roberta Fica

Slováci chcú najčastejšie za premiéra súčasného predsedu vlády a predsedu strany Smer-SD Roberta Fica. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Polícia odporúča Slovákom nedvíhať podozrivé čísla zo Spojeného kráľovstva

Slovákom volajú podozrivé čísla zo zahraničia, najmä zo Spojeného kráľovstva. Po zodvihnutí sa im ozve nahratý slovenský hlas, ktorý oznámi,…

07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Tankery, ktoré sa nachádzali pri pobreží Venezuely, menia svoje vlajky na ruské

Rusko vyslalo ponorku a niekoľko lodí, aby sprevádzali tanker z tieňovej flotily, ktorý sa USA pokúsili zadržať pri pobreží Venezuely…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rajchl sa rozhodol pomôcť Pekovej: „Toto som nikdy nezažil…“

Jindřich Rajchl, člen českej poslaneckej snemovne, stojí za Soňou Pekovou, ktorej pred pár dňami české ministerstvo spravodlivosti začalo konanie o…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Štyri kroky Trumpa k prevzatiu kontroly nad strategickým Grónskom

Americký prezident Donald Trump minulú nedeľu oživil myšlienku, aby USA získali kontrolu nad Grónskom, ktoré je bohaté na nerastné suroviny…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Po nehode nafúkal. Občianski aktivisti vyzývajú KDH-áka Šmilňáka, aby sa vzdal aj mandátu mestského poslanca v Bardejove

Občianski aktivisti z Bardejova vyzývajú Martina Šmilňáka, aby sa vzdal aj mandátu mestského poslanca v Bardejove. Poslanec Kresťanskodemokratického hnutia už…

07. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov

Odkaz politikom? Maroš Žilinka: Vznikla špecializácia prokurátorov na trestné činy korupcie

Na krajských prokuratúrach a odbore závažnej kriminality Generálnej prokuratúry SR vznikla špecializácia prokurátorov na trestné činy korupcie. Na sociálnej sieti…

07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Koalícia ochotných úraduje. Čo tým chcú dokázať?

V Paríži zasadlo v utorok pod taktovkou tzv. Koalície ochotných vyše 25 krajín s úmyslom prerokovať ukrajinskú situáciu. Podľa serveru…

07. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Cestu R4 medzi Košicami a Maďarskom po požiari kamióna čiastočne sprejazdnili

Rýchlostná cesta R4 medzi Košicami a Maďarskom je pre požiar kamióna uzavretá. Na mieste zasahujú hasiči. Pre TASR to uviedol…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov

V olympijskej nominácii Slovenska by sa mali objaviť aj hráči z KHL. Naznačil to tréner Lokomotivu Jaroslavľ

Hoci v hokejovom Rusku nebude počas februárovej olympiády v Miláne prestávka a hoci tréner slovenskej reprezentácie Vladimír Országh nemal možnosť…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Syn režiséra Roba Reinera čelí obvineniu z vraždy prvého stupňa za dobodanie svojich rodičov

Syn hollywoodskeho režiséra Roba Reinera sa v stredu postaví pred súd v Los Angeles, aby sa vyjadril k obvineniam zo…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nahnevaný Réway neuspel na skúške v slovenskej extralige: "Idioti vo vedení... Idem do USA!" Odkazuje problémový hráč

Slovenský hokejista Martin Réway si po konci v Liptovskom Mikuláši hľadá nový klub. Zatiaľ však neúspešne. Na skúške neuspel, bolo…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Premiér sa vo štvrtok stretne s predsedom vlády Česka Andrejom Babišom

Premiér Robert Fico sa vo štvrtok (8. 1.) stretne s predsedom vlády Českej republiky Andrejom Babišom. TASR o tom informoval…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Bitka za Maljuka a „Strana veteránov“

Ukrajina, 7. januára 2026 - Samotná rezignácia šéfa SBU bola predvídateľná a nevyvolala žiadny zvláštny záujem - SBU a GUR…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Od kolísky po hrob. Šialený plán britskej vlády

Britská vláda plánuje digitálne identifikačné doklady pre novorodencov: Podľa správ z neverejných ministerských rokovaní britská labouristická vláda zvažuje pridelenie digitálnych identít…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Video: Americkí "mariňáci" prepadli tanker plávajúci pod vlajkou Ruskej federácie

USA, 7. januára 2026 - Americké výsadkové jednotky prevzali kontrolu nad ruským tankerom „Marinera“ v Severnom Atlantiku, informuje agentúra Reuters.…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Provokácia alebo premyslený plán?

O vyhláseniach „koalície ochotných“ v Paríži ohľadom rozmiestnenia vojsk na Ukrajine

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Najdivnejšie veci, ktoré ľudia videli na ulici

Najdivnejšie veci, na ktoré ľudia narazili pri obyčajnej prechádzke alebo jazde mestom, dokazujú, že realita vie byť niekedy zvláštnejšia než…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Grónsko by sa mohlo ochrániť pred Trumpom, majú plán

Grónsko považuje rétoriku amerického prezidenta Donalda Trumpa o potrebe kontroly nad ostrovom za znepokojivú. V Litve však veria, že vstup…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Keď zdravý rozum zablúdil na banánovej šupke

Zdravý rozum by mal byť samozrejmou výbavou každého človeka, no realita často ukazuje pravý opak. Stačí jeden pohľad na niektoré…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Americký minister zahraničných vecí Marco Rubio uviedol, že sa na budúci týždeň stretne s predstaviteľmi Grónska a Dánska.

Záujem amerického prezidenta Donalda Trumpa o Grónsko nie je podľa Rubia ničím novým. Informuje stanica Sky News.

18:40

Nemecká vláda kritizovala zásah USA vo Venezuele, kde americké špeciálne jednotky pred štyrmi dňami zajali prezidenta Nicolása Madura a jeho manželku Ciliu Floresovú. Informuje agentúra DPA.

18:39

Český prezident Petr Pavel by považoval za správne, aby sa ČR pripojila k spoločnému vyhláseniu európskych štátov ku Grónsku.

18:37

Austrálska vláda vyzvala svojich občanov v Iráne, aby túto krajinu čo najskôr opustili. Ako dôvod uviedla násilné protesty, ktoré tam prebiehajú už niekoľko týždňov a eskalujú. Informuje agentúra AFP.

18:36

.

Mariana Kočnera museli vo väzení zachraňovať, hrozilo mu udusenie

Mariana Kočnera museli vo väzení ratovať záchranári, hrozilo mu totiž udusenie. Informoval o tom portál Aktuality.sk. Kočnera museli zdravotníci zachraňovať…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pobúrenie vo Francúzsku: Islamistická kniha propagujúca násilie voči kresťanom a iným skupinám v predaji u veľkého predajcu

Úryvky, ktoré citoval aktivista Yohan Pawer, ukazujú, že kniha otvorene podporuje kameňovanie homosexuálov a propaguje násilie voči nemoslimom, informuje European…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vlastniť nehnuteľnosť je „nadvláda bielych“, tvrdí šéfka bytového fondu New Yorku

Novovymenovaná šéfka newyorského úradu na ochranu nájomcov domov a bytov Cea Weaverová v minulosti vyzvala na „konfiškáciu súkromného majetku“ a…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Trump tlačil na Venezuelu. Spomína sa aj Čína a Rusko

Trump požadoval, aby Venezuela prerušila vzťahy s Čínou, Ruskom, Iránom a Kubou a súhlasila s exkluzívnym partnerstvom s USA v…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Majerský si po ultra progresívcoch hľadá cestu aj k Matovičovi

Opozičné KDH volá po spolupráci pri zásadných veciach so všetkými opozičnými subjektami. Opozícia by podľa neho bola silnejšia, ak by…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

Ján Droppa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov