NAŽIVO

Izraelská armáda v stredu oznámila, že pri dronových útokoch na juhu Libanonu zabila dvoch operatívcov proiránskeho šiitského hnutia Hizballáh. K útokom došlo v utorok v oblastiach Bint Džubajl a Blídá na juhu Libanonu, kde Izrael uskutočňuje svoje operácie napriek prímeriu uzavretému s Hizballáhom, informovala agentúra AFP.

11:29

Poľský minister zahraničných vecí Radoslaw Sikorski na tlačovej konferencii v stredu oznámil, že rozhodol o odobratí súhlasu s fungovaním posledného ruského konzulátu v krajine, ktorý sídli v Gdansku. Zdôraznil, že tento krok nie je celou odpoveďou na nedávne nepriateľské kroky Ruska voči Poľsku. Informovala o tom správa agentúry PAP.

Radoslaw Sikorski
Na snímke Radoslaw Sikorski / Foto: TASR/PAP-Leszek Szymański
11:29

Cieľom nedávneho teroristického útoku na železnicu v Poľsku bolo spôsobiť obete na životoch, vyhlásil v stredu v prejave pred Sejmom poľský minister zahraničných vecí Radoslaw Sikorski. Zároveň zo zodpovednosti za tento čin obvinil Rusko a skritizoval podľa neho protieurópske vyjadrenia poľskej opozície.

11:26

Irán je ochotný obnoviť jadrové rokovania so Spojenými štátmi za predpokladu, že by boli vedené s úctou. Zároveň však trvá na tom, že nezmení svoj postoj, ktorý zastával už pred júnovými útokmi Izraela a USA. V rozhovore pre stanicu CNN to povedal Kamál Charrází, zahraničnopolitický poradca iránskeho duchovného vodcu ajatolláha Alího Chameneího.

11:13

Rumunsko v stredu ráno zaznamenalo ďalší prienik cudzieho dronu do svojho vzdušného priestoru. Na ochranu svojho územia následne vyslalo štyri stíhacie lietadlá. Informovala o tom agentúra AFP.

09:26

Čína pozastaví dovoz morských plodov z Japonska, uviedli v stredu tokijské médiá. Ide o jednu zo série reakcií na spor medzi týmito dvoma veľmocami, ktorý vyvolali komentáre japonskej premiérky Sanae Takaičiovej o Taiwane. Informovala o tom správa agentúry AFP.

09:25

Nálada v americkom stavebníctve sa v novembri nečakane zlepšila a zaznamenala najvyššiu úroveň za sedem mesiacov, aj keď údaje naďalej poukazujú na iba mierny optimizmus. Údaje Národnej asociácie staviteľov domov (NAHB) a banky Wells Fargo zverejnil portál RTTNews.

08:50

Ruské dronové útoky na východoukrajinské mesto Charkov si v noci na stredu vyžiadali najmenej 36 zranených. Sú medzi nimi aj dve deti vo veku deväť a 13 rokov, uviedla polícia a dodala, že „lekári deťom diagnostikovali akútne stresové reakcie“. Ako oznámili úrady, ide o tretí takýto útok na túto oblasť za tri dni, napísala agentúra AFP.

08:37

Štyri prvenstvá a celkovo 12 ocenení v desiatich kategóriách získali slovenské historické hotely na prestížnom galavečere Heritage Hotels of Europe Awards v maďarskej Tate. Informovala o tom generálny sekretár Asociácie Historických hotelov Slovenska Michal Čuridlo.

08:28
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

KHL: Slovan utrpel v Prahe debakel 0:7 – sumár, text, hlas, tabuľka – SÚHRN

Praha 15. decembra (TASR) – Hokejisti Slovana Bratislava utrpeli v nedeľňajšom zápase KHL v pražskej Tipsport aréne vysoký debakel od domáceho Leva 0:7. Hráči českého tímu tak v šiestom ostrosledovanom federálnom derby upravili vzájomnú bilanciu s "belasými" na 2:4.

Zverenci trénera Rostislava Čadu ťahali od začiatku za kratší koniec a od jednoznačne lepšieho súpera inkasovali už po 60 sekundách hry, keď mieril presne Sekáč. Do konca úvodného dejstva pridal druhý gól Novotný a kapitán domácich zvýšil v 25. minúte aj na 3:0. Do druhej prestávky pridal Lev ďalšie dva góly, pričom definitívne k.o. dal hosťom v 37. minúte Vrána, ktorý skóroval v oslabení o dvoch hráčov. V záverečnom dejstve pridali Pražania ešte dva presné zásahy z hokejok Oystricka a Ševca. Slovan, ktorý utrpel druhú najvyššiu prehru v KHL, za celý zápas vyslal na Vehanenovu bránku iba chudobných 14 striel, Lev na Janusa 42.

"Belasých" teraz čaká v KHL takmer dvojtýždňová pauza. Najbližšie sa predstavia v piatok 27. decembra na domácom ľade proti Neftechimiku Nižnekamsk, potom nasleduje päťzápasový trip na klziskách súperov.

Lev Praha – Slovan Bratislava 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

Góly: 1. Sekáč (Thörnberg, Němec), 16. Novotný (Mäenpää), 25. Novotný (Azevedo), 34. Řepík (Nakládal, Matai), 37. Vrána (Jaakola), 42. Oystrick (Mäenpää, Thörnberg), 43. Ševc (Cingel, Řepík). Rozhodcovia: Sjöqvist, Sergejev – Lazarev, Otmachov, vylúčení: 3:2, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0, 12.864 divákov

.

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Jaakola, O’Byrne, Mikuš, Nakládal – Azevedo, Novotný, Ullström – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Ridderwall, Vrána, Klepiš – Matai, Cingel, Řepík

Slovan Bratislava: Janus – Škoula, Sigalet, Mihálik, Mojžíš, Štajnoch, Brejčák, Luža – Miklík, Bližňák, Vondrka – Radivojevič, Ölvecký, Bartovič – Šatan, Šťastný, Hudáček – T. Mikúš, Matoušek, Bakoš – Daňo

Šieste federálne derby v KHL odštartovali domáci výborne, keď sa presadili už po 60 sekundách. Thörnberg našiel voľného Sekáča a ten otvoril skóre presnou strelou za Janusov chrbát – 1:0. Slovan odpovedal v 4. minúte, Vondrkova strela však trafila len pravú žŕdku Vehanenovej bránky. V ďalších minútach kontroloval hru Lev, hostia sa len veľmi ťažko dostávali cez stredné pásmo a nedokázali si vypracovať žiadne výraznejšie šance. V 8. minúte navyše chybovali pri rozohrávke vo vlastnom pásme a Janus musel zachrániť po Řepíkovej strele. Následne zlikvidoval aj pokus Ullströma a v 14. minúte ho zastúpil Šťastný, keď zabránil gólu po dorážke Thörnberga. O dve minúty neskôr sa však domáci presadili aj druhýkrát vďaka pohotovej strele Novotného – 2:0.

Slovan si v úvode druhého dejstva zahral presilovku, počas ktorej sa dostal aj do šancí, no Miklík ani Šatan nedostali puk za chrbát Vehanena. Naopak, Lev pridal v 25. minúte tretí gól aj s prispením Škoulu a Janusa. Najprv obranca hostí neubránil Novotného, ktorý zblízka vystrelil, brankár "belasých" síce jeho pokus zblokoval, no následne si vlastnou hokejkou zrazil puk pomedzi betóny do siete – 3:0. V 34. minúte Řepík tečoval strelu Nakládala a bolo 4:0 pre domácich. Lev na ľade jednoznačne dominoval a bol lepší vo všetkých herných činnostiach. Slovanistov neprebudila ani dvojminútová presilovka o dvoch hráčov, naopak, počas nej pokazili rozohrávku a Řepík v samostatnom úniku definitívne rozhodol o triumfe domácich – 5:0. V závere tretiny ešte Hudáček z uhla netrafil prázdnu bránku a na druhej strane Klepiš opečiatkoval žŕdku. Dominanciu domácich dokumentoval aj pomer striel. Kým Lev vyslal na Janusa za štyridsať minút 32 pokusov, Slovan na Vehanena len chudobných deväť.

.

Posledná tretina bola už exhibíciou domácich, ktorí nepoľavili a v 43. minúte viedli už 7:0. Najprv sa počas presilovky trafil od modrej Oystrick a o minútu neskôr pridal ďalší gól Ševc. Skóre mohol zvýšiť aj Zackrisson, ktorý však napálil len do žŕdky. Slovan v zostávajúcom priebehu už len vyhadzoval puky z vlastnej tretiny a nesnažil sa aspoň zmierniť vysoký debakel.

Rostislav Čada, tréner Slovana (hcslovan.sk): "Dnes sme k prestížnemu zápasu nastúpili bez štyroch hráčov základnej zostavy a po piatich úspešných zápasoch, ktoré nás stali mnoho síl. To sa prejavilo najmä v pohybe a silových súbojoch jeden na jedného, ktoré sme prehrávali. Strácali sme veľa pukov v strednom pasme a umožňovali súperovi plynulý prechod do nášho pásma. Aby sme mohli dnes nastúpiť so šiestimi obrancami, museli sme povolať Sigaleta, ktorý týždeň netrénoval. Napriek tomu mužstvo bojovalo a snažilo sa o čo najlepší výsledok."

Jaroslav Janus, brankár Slovana: "Bol to podobný zápas ako v Jekaterinburgu. Absolútne sa nám nedarilo vzadu a už vôbec nie vpredu. Atmosféra bola super, ale náš výkon tomu nezodpovedal. Nevytvorili sme si žiadnu šancu. Neviem, čomu to pripísať, únava tam určite nebola. Ja sám nikdy neodídem z bránky, vážim si čas, kedy môžem chytať a snažím sa dochytať do konca. Bohužiaľ, dnes nám to vôbec nevyšlo a hrali sme naozaj zle."

.

Tabuľka Západnej konferencie:

1. Dinamo Moskva 37 24 2 3 8 116:76 79

2. SKA Petrohrad 37 21 5 2 9 121:73 75

3. Donbass Doneck 38 20 4 0 14 97:70 68

4. Dinamo Riga 36 17 7 3 9 95:73 68

5. CSKA Moskva 39 18 5 1 15 95:90 65

6. Lev Praha 37 16 6 5 10 99:76 65

7. Medveščak Záhreb 38 15 4 9 10 102:92 62

8. Lokomotiv Jaroslavľ 36 14 4 5 13 69:70 55

—————————————————-

.

9. Spartak Moskva 36 11 7 3 15 77:82 50

10. Atlant Mytišči 36 11 6 3 16 68:78 48

11. Severstaľ Čerepovec 36 12 3 5 16 80:95 47

12. Víťaz Podolsk 36 10 5 5 16 73:90 45

13. SLOVAN BRATISLAVA 36 10 6 2 18 81:111 44

.

14. Dinamo Minsk 38 9 2 5 22 73:114 36

UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o tabuľku

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

René Pavlík

Ivan Štubňa

Jozef Bugár

Miroslav Urban

Milan Šupa

.
.
.

Gyimesi pre HS: Machala kritizuje liberálov, ale jeho rezort ich dotuje. Ministerstvo kultúry financuje protivládne maďarské médiá a niektorí žiadatelia nedodržali ani základné formálne podmienky

Jedna a tá istá ruka píše na sociálnych sieťach kritiku na liberálne médiá a na druhý deň im podpisuje dotácie.…

19. 11. 2025 | Rozhovory | 6 min. čítania | 0 komentárov

.

Hrošia koža ukrajinskej premiérky. Na pozadí korupčného škandálu žiada ďalšie miliardy

Maďarský denník Mandiner konštatuje, že ukrajinská premiérka Julija Svyrydenková musí mať horšiu kožu. V jednej vete sľubuje rozsiahle čistky vo…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Trump počas večere vyjadril obdiv Ronaldovi. Vďaka futbalovej hviezde si získal väčší rešpekt u syna

Prezident Spojených štátov amerických Donald Trump včera na oficiálnej večeri v Bielom dome privítal okrem saudskoarabského korunného princa Mohammeda bin Salmána…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Rusko kritizovalo dohodu Francúzska s Ukrajinou o dodávke bojových stíhačiek Rafale

V utorok 18. novembra sa Rusko kriticky vyjadrilo voči Francúzsku kvôli podpísaniu dohody, ktorá by mohla Ukrajine poskytnúť až 100…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

“Zelenskyj stráca kontakt s realitou”

„Zelenskyj stráca kontakt s realitou“: pod takýmto nadpisom vyšiel článok v britskom denníku The Telegraph

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Nemecko si uvedomuje technologickú dominanciu USA

Paríž a Berlín signalizujú nové spojenectvo v oblasti technologickej nezávislosti Európy, uvádza Politico.

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

„Kričte, musia sa nás báť, už sa nás boja…“ Mikloško má jasný odkaz pre KDH

Pred 36 rokmi som prežil najkrajšie dní svojho života. Po 40 rokoch totality, ktorá padla na smetisko dejín, sme získali…

19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Krv, spravodlivosť a odvaha: Príbeh Katovej dcéry

Možno pripísať zločin bosoráctvu? Krátko po skončení tridsaťročnej vojny vytiahnu z rieky v bavorskom meste Schongau umierajúceho chlapca. Napínavý román…

19. 11. 2025 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Do Kyjeva pricestovali vysokopostavení predstavitelia Pentagónu, aby diskutovali o mierových rokovaniach

Do Kyjeva pricestovali vysokopostavení predstavitelia Pentagónu, aby diskutovali o mierových rokovaniach, píše Politico

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Železničná sabotáž v Poľsku je veľmi podozrivá

Rušňovodič vlaku na severovýchode Poľska objavil v nedeľu v noci prerušené koľajnice. K incidentu došlo na železničnej trati spájajúcej Varšavu…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Európska komisia dnes predstaví plán na „vojenský Schengen“

Ak dôjde k útoku na členský štát EÚ, za aký čas by mali ostatné členské štáty povoliť prechod vojenských jednotiek…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Pri drobných krádežiach sa má opäť zaviesť pravidlo trikrát a dosť

Za drobnú krádež sa má do Trestného zákona opätovne zaviesť pravidlo „trikrát a dosť“. Platiť by mala teda trestnosť priestupkovej…

19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinci, ktorí zabili Slováka, vyviazli s podmienkou

Ukrajinci, ktorí pred rokom v Česku na smrť dobili Slováka, sa včera dostavili pred súd

19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Keď digitálny štát zlyháva a politici to zistia až vtedy, keď zasiahne ich samotných

Elektronická schránka mala zjednodušiť komunikáciu so štátom. Namiesto toho sa z nej stal nástroj, ktorý môže občana pripraviť o práva,…

19. 11. 2025 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Beztrestne zrušili slobodu prejavu a zanechali rozvrátené verejné financie. Aj toto dovolila “Nežná”

Občania žiadali v roku 1989 zmenu na dvoch frontoch: v oblasti ekonomickej, kde sme vnímali zaostávanie za Západom v pestrosti…

19. 11. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj pricestoval do Ankary. Plánujú sa rokovania s tureckým prezidentom Erdoğanom

Zelenskyj pricestoval do Ankary. Tam je tiež prítomný tajomník NSDB Umerov, ktorý predtým letel do Spojených štátov

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Demokrat Naď najprv nazýval ľudí opicami, teraz ich chce “vykúriť” preč zo Slovenska

Exminister obrany Jaroslav Naď si na proteste 17. novembra opäť uletel. Počas prejavu pred prívržencami opozičných strán vykrikoval, že počas…

19. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Na železničnej stanici v Košiciach sa vykoľajil vozeň vlaku

Na železničnej stanici v Košiciach došlo v stredu ráno k vykoľajeniu osobného vlaku. Ako pre TASR spresnila hovorkyňa Železníc Slovenskej…

19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Postrehy z reprezentácie: Dúfajme, že Calzona konečne našiel poriadneho strelca a začne hľadať pravého obrancu

Slovenská futbalová reprezentácia po novembrovom asociačnom termíne dosiahla svoj cieľ a kvalifikovala sa do baráže o MS 2026 v USA, Kanade a Mexiku. Sokoli…

19. 11. 2025 | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Rumunsko spolupracuje s nemeckou veľmocou na posilnení vojenskej obrany

Rumunsko plní požiadavky NATO na posilnenie pozemných síl a zároveň pomáha oživiť miestnu ekonomiku, uvádza Remix News

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Cenzúru majú v DNA. Čo by progresívci najradšej urobili s STVR

V priebehu vlády predošlých troch garnitúr preukázali verejnoprávne médiá akútny nedostatok objektívnosti. Pripúšťal sa dominantne jeden jediný správny názor na…

19. 11. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

„Český Trump“: Ficovi a Orbánovi sa črtá spojenec. Európskej únii a Ukrajine nepriateľ?

Česká republika sa posúva doprava a medzi „elitou“ Európskej únie rastú obavy, čo bude so stratégiu voči Ukrajine?

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Berlínom otriasla vlna strelieb, viacero obetí sa stalo terčom útokov po celom meste

Vyšetrovatelia majú podozrenie, že násilie je živené spormi medzi rôznymi skupinami vrátane organizovaných „imigrantských gangov“

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj môže prísť o moc kvôli korupčnému škandálu s Mindičom

Zelenskyj môže prísť o moc kvôli korupčnému škandálu s Mindičom, píše The Wall Street Journal v článku „Vyšetrovanie korupcie na…

18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Vojna je výhodný biznis pre amerických a ukrajinských politikov

Podľa online magazínu amerického think-tanku Quincy Institute for Responsible Statecraft, ktorý sa špecializuje na zahraničnú politiku USA, spoznávame Pompea v…

19. 11. 2025 | 0 komentárov

Nervozita ve vzduchu…

Nebyl jsem jediný, komu zrušili facebookový profil. V posledních dnech takto „zmizela“ celá řada lidí, které jsem sledoval. Zdá se,…

19. 11. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

Nemecké mestá po minuloročnom útoku v Magdeburgu rušia vianočné trhy

Nemecko si pripomenie tragický atentát na vianočných trhoch v Magdeburgu. Aké kroky podnikajú mestá v oblasti bezpečnosti?

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Jeffrey Sachs: Veľký vplyv USA na Ukrajine od roku 2014

USA, 18. novembra 2025 - Zvrhnutie zvoleného prezidenta Janukovyča, voľba nového vodcu a masívne financovanie mnohých amerických mimovládnych organizácií a hnutí…

19. 11. 2025 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Izraelská armáda v stredu oznámila, že pri dronových útokoch na juhu Libanonu zabila dvoch operatívcov proiránskeho šiitského hnutia Hizballáh. K útokom došlo v utorok v oblastiach Bint Džubajl a Blídá na juhu Libanonu, kde Izrael uskutočňuje svoje operácie napriek prímeriu uzavretému s Hizballáhom, informovala agentúra AFP.

11:29

Poľský minister zahraničných vecí Radoslaw Sikorski na tlačovej konferencii v stredu oznámil, že rozhodol o odobratí súhlasu s fungovaním posledného ruského konzulátu v krajine, ktorý sídli v Gdansku. Zdôraznil, že tento krok nie je celou odpoveďou na nedávne nepriateľské kroky Ruska voči Poľsku. Informovala o tom správa agentúry PAP.

Radoslaw Sikorski
Na snímke Radoslaw Sikorski / Foto: TASR/PAP-Leszek Szymański
11:29

Cieľom nedávneho teroristického útoku na železnicu v Poľsku bolo spôsobiť obete na životoch, vyhlásil v stredu v prejave pred Sejmom poľský minister zahraničných vecí Radoslaw Sikorski. Zároveň zo zodpovednosti za tento čin obvinil Rusko a skritizoval podľa neho protieurópske vyjadrenia poľskej opozície.

11:26

.

Premiér požiadal Rutteho o posilnenie protivzdušnej obrany Slovenska

Predseda vlády SR Robert Fico privítal v utorok na Úrade vlády SR generálneho tajomníka NATO Marka Rutteho. Fico ho požiadal…

18. 11. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 11. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Dvojgólový Adam Liška odohral najlepší zápas v sezóne

Slovenský útočník Adam Liška bol v utorok strojcom víťazstva Severstaľu Čerepovec proti Dinamu Minsk v KHL. Liška do utorka v…

19. 11. 2025 | 0 komentárov

Z USA bolo deportovaných 50 občanov Ukrajiny

Z USA bolo deportovaných 50 občanov Ukrajiny, informoval hovorca Štátnej pohraničnej služby Andrej Demčenko

18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Test osobnosti: Stolička, ktorú si vyberiete, odhalí vaše tajné vlastnosti

Test osobnosti môže byť zábavným a odhaľujúcim spôsobom, ako spoznať skryté nuansy o tom, kto sme. V tomto prípade ide…

19. 11. 2025 | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Szijjártó pohrozil Bruselu žalobou

Maďarsko podnikne právne kroky, ak Európska únia zavedie zákaz dovozu ruskej energie prostredníctvom podvodných praktík. Vyjadril sa tak maďarský minister…

18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ani Ukrajina, ani Francúzsko nemajú peniaze na plánovanú kúpu 100 lietadiel Rafale v najbližších 10 rokoch

Ani Ukrajina, ani Francúzsko nemajú peniaze na plánovanú kúpu 100 lietadiel Rafale v najbližších 10 rokoch, píše Politico s odvolaním…

18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

René Pavlík

Ivan Štubňa

Jozef Bugár

Miroslav Urban

Milan Šupa

.
.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov