NAŽIVO

V minulom roku zachytilo Slovensko menej ako 50 nelegálnych migrantov. Krajina si chráni hranice efektívne. Počas brífingu v rámci cvičenia Zelená 2026 na slovensko-maďarskom hraničnom priechode Čunovo – Rajka to uviedol minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).

Matúš Šutaj Eštok
Na snímke minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) počas akcie príslušníkov Policajného zboru a príslušníkov Finančnej správy SR s podporou príslušníkov Hasičského a záchranného zboru na diaľničnnom hraničnom priechode Čunovo – Rajka 7. januára 2026 / Foto: TASR-Jakub Kotian
Čítať viac | 15:25

Prezident Peter Pellegrini dnes prijal v Prezidentskom paláci koledníkov Dobrej noviny. Poďakoval im za to, že túto tradíciu uchovávajú už viac ako 30 rokov a prostredníctvom koledovania pomáhajú tým, ktorí to potrebujú.

Peter Pellegrini
Na snímke prezident SR Peter Pellegrini (vpravo) počas novoročného prijatia koledníkov Dobrej noviny v stredu 7. januára 2026 v Bratislave / Foto: TASR-Martin Baumann
Čítať viac | 14:42

Slovenská ekonomika vstupuje do nového roka s pomalým rastom a prísnymi rozpočtovými cieľmi. Do popredia sa dostávajú témy, ako sú deficit verejných financií, neistota na trhu práce či vývoj cien nehnuteľností. 

13:17

Iránsky prezident Masúd Pezeškiján nariadil bezpečnostných zložkám, aby nezasahovali proti protestujúcim, pričom rozlišoval pokojných demonštrantov a ozbrojených „výtržníkov“.

13:10

Za prítomnosti českého prezidenta Petra Pavla sa po prvý raz v novom zložení zišla Bezpečnostná rada štátu. Zaoberala sa najmä budúcnosťou českej muničnej iniciatívy pre Ukrajinu a otázkami protidronovej ochrany.

12:51

Čínske ministerstvo zahraničných vecí ostro skritizovalo plánovaný zásah amerického prezidenta Donalda Trumpa do venezuelského ropného priemyslu. 

12:50

Zo stožiaru pred Úradom vlády Českej republiky v Prahe zvesili vlajku Ukrajiny a nahradili ju vlajkou Európskej únie. Potvrdila hovorkyňa úradu Karla Mráčková.

12:50

Francúzska filmová ikona Brigitte Bardotová podstúpila dve operácie v súvislosti s rakovinou predtým, ako v decembri podľahla tejto chorobe. Povedal to jej manžel v rozhovore pre týždenník Paris Match, ktorý bol uverejnený pred jej pohrebom.

12:49

Nórsko v roku 2025 zaznamenalo svoj najteplejší rok v histórii meraní, a to po horúcom letnom období a nezvyčajne miernej zime. 

12:47

Úrad vlády SR hľadá zhotoviteľa rekonštrukcie fasády a výmeny výplňových konštrukcií Hotela Bôrik. Oznámenie o verejnom obstarávaní týkajúceho sa účelového zariadenia vlády zverejnili vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.

11:50
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Vyhlásenie Ústavného súdu SR k jeho fungovaniu po 16. februári 2019

Dňa 16. februára 2019 sa skončilo 12-ročné funkčné obdobie deviatim z 13 sudcov Ústavného súdu Slovenskej republiky

❚❚
.

Sudcovia ústavného súdu, ktorí tvorili plénum ústavného súdu do 16. februára 2019, pristupovali do posledného dňa svojho funkčného obdobia k plneniu svojich povinností vyplývajúcich z funkcie sudcu ústavného súdu zodpovedne a v súlade s Ústavou Slovenskej republiky, so zákonom Národnej rady Slovenskej republiky č. 38/1993 Z. z. o organizácii Ústavného súdu Slovenskej republiky, o konaní pred ním a o postavení jeho sudcov v znení neskorších predpisov a Spravovacím a rokovacím poriadkom Ústavného súdu Slovenskej republiky.

Vďaka kontinuálnej rozhodovacej činnosti sudcov ústavného súdu ústavný súd evidoval ku dňu skončenia funkčného obdobia väčšiny sudcov pléna ústavného súdu 685 nevybavených podaní (sťažností a návrhov), z toho 257 vecí je pridelených sudcom, ktorí pokračujú vo výkone funkcie. Z celkového počtu nevybavených podaní je len 23 podaní, v ktorých je príslušné rozhodovať plénum ústavného súdu.

Sudcovia ústavného súdu si plne uvedomovali vážnosť stavu, ktorý súvisel s nevymenovaním nových sudcov ústavného súdu. V záujme riešenia vzniknutej situácie schválilo plénum ústavného súdu podľa čl. 131 ods. 1 Ústavy Slovenskej republiky a § 2 ods. 2 Spravovacieho a rokovacieho poriadku Ústavného súdu Slovenskej republiky na neverejnom zasadnutí konanom 13. februára 2019 Dodatok č. 1 k Rozvrhu práce Ústavného súdu Slovenskej republiky na obdobie od 1. marca 2018 do 28. februára 2019, ktorý nadobudol účinnosť 17. februára 2019 (ďalej len „dodatok k rozvrhu práce ústavného súdu“).

.

V období od 17. februára 2019 do prijatia nového rozvrhu práce plénom kreovaným na základe vymenovania a ujatia sa funkcie nových sudcov (ďalej len „prechodné obdobie“) vykonáva ústavný súd svoju právomoc a pôsobnosť rozhodovaním v senátnych veciach. Ústavný súd má jeden senát, ktorý pracuje v zložení Jana Baricová – predsedníčka senátu,  Miroslav Duriš, Jana Laššáková a Mojmír Mamojka. V prechodnom období sa každému zo 4 sudcov ústavného súdu ako sudcom spravodajcom náhodným výberom prideľujú veci v rozsahu 1/13 celkového nápadu vecí. Nad rámec uvedeného limitu im možno prideliť aj naliehavé veci patriace do rozhodovacej pôsobnosti senátu, rozhodnutie o ktorých neznesie odklad (napr. rozhodovanie o sťažnostiach maloletých, resp. o sťažnostiach osôb vo výkone väzby). O takomto pridelení rozhodne sudca ústavného súdu, ktorý je podľa zákona oprávnený zastupovať predsedu ústavného súdu a podpredsedu ústavného súdu. Podľa § 8 ods. 2 zákona o ústavnom súde, ktorý je účinný do 28. februára 2019, predsedu ústavného súdu v určenom rozsahu a v jeho neprítomnosti v plnom rozsahu zastupuje podpredseda Ústavného súdu. Ak ani podpredseda nie je prítomný, zastupuje ich vekom najstarší sudca ústavného súdu. Podľa § 4 ods. 3 zákona č. 314/2018 Z. z. o Ústavnom súde Slovenskej republiky a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 314/2018 Z. z.“), ktorý je účinný od 1. marca 2019, ak nie je prítomný predseda ústavného súdu ani podpredseda ústavného súdu alebo ak nie je nikto vymenovaný do funkcie predsedu ústavného súdu ani do funkcie podpredsedu ústavného súdu, neodkladné úlohy predsedu ústavného súdu vykoná ten zo služobne najstarších sudcov ústavného súdu, ktorý je vekom najstarší.

Počas prechodného obdobia budú vo veciach, ktoré by pri regulárnom obsadení ústavného súdu pripadli deviatim nevymenovaným sudcom ústavného súdu, vykonávať súdni poradcovia, ktorí sú štátnymi zamestnancami v Kancelárii Ústavného súdu Slovenskej republiky, analýzy podaní a prípravu podkladov na rozhodnutie ústavného súdu v rozsahu, ktorý nevyžaduje realizáciu procesných úkonov.

Ako vyplýva z uvedeného a dodatku k rozvrhu práce ústavného súdu, počas prechodného obdobia nebude ústavný súd vykonávať svoju právomoc a pôsobnosť rozhodovaním vo veciach, v ktorých je príslušné rozhodovať plénum ústavného súdu, a to najmä:

– o súlade zákonov s ústavou a ústavnými zákonmi [čl. 125 písm. a) ústavy] a o súlade nariadení vlády, všeobecne záväzných právnych predpisov ministerstiev a ostatných ústredných orgánov štátnej správy s ústavou, ústavnými zákonmi a zákonmi [čl. 125 písm. b) ústavy],

– o súlade dojednaných medzinárodných zmlúv, na ktoré je potrebný súhlas Národnej rady Slovenskej republiky, s ústavou alebo ústavným zákonom ( čl. 125a ods. 1 ústavy),

.

– o ústavnosti a zákonnosti volieb prezidenta Slovenskej republiky, volieb do Národnej rady Slovenskej republiky, volieb do orgánov územnej samosprávy a volieb do Európskeho parlamentu (podľa 129 ods. 2 až 7 ústavy),

– o výklade ústavy alebo ústavného zákona (čl. 128 ústavy),

 

ako aj o ďalších veciach podľa čl. 105 ods. 2, čl. 107, čl. 125b ods. 1, čl. 129a, čl. 136 ods. 2 a 3 a čl. 138 ods. 2 písm. b) a c) Ústavy Slovenskej republiky.

Dodatok k rozvrhu práce rieši aj prípady vylúčenia sudcov. Je potrebné dodať, že situácia, keď o vylúčení sudcu ústavného súdu nemôže rozhodnúť iný senát, je riešená priamo zákonom o ústavnom súde (§ 28 ods. 3 a 4 zákona o ústavnom súde do 28. februára 2019 a § 51 ods. 2 zákona č. 314/2018 Z. z.).

.

Sudcovia ústavného súdu Jana Baricová, Miroslav Duriš, Jana Laššáková a Mojmír Mamojka budú k výkonu svojej funkcie pristupovať tak, aby neúplné zloženie ústavného súdu nemalo vplyv na kvalitu a efektivitu rozhodovacej činnosti ústavného súdu, s cieľom zachovať funkciu ústavného súdu ako nezávislého súdneho orgánu ochrany ústavnosti.

Redakciu informovali z Kancelárie Ústavného súdu Slovenskej republiky.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

Ján Droppa

.
.
.

Tanker, ktorému Rusi poslali naproti vojnové lode, Američania dnes zadržali

Ruské vojenské námorníctvo vyslalo najmenej jedno svoje plavidlo, aby sprevádzalo ropný tanker, ktorý prenasleduje americká pobrežná a tá ho však…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Merz: Zelenskyj by mal udržať svojich mužov doma. Ukrajina si má „urobiť domáce úlohy“

Nemecký kancelár adresoval tieto požiadavky priamo ukrajinskému prezidentovi Volodmymyrovi  Zelenskému – konkrétne kroky, ktoré Berlín plánuje podniknúť, však zostávajú otvorené.…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Šutaj Eštok: V minulom roku zachytilo Slovensko pod 50 nelegálnych migrantov

V minulom roku zachytilo Slovensko menej ako 50 nelegálnych migrantov. Krajina si chráni hranice efektívne. Počas brífingu v rámci cvičenia…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Bývalý minister upozorňuje: Trumpov vyslanec hovorí o BlackRocku pri rekonštrukcii Ukrajiny

Trumpov vyslanec Witkoff vyhlásil, že rekonštrukciu Ukrajiny dostane na starosti BlackRock. Witkoff to oznámil priamo v Paríži po tom, ako…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Prieskum: Slováci chcú najčastejšie za premiéra súčasného predsedu vlády a predsedu strany Smer-SD Roberta Fica

Slováci chcú najčastejšie za premiéra súčasného predsedu vlády a predsedu strany Smer-SD Roberta Fica. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Tankery, ktoré sa nachádzali pri pobreží Venezuely, menia svoje vlajky na ruské

Rusko vyslalo ponorku a niekoľko lodí, aby sprevádzali tanker z tieňovej flotily, ktorý sa USA pokúsili zadržať pri pobreží Venezuely…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Únava nie je normálna

Prečo toľko ľudí žije na autopilote a považuje vyčerpanie za normu? Praktický lekár funkčnej medicíny Jan Vojáček odhaľuje, ako vzniká…

07. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rajchl sa rozhodol pomôcť Pekovej: „Toto som nikdy nezažil…“

Jindřich Rajchl, člen českej poslaneckej snemovne, stojí za Soňou Pekovou, ktorej pred pár dňami české ministerstvo spravodlivosti začalo konanie o…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Štyri kroky Trumpa k prevzatiu kontroly nad strategickým Grónskom

Americký prezident Donald Trump minulú nedeľu oživil myšlienku, aby USA získali kontrolu nad Grónskom, ktoré je bohaté na nerastné suroviny…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

Po nehode nafúkal. Občianski aktivisti vyzývajú KDH-áka Šmilňáka, aby sa vzdal aj mandátu mestského poslanca v Bardejove

Občianski aktivisti z Bardejova vyzývajú Martina Šmilňáka, aby sa vzdal aj mandátu mestského poslanca v Bardejove. Poslanec Kresťanskodemokratického hnutia už…

07. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov

Odkaz politikom? Maroš Žilinka: Vznikla špecializácia prokurátorov na trestné činy korupcie

Na krajských prokuratúrach a odbore závažnej kriminality Generálnej prokuratúry SR vznikla špecializácia prokurátorov na trestné činy korupcie. Na sociálnej sieti…

07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Koalícia ochotných úraduje. Čo tým chcú dokázať?

V Paríži zasadlo v utorok pod taktovkou tzv. Koalície ochotných vyše 25 krajín s úmyslom prerokovať ukrajinskú situáciu. Podľa serveru…

07. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Cestu R4 medzi Košicami a Maďarskom po požiari kamióna čiastočne sprejazdnili

Rýchlostná cesta R4 medzi Košicami a Maďarskom je pre požiar kamióna uzavretá. Na mieste zasahujú hasiči. Pre TASR to uviedol…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Syn režiséra Roba Reinera čelí obvineniu z vraždy prvého stupňa za dobodanie svojich rodičov

Syn hollywoodskeho režiséra Roba Reinera sa v stredu postaví pred súd v Los Angeles, aby sa vyjadril k obvineniam zo…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nahnevaný Réway neuspel na skúške v slovenskej extralige: "Idioti vo vedení... Idem do USA!" Odkazuje problémový hráč

Slovenský hokejista Martin Réway si po konci v Liptovskom Mikuláši hľadá nový klub. Zatiaľ však neúspešne. Na skúške neuspel, bolo…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Premiér sa vo štvrtok stretne s predsedom vlády Česka Andrejom Babišom

Premiér Robert Fico sa vo štvrtok (8. 1.) stretne s predsedom vlády Českej republiky Andrejom Babišom. TASR o tom informoval…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Bitka za Maljuka a „Strana veteránov“

Ukrajina, 7. januára 2026 - Samotná rezignácia šéfa SBU bola predvídateľná a nevyvolala žiadny zvláštny záujem - SBU a GUR…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Od kolísky po hrob. Šialený plán britskej vlády

Britská vláda plánuje digitálne identifikačné doklady pre novorodencov: Podľa správ z neverejných ministerských rokovaní britská labouristická vláda zvažuje pridelenie digitálnych identít…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Video: Americkí "mariňáci" prepadli tanker plávajúci pod vlajkou Ruskej federácie

USA, 7. januára 2026 - Americké výsadkové jednotky prevzali kontrolu nad ruským tankerom „Marinera“ v Severnom Atlantiku, informuje agentúra Reuters.…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Provokácia alebo premyslený plán?

O vyhláseniach „koalície ochotných“ v Paríži ohľadom rozmiestnenia vojsk na Ukrajine

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Najdivnejšie veci, ktoré ľudia videli na ulici

Najdivnejšie veci, na ktoré ľudia narazili pri obyčajnej prechádzke alebo jazde mestom, dokazujú, že realita vie byť niekedy zvláštnejšia než…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Grónsko by sa mohlo ochrániť pred Trumpom, majú plán

Grónsko považuje rétoriku amerického prezidenta Donalda Trumpa o potrebe kontroly nad ostrovom za znepokojivú. V Litve však veria, že vstup…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Keď zdravý rozum zablúdil na banánovej šupke

Zdravý rozum by mal byť samozrejmou výbavou každého človeka, no realita často ukazuje pravý opak. Stačí jeden pohľad na niektoré…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Mariana Kočnera museli vo väzení zachraňovať, hrozilo mu udusenie

Mariana Kočnera museli vo väzení ratovať záchranári, hrozilo mu totiž udusenie. Informoval o tom portál Aktuality.sk. Kočnera museli zdravotníci zachraňovať…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Pobúrenie vo Francúzsku: Islamistická kniha propagujúca násilie voči kresťanom a iným skupinám v predaji u veľkého predajcu

Úryvky, ktoré citoval aktivista Yohan Pawer, ukazujú, že kniha otvorene podporuje kameňovanie homosexuálov a propaguje násilie voči nemoslimom, informuje European…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Fletcher sa pred prevzatím Manchestru United obrátil na Fergusona. Chcel jeho požehnanie

Dočasný tréner futbalistov anglického klubu Manchester United Darren Fletcher priznal, že ešte predtým, ako prijal ponuku viesť prvý tím „červených…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Vlastniť nehnuteľnosť je „nadvláda bielych“, tvrdí šéfka bytového fondu New Yorku

Novovymenovaná šéfka newyorského úradu na ochranu nájomcov domov a bytov Cea Weaverová v minulosti vyzvala na „konfiškáciu súkromného majetku“ a…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Trump tlačil na Venezuelu. Spomína sa aj Čína a Rusko

Trump požadoval, aby Venezuela prerušila vzťahy s Čínou, Ruskom, Iránom a Kubou a súhlasila s exkluzívnym partnerstvom s USA v…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO


.

Majerský si po ultra progresívcoch hľadá cestu aj k Matovičovi

Opozičné KDH volá po spolupráci pri zásadných veciach so všetkými opozičnými subjektami. Opozícia by podľa neho bola silnejšia, ak by…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Pokúsia sa USA zabrať Grónsko? Pravdepodobne áno, tvrdí exminister

Nie náhodou sa mnohí obávajú, že demonštrácia sily a absolútnej neúcty k právu pri únose venezuelského lídra Madura okrem iného…

07. 01. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

40 % všetkých detí narodených vo Viedni nemá rakúsky pas

Demografická situácia vo Viedni sa rýchlo mení, pričom rekordný počet novorodencov nemá rakúske občianstvo, hoci sa narodili v krajine, upozorňuje…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Americké ministerstvo zdravotníctva nariaďuje zásadnú revíziu harmonogramu očkovania detí

Americké ministerstvo zdravotníctva pod vedením Roberta Francisa Kennedyho Jr.  nariaďuje zásadnú revíziu harmonogramu očkovania detí, píše Daily Wire 

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Európska cenzúra zasiahla Nemecko

Nemecké médiá a technologické spoločnosti  čelia politickej cenzúre na základe legislatívy EÚ, ktorú v tichosti krátko pred Vianocami prijala spolková vláda

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

Ján Droppa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov