NAŽIVO

Minister energetiky Šmygal vyhlásil, že „má informácie o príprave nových útokov nepriateľa na energetiku“.

Včera 20:20

Daily Mail: V Afganistane bolo povolené biť manželky, ale s mierou.

Miestne orgány prijali zákon, ktorý povoľuje mierne domáce násilie. Avšak, silné bitie (napr. palicou) nie je povolené – v prípade vážneho zranenia manželky hrozí manželovi až 15 dní väzenia (žena však bude musieť svoje zranenia preukázať na súde, pričom bude musieť nosiť úplne zakrývajúce oblečenie).

Dokument nezakazuje sexuálne ani psychické násilie. A ak žena hľadá útočisko u príbuzných, hrozí jej až trojmesačné väzenie.

Včera 19:45

Péter Szijjártó:

Blokujeme pôžičku EÚ vo výške 90 miliárd eur pre Ukrajinu, kým sa neobnoví tranzit ropy do Maďarska cez ropovod Družba.

Ukrajina vydiera Maďarsko tým, že v koordinácii s Bruselom a maďarskou opozíciou zastavila tranzit ropy, aby spôsobila prerušenie dodávok v Maďarsku a zvýšila ceny palív pred voľbami.

Blokovaním tranzitu ropy do Maďarska cez ropovod Družba Ukrajina porušuje Asociačnú dohodu medzi EÚ a Ukrajinou a nedodržiava svoje záväzky voči Európskej únii. Tomuto vydieraniu nepodľahneme.

Včera 19:39

Český premiér Andrej Babiš oznámil, že vložil akcie holdingu Agrofert do súkromného zvereneckého fondu R. S. V. P. TRUST.

Urobil tak po tom, čo získal súhlas regulačných úradov troch členských štátov EÚ. Uviedol to na sociálnej sieti X. Dodal, že na spoločnosť nemá žiaden vplyv a ani z nej nebude mať žiaden prospech.

Včera 19:17

Nemecký kancelár Friedrich Merz bol v piatok znovuzvolený za predsedu vládnucej Kresťanskodemokratickej únie (CDU). Dostal 878 z 963 platných hlasov delegátov (91,17 percenta).

merz
Na snímke nemecký kancelár a predseda vládnucej Kresťanskodemokratickej únie (CDU) Friedrich Merz a jeho manželka Charlotte Merzová / Foto: TASR/AP-Kay Nietfeld/dpa via AP
Včera 19:17

Ukrajina neprehráva vojnu, a výsledok tejto vojny je stále neistý, povedal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v exkluzívnom rozhovore pre agentúru AFP.

Včera 19:16

„Tieto zasrané súdy“: CNN informoval o tom, ako sa Trump dozvedel o rozhodnutí Najvyššieho súdu týkajúcom sa ciel.

„Raňajky prebiehali dobre. Pracovali spolu, ale potom sa prezident Trump nahneval. Začal nadávať na rozhodnutie, nielenže ho nazval hanbou, ale aj útočil na súdy – v jednom momente vraj povedal „tieto zasrané súdy“, pričom použil vulgárny slovník“, informuje televízny kanál.

Pripomíname, že dnes Najvyšší súd USA zrušil všetky obchodné clá, ktoré zaviedol Trump.

Včera 18:46

Európska únia (EÚ) v piatok oznámila, že skúma rozhodnutie Najvyššieho súdu USA, ktorým zrušil množstvo ciel, ktoré prezident Donald Trump zaviedol od svojho druhého nástupu do úradu.

Trump
Na archívnej snímke z 22. marca 2018 vo Washingtone americký prezident Donald Trump hovorí pred podpísaním memoranda, ktorým sa ukladajú clá a investičné obmedzenia Číne, v Bielom dome vo Washingtone / Foto: TASR/AP-Evan Vucci
Čítať viac | Včera 18:09

Vláda USA možno bude musieť dovozcom vrátiť viac než 175 miliárd USD (148,72 miliardy eur). Dôvodom je rozhodnutie Najvyššieho súdu USA o nezákonnosti ciel uvalených prezidentom Donaldom Trumpom. Vyplýva to z odhadu analytického tímu PennWharton Budget Model. Ten si vyžiadala agentúra Reuters.

Včera 17:35

Trump označil rozhodnutie Najvyššieho súdu zrušiť väčšinu ciel, ktoré zaviedol voči iným krajinám, za „hanbu“, informuje CNN.

Včera 17:07

Britská polícia v piatok už druhý deň prehľadáva niekdajšie sídlo bývalého princa Andrewa po jeho šokujúcom zatknutí, ktoré uvrhlo monarchiu do jednej z najvážnejších kríz modernej éry.

princ Andrew
Policajti hliadkujú pri vstupnej bráne kráľovského panstva Sandringham v anglickom Sandringhame v piatok 20. februára 2026 po tom, ako bol Andrew Mountbatten-Windsor zatknutý a niekoľko hodín zadržiavaný britskou políciou pre podozrenie zo zneužitia verejnej funkcie v súvislosti s jeho väzbami na amerického finančníka Jeffreya Epsteina / Foto: SITA/AP-Alastair Grant
Čítať viac | Včera 16:50

Americký prezident Donald Trump dnes uviedol, že zvažuje obmedzený útok na Irán. Cieľom je vyvinúť naň tlak, aby uzavrel dohodu o svojom jadrovom programe.

Včera 16:37

Nemecký kancelár Friedrich Merz kategoricky odmietol akékoľvek zmiernenie postoja jeho vládnucej CDU v súvislosti so spoluprácou s krajnou pravicou.

Zároveň varoval, že AfD sa nemôže dostať k moci.

Včera 16:35
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Hospodářské noviny: Hackeri odhalili “otca” proruských akcií v krajinách V4

Proruské demonštrácie v Poľsku, Česku, na Slovensku a v Maďarsku v roku 2014 organizoval bieloruský aktivista Aľaksandr Usovski. Peniaze na to mal od ruského oligarchu Konstantina Malofejeva, napísal v pondelok web českého denníka Hospodářské noviny (HN) s odvolaním sa na informácie zverejnené hackermi

❚❚
.

V ČR Usovski oslovil proruského aktivistu a člena KSČM Ladislava Kašuka, ktorý chystal demonštráciu na Pražskom hrade proti “fašistom v Kyjeve”. “Chcem vám pomôcť usporiadať v Prahe zhromaždenie proti vláde ukrajinských oligarchov s ukrajinským ľudom. Potrebujete peniaze na vlajky a bannery?” napísal Usovski.

Kašukovi poslal 250 eur a poprosil ho, či by nemohol kúpiť aj vlajky východoukrajinských separatistických ľudovej republík – Doneckej a Luhanskej. Tvrdil, že peniaze mu posiela zo svojho honorára za knihu o Stalinovi. Z mailov ale vyplýva, že v tom čase dostal 100.000 eur na vybudovanie siete organizácií v krajinách Vyšehradskej štvorky.

.

Usovski ešte Kašukovi poslal 500 eur na kúpu kamery značky Canon, aby českí aktivisti mohli robiť videá, ktoré potreboval pre výkazy sponzorovi – oligarchovi Malofejevovi.

Ďalej presviedčal Kašuku, že musí kúpiť detské oblečenie, poliať ho krvou a 1. septembra 2014 poslať do Kyjeva prezidentovi Petrovi Porošenkovi. Zároveň mala nejaká žena na kameru nahrať emotívne vystúpenie, že ide o oblečenie mŕtvych detí z Donbasu, ktorých krv je na Porošenkových rukách. Ponúka, že mu na to pošle 400 eur a zaistí štáb ruskej štátnej televízie.

Z tejto časti nakoniec zišlo, pričom Kašuka vysvetlil, že na poštu pôjde sám, pretože nikto z jeho súputníkov s tým nechce mať nič spoločné. Aspoň však pošle fotky balíka, aby ich mohli použiť ruské médiá.

V rozpočte, ktorý poslal na jeseň 2014 do Moskvy, Usovski podľa HN tvrdí, že za demonštráciu v Budapešti spolu s tamojšou ultranacionalistickou stranou Jobbik zaplatil 2500 eur. Dve demonštrácie v Košiciach a Banskej Bystrici stáli 6000 eur.

Rozpočet na Poľsko bol ale viac ako dvojnásobný. Najužšie kontakty udržiaval Usovski s krajne nacionalistickou organizáciou Tábor veľkého Poľska (OWP). Tá zorganizovala demonštrácie proti ukrajinským nacionalistom a jej členovia napríklad zničili pamätník vojakov Ukrajinskej povstaleckej armády (UPA) vo východnom Poľsku.

.

Usovski stačil od augusta do konca októbra 2014 minúť všetkých 100.000 eur. S ešte veľkolepejšími plánmi vrátane zvolenia desiatich proruských poslancov do poľského Sejmu za 285.000 eur však už neuspel.

“Nechápem, čo sa stalo. Najskôr ma potľapkávali po ramene, a teraz – počkajte na chodbe, vaša otázka je odložená. A ja pritom mám v Poľsku, Česku a na Slovensku proruské hnutie, ktoré šliape ako hodinky a zajtra môže ísť na barikády. Akurát nemám rozpočet!” sťažuje sa Usovski jednému kolegovi.

HN s odvolaním sa na expertov píšu, že neúspech bol spojený s tým, že koncom leta 2014 dostal otázky súvisiace s Donbasom a Ukrajinou na starosť Vladislav Surkov – sivá eminencia Kremľa -, ktorý postupne odstránil väčšinu tamojších poľných veliteľov a “odstrihol” tiež ďalších ľudí spojených s Malofejevom. Ten sa následne sústredil na Čiernu Horu, tam ale Usovski nemal kontakty, ktoré chcel získať aj od Kašuku. Medzitým sa venoval aj čisto komerčným projektom, vrátane dovozu poľských jabĺk bez ohľadu na ruskej sankcie, uzatvárajú HN.

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

Marián Tkáč

Marek Horňanský psychológ

Anton Čapkovič

Ladislav Kubík

Erik Majercak

Miroslav Urban

.
.

Maďarsko zablokovalo úver EÚ pre Ukrajinu

Maďarsko zablokovalo úver EÚ pre Ukrajinu vo výške 90 miliárd eur, z ktorého Kyjev plánoval pokryť rozpočtový deficit a nakúpiť…

20. 02. 2026 | Aktualizované 20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Slovensko prehralo v semifinále s USA 2:6. Stále máme šancu na bronz zajtra proti Fínom

Je tu historické semifinále olympijského hokejového turnaja aj so slovenskou účasťou. Súperom nášho tímu v boji o postup do nedeľného…

20. 02. 2026 | 0 komentárov

Zrušenie ciel Trumpa neodradilo. Podpíše nové globálne clo

Donald Trump vyhlásil, že podpíše dekrét o zavedení 10-percentného globálneho cla na tovary dovážané do USA nad rámec už platných…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Na Bali uniesli Čečenci synov dvoch ukrajinských “autorít”, informujú médiá

Podľa ich informácií ide o Jermaka Petrovského a Igora Komarova. Prvému sa podarilo utiecť, druhý je stále v rukách únoscov.…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Silný a skúsený spojenec sa nečakane pridáva na stranu Iránu

Je veľkou otázkou či USA napriek tomu zaútočia na Irán. V regióne sa totiž formuje nová protizápadná os: Irán a…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Už to dávno malo byť. Premiér Fico zvažuje zastavenie núdzových dodávok elektriny na Ukrajinu

Premiér Robert Fico v diskusii so študentmi Gymnázia Milana Rastislava Štefánika v Novom Meste nad Váhom naznačil, že Slovensko môže…

20. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Najväčšia lietadlová loď na svete vplávala do Stredozemného mora, aby posilnila americkú prítomnosť na Blízkom východe

Americká lietadlová loď USS Gerald R. Ford vplávala v piatok do Stredozemného mora, informovala agentúra AFP na základe fotografií, ktoré…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ministri obrany piatich európskych krajín volajú po robustných bezpečnostných zárukách pre Kyjev

Akákoľvek mierová dohoda medzi Ukrajinou a Ruskom musí obsahovať pevné bezpečnostné záruky pre Kyjev, aby bola životaschopná, zhodli sa v…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nenažraté USA varovali Európu, že urobí “vážnu chybu”

Zdá sa, že Trumpove USA sa nevedia zmestiť do kože a už to ani nezastierajú za frázy o slobode a…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Spôsoby sa nemenia, iba herci v hlavných úlohách

Skôr než som sa nechal vtiahnuť do politiky, som pracoval v Historickom ústave SAV ako samostatný vedecký pracovník. Objektom môjho…

20. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov

Krvavočervené písmená – napínavý detektívny thriller o tajomstvách a lži

Krvavočervené písmená  je nový slovenský preklad napínavého detektívneho románu od Alex-a Pavesiho, ktorý slovenskí čitatelia nájdu po prvý raz v…

20. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Európska únia a jej sebadeštrukcia, to je niečo iné, ako sme akceptovali pri vstupe

Pri vstupe do EÚ sme netušili, že sa v nej budú diať také veci, akých sme dnes svedkami. Namiesto mieru…

20. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Jacques Baud prehovoril o vojne a o sankciách: „V Európe už neexistuje sloboda prejavu“

Bývalý predstaviteľ OSN a NATO Jacques Baud sa ocitol na sankčnom zozname EÚ. V rozhovore pre nemecké noviny Ostdeutsche Zeitung…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Huliak: Potvrdilo sa to... Šialený hazard SFZ

Minister cestovného ruchu a športu Rudolf Huliak v piatok zverejnil nové informácie ohľadom kauze Slovenského futbalového zväzu SFZ spojenej s…

20. 02. 2026 | 0 komentárov

Polícia opäť prehľadáva dom bývalého princa Andrewa, monarchiou otriasa škandál s Epsteinom

Britská polícia v piatok už druhý deň prehľadáva niekdajšie sídlo bývalého princa Andrewa po jeho šokujúcom zatknutí, ktoré uvrhlo monarchiu…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ohnivá výmena Macinku s Clintonovou má dohru

Po nedávnej slovnej prestrelke českého šéfa diplomacie s bývalou americkou prvou dámou v rámci Mníchovskej bezpečnostnej konferencie sa vášne neupokojili.…

20. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Kto je zodpovedný za nefunkčnú spravodlivosť?

Europoslanec za SMER-SSD Erik Kaliňák v najnovšom videu na sociálnej sieti rozoberá niekoľko medializovaných káuz, ktoré svedčia o tom, že za rozpadajúcu…

20. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

Kňaz Šafárik pre HS: Pôst nie je diéta. Je to celoživotný tréning. Svätuškársky sen 90. rokov, keď boli plné spovednice a kňaz nemusel nič robiť, sa skončil

Najväčšie kresťanské sviatky roka – Veľká noc – sú pohyblivým sviatkom a pripadajú na prvú nedeľu po prvom jarnom splne…

20. 02. 2026 | Rozhovory | 18 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Rozhovory | 18 min. čítania | 0 komentárov

Na koľkých frontoch vlastne Ukrajina bojuje?

Vyzerá to tak, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj bojuje na viacerých frontoch, či už tých vojenských, či politických, konštatuje Berliner…

20. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Zelenskyj nariadil pripraviť sa na ďalšie tri roky vojny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

20. 02. 2026 | Aktualizované 20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Aktualizované 20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Orbán vo Washingtone otvorene obvinil Ukrajinu zo zastavenia dodávok cez ropovod Družba

Maďarský premiér Viktor Orbán na otváracom zasadnutí Trumpovej Rady mieru otvorene prehlásil, že „ropovod Družba bol odstavený tými, ktorí vyhodili…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Popredné postavy „Koalície ochotných“ sa dostali do konfliktu

Francúzsky prezident Emmanuel Macron verejne skritizoval taliansku premiérku Giorgiu Meloniovú za prejav solidarity v súvislosti s vraždou 23-ročného francúzskeho pravicového…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Situácia je vážna: Irán vydal posledné varovanie OSN

Irán , 20. februára 2026 - Irán v urgentnom liste Organizácii Spojených národov: V prípade, že Islamská republika Irán bude…

20. 02. 2026 | 0 komentárov

Po Venezuele je na rade Kuba? Križiacka výprava USA na pokračovanie… a s jedlom rastie chuť

Zdá sa, že prezident D. Trump je naozaj pri chuti. Po Venezuele má záujem prevziať kontrolu nad ďalšou krajinou Latinskej…

20. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Štúdia naznačuje, že konzumácia tejto potraviny počas dvoch dní má neočakávaný vplyv na zdravie srdca

Výskum zistil, že u ľudí, ktorí konzumovali ovsené vločky počas 48 hodín, došlo k 10 % zníženiu „zlého“ cholesterolu. Informuje…

20. 02. 2026 | Zaujímavosti | 4 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zaujímavosti | 4 min. čítania | 0 komentárov

Liška pozná recept na Američanov. Pokúsime sa ich rozhodiť tak, aby im hra nechutila, prezradil

Slovenský hokejista Adam Liška je jedným z trojice vo výbere Vladimíra Országha, ktorý hrá v ruskej KHL. V štyroch zápasoch…

20. 02. 2026 | 0 komentárov

Je ukončenie vojny na Ukrajine do leta 2026 reálne?

Ako diplomat a vyjednávač som sa zúčastnil bilaterálnych aj multilaterálnych rokovaní na medzinárodnej scéne. Výsledkom úspešných rokovaní sú  dohodnuté zmluvy…

20. 02. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov

Test osobnosti: Vyberte si domov a odhalte svoju najvyššiu životnú prioritu

Test osobnosti vám môže prezradiť viac, než si myslíte. Tento test osobnosti odhalí, či je vašou najvyššou životnou prioritou pokoj,…

20. 02. 2026 | 0 komentárov

Americká „rodovo zmätená“ aktivistka navrhuje dekriminalizovať pedofíliu. Šialené detaily

Portál Reduxx píše o tom, čo by mohlo byť doteraz najzvrátenejší LGBT príbeh roka – a to sme len v…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Minister energetiky Šmygal vyhlásil, že „má informácie o príprave nových útokov nepriateľa na energetiku“.

Včera 20:20

Daily Mail: V Afganistane bolo povolené biť manželky, ale s mierou.

Miestne orgány prijali zákon, ktorý povoľuje mierne domáce násilie. Avšak, silné bitie (napr. palicou) nie je povolené – v prípade vážneho zranenia manželky hrozí manželovi až 15 dní väzenia (žena však bude musieť svoje zranenia preukázať na súde, pričom bude musieť nosiť úplne zakrývajúce oblečenie).

Dokument nezakazuje sexuálne ani psychické násilie. A ak žena hľadá útočisko u príbuzných, hrozí jej až trojmesačné väzenie.

Včera 19:45

.

Je Fico vyššie v celosvetovom riadení ako Merz, či Macron?

Slovensko, 20. februára 2026 - EU potrebuje politických lídrov. V preklade slová R. Fica znamenajú, že keď sa nezjednotíme v…

20. 02. 2026 | 0 komentárov

Kyjev reaguje na obvinenia Slovenska a Maďarska, Budapešť vedela o poškodení Družby v ten istý deň

Zastavenie prepravy ropy ropovodom Družba spôsobil ruský útok na infraštruktúru pri meste Brody 27. januára, ktorý poškodil „kritické zariadenia“, vyhlásilo…

19. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nad Iránom sa sťahujú temné mračná

Zatiaľ čo „mierotvorca“ Trump zakladá svoju „Radu mieru“, nad Iránom sa sťahujú vojnové mraky. Celý svet s veľkým napätím očakáva…

20. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov

Keď doručovanie skončilo katastrofou. Sklamania, ktoré sa nedali opísať slovami

Doručovanie má byť posledným, bezproblémovým krokom nákupu, no nie vždy to tak dopadne. Kliknete na „Kúpiť teraz“, sledujete zásielku a…

20. 02. 2026 | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Ironie dějin

Tak nám vystoupení Petra Macinky s Killary Clintonovou nasdílel přímo Donald Trump. Našeho ministra zahraničí pochválil, čímž udělal pěknou tečku…

20. 02. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

Britský bývalý princ Andrew je už na slobode

Po tom, čo meno brata britského kráľa Karola III. kolovalo v spisoch sexuálneho delikventa Jeffreyho Epsteina, je bývalý princ Andrew len…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Marián Tkáč

Marek Horňanský psychológ

Anton Čapkovič

Ladislav Kubík

Erik Majercak

Miroslav Urban

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov