Bratislava 4. júna (TASR) – Polícia obvinila z prečinu podvodu 33-ročného Bratislavčana, ktorý v nedeľu (3.6.) na obed v jednom z bratislavských hotelov odmietol zaplatiť účet vo výške viac ako 150 eur.
Podľa zistení polície to obvinený neurobil prvýkrát. Od decembra minulého roku, až do nedele mal podľa doterajších zistení navštíviť sedem rôznych reštaurácií a pohostinských zariadení v celom hlavnom meste, kde nezaplatil za jedlo a nápoje. Poškodeným spoločnostiam tak spôsobil škodu vo výške viac 640 eur. Po vykonaní potrebných procesných úkonov obvinený skončil v cele policajného zaistenia.
Reklama
Varovanie
Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.