NAŽIVO

USA predstavili partnerstvo s EÚ a Japonskom v oblasti kritických minerálov. V tlačovom vyhlásení sa uvádza, že USA, EÚ a Japonsko „podnikajú významné kroky na zvýšenie svojej ekonomickej a národnej bezpečnosti“ tým, že posilňujú odolnosť sektora kritických minerálov.

19:41

Babiš označil Meloniovú za najperspektívnejšiu politickú líderku Európy, s ktorou sa podľa svojich slov v mnohom zhodujú.

19:19

Americký súd odsúdil na doživotie muža, ktorý chcel počas predvolebnej kampane v roku 2024 na golfovom ihrisku na Floride zabiť Trumpa.

19:16

Polícia prijala v stredu tesne pred 18.00 h oznam o páde ženy zo 4. poschodia bytovky na Ulici svornosti v Bratislave. Pracovníkom rýchlej zdravotnej pomoci sa 31 – ročnú ženu nepodarilo zachrániť. „Predmetná udalosť je v štádiu vyšetrovania. Bližšie informácie poskytneme, keď to procesná situácia umožní,“ ozrejmila Šimková.

18:57

Čínske štátne médiá informovali, že Si Ťin-pching Trumpovi povedal, že bilaterálne otázky možno vyriešiť na základe vzájomného rešpektu.

18:56

Rubio uviedol, že USA sú pripravené stretnúť sa s Iránom tento týždeň, ale diskusie sa musia týkať jeho raketových a jadrových programov.

18:29

Strana Motoristi sebe podľa Turka nenavrhne nového kandidáta na ministra životného prostredia. Uviedol to pre server iDNES.cz.

18:28

Ukrajina označila stredajšie rokovania s Ruskom a USA za vecné a produktívne. Umerov na sieti X napísal, že sa zamerali na konkrétne kroky a praktické riešenia.

18:27

Veľvyslanci 24 štátov EÚ sa dohodli na rámci pôžičky pre Ukrajinu vo výške 90 miliárd eur, ktorá má slúžiť ako finančná pomoc na ďalšie dva roky.

18:26

Medzinárodná kampaň za zákaz jadrových zbraní varovala, že bez novej jadrovej dohody medzi USA a Ruskom môže dôjsť k pretekom v zbrojení, čím sa prehĺbia všetky súčasné krízy.

18:26

Iránske médiá informovali, že ženy v Iráne môžu získať vodičský preukaz na motocykel.

18:25

Petr Pavel podľa Macinku už nebude prezidentom všetkých Čechov. Minister zdôraznil, že prezident nie je štvrtou stranou vlády ani nadriadeným premiéra.

18:24

Trump oznámil, že mal „dlhý a podrobný“ telefonický rozhovor so Si Ťin-pchingom.

Podľa slov amerického prezidenta sa rozhovor týkal mnohých kľúčových tém, najmä bilaterálneho obchodu, vojenských otázok, nákupu ropy a plynu zo Spojených štátov zo strany Číny, ako aj konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou.

„Vzťahy s Čínou a moje osobné vzťahy s predsedom Si sú mimoriadne dobré a obaja chápeme, aké dôležité je zachovať ich takými. Verím, že počas nasledujúcich troch rokov môjho prezidentovania sa dosiahne mnoho pozitívnych výsledkov v súvislosti s predsedom Si a ČĽR,“ uviedol Trump.

Pripomíname, že dnes skôr Si Ťin-pching telefonoval s Putinom.

18:00

Maďarsko, Česko a Slovensko potvrdili, že sa nezúčastnia na úvere EÚ pre Ukrajinu vo výške 90 miliárd eur, informuje Rada EÚ.

17:53

Úrady na Cypre oznámili, že telo nájdené v polovici januára patrí ruskému podnikateľovi Vladislavovi Baumgertnerovi. Jeho totožnosť potvrdili testy DNA.

17:03

Aktivisti z Human Rights Activists News Agency uviedli, že počet zatknutých Iráncov v súvislosti s nedávnou vlnou protestov je najmenej 50.834.

17:02
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Denník Izvestija: Slovenský poslanec Peter Marček porozprával o cestovke, ktorá bude posielať turistov z EÚ na Krym

Na Slovensku vznikne cestovná agentúra, ktorá pre občanov Európskej únie bude organizovať zájazdy na Krym. V rozhovore pre ruský denník „Izvestia“ to uviedol slovenský poslanec Peter Marček

❚❚
.

Niekoľko dní spolu so zástupcami slovenských cestovných agentúr a kancelárií strávil na polostrove, aby na mieste činu vyriešili všetky formality a čo najskôr odštartovali zájazdy občanov Európskej únie na Krym. Krymskí politici a média vítajú túto iniciatívu, prízvukujú, že zviditeľní región a priláka veľký počet turistov zo zahraničia.

Peter Marček pre Izvestija podčiarkol, že v súčasnosti Slováci a občania iných členských štátov EÚ navštevujú Krym samostatne, existujú určité ťažkosti organizácie podobných zájazdov, ktoré odrádzajú niektorých turistov. „Preto našou úlohou je maximálne zjednodušiť vybavenie formalít a organizáciu zájazdov na Krym. Som presvedčený, že daný projekt sa bude tešiť veľkému záujmu obyvateľov EÚ. Pred niekoľkými dňami sme navštívili polostrov spolu so zástupcami slovenského turistického priemyslu a tento región ich príjemne prekvapil. Turisti si tú nájdu nielen slnečné pláže a prekrásne kopce, ale aj veľké množstvo turistických atrakcií. Stačí spomenúť iba „Lastovičie hniezdo“, Livadijský alebo Massandrovský palác a iné historické a architektonické skvosty,“ podčiarkol Peter Marček.

Nová turistická agentúra bude ponúkať takzvané kombinované cesty: záujemcovia navštívia nielen Krym, ale aj Moskvu, Petrohrad a mnohé iné ruské mestá a regióny. Peter Marček pre Izvestija prezradil, že v súčasnosti nad realizáciou projektu pracuje solídna skupina právnikov: je to nutné, aby v súčasnej dosť komplikovanej a napätej medzinárodnej situácii činnosť spoločnosti nevyvolávala pretenzie zo strany rôznych inštitúcií EÚ a slovenských orgánov a aby nevznikli problémy v súvislosti s protiruskými sankciami, ktoré boli uvalené ešte v roku 2014.

.

„Som presvedčený, že činnosť tejto spoločnosti v žiadnom prípade nebude v rozpore so zákonmi. Nechceme už teraz prezrádzať všetky podrobnosti, aby sme si neprivolali zbytočné ťažkosti. Ale môžem prezradiť, že plánujeme úzko spolupracovať s ruskou stranou, aby sme sa vyvarovali sťažnostiam,“ uviedol Peter Marček. Podotkol, že v súčasnosti existuje veľa ciest a spôsobov, ako sa vyhnúť alebo ako obísť porotiruské sankcie – presne to robia európski podnikatelia a investori.

Takému podnikaniu a celkovo zvýšeniu cestovného ruchu zo Slovenska do Ruska by veľmi pomohlo aj zrušenie víz ruskou stranou, ktoré sú teraz pri ceste Slováka do Ruska potrebné.

Člen Medzinárodnej asociácie ruskojazyčných advokátov Janis Kuzins tiež v rozhovore pre Izvastija poukázal na to, že mnohé obavy a informácie v súvislosti s návštevami Ruska a spoluprácou s ruskými spoločnosťami sú skreslené a prehnané: „Ako taký, zákaz návštevy Krymu zo strany Európskej únie neexistuje. Sú odporučenia, že by sa región nemal navštevovať, pretože kvôli návšteve Krymu vám môžu zakázať vstup na územie Ukrajiny. Sami sa musíte rozhodnúť, čo urobíte. Čo sa týka činnosti turistických agentúr, za rezerváciu hotelov a ostatné otázky, spojené s bezprostredným pobytom cudzincov na Kryme, môže zodpovedať partnerská spoločnosť, ktorá bude zaregistrovaná v Rusku. Okrem toho, tieto návštevy sa dá vybavovať, ako pracovné návštevy,“ podčiarkol Kuzins.

„Návšteva polostrova umožní Európanom získať nielen pozitívne emócie vďaka tejto ceste, ale pozrieť sa na súčasnú situáciu vo svete aj z iného uhlu pohľadu. Ľudia sa presvedčia, že na polostrove nik nechodí s automatom, nepotláčajú sa tam národnostné menšiny, nevykonávajú represie voči tamojším obyvateľom, o čom, bohužiaľ, často informujú európske média. Polostrov žije absolútne mierovým a pokojným životom,“ zdôraznil Peter Marček.

„V Rusku vítajú podobné iniciatívy, ktoré napomáhajú prilákať zahraničných turistov. Krym sa stáva kultúrnou metropolou, pretože prúd hostí zo zahraničia stále rastie. Napríklad, u nás sa rýchlo rozvíja ekologický turizmus a tiež pravoslávne putovanie. Región sa môže pochváliť unikátnou klímou a prírodnými podmienkami,“ uviedla v rozhovore pre Izvestija ruská poslankyňa Oľga Kovitidiová.

.

Hlava Krymu Sergej Aksenov v rozhovore pre denník Izvestija podčiarkol, že vlani polostrov navštívili delegácie a turistické skupiny zo 144 krajín – je to rekordný ukazovateľ. Podčiarkol, že počet turistov, prichádzajúcich zo zahraničia, s každým rokom narastá. „Napriek sankciám, hrozbám, zákazom a vyhrážkam, prúd turistov sa s každým rokom zväčšuje. Za ostatných päť rokov nás navštívili ľudia z celého sveta. Najviac cudzincov prichádza z Ukrajiny – približne jeden milión návštevníkov ročne. Takmer 10% turistov vlani prišlo z Bieloruska. Navštevujú nás obyvatelia prakticky všetkých členských krajín EÚ, USA, Číny, Juhoafrickej republiky, Izraelu, Sýrie, Jordánska a mnohých iných krajín,“ podčiarkol Sergej Aksenov.

Vlani Krym sa ocitol na čele rebríčku ruských regiónov čo sa týka tempa nárastu turistických aktivít. Od momentu pričlenenia k Rusku tu zrealizovali veľký počet infraštruktúrnych projektov, ktoré napomáhajú rozvoju turistiky: vybudovali nové letisko, Krymský most, zrekonštruovali mnohé cesty a pod. Okrem toho tu stále skvalitňujú miestne pláže a služby v ubytovacích a stravovacích zariadeniach.

Eugen Rusnák

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Marek Brna

Anton Čapkovič

Michal Durila

Ivan Štubňa

Milan Šupa

.
.

USA majú v rukách dôkazy: EÚ cenzurovala internetové diskusie, aj tie o Covid-19. Zasahovať mala aj do volieb na Slovensku

Washington vznáša vážne obvinenia voči Bruselu. Justičný výbor amerického Kongresu sa odvoláva na interné dokumenty internetových platforiem a upozorňuje na…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

.

Súd uznal Routha vinným z pokusu o vraždu Donalda Trumpa. Ten sa pokúsil zabiť

Súd uznal Ryana Wesley Routha vinným z pokusu o vraždu Donalda Trumpa na golfovom ihrisku na Floride v roku 2024…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Bill Gates prerušil mlčanie

Bill Gates prerušil mlčanie a ospravedlnil sa za komunikáciu s Epsteinom, informuje BBC

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Žilinka uviedol svoju verziu o stretnutí s premiérom. Fico reaguje: Vyjadrujem počudovanie

Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka v stredu na tlačovom brifingu informoval o prijatí predsedu vlády SR Roberta Fica na jeho úrad. Stretnutie…

04. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Pomer síl ohľadne odovzadnia území Rusku sa mení

The New York Times tvrdí, že v záujme mieru je čoraz viac Ukrajincov ochotných súhlasiť s odovzdaním celého Donbasu Rusku

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

USA potvrdili, že Európska komisia zasahovala do volieb aj na Slovensku

USA potvrdili zasahovanie Európskej komisie do európskych volieb

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Voľba zo zahraničia pri prezidentských voľbách sa nezavedie

Možnosť voliť zo zahraničia aj pri prezidentských voľbách sa nezavedie. Národná rada SR totiž v stredajšom hlasovaní odmietla novelu zákona…

04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

V škole v Novom Meste nad Váhom sa strieľalo

V škole v Novom Meste nad Váhom sa strieľalo. Na mieste zasahujú záchranné a policajné zložky. K úmrtiu osôb nemalo…

04. 02. 2026 | Aktualizované 04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Aktualizované 04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Po stopách nemocí

“Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí” od Miroslava Hrabicu je populárna kniha zameraná na psychosomatiku a duchovné príčiny…

04. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Nariadili prísne opatrenia. V olympijskej dedine, kde sú ubytovaní aj Slováci, sa údajne začal šíriť vírus

Talianske a fínske médiá v stredu informovali, že v dejisku Zimných olympijských hier 2026 v Miláne a Cortine sa začal…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny: USA pripravili ďalšie sankcie proti Rusku, ale nie sú žiadne náznaky ich zavedenia

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

04. 02. 2026 | Aktualizované 04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Aktualizované 04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Meloniová to schytala

Talianska premiérka Giorgia Meloniová, ktorá o sebe tvrdí, že predstavuje „most“ medzi Európou a USA, schytala ostrú kritiku od Stephena…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Policajný zbor dôrazne odmietol tvrdenia generálneho prokurátora

Policajný zbor SR dôrazne odmietol dnešné tvrdenia generálneho prokurátora Maroša Žilinku o tom, že by mal systematicky zlyhávať pri vyšetrovaní…

04. 02. 2026 | Aktualizované 04. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Aktualizované 04. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

VIDEO: Milióny na golfové ihrisko? Huliak tento raz atakuje Tomáša Tarabu

Minister cestovného ruchu a športu Rudolf Huliak má už niekoľko týždňov otvorený spor so šéfom SFZ Jánom Kováčikom a kvôli…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Kaliňák v reakcii na Žilinku: Viaceré podania rezortu v súvislosti s korupciou zastavila prokuratúra

Ministerstvo obrany podalo podľa svojho rezortného šéfa Roberta Kaliňáka desiatky podaní v súvislosti s korupciou. Viaceré z nich zastavila prokuratúra.…

04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Drucker nepriamo kritizoval Eštoka: V Hlase cítime, že preferencie pod vedením Pellegriniho boli vyššie

V Hlase cítime, že preferencie pod vedením prezidenta SR Petra Pellegriniho boli oveľa vyššie. Povedal to Tomáš Drucker po rokovaní…

04. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Premiér Andrej Babiš hovoril s prezidentom Petrom Pavlom, Motorista Turek ministrom nikdy nebude

Český premiér Andrej Babiš uviedol, že o zahraničnej politike chce s prezidentom Petrom Pavlom rokovať priamo a individuálne. Koordinačné schôdzky…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Analytik Chazin porovnal ako sa rozpadol ZSSR a ako sa rozpadá dnešný liberálny systém

Rusko, 4. februára 2026 - Čo sa teda deje vo svete? Vo svete dochádza k rozpadu stabilného systému, ktorý sa…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Tibor Gašpar poslal odkaz pre Hlinu: „kresťan, z ktorého sa stal sociálno-liberálny netvor”

Podpredseda parlamentu Tibor Gašpar reaguje na aktivizmus opozičného poslanca Alojza Hlinu (SaS) a odhaľuje jeho pokrytectvo

04. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Žiak pred 20-timi spolužiakmi pobodal učiteľku

60-ročnú učiteľku výtvarného umenia v utorok bodol 14-ročný žiak pred asi 20 ďalšími žiakmi uprostred hodiny v južnom Francúzsku, čo…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

EÚ sa izolovala od hlavných svetových hráčov

V súčasnom turbulentnom období, keď sa formuje nový svetový poriadok, je našou stratégiou zabezpečiť, aby štyri centrá moci vo svete…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Hampl pre HS: Neoliberalizmus nás rozdelil a vládnuce elity na tom zarábajú

Prečo sa ľudia k sebe v ostatnom čase správajú ako besní psi? Sociológ Petr Hampl vidí odpoveď v neoliberalizme, ktorý…

03. 02. 2026 | Rozhovory | 17 min. čítania | 0 komentárov
03. 02. 2026 | Rozhovory | 17 min. čítania | 0 komentárov

Fitneska Jákliová sa pred smrťou topila v dlhoch. Komu a koľko bola dlžná?

Médiá ešte stále prepierajú úmrtie bývalej snúbenice zápasníka zmiešaných bojových umení Gábora Borárosa, ktorá zomrela v januári pri tragickej dopravnej…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Príjmy Ruskej federácie z exportu ropy a plynu v januári výrazne klesli

Príjmy Ruskej federácie z exportu ropy a plynu v januári klesli na najnižšiu úroveň od júla 2020 , informuje agentúra…

04. 02. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov

Dopad zelenej politiky: Berlín balansuje na klzkom ľade

Európu tento rok zasiahla naozaj tuhá zima. V nemeckom hlavnom meste však platí dlhoročný zákaz použitia posypovej soli, Berlín sa…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Škandalózny zvrat: Čína potichu ničí ukrajinskú armádu

Ukrajina, 4. februára 2026 - Predvčerom v Bieloruskej republike skromne a všedne nastúpil do bojovej služby ruský mobilný pozemný raketový…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Prečo USA oslabujú dolár

Americká mena zažíva v posledných mesiacoch výrazný pokles. Vedenie Bieleho domu však tento proces nestraší, naopak, Donald Trump dáva najavo,…

04. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov

Katastrofy, ktoré by zúčastnení najradšej vymazali zo svojich spomienok

Katastrofy sú presne tie momenty, ktoré by človek najradšej vymazal zo svojej pamäte, no niekto ich stihol odfotiť. Ide o…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Progresívne médiá opäť pristihnuté pri účelovom manipulovaní informácií!

Richard Takáč , minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, vo svojom príspevku na sociálnej sieti hovorí o tom, ako by…

04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

USA predstavili partnerstvo s EÚ a Japonskom v oblasti kritických minerálov. V tlačovom vyhlásení sa uvádza, že USA, EÚ a Japonsko „podnikajú významné kroky na zvýšenie svojej ekonomickej a národnej bezpečnosti“ tým, že posilňujú odolnosť sektora kritických minerálov.

19:41

Babiš označil Meloniovú za najperspektívnejšiu politickú líderku Európy, s ktorou sa podľa svojich slov v mnohom zhodujú.

19:19

Americký súd odsúdil na doživotie muža, ktorý chcel počas predvolebnej kampane v roku 2024 na golfovom ihrisku na Floride zabiť Trumpa.

19:16

.

Francúzski prokurátori žiadajú odvolací súd, aby zachoval zákaz kandidatúry Marine Le Penovej

Líderka krajne pravicovej francúzskej strany Marine Le Penová bola na päť rokov vylúčená z politiky po tom, ako ju uznali…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Ruské jednotky prelomili ukrajinskú obranu pri Guljajpole

Ukrajina, 4. februára 2026 - Útočné jednotky \"východnej\" skupiny ruskej armády počas prudkých bojov postupovali západne od Gulyajpole a obsadili…

04. 02. 2026 | 0 komentárov

Opozícia zradila štát a teraz aj ľudí. Riadi sa Šimečkovým mottom: „Úlohou opozície je škodiť“

Slovenská opozícia pre chyby v oblasti energopomoci podáva podnet na Generálnu prokuratúru SR. Potvrdili sa slová Michala Šimečku, ktorý tvrdil, že…

04. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Obchod ako záruka mieru? Trump v tom má jasno

Kľúčovým prvkom Trumpovej politiky vo vzťahu k mieru na Ukrajine je presvedčenie, že obnovenie obchodných vzťahov medzi USA a Ruskom…

04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Rokovací poriadok po novom: menej divadla, viac pravidiel. Ale aj viac páky

Parlament si zmenil vlastnú „ústavu“. Čo sa novelou mení? Aké novinky zavádza Gašparov pozmeňovací návrh? Prinesú zmeny lepšiu politickú kultúru…

04. 02. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov
04. 02. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Marek Brna

Anton Čapkovič

Michal Durila

Ivan Štubňa

Milan Šupa

.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov