NAŽIVO

Biely dom informoval, že Trumpova cesta do Číny sa uskutoční 14. a 15. mája. Trump sa stretne so Si Ťin-pchingom.

20:14

Valné zhromaždenie OSN označilo historický obchod s africkými otrokmi za najzávažnejší zločin proti ľudskosti. Vyzvala na poskytnutie reparácií. Slovensko a ďalšie západné štáty a členovia Európskej únie sa hlasovania zdržalo.

19:49

Ústavný súd Kosova zrušil výnos prezidentky Vjosy Osmaniovej o rozpustení parlamentu.

19:47

Súdna porota v Los Angeles rozhodla, že Instagram a YouTube boli úmyselne navrhnuté tak, aby spôsobovali závislosť u detí a mládeže.

19:46

Vláda Zimbabwe uviedla, že 15 jej občanov zahynulo vo vojne na Ukrajine na strane Ruska.

19:44

Dánsky kráľ poveril Mette Frederiksenovú vedením rokovaní o zložení novej vlády so všetkými stranami, ktoré uspeli parlamentných voľbách.

18:34

Netanjahu uviedol, že Izrael rozširuje nárazníkovú zónu na juhu Libanonu.

18:23

Ruská agentúra RIA informovala, že Rosatom evakuoval 163 svojich zamestnancov z iránskej jadrovej elektrárne v Búšehri.

18:21

Armáda Libanonu uviedla, že výbuchy, ku ktorým došlo v utorok pri Bejrúte, zapríčinila buď technická porucha iránskej rakety, ktorá smerovala mimo Libanon, alebo jej zachytenie vo vzduchu.

18:18

Lekár bývalého brazílskeho prezidenta uviedol, že Bolsonara prepustia z nemocnice zrejme v piatok.

17:16

Guterres vyzval USA a Izrael, aby ukončili bojové operácie kvôli rastúcim obetiam a čoraz ničivejšími celosvetovými ekonomickými následkami.

17:14

Indické úrady zadržali Slováka, ktorý sa pokúsil prekročiť hranicu do Mjanmarska a nemal pri sebe potrebné doklady.

16:29
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Boris Johnson je novým britským premiérom, chce odchod Británie do októbra

Novým premiérom Veľkej Británie a zároveň lídrom Konzervatívnej strany sa stal Boris Johnson. V hlasovaní členov a členiek strany zvíťazil nad jeho najväčším konkurentom, ktorým bol Jeremy Hunt

❚❚
.

Úrad po Therese Mayovej oficiálne prevezme v stredu. Ako uvádza agentúra AP, pre 55-ročného ambiciózneho politika, ktorý pôsobil napríklad ako minister zahraničných vecí, je to jeho doterajší vrchol kariéry.

Bývalý starosta Londýna sľúbil, že Británia odíde z Európskej únie podľa plánu, teda 31. októbra. Vyhlásil, že brexit sa uskutoční aj bez dohody.

 

.

Trump uvítal zvolenie Johnsona za nového lídra britských konzervatívcov

Americký prezident Donald Trump uvítal zvolenie Borisa Johnsona za nového lídra britskej Konzervatívnej strany, ktorý bude čoskoro aj britským premiérom. Informovala o tom agentúra AFP.

Na snímke Donald Trump

“Gratulujem Borisovi Johnsonovi, že bude novým premiérom Spojeného kráľovstva. Bude skvelý!” uviedol Trump na Twitteri.

Johnsonovi zablahoželal prostredníctvom svojej hovorkyne aj predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker. “Predseda bude s budúcim premiérom spolupracovať najlepšie, ako sa len bude dať,” konštatovala.

Hlavný vyjednávač Európskej únie pre brexit Michel Barnier uviedol, že sa teší na “konštruktívnu spoluprácu” s Johnsonom. Povedal, že sa bude snažiť presadiť ratifikáciu dohody o odchode Spojeného kráľovstva z Únie, ktorý vyrokovala doterajšia britská premiérka Theresa Mayová, a dosiahnuť riadený brexit. Podľa Barniera je EÚ ochotná upraviť politickú deklaráciu o budúcich vzťahoch, ktorá je pripojená k dohode o brexite.

.

Členovia Konzervatívnej strany sa v hlasovaní poštou rozhodovali medzi dvoma kandidátmi, ktorými boli Boris Johnson a súčasný minister zahraničných vecí Jeremy Hunt.

Na vnútrostraníckom hlasovaní poštou, ktoré sa konalo od 6. do 22. júla, sa zúčastnilo 87,4 percenta zo 160.000 členov Konzervatívnej strany. Za Johnsonovho protikandidáta Jeremyho Hunta hlasovalo 46.656 konzervatívcov, Johnsonovi dalo svoj hlas 92.153 členov strany. Neplatných bolo 509 odovzdaných hlasov.

 

Mayová podporí Johnsona; podľa Corbyna majú o premiérovi rozhodnúť obyvatelia

Odchádzajúca britská premiérka Theresa Mayová sľúbila v utorok “plnú podporu” svojmu nástupcovi Borisovi Johnsonovi. Líder opozície Jeremy Corbyn uviedol, že o premiérovi by mali rozhodnúť obyvatelia krajiny. Informovali o tom agentúra AP a televízna stanica Sky News.

.
Na snímke Theresa Mayová

“Teraz musíme spolupracovať, aby sme uskutočnili brexit, ktorý funguje, a aby sme udržali Jeremyho Corbyna mimo vlády,” uviedla Mayová na Twitteri.

Mayová podľa AP plánuje zostať poslankyňou britského parlamentu. Johnson bude mať “moju plnú podporu zo zadných lavíc,” nechala sa počuť predsedníčka britskej vlády.

Corbyn podľa Sky News povedal, že Johnson získal podporu menej než 100.000 členov Konzervatívnej strany prísľubom zníženia daní pre bohatých, čím sa prezentoval ako kamarát bankárov, a snahou o ničivý brexit bez dohody.

“Nezískal však podporu našej krajiny,” povedal Corbyn. “Po takmer desaťročí striedmosti potrebujeme premiéra, ktorý je na strane mnohých, nie na strane niekoľkých,” povedal líder labouristov a dodal, že o tom, kto bude novým premiérom, “by mali rozhodnúť obyvatelia krajiny”.

 

Johnsonovi gratulovali aj von der Leyenová a Macron

Nastávajúca predsedníčka Európskej komisie (EK) Ursula von der Leyenová zablahoželala v utorok britskému exministrovi zahraničných vecí Borisovi Johnsonovi k zvoleniu za nového lídra Konzervatívnej strany, ktorý bude zrejme čoskoro aj britským premiérom. Podobne mu zagratuloval i vyjednávač EÚ pre tzv. brexit Michel Barnier a francúzsky prezident Emmanuel Macron, informovala tlačová agentúra AFP.

Na snímke Emmanuel Macron a Ursula von der Leyenová

“Blahoželám Borisovi Johnsonovi k nominácii na premiéra,” povedala von der Leyenová v Paríži. “Teším sa na dobrý pracovný vzťah s ním,” dodala a pokračovala: “Je veľa rôznych a ťažkých záležitostí, ktoré budeme spoločne riešiť. Máme pred sebou náročné časy.”

“Tešíme sa na konštruktívnu prácu s premiérom Borisom Johnsonom, keď sa ujme úradu, pri napomáhaní ratifikácii Dohody o odchode (Spojeného kráľovstva z Európskej únie) a pri dosiahnutí riadeného brexitu,” napísal na Twitteri vyjednávač EÚ Michel Barnier.

“Sme pripravení prepracovať dohodnutú deklaráciu o novom partnerstve v súlade s inštrukciami Európskej rady,” uviedol Barnier. Na mysli mal nezáväzný politický plán pre budúce vzťahy EÚ a Británie, ktorý podpísala Johnsonova predchodkyňa Theresa Mayová vlani v novembri.
Francúzsky prezident Macron vyhlásil: “Gratulujem Borisovi Johnsonovi a zatelefonujem mu, keď sa oficiálne stane premiérom.”

.

“Veľmi s ním chcem čo najskôr začať pracovať, a nielen na európskych témach a pokračovaní rokovaní súvisiacich s brexiton, ale aj na medzinárodných záležitostiach, na ktorých úzko spolupracujeme s Britániou a Nemeckom… napríklad na situácii v Iráne,” dodal francúzsky líder.

 

V tomto článku sme sa venovali konkrétnej téme, ak máte chuť pokračovať v čítaní, určite si nenechajte ujsť aj ďalší článok Americká armáda výrazne zvyšuje vekovú hranicu a uvoľňuje pravidlá týkajúce sa marihuany , v ktorom sa venujeme inej oblasti a prinášame ďalšie zaujímavé pohľady a praktické informácie.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.


Vandier: Aliancia musí zrýchliť zbrojenie, perspektívne nie je vylúčený ani konflikt s Ruskom

Krajiny NATO musia zásadne prehodnotiť svoj prístup k obrane a urýchlene zvýšiť výrobu zbraní, no mnohé z nich si podľa…

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Raši: Členstvo v iniciatíve Trojmoria je pre Slovensko mimoriadne dôležité

Predseda Národnej Rady Slovenskej republiky Richard Raši (Hlas-SD) sa v stredu v chorvátskom Záhrebe zúčastnil na parlamentom summite iniciatívy Trojmoria.…

25. 03. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trump povolal technologických gigantov do vedeckej rady Bieleho domu

Americký prezident Donald Trump v stredu vymenoval do Rady poradcov pre vedu a technológie viaceré významné osobnosti technologického sektora vrátane…

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Merz už nechce dodávať Ukrajine rakety Taurus

Merz už nechce dodávať Ukrajine rakety Taurus, informuje Deutsche Welle

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Filipíny sa opäť vracajú k nákupu ruskej ropy

Filipíny sa po päťročnej prestávke spôsobenej vojnou na Blízkom východe opäť vracajú k nákupu ruskej ropy

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Rastislav Vasilišin

René Pavlík

Ivan Štubňa

Gustáv Murín

Miroslav Urban

.
.
.
.
.

Irán predložil svoje podmienky na ukončenie vojny

Irán predložil svoje podmienky na ukončenie vojny, informujú iránske médiá

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Merz už nechce dodávať Ukrajine rakety Taurus

Merz už nechce dodávať Ukrajine rakety Taurus, informuje Deutsche Welle

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Filipíny sa opäť vracajú k nákupu ruskej ropy

Filipíny sa po päťročnej prestávke spôsobenej vojnou na Blízkom východe opäť vracajú k nákupu ruskej ropy

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Držte prsty Orbánovi: Nebudú peniaze, nebude vojna

Nielen v európskej, ale aj vo svetovej politike, platí jednoduchá logika: Nebudú peniaze, nebude vojna

25. 03. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ferenčak prelomil mlčanie. Vyjadril sa k škandalóznemu videu s peniazmi

Zverejnenú videonahrávku o odovzdávaní finančnej hotovosti vysvetľuje poslanec Národnej rady SR a primátor Kežmarku Ján Ferenčák ako súčasť cielenej kriminalizácie…

25. 03. 2026 | Aktualizované 25. 03. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Aktualizované 25. 03. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Dějiny Slovenska– kniha, ktorá oživuje minulosť

Ak vás zaujíma, odkiaľ pochádzame a ako sa formovala naša krajina, kniha Dějiny Slovenska od Jana Rychlíka a kolektívu je…

25. 03. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinský dron narazil do elektrárne v Estónsku. A nebol jediný

Do komína elektrárne v Estónsku narazil ukrajinský dron, ktorý letel do Leningradskej oblasti Ruskej federácie, a nebol jediný

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ruská armáda postúpila v oblasti Ambarno v Charkovskej oblasti

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

25. 03. 2026 | Aktualizované 25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Aktualizované 25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Naď na tlačovke vystúpil ako „vidlák“. Zabudol čí je, aj odkiaľ pochádza

To, čo predviedol na svojej poslednej tlačovke J. Naď by bolo vhodné tak na vidiecke zhromaždenie okresného politického aktivistu niekde…

25. 03. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Irán nebude rokovať s USA

Predstaviteľ iránskeho generálneho štábu sa kategoricky vyslovil proti rokovaniam a dohode s USA

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Vojna na Blízkom východe nečakane zasiahla nemecký automobilový priemysel

Eskalácia vojny s Iránom v oblasti Hormuzského prielivu nečakane zasiahla nemecký priemysel. Odkedy sa lodná doprava takmer zastavila, hélium, kľúčová…

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov

Ferenčák má zrejme veľký problém. Zverejnili nahrávku s odovzdávaním peňazí v jeho garáži

Uprostred toho, že poslanec Hlasu-SD a primátor Kežmarku Ján Ferenčák pred týždňom vyhlásil, že už sa viac necíti viazaný koaličnou…

25. 03. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pentagón posiela tisíce výsadkárov na Blízky východ, konflikt s Iránom sa vyostruje

Americké ministerstvo obrany pripravuje nasadenie približne 3 000 vojakov z výsadkovej divízie americkej armády na Blízky východ, čím ďalej posilňuje…

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Snaží sa Ukrajina ovplyvniť voľby v Maďarsku? Orbán v tom má jasno

Orbán obvinil ukrajinskú rozviedku z uskutočnenia „bezprecedentnej operácie“ v Maďarsku s cieľom zabezpečiť víťazstvo opozičnej strany „Tisza“ v nadchádzajúcich voľbách

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Americká armáda výrazne zvyšuje vekovú hranicu a uvoľňuje pravidlá týkajúce sa marihuany

Americká armáda bude v budúcnosti prijímať podstatne starších regrútov. Zároveň uvoľňuje pravidlá týkajúce sa menších priestupkov súvisiacich s marihuanou, píše…

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

NAŽIVO o dianí na Blízkom východe – Erdogan kritizoval vojnu proti Iránu

V tomto článku aj dnes pokrývame vojnový konflikt na Blízkom východe, ktorý vypukol v sobotu útokom Spojených štátov amerických a…

25. 03. 2026 | Aktualizované 25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Aktualizované 25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Posadnutý Káčer znovu pustil ústa na špacír

Exminister zahraničných vecí Rastislav Káčer označil Maďarsko za „neofašistický režim“, ktorý si „za pomoci Ruska brúsi zuby na územie Slovenska“.…

25. 03. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.


Odstrániť Sviridenkovú, obmedziť Zelenského právomoci. Kam smeruje politická kríza v ukrajinskom parlamente?

Dnes mal začať posledný týždeň zasadania ukrajinského parlamentu v marci. Poslanci sa však v utorok nakoniec nezišli a rozhodli sa…

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Huliak bije na poplach: Kováčik ide pripraviť SFZ o celý majetok

Minister cestovného ruchu a športu Rudolf Huliak sa v stredu znovu vyjadril na adresu prezidenta Slovenského futbalového zväzu Jána Kováčika.…

25. 03. 2026 | 0 komentárov

USA zaslali Iránu 15-bodový plán na ukončenie vojny

USA zaslali Iránu 15-bodový plán na ukončenie vojny, píše The New York Times s odvolaním sa na zdroje

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Pri pokuse o prechod cez rieku Volča "zmizla" rota ukrajinskej 159. mechanizovanej brigády

Ukrajina, 25. marca 2026 - Divoké boje pokračujú smerom na Vovčansk, Kyjev sa snaží ruské jednotky zatlačiť späť cez rieku…

25. 03. 2026 | 0 komentárov

Blokáda nepoľavuje, psi štekajú, ale karavána ide zatiaľ ďalej…

Neustále sa opakujúce výpadky elektrickej energie na Kube v ostatných dňoch si vyžadujú hlbšie zhodnotenie príčin týchto javov, ktoré siahajú…

25. 03. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Salah po sezóne odíde z Liverpoolu, uzavrie deväťročnú éru na Merseyside

Egyptský futbalista Mohamed Salah oznámil, že po skončení aktuálnej sezóny opustí anglický klub FC Liverpool, čím uzavrie úspešnú deväťročnú kapitolu…

25. 03. 2026 | 0 komentárov

Na Oravskom hrade zomrel po páde z balkóna 72-ročný poľský návštevník

Na Oravskom hrade v utorok zomrel 72-ročný poľský návštevník. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR…

25. 03. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov

USA nikdy nebudú schopné odblokovať Hormuzský prieliv

USA, 25. marca 2026 - Ak by Trump chcel vieš ozajstné rokovania, nie vymyslené, tak Irán predložil Washingtonu rad požiadaviek…

25. 03. 2026 | 0 komentárov

Médií je veľa. Vlastníkov podstatne menej

Slovenský mediálny priestor pôsobí pestro. Keď sa však značky oddelia od vlastníkov, ukáže sa užšia mapa vplyvu aj reklamných peňazí

25. 03. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov

Medzi ktorými krajinami je najdlhšia hranica na svete?

Najdlhšia hranica na svete patrí medzi najzaujímavejšie geografické rekordy planéty. Najdlhšia hranica spája dve veľké krajiny Severnej Ameriky a prechádza…

25. 03. 2026 | 0 komentárov

Kto vyvíja tlak na europoslancov? Korporátny lobing v EÚ sa týka aj vás

Kedysi platilo „za všetkým hľadaj ženu” – dnes sú to peniaze. Ovplyvňujú dokonca politické procesy

25. 03. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

15 historických fotografií, ktoré rozprávajú hrozné príbehy

Hrozné príbehy ukryté za historickými fotografiami nám často odhaľujú realitu, ktorá je oveľa desivejšia než samotný obraz, pretože za každým…

25. 03. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Biely dom informoval, že Trumpova cesta do Číny sa uskutoční 14. a 15. mája. Trump sa stretne so Si Ťin-pchingom.

20:14

Valné zhromaždenie OSN označilo historický obchod s africkými otrokmi za najzávažnejší zločin proti ľudskosti. Vyzvala na poskytnutie reparácií. Slovensko a ďalšie západné štáty a členovia Európskej únie sa hlasovania zdržalo.

19:49

Ústavný súd Kosova zrušil výnos prezidentky Vjosy Osmaniovej o rozpustení parlamentu.

19:47

.

Bílý koník, kam se podíváš…

Dnes začnu dobrou zprávou. Andrej Babiš se osobně přihlásil k tomu, že zákon o financování neziskovek je zapotřebí a odmítl…

25. 03. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

Nemecký Volkswagen mení zameranie. Z automobilky sa stane výrobca zbrojného materiálu

Podľa medializovaných správ by sa automobilový závod Volkswagen v nemeckom meste Osnabrück mohol preorientovať na výrobu zbrojného materiálu

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

CEDMO: Síť vlivu kolem Václava Moravce

Mnozí správně připomínají, že po odchodu Václava Moravce z ČT mu zůstává další zajímavé angažmá v projektu CEDMO

25. 03. 2026 | Česky | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Česky | 2 min. čítania | 0 komentárov

Erdogan kritizoval vojnu proti Iránu. Nenecháme sa do nej vtiahnuť, vyhlásil

„Posledných dvadsaťpäť dní nám ukázalo nasledovné: hoci je táto vojna vojnou Izraela, jej cenu platí celý svet. Táto vojna je…

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Meta musí opäť platiť milióny

Gigant v oblasti sociálnych médií, spoločnosť Meta, musí zaplatiť pokutu vo výške 375 miliónov dolárov – platforma bola uznaná za…

25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
25. 03. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Rastislav Vasilišin

René Pavlík

Ivan Štubňa

Gustáv Murín

Miroslav Urban

.
.
.
.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov