NAŽIVO

Česko podľa Babiša preferuje, aby v spore o Grónsko došlo k dohode. O českej pozícii k aktuálnej situácii podľa jeho slov vo vláde debatujú, odmietol však potvrdiť, že ČR stojí jasne na strane Grónska. Pripojiť sa k dokumentu ôsmich európskych lídrov o podpore Grónska je podľa neho zbytočné. Macinka podobné výzvy či deklarácie označil za „twitterovú diplomaciu“, ktorú podľa jeho slov robila minulá česká vláda.

14:50

Pri zrážke školského minibusu s nákladným autom južne od Johannesburgu zomrelo najmenej trinásť školákov a traja ďalší utrpeli vážne zranenia.

14:39

Dánsko sa rozhodlo nezúčastniť sa fóra v Davose, kde bude prítomný Trump, ktorý si nárokuje Grónsko, informovali agentúru Bloomberg organizátori podujatia.

Medzitým Nemecko vyhlásilo, že Trump prekročil všetky hranice, keď hrozil Európe clami za podporu Dánska v ochrane ostrova.

„Neustále čelíme novým provokáciám, neustále čelíme novému antagonizmu, o ktorý sa snaží prezident Trump, a tu my, Európania, musíme jasne dať najavo, že hranica bola dosiahnutá. Bude jasná a jednotná európska odpoveď a už pripravujeme spoločné protiopatrenia,“ vyhlásil nemecký minister financií Lars Klingbeil.

Pripomíname, že Grónsko vytlačilo Ukrajinu na druhé miesto na diskusnom fóre v Davose.

14:38

V Rusku odsúdili amerického občana na päť rokov väzenia za nelegálny prevoz pušky, ktorú našli na jeho jachte v Soči.

14:28

Holandské ministerstvo obrany uviedlo, že dvaja holandskí námorníci, ktorí sa v reakcii na Trumpove vyhlásenia zúčastnili na európskej prieskumnej misii v Grónsku, sa vracajú do vlasti.

14:14

V oplotenom areáli pri budove Slovenskej autobusovej dopravy v Detve horel v pondelok zaparkovaný autobus. Odhadovaná škoda na vozidle je 170.000 eur. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici. Podľa doteraz zistených informácií mala požiar spôsobiť technická porucha vozidla. „Na mieste bol prítomný aj zisťovateľ príčin vzniku požiarov, ktorý vylúčil cudzie zavinenie,“ doplnila polícia.

14:10

Český policajný prezident Martin Vondrášek a riaditeľ polície v Úsťanskom kraji Zbyněk Dvořák uviedli, že podľa polície nebol útok strelca na mestskom úrade v Chřibskej v Úsťanskom kraji motivovaný politicky ani nábožensky a vylúčili aj teroristické či extrémistické pozadie udalosti. Pravdepodobne išlo o vyústenie vzťahových problémov.

14:08

Hovorca Európskej komisie Olof Gill uviedol, že EÚ chce spolupracovať s USA, no v prípade potreby je pripravená aj konať. „Našou prioritou je spolupracovať, nie eskalovať…, niekedy je najzodpovednejšou formou vedenia zdržanlivosť,“ poznamenal Gill.

13:54

Armáda Izraela oznámila, že zaútočila na infraštruktúru Hizballáhu v južnom Libanone.

13:53

Osobitný Putinov vyslanec Kirill Dmitrijev pricestuje na konferenciu Svetového ekonomického fóra do Davosu a na jej okraji absolvuje rokovania s americkou delegáciou.

13:53

Trump pozval Putina, aby sa pripojil k výboru tzv. Rady mieru pre Gazu, ktorej cieľom je dohliadať na správu a rekonštrukciu v Pásme Gazy.

13:52

Hovorkyňa Antónia Costu potvrdila, že lídri členských krajín EÚ sa pre Trumpove hrozby súvisiace s Grónskom zídu vo štvrtok večer na mimoriadnom samite v Bruseli.

13:51

Peskov uviedol, že je ťažké nesúhlasiť s expertmi, ktorí hovoria, že ak Trump prevezme kontrolu nad Grónskom, zapíše sa do dejín USA i celého sveta.

13:50

Starmer uviedol, že Trumpova hrozba v podobe uvalenia ciel na európskych spojencov v súvislosti s ich podporou Grónska je nesprávna a obchodná vojna nie je v nikoho záujme.

13:49

Meloniová tlmočila Trumpovi svoj nesúhlas so zavedením nových ciel voči európskym krajinám, ktoré sa postavili na stranu Grónska. Dodala, že by nebolo správne napätie okolo Grónska ďalej stupňovať.

13:47

Japonská premiérka Sanae Takaičiová oznámila, že v piatok rozpustí parlament a vyhlási predčasné parlamentné voľby. U voličov si tým chce overiť, či je podľa nich „spôsobilá“ v krajine vládnuť.

11:35
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Čentéš si myslí, že je vyvíjaná snaha o paralyzovanie Ústavného súdu SR

Čentéš tvrdí, že Smer odvádza pozornosť a klame

❚❚
.

Bratislava 18. marca (TASR/HSP/Foto:TASR)

 

Čentéš tvrdí, že Smer odvádza pozornosť a klame

Tvrdenia predsedu Národnej rady SR Pavla Pašku (Smer-SD), ktoré zazneli v dnešnej relácii RTVS O 5 minút 12, sú snahou o odvádzanie pozornosti od podstatnej skutočnosti, ktorou je zákonné zvolenie Jozefa Čentéša na post kandidáta na generálneho prokurátora. Vo svojom stanovisku to tvrdí Čentéš s tým, že aj Ústavný súd (ÚS) SR potvrdil, že zvolenie bolo vykonané v materiálnom súlade s ústavou.

“Rovnako podľa môjho názoru ide o odvádzanie pozornosti od toho, že v súčasnosti je vyvíjaná snaha o paralyzovanie Ústavného súdu SR vo vzťahu k rozhodovaniu o mojej ostatnej sťažnosti podávaním účelových námietok predpojatosti zo strany druhého účastníka konania,” uviedol Čentéš na margo prezidenta SR Ivana Gašparoviča.

Podľa Čentéša Paška v diskusii uviedol niekoľko nepravdivých tvrdení, ktoré kategoricky odmieta. “Aby sa stokrát opakovaná lož nestala pravdou, dovoľujem si k týmto nepravdivým tvrdeniam uviesť nasledovné stanovisko: Môj súhlas s opätovnou kandidatúrou do voľby kandidáta na vymenovanie do funkcie generálneho prokurátora som udelil nie v deň, keď ÚS uverejnil oznámenie o pozastavení účinnosti novely zákona o rokovacom poriadku NR SR, ale oveľa skôr, krátko po vyhlásení volieb. Voľby boli vyhlásené už 1. júna 2011,” vysvetlil Čentéš. Pripomína, že ÚS účinnosť daného zákona upravujúceho formu voľby predbežne pozastavil preto, lebo predmetom konania bolo posúdenie ústavnosti verejnej formy voľby. “V mojom prípade sa voľba však konala tajnou formou, a tak som nemal žiaden dôvod vziať svoj súhlas s kandidatúrou späť. Preto nechápem, ako som mal prijatím a neodmietnutím tejto kandidatúry zlyhať,” argumentuje Čentéš.

.
Na snímke predseda parlamentu Pavol Paška

Zároveň tvrdí, že vždy konal na základe svojho slobodného rozhodnutia, bez ovplyvňovania inou osobou. “Nie som a nikdy som nebol záujmovo ani inak prepojený so žiadnym politikom. So žiadnymi politikmi neudržiavam osobné vzťahy a nestretávam sa s nimi inak ako pracovne a oficiálne pri plnení mojich služobných povinností prokurátora. Nikdy som nezastával žiadnu politickú funkciu. Žiadnemu politikovi ani inej spoločensky vplyvnej osobe nie som ničím zaviazaný. Pri výkone prokurátorskej funkcie sa vždy dôsledne riadim zásadou ‘padni komu padni’, a tento prístup budem rovnako dôsledne uplatňovať aj po mojom prípadnom ustanovení do funkcie generálneho prokurátora SR,” uistil.

Za nepravdivé tiež označil vyjadrenie Pašku ohľadom rozhodnutia ÚS, ktorým potvrdil ústavnosť jeho zvolenia za kandidáta na vymenovanie za generálneho prokurátora SR. “Ústavný súd SR v tomto prípade nekonal na základe sťažnosti Dobroslava Trnku, ako tvrdil predseda Národnej rady SR, ale na základe návrhov I. námestníka generálneho prokurátora SR a skupiny 35 vtedy opozičných poslancov (medzi ktorými bol aj súčasný predseda NR SR) o súlade právnych predpisov,” zdôraznil Čentéš. Plénum súdu následne 5. októbra 2011 potvrdilo, že právny predpis, na základe ktorého bol Čentéš zvolený v tajnej voľbe, nie je v rozpore s Ústavou SR. “Zároveň ÚS konštatoval, že v súvislosti s mojou tajnou voľbou zo 17. júna 2011 materiálne bola rešpektovaná podstata rozhodnutia Ústavného súdu SR o pozastavení účinnosti z 15. júna 2011. Preto táto voľba, v ktorej som bol zvolený, bola vykonaná v materiálnom súlade s ústavou,” podčiarkol.

Ústavný súd SR podľa Čentéša v uvedenom rozhodnutí tiež konštatoval, že dal prednosť konkrétnosti, reálnosti a účinnosti pred teoretizujúcou formálnosťou. “Tento názor ÚS je rozhodujúci a záväzný a mali by ho rešpektovať aj tí, ktorým sa z osobných dôvodov nepáči,” uzavrel Čentéš.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Miroslav Urban

Marek Brna

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Ivan Štubňa

René Pavlík

.
.
.

„Rozvod je nevyhnutný“

Niektorí predstavitelia EÚ zvažujú vytvorenie nového vojenského zoskupenia za účasti Ukrajiny, ale bez USA, píše Politico

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Irán sa nezúčastní na stretnutí v Davose, potvrdilo Svetové ekonomické fórum

Iránsky minister zahraničných vecí sa tento týždeň nezúčastní na samite v Davose vo Švajčiarsku, oznámilo v pondelok Svetové ekonomické fórum.…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Do Trumpovej Rady pre mier bol okrem Putina pozvaný ďalší nečakaný líder

Trump pozval nielen ruského prezidenta Vladimira Putina, ale aj bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka do Rady mieru na riadenie sektora Gazy,…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Objasňovanie dopravnej nehody šéfa SIS Pavla Gašpara polícia uzavrela, správu predložila príslušnému správnemu orgánu

Objasňovanie dopravnej nehody šéfa Slovenskej informačnej služby Pavla Gašpara polícia uzavrela, správu o výsledku objasňovania priestupku predložila príslušnému správnemu orgánu.…

19. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Svetoví lídri sa stretnú v Davose, zatiaľ čo Trump pretvára globálny poriadok

Každoročné stretnutie politických a podnikateľských elít prichádza v čase, keď Európa čelí najväčšej skúške vo svojich vzťahoch s Washingtonom, svojom…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
.

Chystá sa ďalšia Jalta? Putin Trumpove kroky prekvapivo nekomentuje

Ruský prezident Vladimir Putin v minulosti neváhal otvorene kritizovať Washington, teraz však zmĺkol – a to vyvoláva špekulácie

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Česká vláda nepredá Ukrajine lietadlá L-159, potvrdil šéf Snemovne Tomio Okamura

Česká republika nedodá Ukrajine ani nepredá bojové lietadlá L-159. Po pondelkovom rokovaní koaličnej rady to potvrdil predseda hnutia SPD Tomio…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Portugalsko vstupuje do historického druhého kola prezidentských volieb

Portugalský socialistický kandidát vyhral prvé kolo prezidentských volieb a v druhom kole sa stretne s národno-konzervatívnym kandidátom, ako ukázali výsledky…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Dana Jelinková Dudzíková sa vzdala členstva v súdnej rade

Členka Súdnej rady SR Dana Jelinková Dudzíková sa dnes listom, ktorý osobne doručila do rúk predsedníčky rady Marcely Kosovej, vzdala…

19. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

V kinách dominuje film Štúr. Začítajte sa do príbehu významnej slovenskej osobnosti

V kinách sa v súčasnosti premieta jeden z najočakávanejších slovenských filmov roka 2026. Film Štúr vznikol podľa knihy Milenec Adely…

19. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Putin dostal nečakanú pozvánku od USA

Kremeľ tvrdí, že Trump navrhol Putinovi, aby vstúpil do Mierovej rady pre Gazu, ktorá bude riadiť tento sektor

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Uhrík: „Európsku samovraždu musíme zastaviť!“

Europoslanec Milan Uhrík vo svojom príspevku na sociálnej sieti hovorí, že v hnutí Republika chcú Európu zachrániť a na to,…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Je to oficiálne! Najmenej osem európskych štátov sa teraz stavia proti Trumpovi, aj jeho blízky spojenec

V priebehu nedele 18. januára osem európskych štátov kritizovalo možné použitie amerických ciel na zabezpečenie vplyvu Washingtonu nad arktický ostrov…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Mám zásadnú obavu, sledujúc reakcie európskych ‘lídrov’, že pitka už začala, reaguje generál

Len nedávno som sa zmienil o “úžasnom” nápade komisie vytvoriť 100 000 európsku armádu A ako vyzerá realita? To, že…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

„Toto je pre svet zlá správa,“ vyhlásila šéfka nemeckej pobočky Oxfam

Jedno percento najbohatších ľudí zarába takmer polovicu všetkých svetových príjmov. Takmer polovica ľudstva žije v chudobe a disponuje len 0,52…

19. 01. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov

Skúšajú ho udupať. Za veľa si však môže aj sám

Andrej Danko si cez víkend mohol vypočuť niekoľko ostrých odkazov. Opozícia ho vyzýva k prehodnoteniu jeho politického života…

19. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Kto bude rozdávať karty po voľbách? (Samo) destabilizácia vládnej koalície

Pričom to SAMO na začiatku je namieste čím ďalej tým viac, píše Anna Belousovová. Jej komentár prinášame v plnom znení 

19. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Trump vyhlásil, že keďže nezískal Nobelovu cenu za mier, „už viac necíti povinnosť myslieť len na mier“ a chce získať Grónsko

Píše o tom americký prezident v liste nórskemu premiérovi Jonasovi Gahrovi Støreovi, ktorý zverejnil novinár PBS News Nick Schifrin

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Falošná hystéria ohľadom extrémizmu

Žijeme v chorých časoch. Gumové paragrafy v trestných kódexoch umožňujú trestne, ba dokonca väzobne stíhať takmer každého, konštatuje poslanec Roman…

19. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Situácia eskaluje. Pentagon mobilizuje 1 500 vojakov, aby sa pripravili na možné nasadenie v štáte Minnesota

Pentagon nariadil 1 500 americkým vojakom, aby sa pripravili na možné nasadenie v štáte Minnesota, kde po zásahoch agentov migračného…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Sesterská strana Republiky atakuje Fidesz sprava

Na základe nedávnych prieskumov verejnej mienky majú v parlamentných voľbách v Maďarsku, ohlásených na 12. apríla, šancu dostať sa do…

19. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Pri zrážke dvoch rýchlovlakov na juhu Španielska zahynulo najmenej 39 ľudí, desiatky ďalších osôb utrpeli zranenia

Najmenej 39 ľudí zahynulo a viac ako 70 ďalších utrpelo zranenia pri zrážke dvoch vysokorýchlostných vlakov, ku ktorej došlo na…

19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

19. 01. 2026 | Aktualizované 19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Aktualizované 19. 01. 2026 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov

Zahraniční žoldnieri odmietli ísť na front pod velením Ukrajincov

Ukrajina, 19. januára 2026 - Zahraniční žoldnieri presunutí do oblasti Chatne v Charkovskej oblasti odmietli presun na frontové línie - informujú ruské…

19. 01. 2026 | 0 komentárov

O vlhkých íránských (i evropských) snech…

Přátelé, znáte nějakou zemi, kdy by zvítězil islámský fundamentalismus a následně si tamní lidé uvědomili, že nic takového nechtějí a…

19. 01. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

.
Hrnko pre HS

16. 01. 2026


Nikolaj Starikov: Ako Západ vytvára zdanie zákonnosti svojho pirátstva

Švédsko, 18. januára 2026 - V dôsledku amerického pirátstva sú ruské tankery pod ochranou. Švédske námorníctvo zaznamenalo prítomnosť ozbrojených osôb…

19. 01. 2026 | 0 komentárov

Svätec dňa: Svätý Germanicus

Príbeh svätého Germanicusa nás prenáša do polovice druhého storočia, do starobylého mesta Smyrna, kde kresťanská viera čelila jednej zo svojich…

19. 01. 2026 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Havana sa pripravuje na vojnový stav, v sobotu zasadal kubánsky obranný výbor

V Havane sa v sobotu uskutočnilo zasadnutie kľúčového národno-bezpečnostného orgánu, aby kubánska vláda preverila pripravenosť krajiny a vládnych a vojenských…

18. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Matematický hlavolam: Túto hádanku dokážu vyriešiť iba géniovia

Matematický hlavolam dokáže rýchlo preveriť vaše logické myslenie a schopnosť vidieť skryté vzory. Tvrdí sa, že jeho riešenie zvládnu len…

19. 01. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Česko podľa Babiša preferuje, aby v spore o Grónsko došlo k dohode. O českej pozícii k aktuálnej situácii podľa jeho slov vo vláde debatujú, odmietol však potvrdiť, že ČR stojí jasne na strane Grónska. Pripojiť sa k dokumentu ôsmich európskych lídrov o podpore Grónska je podľa neho zbytočné. Macinka podobné výzvy či deklarácie označil za „twitterovú diplomaciu“, ktorú podľa jeho slov robila minulá česká vláda.

14:50

Pri zrážke školského minibusu s nákladným autom južne od Johannesburgu zomrelo najmenej trinásť školákov a traja ďalší utrpeli vážne zranenia.

14:39

.

Medzinárodné koaličné sily vedené USA dokončili sťahovanie z Iraku

Iracké úrady v nedeľu oznámili, že medzinárodné sily vedené Spojenými štátmi dokončili sťahovanie z vojenských základní na území federálneho Iraku…

18. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Takmer 50% Nemcov podporuje bojkot MS pre situáciu okolo Grónska

Včera sme priniesli správu, že Nemecko je jednoznačne proti snahám amerického prezidenta Donalda Trumpa o pripojenie Grónska k Spojeným štátom.…

19. 01. 2026 | 0 komentárov

NATO k otázke útokov na civilnú infraštruktúru: „Toto je niečo iné“

Ukrajina, 19. januára 2026 - Západ otvoril Pandorinu skrinku a už ju nebude môcť zavrieť podľa svojich podmienok.   Keď…

19. 01. 2026 | 0 komentárov

Dánsko a jeho spojenci vydali spoločné vyhlásenie o Grónsku

Dánsko a jeho spojenci vydali spoločné vyhlásenie o Grónsku, ktoré chce získať americký prezident Donald Trump. Vyhlásenie podpísali aj Fínsko,…

18. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Murpyho zákony: Ak sa niečo môže pokaziť, určite sa to pokazí

Murpyho zákony dokazujú, že ak sa niečo môže pokaziť, pokazí sa to v ten najnevhodnejší moment. Tieto fotografie zachytávajú presnú…

19. 01. 2026 | 0 komentárov

Najväčší vodopád sa nenachádza na pevnine, ale hlboko pod oceánom

Najväčší vodopád na svete sa nenachádza na pevnine, ale ukrýva sa pod hladinou oceánu. Tento ohromujúci prírodný úkaz je väčší,…

19. 01. 2026 | 0 komentárov

Macron chce použiť „obchodnú zbraň“ na boj proti Trumpovi a USA

Francúzsky prezident Emmanuel Macron plánuje vytasiť „obchodnú zbraň“ a bojovať proti americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi a Spojeným štátom

18. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Miroslav Urban

Marek Brna

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Ivan Štubňa

René Pavlík

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov