NAŽIVO

Španielska vláda zagratulovala honduraskému konzervatívcovi Nasrymu Asfurovi po tom, čo bol vyhlásený za víťaza sporných prezidentských volieb. Informuje agentúra AFP.

08:05

Japonská vláda schválila rekordný rozpočet na nadchádzajúci fiškálny rok v celkovej výške 782 miliárd dolárov.

Rozpočet na obranu krajiny je vo výške viac ako 58 miliárd dolárov. Informujú agentúry AP a AFP.

07:25

Juhokórejskí prokurátori požiadali o desaťročný trest odňatia slobody pre bývalého prezidenta Jun Sok-jola.

Trest je za marenie spravodlivosti a ďalšie obvinenia súvisiace s jeho pokusom o vyhlásenie stanného práva v roku 2024. Informujú agentúry Jonhap a AFP.

07:25

Nigérijské ministerstvo zahraničných vecí v skorých ranných hodinách potvrdilo, že USA zaútočili na„teroristické ciele“ v severozápadnej časti krajiny po tom, ako americký prezident Donald Trump informoval o operácii proti militantom z džihádistickej organizácie Islamský štát. Informovala agentúra AFP.

07:23

Prezident Spojených štátov Donald Trump oznámil, že americké ozbrojené sily zasiahli proti jednotkám džihádistickej organizácie Islamský štát v severozápadnej Nigérii.

Šéf Bieleho domu prisľúbil ďalšie útoky, ak militanti budú aj naďalej útočiť na kresťanov v tejto krajine. Informujú agentúry AP a AFP.

07:22

Severokórejský vodca Kim Čong-un predstavil plán na výstavbu nových zbrojoviek s cieľom rozšíriť výrobu rakiet a granátov. Informovali štátne médiá.

07:21

Americký komik Jimmy Kimmel kritizoval prezidenta USA Donalda Trumpa vo svojom vianočnom prejave adresovanom britskému publiku. Ten odvysielala stanica Channel 4.

Okrem iného v ňom varoval pred nárastom fašizmu v USA. Informujú  agentúry AFP a AP.

07:19

Armáda Izraela uviedla, že počas náletu na Libanon zabila člena Kuds, ktorého obviňovala z plánovania útokov proti Izraelu.

Včera 19:56

Vo dvoch vlakoch smerujúcich z Ukrajiny do Maďarska bola nahlásená bomba. Jedná sa o rýchliky Transcarpathia a Ruthenia (Zakarpatská a Podkarpatská Rus).

„Ukrajinskí pyrotechnici skontrolovali vlaky a podľa našich informácií sa v oboch prípadoch ukázalo, že ide o falošný poplach: odborníci nenašli žiadne výbušné zariadenia ani iné zdroje nebezpečenstva,“ napísali v odpovedi na otázku novín.
Hrozba prišla od neznámeho volajúceho.

Včera 19:54

Denník Aftonbladet uviedol, že polícia prešetruje incident vo švédskom meste Boden, pri ktorom na Prvý sviatok vianočný zahynula jedna žena a ďalšie dve zranené osoby museli hospitalizovať.

Včera 19:17

Muža bez známok života našli vo štvrtok ráno v Prievidzi. Polícia príčiny jeho úmrtia vyšetruje, začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Pre TASR to potvrdila vedúca oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Ingrid Krajčíková. „Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné v súčasnej dobe poskytnúť viac informácií,“ uviedla Krajčíková.

Včera 19:04

Zelenskyj oznámil, že telefonoval s Witkoffom a Kushnerom. Zelenskyj uviedol, že viedli veľmi dobrý rozhovor, a obom poďakoval za konštruktívny prístup a intenzívne úsilie.

Včera 18:21

Rusko je pripravené poskytnúť krajinám NATO právne záruky, že nemá v úmysle útočiť na členské štáty NATO. Uviedla to hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Marija Zacharovová.

„Konkrétna forma sa dá určiť počas rokovaní, ale musí ísť o plnohodnotný medzinárodný právny akt. Rusko zostáva otvorené serióznym rokovaniam, na rozdiel od väčšiny západných krajín, ktoré si zvolili vojensko-politickú a ekonomickú eskaláciu, ktorá sa transformovala na nátlak,“ povedala a dodala, že práve tieto štáty sú „plne zodpovedné za eskaláciu situácie a premárnené príležitosti“.

Včera 18:16

Michelle Bolsonarová oznámila, že Bolsonaro sa podrobil úspešnej operácii v dôsledku slabinovej prietrže.

Včera 18:14

Kráľ Karol III. apeloval počas svojho tradičného vianočného posolstva národu na ľudí, aby sa miesto konfliktov sústredili na láskavosť a jednotu.

Včera 17:36

Jisrael Kac uviedol, že Izrael nikdy nestiahne všetkých svojich vojakov z Pásma Gazy.

Včera 17:13

Hlavný index burzy Dow Jones Industrial Average vzrástol o 289,40 bodu (0,60 %) na 48.731,81 bodu. Index burzy S&P 500 zaznamenal rast o 22,34 bodu (0,32 %) na 6932,13 bodu, uviedla agentúra Reuters. V obidvoch prípadoch to predstavuje nový rekord, pričom S&P 500 smeruje za celý rok k rastu takmer o 18 %.

Včera 16:14
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Iniciatíva Zastavme hazard žiada skutočnú reguláciu hazardných hier

Ministerstvo financií SR sa chystá budúci rok novelizovať zákon o hazardných hrách, pričom sa uvažuje o liberalizácii trhu s online hazardnými hrami. Predpokladáme, že sa otvorí aj otázka regulácie herní na území miest a obcí. Od februára sme študovali viaceré zahraničné štúdie a snažili sme sa porovnať reguláciu hazardných hier na Slovensku s reguláciou v zahraničí. Musíme však skonštatovať, že reguláciu na Slovensku nemáme a posledná novela zákona o hazardných hrách bola veľkou premárnenou príležitosťou.

❚❚
.

Jozef Melicher povedal: „Veľmi nás znepokojuje, že sa neustále množí reklama na hazardné hry. Na jar sme mali oblepenú celú Bratislavu reklamou na kasína a niektoré herne. Reklamy na hazard je plný Internet a nájdete ju aj v rádiách, televízii či na pobočkách pošty. Niektoré pošty viac pripomínajú prevádzku hazardných hier ako poštu. Veľmi nás znepokojuje, že mnohé reklamy ponúkajú hazardné hry ako spôsob zárobku či obohatenia a prípadnú výhru prezentujú ako spôsob naplnenia si snov a zabezpečenia svojich životne dôležitých potrieb. Neúčasť na hre býva niekedy vykresľovaná ako osudová chyba, ktorá viedla k strate rozprávkovej výhry. Pýtame sa: ak štát vylúčil poberateľov sociálnych dávok z herní kvôli ich ochrane, prečo dovolil, aby boli bombardovaní reklamou na iné druhy hazardných hier? Reklama na hazard je neetická a vo vyspelej krajine by mala byť zakázaná.“

Peter Beňa uviedol: „Posledná novela zákona o hazardných hrách je účinná od januára a už vo februári sa objavili vážne chyby, kvôli ktorým treba zákon opraviť. Napríklad zákon umožnil patologickým hráčom, aby znova hrali, hoci predtým mohli v herni požiadať, aby ich z hrania vylúčili. Dnes túto možnosť nemajú. Zmeny v charaktere všeobecne  záväzných nariadení priniesli v Bratislave úplný chaos. Hoci boli predstavené viaceré alternatívy regulácie, mnohé z nich boli protizákonné takže jedinou zmysluplnou a zákonnou možnosťou ostal úplný zákaz herní. Prax ukázala, že podmienka 30 % petície pri zákaze hazardu v obci prakticky obmedzila demokraciu a dala neprimerané tromfy do rúk hazardnej lobby. Ukážkovým príkladom je práve Bratislava. Napriek tomu, že takmer 1 800 dobrovoľníkov venovalo viac ako 10 000 hodín dobrovoľníckej práce počas dvoch rokov, aby sa im podarilo vyzbierať podpisy 136 139 Bratislavčanov, je zákaz hazardu v Bratislave neustále napádaný. Prokuratúra sa postavila na stranu hazardnej lobby, podala na súde žalobu proti zákazu herní a úplne ignoruje ducha zákona a jasne prejavenú vôľu občanov zakázať hazard.  Po krádeži podpisov, bezprecedentnom preposielaní osobných údajov Ministerstvu vnútra SR pokračuje vojna hazardnej lobby so slušnými ľuďmi v Bratislave a na strane hazard lobby hrá prokuratúra právne kľučky. Ako to vyriešiť?

Zodpovedný za smerovanie Slovenska je pán premiér Róbert Fico a jeho vláda. Preto vyzývame vládu Slovenskej republiky, aby sa postavila na stranu Bratislavčanov, zarazila tieto nechutné hry na občanoch Bratislavy a vypustila zo zákona podmienku petície na zákaz hazardu. Iba tak sa zabezpečí presadenie demokraticky vyjadrenej vôle Bratislavčanov, ale aj obyvateľov iných miest a obcí bez neustálych súdnych sporov. Súčasne navrhujeme asi 10 opatrení, ktoré umožnia zmysluplnú reguláciu. Uvedomujeme si, že prevádzkovatelia hazardných hier budú mať strach z toho, že ich zrazu všetky mestá a obce zakážu. Predpokladáme však, že po zrušení podmienky petície sa veľké mestá vydajú cestou miestneho referenda, napríklad počas komunálnych volieb, kedy sa budú môcť všetci obyvatelia mesta vyjadriť aký druh regulácie hazardných hier požadujú.“

.

Matej Perašín uzavrel: „Dnes na Slovensku nemáme základnú ochranu hráčov pred problémovým hraním a nie sú zavedené základné preventívne opatrenia ako povinná registrácia hráčov s preukazovaním totožnosti, či povinné hráčske limity na dennú, týždennú a mesačnú prehru. Máme deravý register vylúčených osôb, ktorý umožňuje hru hráčom, ktorí by nemali hrať. Manželskí partneri a deti hráčov nemajú žiadnu ochranu. Ochrana mladistvých je deravá a tak si aj 15-roční žiaci základných škôl môžu založiť hráčske účty a hrať online hazardné hry. V takejto situácii je liberalizácia trhu online hazardných hier úplne neprípustná. Vyzývame preto vládu Slovenskej republiky, aby zastavila liberalizáciu online hazardných hier a prípravila účinnú reguláciu hazardných hier a zamerala sa na ochranu hráčov a ich rodín. Budúci týždeň na Ministerstve financií predstavíme naše konkrétne návrhy a riešenia.“

 

Za iniciatívu Zastavme hazard

Peter Beňa

Matej Perašín

.

Jozef Melicher

Anton Chromík

Redakciu informoval Peter Beňa z Iniciatívy Zastavme hazard.

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Zdeno Drdol

Michal Durila

Marek Brna

Miroslav Urban

Gustáv Murín

Milan Šupa

.
.
.

Rozšírené cestovanie i politické rozhorčenie. Takto nám končí rok

Obnovená letecká linka Poprad – Gdansk a nová vlna nevôle proti Petrovi Pellegrinimu. To sú len niektoré momenty posledných dní…

26. 12. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Putin znovu zdôraznil požiadavku na celý Donbas

Ruský prezident Vladimir Putin na včerajšom stretnutí s ruskými podnikateľmi vyhlásil, že Rusko neustúpi od svojej podmienky, aby celý Donbas…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj môže v najbližších dňoch navštíviť Trumpovu rezidenciu na Floride

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj môže v najbližších dňoch navštíviť Trumpovu rezidenciu na Floride, píše Kyiv Post s odvolaním sa na…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina sa pokúša zničiť ekonomiku Ruska

Ukrajina použila riadené strely Storm Shadow na útok na ropnú rafinériu Novošachtinsk v ruskej oblasti Rostov, ktorá je kľúčovým dodávateľom…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Macron sa prostredníctvom cenzúry snaží premeniť Európu na „digitálny gulag“

Spoluzakladateľ Telegramu Pavel Durov si opäť vzal na mušku francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona a jeho blízkeho spojenca Thieryho Brentona, architekta…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

"Terminátor" putuje do väzby. Šéf Oktagonu Novotný však Vémolu bráni

Pražský súd rozhodol o väzbe pre známeho českého MMA zápasníka Karlosa Vémolu. V utorok večer polícia obvinila Vémolu a ďalších…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Tajomstvo západných ekonomík. Dobehneme ich vôbec niekedy?

Stále slýchame zlé zvesti o tom, ako nám Západ „uteká” a vraj ho nedobehneme, ani keby nám šiel oproti. V…

26. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina nebude schopná samostatne financovať voľby

Ukrajina nebude schopná samostatne financovať voľby kvôli deficitu štátneho rozpočtu, vyhlásil poradca úradu prezidenta Mychajlo Podoljak

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Trochu víc…

Věříte někdo v německé znovuvyzbrojení? Friedrich Merz přednedávnem ohlásil obrovský balík peněz a dokonce říkal něco o tom, že zbraně…

26. 12. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
.

Elitná internátna škola v Massachusetts sa otriasa škandálom učiteľa

Bývalý učiteľ dejepisu na škole Miss Hall’s School údajne zneužíval študentky, zatiaľ čo vedenie školy nezakročilo. Informuje o tom spravodajský…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Výpadok elektriny v San Franciscu ponechal 130 000 ľudí v tme

Tretina zákazníkov energetickej spoločnosti PG&E v meste zostala bez elektriny, čo spôsobilo výrazné narušenie dopravy a dopravné zápchy. Informuje o…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Protikresťanský teror u našich susedov

Poškodené kríže, nápisy „islam zvíťazí” a „Alláhu akbar” nastriekané na múry kresťanských kostolov, predmety pripomínajúce bomby počas bohoslužieb: nejde o…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Svätec dňa: Svätý Štefan

Patrón diakonov a mučeníkov

26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Rusko je pripravené poskytnúť krajinám NATO právne záruky

Moskva by mohla vydať dokument, ktorý by sa dotkol všetkých členských štátov NATO – ale nie tak, ako by si…

25. 12. 2025 | Aktualizované 25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Aktualizované 25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vo dvoch vlakoch smerujúcich z Ukrajiny do Maďarska bola nahlásená bomba

Rýchliky Transcarpathia a Ruthenia boli vo štvrtok večer vystavené bombovej hrozbe, potvrdila agentúra Telex pre denník Mandiner

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Mindiča našli v Izraeli

Pravá ruka Zelenského Timur Mindič, ktorý je hľadaný na Ukrajine, bol vypátraný v Izraeli: povedal, že „nemôže“ prezradiť svoje stanovisko…

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Kedy by sa mohla skončiť vojna na Ukrajine? Trumpov predstaviteľ stanovil dátum

Podľa predstaviteľa Spojených štátov pri NATO sa mierové rokovania blížia ku konečnej dohode

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Pepe Escobar: Európske elity a „výsada“ prehrať konflikt

Taliánsko, 24. decembra 2025 - V prípade pochybností by si Európania mali vždy prečítať Tacita. Ako pravý Riman veril, že…

25. 12. 2025 | 0 komentárov

India sa pripravuje na konflikt s Čínou

India aktívne buduje cesty, tunely a pristávacie dráhy v Himalájach, pripravujúc sa na možné budúce konflikty s Čínou, informuje The…

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nemecký futbalista Sebastian Hertner zomrel pri nehode na sedačkovej lanovke v Čiernej Hore

Nemecký futbalista Sebastian Hertner tragicky zahynul pri nehode na sedačkovej lanovke v lyžiarskom stredisku Savin Kuk v Čiernej Hore. Ako…

25. 12. 2025 | 0 komentárov

.

Gašpar rozdával darčeky opozičným lídrom. Pozrite sa, čo by dostali Šimečka, Gröhling, Majerský či Matovič

Podpredseda parlamentu Tibor Gašpar sa počas Vianoc rozhodol obdarovať štyroch opozičných lídrov. Pozrite sa, čo by si u Gašpara pod…

25. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Alcaraz kráľom zárobkov ATP v roku 2025, zarobil viac ako 21 miliónov dolárov

Španielsky tenista Carlos Alcaraz sa stal najlepšie zarábajúcim hráčom sezóny 2025 na okruhu ATP, keď na turnajových odmenách zinkasoval viac…

25. 12. 2025 | 0 komentárov

Čo sa deje v Kupjansku a prečo?

Včera sa v sieti ruských vojenských verejných skupín, ktoré predtým aktívne podporovali Prigožina a viedli kampaň proti veleniu armády RF,…

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Krajiny NATO považujú Baltské more za bojisko s Ruskom, len majú málo ponoriek

Varšava, 25. decembra 2025 - Poľsko, Švédsko a ďalšie pobrežné krajiny nakupujú ponorky na ochranu potrubí, píše britský časopis The…

25. 12. 2025 | 0 komentárov

.

„Zelenskyj ide na to“. Čo znamenajú vyhlásenia o príprave volieb na Ukrajine?

Tento týždeň okolo témy prezidentských volieb na Ukrajine kolujú rôzne správy. Prečítajte si tri možné varianty

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Fascinujúce architektonické stavby z celého sveta

Stavby z rôznych kútov sveta dokážu ohromiť nielen svojou veľkosťou, ale najmä originalitou a odvahou architektonických riešení. Niektoré vznikli ako…

25. 12. 2025 | 0 komentárov

Zelenskyj vo vianočnom príhovore zaželal Putinovi smrť

V tradičnom prejave na Štedrý večer ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyjadril želanie Ukrajincov, aby „Putin zahynul“

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Turecko prekazilo militantom Islamskému štátu plánovaný teroristický útok

Turecké úrady zadržali 115 podozrivých členov teroristickej organizácie Islamský štát , ktorí mali podľa informácií plánovať útoky počas vianočných a…

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Španielska vláda zagratulovala honduraskému konzervatívcovi Nasrymu Asfurovi po tom, čo bol vyhlásený za víťaza sporných prezidentských volieb. Informuje agentúra AFP.

08:05

Japonská vláda schválila rekordný rozpočet na nadchádzajúci fiškálny rok v celkovej výške 782 miliárd dolárov.

Rozpočet na obranu krajiny je vo výške viac ako 58 miliárd dolárov. Informujú agentúry AP a AFP.

07:25

Juhokórejskí prokurátori požiadali o desaťročný trest odňatia slobody pre bývalého prezidenta Jun Sok-jola.

Trest je za marenie spravodlivosti a ďalšie obvinenia súvisiace s jeho pokusom o vyhlásenie stanného práva v roku 2024. Informujú agentúry Jonhap a AFP.

07:25

.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Armáda Ruskej federácie po dlhej prestávke pokračuje v postupe v Sumskom regióne

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

25. 12. 2025 | Aktualizované 25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Aktualizované 25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov

Vianočné posolstvo pápeža Leva XIV.: „Ak by sme všetci dokázali vcítiť sa do utrpenia druhých, svet by sa zmenil“

Pápež Lev XIV. vo svojej prvej vianočnej homílii odsúdil „nezmyselnosť“ vojny a „otvorené rany“, ktoré zanecháva, pričom vyjadril nádej na…

25. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ťažké roky a platy

Slovákov čaká ťažký rok. Platovo sme na chvoste Únie

25. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Hunter Biden označil Ukrajinu za „ohnisko zla“

Hunter Biden, „podarený“ syn bývalého amerického prezidenta Joea Bidena, nazval Ukrajinu „ohniskom zla“ s „neuveriteľnou mierou korupcie“ a svoju prácu…

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










„Ukrajina sa môže rozpadnúť“

Ešte dlho pred vojnou na Ukrajine Putin varoval USA, že Moskva bude brániť vstupu Ukrajiny do NATO – aj prostredníctvom…

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Zdeno Drdol

Michal Durila

Marek Brna

Miroslav Urban

Gustáv Murín

Milan Šupa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov