NAŽIVO

Guterres vyjadril poľutovanie nad Trumpovym rozhodnutím o vystúpení USA zo 66 medzinárodných organizácií. „OSN má zodpovednosť pomáhať tým, ktorí sú na nás závislí. Naše mandáty budeme naďalej s odhodlaním plniť,“ avizoval Guterres.

Včera 20:23

Arákčí vyhlásil, že Irán nechce vojnu s Izraelom ani s USA, no je pripravený brániť sa v prípade, že bude opäť napadnutý.

Včera 20:12

Steve Witkoff a Jared Kushner odovzdali Kirillovi Dmitrievovi projekt mierového plánu dohodnutý s Ukrajinou, ktorý má byť odovzdaný Putinovi, informuje Axios s odvolaním sa na zdroj.

Zdroj poznamenal, že po dosiahnutí dohody s Ukrajinou takmer vo všetkých aspektoch plánu Biely dom chce od ruského prezidenta Vladimíra Putina jasnú odpoveď na tento návrh.

Včera 19:46

Macron vyhlásil, že Francúzsko bude hlasovať proti obchodnej dohode medzi EÚ a Mercosurom.

Včera 19:45

Predseda venezuelského parlamentu Jorge Rodríguez oznámil prepustenie „veľkého počtu“ väzňov, medzi ktorými sú aj cudzinci.

Včera 19:45

Španielska vláda a katolícka cirkev podpísali dohodu o odškodnení obetí sexuálneho zneužívania zo strany duchovných.

Včera 19:34

Spoločnosť Vitol získala od americkej vlády predbežné povolenie na začatie rokovaní o dovoze a vývoze ropy z Venezuely na 18 mesiacov.

Včera 19:33

Veľvyslanectvo USA v Kyjeve varuje pred „potenciálne vážnym vzdušným útokom, ktorý môže nastať kedykoľvek v priebehu najbližších dní“.

Upresňuje sa, že varovanie sa týka celého územia Ukrajiny.

Včera 19:32

Hovorca gazského úradu civilnej obrany Mahmúd Basal uviedol, že pri izraelských útokoch v Pásme Gazy zahynulo sedem ľudí vrátane štyroch detí.

Včera 19:08

Herzog sa stretol s bývalým osobitným vyslancom OSN pre Blízky východ Nikolajom Mladenovom. Podľa medializovaných správ sa očakáva, že Mladenov bude pôsobiť v takzvanej Rade mieru, ktorá má dozerať na apolitický palestínsky výbor, ktorý by po vojne spravoval Pásmo Gazy.

Včera 18:32

Burkina Faso, Mali a Niger odsúdili zvrhnutie Maduraa nedávnu operáciu USA vo Venezuele označili za „akt agresie“.

Včera 18:18

Luiz Inácio Lula da Silva vetoval zákon, ktorý by znížil 27-ročný trest odňatia slobody Jaira Bolsonara odsúdeného v roku 2025 za pokus o prevrat.

Včera 17:52

Generálny riaditeľ UNRWA Philippe Lazzarini uviedol, že agentúra OSN pre pomoc palestínskym utečencom v priebehu niekoľkých týždňov otvorí svoju kanceláriu v Ankare.

Včera 17:30

Na ceste I/59 v katastri obce Medzibrodie nad Oravou (okres Dolný Kubín) sa vo štvrtok popoludní zrazili dve osobné motorové vozidlá. Informovalo o tom operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Žiline. Dopravná nehoda vozidiel si vyžiadala aj zranenie. Na mieste zasahuje päť hasičov z Dolného Kubína s dvomi kusmi techniky.

Včera 17:17

Zo simulácie incidentu, ktorej výsledky zverejnila kórejská opozícia vyplýva, že 179 ľudí, ktorí v decembri 2024 zahynuli pri havárii juhokórejského lietadla, by prežilo, keby na sa konci letiskovej dráhy nenachádzala betónová konštrukcia, do ktorej lietadlo narazilo.

Včera 16:53
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Slovan nebude v Rusku favoritom, Tittel: “Súper má extrasilu v útoku”

Futbalisti Slovana nastúpia vo štvrtok 30. júla o 19.00 na ihrisku ruského klubu FK Krasnodar v pozícii outsiderov, no s odhodlaním obrátiť naruby papierové prognózy

❚❚
.

Budú však musieť podať podstatne lepší výkon ako v nedeľňajšom súboji 2. kola Fortuna ligy proti Spartaku Myjava, s ktorým šokujúco prehrali 0:1. Zakopnutie “belasých” v generálke na štvrtkový duel neospravedlňuje ani fakt, že nehrali v najsilnejšom zložení. “Musíme sa pripraviť na štvrtok, čaká nás tam nesmierne náročný súper, ktorý je veľmi silný predovšetkým v útoku. Na zápas s Myjavou treba zabudnúť,” vyjadril sa pre klubový web brankár Ján Mucha.

Slovanisti začali sezónu zostra, čaká ich už tretí “anglický týždeň” v zápasovom mikrocykle štvrtok – nedeľa. V Rusku by ich zameranie sa výlučne na defenzívu znamenalo samovraždu, v rámci možností sa musia pokúšať tvoriť a hroziť aj smerom dopredu. Ofenzívnu silu Slovana predstavujú najmä rozbehnutý kanonier Róbert Vittek, ktorý v troch zápasoch tohto ročníka EL nastrieľal už štyri góly, Karol Mészáros rozvlnil sieť trikrát.

.

Trénera Dušana Tittela teší skutočnosť, že po návrate z Gold Cupu už môže počítať s krídelníkom Lestierom Peltierom a na pohárovej súpiske sa objaví aj nová argentínska akvizícia – stredopoliar Mauro Gonzalez z Boky Juniors, ktorý pravdepodobne zažije debut na európskej scéne. Na druhej strane však “belasých” trápia zranenia stopéra Martina Dobrotku i defenzívneho stredopoliara Slobodana Simoviča. Pre trest nenastúpi v Krasnodare ďalší stopér Nicolas Gorosito (do odvety už bude môcť zasiahnuť – pozn.). “Musíme sa vyrovnať s touto nepríjemnou komplikáciou na citlivom stopérskom poste, na ktorom nám vypadli dvaja skúsení hráči. Aj preto dostal proti Myjave šancu Hudák. Verím, že sa napriek istým problémom s kádrom dobre pripravíme a dosiahneme v Rusku priaznivý výsledok,” povedal pre TASR Tittel.

Informácií o súperovi majú slovanisti dostatok. “Možno pre fanúšikov nejde o natoľko známy klub ako je moskovský Spartak a CSKA, respektíve Zenit Petrohrad. Krasnodar je mladý klub, ktorý má ale vysoko kvalitných legionárov a jeho sila tkvie najmä v útoku. Čaká nás mimoriadne ťažký zápas s kvalitným súperom. Pre nás bude možno lepšie, že Krasnodar je veľkým favoritom, zatiaľ čo v prvých dvoch predkolách sme ním boli my. Verím, že vydržíme čo najdlhšie bez inkasovaného gólu a pred odvetou uhráme výsledok, ktorý nám bude dávať šancu bojovať o postup. Vieme, že nás v Rusku čakajú veľké horúčavy, v deň zápasu má byť okolo 34 stupňov Celzia, ale aj na to budeme pripravení,” dodal Tittel, ktorý hru Krasnodaru rozoberal aj so svojimi zverencami Jánom Muchom a Františkom Kubíkom. Obaja svojho času pôsobili v Rusku, Kubík dokonca priamo v Krasnodare v tíme mestského rivala Kubaňu.

FK Krasnodar si miestenku v Európskej lige zaistil vďaka tretej priečke, ktorú obsadil v minulom ročníku ruskej Premier League. Klub má krátku históriu, založili ho v roku 2008, na domáce zápasy nastupuje mužstvo v zeleno-čiernych dresoch. Družina bieloruského kouča Olega Kononova má prezývku “býci”, jej prechodným domovom je počas dostavby nového štadióna (majú ho skolaudovať v októbri 2015 – pozn.) stánok konkurenčného Kubaňu s kapacitou 35.200 miest. V minulej sezóne Krasnodar pri svojej premiére na medzinárodnej scéne prešiel cez tri predkolá až do skupinovej fázy EL, keď postupne vyradil Sillamäe Kalev, Diósgyőr a v play off aj španielsky Real Sociedad. V skupine dvakrát remizoval s OSC Lille (1:1 d, 1:1 v), s Evertonom mal dokonca lepšiu bilanciu (1:1 d, 1:0 v), no proti Wolfsburgu nepodržala ruský tím obrana a prehral 2:4 (d) a 1:5 (v). Z tretej priečky sa nekvalifikoval do šestnásťfinále.

V začínajúcej sa sezóne ruskej najvyššej súťaže najskôr vyhral v Perme 1:0, no minulú nedeľu doma podľahol rovnakým výsledkom Spartaku Moskva. Jeho káder má multinárodné zastúpenie, medzi lídrov sa zaraďujú ofenzívni juhoamerickí hráči (Pereyra, Wanderson, Ari). V obrane sú stabilnými oporami Islanďan Sigurdsson, švédsky kapitán Granqvist či Poliak Jedrzejczyk, v strede poľa zasa trojica domácich hráčov – Mamajev, Ahmedov a Torbinskij. Medzi žrďami je jasnou jednotkou skúsený 38-ročný Ukrajinec Dikaň.

Zápas FK Krasnodar – ŠK Slovan Bratislava má výkop vo štvrtok o 19.00 SELČ (v Rusku je o hodinu viac – pozn.). Hlavným rozhodcom je Turek Halis Özkahya.

.

 

Prvý zápas 3. predkola EL 2015/2016, štvrtok 30. júla o 19.00 SELČ (20.00 miestny čas):

FK Krasnodar – ŠK Slovan Bratislava /rozhodca: Halis Özkahya (Tur.)/

predpokladané zostavy:

Krasnodar: Dikaň – Jedrzejczyk, Sigurdsson, Granqvist, Petrov – Gazinskij – Pereyra, Ahmedov, Mamajev, Smolov – Ari

.

Slovan: Mucha – Sekulič, Hudák, Saláta, Podaný – Lásik, Gonzalez – Milinkovič, Štefánik, Mészáros -Vittek

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

Ján Droppa

.
.
.

Maďarsko sa pre slovenský zákon o Benešových dekrétoch obrátilo na Brusel

Hlavná poradkyňa maďarského premiéra pre otázky zahraničných Maďarov Katalin Sziliová adresovala otvorený list predsedníčke Európskej komisie Ursule von der Leyenovej,…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Kolumbijský prezident sa dohodol s Trumpom na spoločnom postupe proti povstalcom pašujúcim kokaín

Kolumbijský ľavicový prezident Gustavo Petro sa dohodol so svojím americkým kolegom Donaldom Trumpom na „spoločných akciách“ proti povstalcom pašujúcim kokaín…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vojská na Ukrajinu iba so súhlasom Ruska? To sa načakajú

Merz vyhlásil, že bez súhlasu Ruskej federácie Británia a Francúzsko nebudú môcť vyslať svoje vojská na Ukrajinu

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rusko posiela odkaz koalícii ochotných: Zahraničné jednotky na Ukrajine budú pokladané za legitímne vojenské ciele

Rusko vo štvrtok vyhlásilo, že prítomnosť akýchkoľvek zahraničných vojsk na Ukrajine bude považovať za legitímny vojenský cieľ

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Generál hodnotí stretnutie v Paríži: “Toto je na návštevu lekára”

Signálna diplomacia, vágne vyhlásenia a nepochopenie reality. To je „Koalícia ochotných“ v roku 2026. Týmito slovami zhrnul stretnutie v Paríži generál Jozef Viktorín.…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Nvotová oznámila, že bojuje so zákernou diagnózou

Slovenská herečka a speváčka Dorota Nvotová oznámila, že bojuje so zákernou diagnózou

08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Koľkokrát ste už v ambulancii, počuli vetu „Všetko máte v poriadku“ – a predsa ste sa necítili zdraví?

Koľkokrát ste už sedeli v ambulancii, počuli vetu „Všetko máte v poriadku“ – a predsa ste sa necítili zdraví? Koľkokrát…

08. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tucker Carlson si myslí, že Trump zmenil všetky normy

Po Trumpových krokoch vo Venezuele nie je na ruskom vpáde do Ukrajiny „nič zlé“. Vyhlásil to americký konzervatívny novinár Tucker…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ďalšia žaloba na „kráľovnú Ursulu“ a Európsku komisiu pod jej vedením

Je vojna najlepší biznis?

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

PS znovu nahralo Orbánovým protivníkom. Je slovenská štátnosť v ohrození?

Kým naša opozícia mľaská nad teoretickými postihmi za verejné popieranie Benešových dekrétov po novej úprave Trestného zákona, svoj kúsok torty…

08. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Francúzski farmári blokujú centrum Paríža

Francúzski poľnohospodárski producenti zorganizovali v Paríži rozsiahly protest proti obchodnej dohode EÚ s krajinami MERCOSUR, pričom zablokovali kľúčové diaľnice a…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Szijjártó: „Západné európske krajiny vytvárajú hrozbu priamej vojny s Ruskom“

Maďarský minister zahraničných vecí komentoval závery stretnutia „Koalície ochotných“ v Paríži. Péter Szijjártó odmieta bruselské „rozhodnutie o vojne“ a varuje…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Trump schválil pokračovanie príprav nadstraníckeho návrhu sankcií voči Rusku

Americký prezident Donald Trump dal zelenú pokračovaniu príprav nadstraníckeho návrhu sankcií voči Rusku. V americkom Senáte by sa o ňom…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Slovensko a Česko obnovia spoločné rokovania vlád, najbližšie bude v Česku

Slovensko a Česká republika sa vrátia k formátu spoločného rokovania vlád. Na pokračovaní sa dohodli premiér SR Robert Fico a…

08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Aktualizované 08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Hanba na sto rokov. Na turnaji sa zúčastnila hráčka, ktorá mala od profesionálky ďaleko

Tenisovým svetom prebehla poriadna turbulencia po tom, čo sa objavilo video zo zápasu z turnaja v kenskom Nairobi. Možno to…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

USA únosom Nicolása Madura porušili medzinárodné právo, tvrdí Laššáková

Europoslankyňa Judita Laššáková komentovala posledné kroky Donalda Trumpa v oblasti globálnej politiky – USA únosom Nicolása Madura porušili medzinárodné právo

08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Šimečka prišiel s ďalším „skvelým“ nápadom

Michal  Šimečka prišiel s ďalším „skvelým“ nápadom a vyzval premiéra, aby zrušil zákazku na nový blok jadrovej elektrárne v Jaslovských…

08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Prezidentka Venezuely nariadila zatknutie generála ktorý zradil a nechal uniesť Madura

Venezuela, 8. januára 2026 - Úradujúca prezidentka Venezuely Delcy Rodríguezová odvolala a nariadila zatknutie generála Javiera Marcana Tabatu, ktorý viedol…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Zelenskyj počas ceremoniálu na Cypre diktoval svoje podmienky EÚ

Volodymyr Zelenskyj počas prejavu na Cypre opäť diktoval Európanom podmienky: poskytnúť Ukrajine viac peňazí v čo najkratšom čase a urýchliť vstup krajiny…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ruský analytik: Nastal čas vyvetrať po Trumpovi

Rusko, 8. januára 2026 - Hlavným pozitívom uplynulého týždňa napriek všetkým významným politickým a imidžovým nákladom pre Rusko, bolo, že…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Mesto na nohách. Imigrační agenti v Minneapolise smrteľne postrelili 37-ročnú ženu

V americkom Minneapolise v štáte Minnesota vyšli vo štvrtok do ulíc tisícky ľudí po tom, čo príslušník americkej imigračnej služby…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Poznáme zloženie olympijského tímu Slovenska. Šatan a Országh prehovoril o cieľoch

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Vladimmír Országh si do tímu pre februárové zimné olympijské hry v Taliansku vybral troch brankárov, ôsmich…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Medzinárodný olympijský výbor zakázal divákom na ZOH 2026 vystavovať ruské vlajky

Medzinárodný olympijský výbor zakázal používanie ruských vlajok a iných symbolov medzi divákmi na zimných olympijských hrách 2026. Informuje o tom…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Uhrík: „Ľudia platia stále viac, ale stovky miliónov ďalej končia vo vreckách oligarchov!“

Europoslanec Milan Uhrík informuje, že hnutie Republika sa v mene občanov pripája k výzve zamestnancov v zdravotníctve a žiadajú od…

08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Nepríjemné prekvapenia: 15 fotografií, pri ktorých je prevrátenie očami úplne na mieste

Nepríjemné prekvapenia sa objavujú v tých najobyčajnejších momentoch, keď ich čakáme najmenej. Sú to situácie, ktoré síce priamo nepokazia deň,…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Nešťastie na počkanie, ktoré týmto ľuďom zničilo deň

Nešťastie má zvláštnu schopnosť prísť presne vtedy, keď ho najmenej očakávame a deň sa ešte len začína. Stačí jedna nevinná…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Progresívci garantujú vysoké ceny energií

Podľa najnovšej správy Maďarského úradu pre reguláciu energetiky a verejných služieb bola priemerná cena jednej kilowatthodiny zemného plynu pre domácnosti…

08. 01. 2026 | 0 komentárov

Kde najbližšie zasiahne Trump?

Portál Axios pripravil zoznam krajín,  kde by americký prezident Donald Trump mohol vykonať vojenskú akciu

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Guterres vyjadril poľutovanie nad Trumpovym rozhodnutím o vystúpení USA zo 66 medzinárodných organizácií. „OSN má zodpovednosť pomáhať tým, ktorí sú na nás závislí. Naše mandáty budeme naďalej s odhodlaním plniť,“ avizoval Guterres.

Včera 20:23

Arákčí vyhlásil, že Irán nechce vojnu s Izraelom ani s USA, no je pripravený brániť sa v prípade, že bude opäť napadnutý.

Včera 20:12

Steve Witkoff a Jared Kushner odovzdali Kirillovi Dmitrievovi projekt mierového plánu dohodnutý s Ukrajinou, ktorý má byť odovzdaný Putinovi, informuje Axios s odvolaním sa na zdroj.

Zdroj poznamenal, že po dosiahnutí dohody s Ukrajinou takmer vo všetkých aspektoch plánu Biely dom chce od ruského prezidenta Vladimíra Putina jasnú odpoveď na tento návrh.

Včera 19:46

.

Šeliga, ďalší hoaxer na opozičnej scéne

Po uplynutí sviatkov sa drvivá časť našej populácie pomaličky vracia do pracovného procesu. Týka sa to i politikov, ktorí sa…

08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Rubio hovorí, že má v pláne stretnúť sa budúci týždeň s dánskymi predstaviteľmi, aby diskutovali o záujme Spojených štátov o Grónsko

Napätie medzi členmi NATO eskalovalo po tom, ako Biely dom v utorok vyhlásil, že „americká armáda je vždy jednou z…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Napriek zadržaniu tankerov si Trump zachová otvorené a úprimné vzťahy s Putinom a Si Ťin-pchingom

Tlačová tajomníčka Bieleho domu Karoline Leavittová vyhlásila, že napriek zadržaniu tankerov si Trump zachová otvorené a úprimné vzťahy s Putinom…

08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Digitálne euro už nie je len teória

Rada EÚ dala projektu mandát a teraz sa láme, či z toho bude verejný prínos, alebo nový nástroj moci

08. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Vlajka ako dôkaz viny

Podujatie Tour de Ski, ktoré sa konalo v období 28.12.2025 – 4.1.2026 sa nezaobišlo bez škandálu týkajúceho sa Ruska. Tentokrát však…

08. 01. 2026 | | 5 min. čítania | 0 komentárov
08. 01. 2026 | | 5 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Marek Brna

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Milan Šupa

Ján Droppa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov