NAŽIVO

Netanjahu spolu s Jisraelom Kacom, Gideonom Saarom, veliteľom ozbrojených síl Ejalom Zamirom a šéfom kontrarozviedky Šin Bet Davidom Zinim navštívil pozície izraelskej armády za líniou prímeria na juhu Sýrie.

16:14

Štátny tajomník ukrajinského ministerstva hospodárstva, životného prostredia a poľnohospodárstva Taras Vysockij pre agentúru Reuters uviedol, že Ukrajina neplánuje v tejto sezóne obmedziť vývoz pšenice.

16:06

Predstaviteľ EÚ uviedol, že EÚ vyjadrila záujem o vyškolenie až 3000 palestínskych policajtov z Pásma Gazy v rámci programu podobnému tomu, ktorý už funguje na Západnom brehu Jordánu.

16:04

Budova Európskeho parlamentu v Bruseli sa v stredu o 20.00 h po prvý raz rozsvieti na červeno. Inštitúcia sa tak pridáva k celosvetovej kampani Červená streda, ktorá upozorňuje na prenasledovanie a diskrimináciu veriacich vo svete.

16:03

Portrét Elisabeth Ledererovej od Gustava Klimta sa na aukcii v New Yorku predal za 236,4 milióna dolárov, čím sa stal druhým najdrahším umeleckým dielom, aké sa kedy predalo v aukcii.

15:49

Návrh štátneho rozpočtu na budúci rok, ktorý predložila vláda Petra Fialu v demisii, nepokrýva podľa Schillerovej mandatórne výdavky a kľúčové investície za takmer 96 miliárd korún. Označila to za alarmujúce zistenie. Babiš končiaci vládny kabinet obvinil, že úradníkov na jednotlivých ministerstvách nútil k tomu, aby s rozpočtom manipulovali.

15:37

Povstalecký vodca v Kolumbii Iván Mordisco pohrozil narušením budúcoročných prezidentských volieb.

15:36

Ozbrojení muži zaútočili na účastníkov bohoslužby v kostole v meste Eruku v Nigérii, pričom smrteľne postrelili dvoch ľudí

15:35

Z forenznej správy vyplýva, že nemecko-turecká rodina, ktorá zomrela počas dovolenky v tureckom Istanbule, sa pravdepodobne otrávila chemikáliami, ktorým bola vystavená v hoteli, kde bola ubytovaná.

15:19

Wladyslaw Kosiniak-Kamysz oznámil, že Poľsko spustí operáciu Horyzont, v rámci ktorej na ochranu kritickej infraštruktúry nasadí do 10.000 vojakov, ktorí budú pomáhať polícii.

15:10

Britská vláda varovala Kremeľ po tom, čo ruská vojenská loď Jantar vstúpila do britských vôd a namierila lasery na britských pilotov, ktorých do oblasti vyslali, aby monitorovali toto plavidlo.

15:09

Litovská vláda oznámila, že Litva opäť otvorí svoje hraničné priechody s Bieloruskom.

14:54

Pedro Sánchez oznámil, že španielska vláda prešetrí spoločnosť Meta pre možné porušenie súkromia používateľov jej sociálnych platforiem.

14:52

Szijjártó povedal, že európsky politický život je ovládaný extrémne protikresťanským, liberálnym mainstreamom, takže tým zodpovednejšie sa musí maďarská vláda stavať za ochranu a pomoc prenasledovaným kresťanom.

14:41

Európska komisia predstavila plány, ktorých cieľom je okrem iného uľahčiť a urýchliť cezhraničný presun vojsk, vybavenia a vojenských prostriedkov.

14:26

Ukrajinský parlament odvolal ministra spravodlivosti Hermana Haluščenka, ktorého meno sa objavuje vo vyšetrovaní NABU o korupcii v energetickom sektore.

14:15
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

CSKA Moskva – Slovan Bratislava 3:2, Říha: “Zaslúžili sme si bodovať”

Hokejisti Slovana Bratislava sériu bez bodu natiahli na tri zápasy

❚❚
.

“Belasí” sa ujali vedenia už v 4. minúte, keď Hrnka využil presilovku, no v ďalšom priebehu ťahali za kratší koniec. Vo 8. min vyrovnal Ljubimov a v 26. poslal domácich do vedenia Ničuškin. O vyrovnanie sa postaral v 45. minúte Després, no obrovská chyba Eberta pár sekúnd pred koncom pripravila hostí o body. Rozhodol Telegin. Slovan zachránili od vyššej prehry štyri žŕdky a neuznaný gól súpera.

Bratislavský klub teraz čaká šesťzápasová séria na domácom ľade, odštartuje ju v stredu 27. septembra o 19.00 h s Viťazom Podolsk.

.

 

CSKA Moskva – Slovan Bratislava 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Góly: 8. Ljubimov (Andronov, Telegin), 26. Ničuškin (Petrov), 60. Telegin – 4. Hrnka (Smoleňák), 45. Després (Kašpar, Řepík). Rozhodovali: Cyplakov, Ibatulin – Palei, Ponamarenko, vylúčení: 3:5, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 3077 divákov.

CSKA Moskva: Johansson – Robinson, Kiselevič, Naumenkov, Nesterov, Pašnin, Sergejev, Ožiganov – Platt, Scott, Grigorenko – Šumakov, Šalunov, Kaprizov – Petrov, Popov, Ničuškin – Ljubimov, Andronov, Telegin

Slovan Bratislava: Mazanec – Meszároš, Després, Taimi, Švarný, Voráček, Ebert, Bačik – Řepík, Genoway, Kašpar – Šťastný, Mikúš, Skalický – Buchtele, Hrnka, Smoleňák – Hlinka, Sádecký, Šerbatov

.

 

Po prvej tretine ukazovala svetelná tabuľa skóre 1:1, no to príliš neodzrkadľovalo dianie na ľade. Slovan mohol po 20 minútach prehrávať vysokým skóre, no rozhodcovia domácim neuznali jeden gól, Mazanca trikrát zachránila žŕdka a niekoľkými výbornými zákrokmi zneškodnil ďalšie veľké možnosti CSKA. Konštrukcia “belasej” bránky zazvonila prvýkrát už po niekoľkých sekundách po strele Telegina. Následne išli na trestnú Grigorenko a Petrov a Slovan využil dohrávanú presilovku o jedného hráča. Hrnkova strela spomedzi kruhov ešte Johanssona neprekonala, ale na jeho bekhendovú dorážku už nemal nárok – 0:1. Potom si zahrali presilovku aj domáci. Rozhodcovia najprv neuznali Kiselevičov gól pre Plattovo postavenie v bránkovisku a Šalunovova strela opäť iba opečiatkovala pravú žŕdku. V 8. minúte ale už Mazanec kapituloval. Telegin prihral spoza bránky voľnému Ljubimovovi a ten nemal problém doraziť puk do siete – 1:1. CSKA nepovolilo v tlaku, no jeho ďalšiu akciu v 12. min zastavila znovu žŕdka. Slovan sa po dlhých minútach vymanil zo zovretia a v druhej polovici tretiny si vypracoval šance, ale bez úspechu. Navyše, v závere sa musel brániť pri vylúčení Šerbatova.

CSKA mohlo ísť do vedenia v 23. minúte opäť po akcii Telegina s Ljubimovom, druhý menovaný však tentokrát napálil len do Mazanca. Slovan si vypracoval tutovku v 26. minúte, keď po pravej strane prenikol do pásma Řepík, zadovkou našiel pred bránkou Kašpara, ale ten v obrovskej šanci nezakončil dobre. Trest prišiel už o niekoľko sekúnd. Ničuškin ľahko prenikol do pásma, kľučkou sa zbavil Taimiho a zápästím poslal CSKA do vedenia – 2:1. Slovan v ďalších minútach zabrzdili vylúčenia Eberta a Šerbatova krátko po sebe. “Belasí” sa dostali na dlhšie pred Johansson až v 33. minúte, v početnej výhode mal ďalšie šance Kašpar, ale jeho strelecká nemohúcnosť pokračovala. Aj v druhej tretine mali viac z hry domáci hokejisti, ktorí po 40 minútach viedli na strely 30:16.

Do tretej tretiny vstúpili hostia aktívne, no dlho im nevychádzala finálna prihrávka. V 45. minúte im to predsa vyšlo. Řepík zakombinoval s Kašparom, ktorý tentokrát zvolil namiesto strely prihrávku na ľavý kruh Desprésovi a ten trafil do odkrytej časti Johanssonovej bránky – 2:2. Moskovčania zovreli súpera na niekoľko minút pri dlhom avizovanom vylúčení Buchteleho a následnej presilovke, vypracovali si niekoľko šancí, ale hostia veľký tlak prežili. Aj v zostávajúcom priebehu tretej tretiny boli aktívnejší domáci hráči, ktorí sa neustále tlačili pred Mazanca a chceli rozhodnúť ešte v riadnom hracom čase. Hostia sa dostávali dopredu len sporadicky, tréner Říha stiahol hru na tri päťky, pričom za Taimiho naskakoval v obrane Bačik, a tie sa snažili najmä neinkasovať. V 55. minúte ich zachránila opäť žŕdka a poskakujúci puk vyhodil z bránkoviska Ebert. V závere však spravil obrovskú chybu Ebert, ktorý v útočnom pásme stratil puk, síce ho dobehol, no prihral ho rovno na hokejku Telegina a ten 12 sekúnd pred koncom blafákom rozhodol – 3:2.

 

.

Reakcia trénera

Miloš Říha, tréner Slovana (hcslovan.sk): “Dnes sme si zaslúžilí bodovať. V prvej tretine sme ustáli veľký tlak CSKA. Od druhej tretiny sme so súperom vyrovnali krok. Dnes sa potvrdilo, nedáš dostaneš – my sme šance mali, no neskórovali, domáci naopak áno. V závere sa stala chybička, ktorá by sa stávať nemala. Mali sme si to ustrážiť. Chlapcov však chcem pochváliť za prístup a disciplínu.”

 

Tabuľka Západnej konferencie:

1. SKA Petrohrad 15 12 3 0 0 70:21 42

2. Dinamo Moskva 15 8 2 0 5 39:31 28

3. Jokerit 11 7 2 1 1 36:18 26

4. Lokomotiv Jaroslavľ 14 7 1 3 3 34:33 26

5. CSKA Moskva 13 6 4 0 3 37:23 26

6. Nižnij Novgorod 14 6 2 2 4 30:24 24

.

7. HC Soči 13 7 1 0 5 39:35 23

8. Čerepovec 14 5 1 3 5 27:36 20

——————————————

9. Viťaz Podoľsk 15 5 1 2 7 40:44 19

10. Spartak Moskva 14 4 3 0 7 42:40 18

.

11. Dinamo Minsk 15 5 0 2 8 25:33 17

12. Slovan Bratislava 14 3 0 3 8 25:49 12

13. Dinamo Riga 15 1 1 0 13 21:50 5

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Matej Michalička

Gustáv Murín

René Pavlík

Ivan Štubňa

Jozef Bugár

Miroslav Urban

.
.
.

USA tajne rokujú s Ruskom o mieri. Na povrch sa dostáva 28-bodový plán

Washington v spolupráci s Moskvou tajne vypracoval 28-bodový plán na ukončenie konfliktu na Ukrajine. Portál Axios vypátral návrhy, ktoré by…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

.

Správny súd zrušil personálny rozkaz o postavení Pavla Ďurku mimo služby, informoval Kubina

Správny súd v Bratislave v stredu zrušil personálny rozkaz, ktorým minister vnútra Matúš Šutaj Eštok postavil mimo služby vyšetrovateľa bývalej…

19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Hrošia koža ukrajinskej premiérky. Na pozadí korupčného škandálu žiada ďalšie miliardy

Maďarský denník Mandiner konštatuje, že ukrajinská premiérka Julija Svyrydenková musí mať hrošiu kožu. V jednej vete sľubuje rozsiahle čistky vo…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Heger sa vykrúca: Ja ani ministri sme nezasahovali do mazania príspevkov na sociálnych sieťach

Expremiér SR a podpredseda mimoparlamentnej strany Demokrati Eduard Heger upozorňuje na to, že on ani ministri jeho vlády nezasahovali do…

19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Susko: Zmena Trestného zákona je prvý krok, chystáme ďalšiu sériu opatrení

Zmena Trestného zákona v prípade drobných krádeží je len prvým krokom k riešeniu narastajúcej drobnej kriminality. Nasledovať majú ďalšie opatrenia…

19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
.

Gyimesi pre HS: Machala kritizuje liberálov, ale jeho rezort ich dotuje. Ministerstvo kultúry financuje protivládne maďarské médiá a niektorí žiadatelia nedodržali ani základné formálne podmienky

Jedna a tá istá ruka píše na sociálnych sieťach kritiku na liberálne médiá a na druhý deň im podpisuje dotácie.…

19. 11. 2025 | Rozhovory | 6 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Rozhovory | 6 min. čítania | 0 komentárov

Rusko kritizovalo dohodu Francúzska s Ukrajinou o dodávke bojových stíhačiek Rafale

V utorok 18. novembra sa Rusko kriticky vyjadrilo voči Francúzsku kvôli podpísaniu dohody, ktorá by mohla Ukrajine poskytnúť až 100…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

“Zelenskyj stráca kontakt s realitou”

„Zelenskyj stráca kontakt s realitou“: pod takýmto nadpisom vyšiel článok v britskom denníku The Telegraph

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Krv, spravodlivosť a odvaha: Príbeh Katovej dcéry

Možno pripísať zločin bosoráctvu? Krátko po skončení tridsaťročnej vojny vytiahnu z rieky v bavorskom meste Schongau umierajúceho chlapca. Napínavý román…

19. 11. 2025 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

„Kričte, musia sa nás báť, už sa nás boja…“ Mikloško má jasný odkaz pre KDH

Pred 36 rokmi som prežil najkrajšie dní svojho života. Po 40 rokoch totality, ktorá padla na smetisko dejín, sme získali…

19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nemecko si uvedomuje technologickú dominanciu USA

Paríž a Berlín signalizujú nové spojenectvo v oblasti technologickej nezávislosti Európy, uvádza Politico.

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Trump počas večere vyjadril obdiv Ronaldovi. Vďaka futbalovej hviezde si získal väčší rešpekt u syna

Prezident Spojených štátov amerických Donald Trump včera na oficiálnej večeri v Bielom dome privítal okrem saudskoarabského korunného princa Mohammeda bin Salmána…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Železničná sabotáž v Poľsku je veľmi podozrivá

Rušňovodič vlaku na severovýchode Poľska objavil v nedeľu v noci prerušené koľajnice. K incidentu došlo na železničnej trati spájajúcej Varšavu…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

Do Kyjeva pricestovali vysokopostavení predstavitelia Pentagónu, aby diskutovali o mierových rokovaniach

Do Kyjeva pricestovali vysokopostavení predstavitelia Pentagónu, aby diskutovali o mierových rokovaniach, píše Politico

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinci, ktorí zabili Slováka, vyviazli s podmienkou

Ukrajinci, ktorí pred rokom v Česku na smrť dobili Slováka, sa včera dostavili pred súd

19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Európska komisia dnes predstaví plán na „vojenský Schengen“

Ak dôjde k útoku na členský štát EÚ, za aký čas by mali ostatné členské štáty povoliť prechod vojenských jednotiek…

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Štúdia zistila, že ultra-spracované potraviny majú negatívny vplyv na všetky dôležité ľudské orgány

Najväčšia vedecká štúdia na svete varuje, že konzumácia ultra-spracovaných potravín predstavuje obrovskú hrozbu pre globálne zdravie a blahobyt, uvádza The…

19. 11. 2025 | Zaujímavosti | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zaujímavosti | 5 min. čítania | 0 komentárov

Pri drobných krádežiach sa má opäť zaviesť pravidlo trikrát a dosť

Za drobnú krádež sa má do Trestného zákona opätovne zaviesť pravidlo „trikrát a dosť“. Platiť by mala teda trestnosť priestupkovej…

19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Keď digitálny štát zlyháva a politici to zistia až vtedy, keď zasiahne ich samotných

Elektronická schránka mala zjednodušiť komunikáciu so štátom. Namiesto toho sa z nej stal nástroj, ktorý môže občana pripraviť o práva,…

19. 11. 2025 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Demokrat Naď najprv nazýval ľudí opicami, teraz ich chce “vykúriť” preč zo Slovenska

Exminister obrany Jaroslav Naď si na proteste 17. novembra opäť uletel. Počas prejavu pred prívržencami opozičných strán vykrikoval, že počas…

19. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Jaroš: Každý si môže hovoriť čo chce, ale KHL je druhá najlepšia liga sveta

Hokejový obranca Christián Jaroš pôsobiaci v moskovskom Spartaku v rozhovore pre Športový čas prezradil, že s ruskou manželkou sa doma…

19. 11. 2025 | 0 komentárov

Beztrestne zrušili slobodu prejavu a zanechali rozvrátené verejné financie. Aj toto dovolila “Nežná”

Občania žiadali v roku 1989 zmenu na dvoch frontoch: v oblasti ekonomickej, kde sme vnímali zaostávanie za Západom v pestrosti…

19. 11. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj pricestoval do Ankary. Plánujú sa rokovania s tureckým prezidentom Erdoğanom

Zelenskyj pricestoval do Ankary. Tam je tiež prítomný tajomník NSDB Umerov, ktorý predtým letel do Spojených štátov

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Na železničnej stanici v Košiciach sa vykoľajil vozeň vlaku

Na železničnej stanici v Košiciach došlo v stredu ráno k vykoľajeniu osobného vlaku. Ako pre TASR spresnila hovorkyňa Železníc Slovenskej…

19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Aktualizované 19. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Postrehy z reprezentácie: Dúfajme, že Calzona konečne našiel poriadneho strelca a začne hľadať pravého obrancu

Slovenská futbalová reprezentácia po novembrovom asociačnom termíne dosiahla svoj cieľ a kvalifikovala sa do baráže o MS 2026 v USA, Kanade a Mexiku. Sokoli…

19. 11. 2025 | 0 komentárov

Rumunsko spolupracuje s nemeckou veľmocou na posilnení vojenskej obrany

Rumunsko plní požiadavky NATO na posilnenie pozemných síl a zároveň pomáha oživiť miestnu ekonomiku, uvádza Remix News

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Cenzúru majú v DNA. Čo by progresívci najradšej urobili s STVR

V priebehu vlády predošlých troch garnitúr preukázali verejnoprávne médiá akútny nedostatok objektívnosti. Pripúšťal sa dominantne jeden jediný správny názor na…

19. 11. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

„Český Trump“: Ficovi a Orbánovi sa črtá spojenec. Európskej únii a Ukrajine nepriateľ?

Česká republika sa posúva doprava a medzi „elitou“ Európskej únie rastú obavy, čo bude so stratégiu voči Ukrajine?

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Netanjahu spolu s Jisraelom Kacom, Gideonom Saarom, veliteľom ozbrojených síl Ejalom Zamirom a šéfom kontrarozviedky Šin Bet Davidom Zinim navštívil pozície izraelskej armády za líniou prímeria na juhu Sýrie.

16:14

Štátny tajomník ukrajinského ministerstva hospodárstva, životného prostredia a poľnohospodárstva Taras Vysockij pre agentúru Reuters uviedol, že Ukrajina neplánuje v tejto sezóne obmedziť vývoz pšenice.

16:06

Predstaviteľ EÚ uviedol, že EÚ vyjadrila záujem o vyškolenie až 3000 palestínskych policajtov z Pásma Gazy v rámci programu podobnému tomu, ktorý už funguje na Západnom brehu Jordánu.

16:04

Budova Európskeho parlamentu v Bruseli sa v stredu o 20.00 h po prvý raz rozsvieti na červeno. Inštitúcia sa tak pridáva k celosvetovej kampani Červená streda, ktorá upozorňuje na prenasledovanie a diskrimináciu veriacich vo svete.

16:03

.

Berlínom otriasla vlna strelieb, viacero obetí sa stalo terčom útokov po celom meste

Vyšetrovatelia majú podozrenie, že násilie je živené spormi medzi rôznymi skupinami vrátane organizovaných „imigrantských gangov“

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj môže prísť o moc kvôli korupčnému škandálu s Mindičom

Zelenskyj môže prísť o moc kvôli korupčnému škandálu s Mindičom, píše The Wall Street Journal v článku „Vyšetrovanie korupcie na…

18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
18. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vojna je výhodný biznis pre amerických a ukrajinských politikov

Podľa online magazínu amerického think-tanku Quincy Institute for Responsible Statecraft, ktorý sa špecializuje na zahraničnú politiku USA, spoznávame Pompea v…

19. 11. 2025 | 0 komentárov

Nervozita ve vzduchu…

Nebyl jsem jediný, komu zrušili facebookový profil. V posledních dnech takto „zmizela“ celá řada lidí, které jsem sledoval. Zdá se,…

19. 11. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Nemecké mestá po minuloročnom útoku v Magdeburgu rušia vianočné trhy

Nemecko si pripomenie tragický atentát na vianočných trhoch v Magdeburgu. Aké kroky podnikajú mestá v oblasti bezpečnosti?

19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 11. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Matej Michalička

Gustáv Murín

René Pavlík

Ivan Štubňa

Jozef Bugár

Miroslav Urban

.
.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov