NAŽIVO

Kriminálna polícia z Komárna v spolupráci s Pohotovostným policajným útvarom v Nitre zadržala v piatok dopoludnia 47-ročného väzňa na úteku. Väzeň ušiel z pracoviska v Hurbanove 8. januára tohto roka, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre. Hľadaný muž bol zadržaný v Zemianskej Olči v okrese Komárno. Následne bol eskortovaný na Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Komárne z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov.

19:10

Nemecké ministerstvo vnútra oznámilo, že Nemecko a Izrael uskutočnili spoločné cvičenie na obranu proti prípadnému rozsiahlemu kybernetickému útoku.

18:55

Trump opäť vyhlásil, že Ukrajina a Rusko sú „veľmi blízko“ k mieru.

„Myslím si, že majú šancu. Snažíme sa. Ukončil som osem vojen. Myslel som si, že všetky budú možno tvrdšie ako táto. Ale Zelenskyj a Putin sa nenávidia. A to veľmi komplikuje situáciu. Ale myslím si, že sme veľmi blízko k dosiahnutiu dohody,“ povedal americký prezident.

18:54

Polícia pripomína vodičom víkendovú uzáveru diaľnice D2 medzi Kútmi a Malackami. Dopravné obmedzenia potrvajú od soboty (31. 1.) 22.00 h do nedele (1. 2.) 6.00 h. Dôvodom je osádzanie novej lávky pre peších a cyklistov ponad diaľnicu. Obchádzková trasa povedie po starej ceste cez obce Sekule, Moravský Sv. Ján a Veľké Leváre. Vyznačená bude dopravným značením. „Žiadame vodičov o trpezlivosť a rešpektovanie dopravného značenia,“ odkázala Bartošová.

18:38

Americké ministerstvo spravodlivosti zverejňuje viac ako tri milióny nových strán spisov súvisiacich s prípadom sexuálneho delikventa Jeffreyho Epsteina. Zverejnenie spisov z federálneho vyšetrovania Jeffreyho Epsteina je doteraz najrozsiahlejšie a zahŕňa tisíce videí a fotografií. Reportéri New York Times prechádzajú tento materiál.

18:37

Sýrska vláda dosiahla dohodu s Kurdmi, ktorých pozície Damask nedávno napadol na severe krajiny. Informuje o tom BBC.

Podľa informácií médií boli práva Kurdov uznané a ich oddiely sa pripoja k sýrskej armáde.

Dohodu sprostredkovali USA. Veľvyslanec Washingtonu v Turecku a osobitný vyslanec pre Sýriu Tom Barrack označil dohodu za „fundamentálny a historický míľnik na ceste Sýrie k národnému zmiereniu, jednote a trvalej stabilite“.

Dohode predchádzali týždne bojov. Sýrskym jednotkám sa podarilo dobyť rozsiahle oblasti na severovýchode krajiny, ktoré boli viac ako 10 rokov pod kontrolou „Sýrskych demokratických síl“.

18:14

Do Iránu smeruje obrovská flotila, ktorá je väčšia ako tá, ktorá bola vyslaná do Venezuely, vyhlásil Trump.

„Ak nedospejeme k dohode, uvidíme, čo sa stane,“ dodal.

Pripomíname, že Irán už odmietol požiadavky USA týkajúce sa jadrového a balistického programu.

18:14

Nórske ministerstvo zahraničných vecí oznámilo, že Nórsko sa pripojilo k sankciám EÚ proti iránskym aktérom po smrti tisícov demonštrantov v Iráne.

18:13

Trumpova administratíva uvalila sankcie na viacerých iránskych predstaviteľov vrátane ministra vnútra Eskandara Mómeního, ktorého obvinila z potláčania celonárodných protestov.

18:12

Sudánske mesto al-Ubajjid sa stalo v piatok terčom dronových útokov. Podľa svedkov došlo k zásahu viacerých zariadení napojených na vládu krajiny.

18:11

Turecko vyslalo stíhačky F-16 do Somálska. „Turecko vyslalo do Somálska stíhačky F-16,“ uviedol vládny predstaviteľ pre AFP bez ďalších podrobností.

17:59

Súd rozhodol, že americká prokuratúra nemôže žiadať trest smrti pre Luigiho Mangioneho obžalovaného z vraždy riaditeľa zdravotnej poisťovne UnitedHealthcare.

17:35

Dánska vláda predstavila reformu, na základe ktorej bude môcť krajina deportovať cudzincov odsúdených na najmenej jeden rok vo väzení za závažné trestné činy.

17:34

Námestník ruského ministra zahraničných vecí Alexandr Gruško vyhlásil, že EÚ je stranou konfliktu na Ukrajine a z toho dôvodu by nemohla dohliadať na dodržiavanie prípadného prímeria.

17:33

Sedem škôl a deväť verejných inštitúcií v maďarskej Hajducko-bihárskej stolici dostalo e-mail s bombovou hrozbou v ukrajinskom jazyku.

16:54
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Nezávislý kandidát Andrej Gmitter zabojuje o kreslo predsedu Prešovského samosprávneho kraja

Dnes ohlásil kandidatúru na predsedu Prešovského samosprávneho kraja Andrej Gmitter, ktorý 9 rokov pôsobil najmä v oblasti inšpekcie práce, a to na pozícii generálneho riaditeľa Národného inšpektorátu práce. „Veľmi dobre viem, čo trápi pracujúcich ľudí v Prešovskom kraji, často sú nútení pracovať za minimálnu mzdu, na dohody mimo pracovného pomeru a v mnohých prípadoch pracujú nelegálne, len aby uživili svoje rodiny a mohli dôstojne prežiť. Poznám však aj neľahkú situáciu mnohých zamestnávateľov,“ uviedol Gmitter.   

❚❚
.

Podľa kandidáta na župana patria Prešovskému samosprávnemu kraju prvenstvá len v negatívnych ukazovateľoch. Najvyššia nezamestnanosť v rámci Slovenska, cca 57 000 nezamestnaných a naopak najnižšie mzdy. Konkrétne priemerná mzda tu dosahuje 796 eur, pričom celoslovenský priemer je 912 eur. Je tu najvyššia migrácia obyvateľstva a taktiež kraju patrí posledné miesto z hľadiska prílevu zahraničných investícií.

„NIE JE MI TO JEDNO, že Prešovský kraj dlhodobo patrí na posledné priečky vo všetkých dôležitých ekonomických parametroch a životná úroveň obyvateľov je tu dlhodobo najnižšia, preto som sa rozhodol kandidovať a uchádzať o ich dôveru,“ dopĺňa Gmitter.

Dodal, že nastal čas konečne to zmeniť. Obyvatelia Prešovského kraja si zaslúžia dôstojnejší a lepší život. Máme nevyužitý potenciál na to, aby mladí a schopní ľudia prestali odchádzať za prácou na západ Slovenska alebo do zahraničia. Nechce však sľubovať zázraky a kritizovať všetko, čo bolo doposiaľ urobené. “Chcem pomôcť regiónu, kde som sa narodil, vyrastal a žijem, pretože potrebuje nové inovatívne prístupy k riadeniu, nové myšlienky a nápady pre jeho rozvoj,” vyjadril sa.

.

Po dlhých rokoch by mohol zaviať na východe Slovenska nový vietor a priniesť očakávané zmeny   k lepšiemu. Je nevyhnutné zlepšiť ekonomické a sociálne postavenie ľudí, skvalitniť infraštruktúru a zabezpečiť dostupnosť zdravotnej starostlivosti obyvateľom aj v odľahlých obciach.

„Ak dostanem šancu, spravím z nášho regiónu lepšie miesto pre život, aby najmä mladí ľudia po skočení štúdia neodchádzali, ale našli uplatnenie a dobre ohodnotenú prácu aj tu,” vyjadril sa.

Andrej Gmitter kandiduje ako nezávislý kandidát, no uvíta podporu politických strán a subjektov, ktorým naozaj záleží na zlepšení podmienok ľudí žijúcich v regióne. “Zastávam názor, že ak sa máte venovať výkonu tak dôležitej funkcie ako je predseda samosprávneho kraja, mali by ste tomu venovať všetku energiu a čas,” vyjadril sa. Ako doplnil, ak dostane mandát od občanov kraja, bude to jeho jediná pozícia, nemá záujem o parlamentný poslanecký post, nechce súbežne vykonávať viaceré funkcie, ani sa venovať žiadnym podnikateľským aktivitám. Nevlastní žiadne finančné podiely, teda nie je vlastníkom ani spoločníkom žiadnej obchodnej spoločnosti, ani nie je členom žiadnych orgánov takýchto spoločností. Andrej Gmitter chce v pozícii župana uplatniť svoje doterajšie skúsenosti, ktoré získal v riadiacej pozícii na Národnom inšpektoráte práce, ako aj na manažérskych postoch v Hokejovom klube Bardejov a v Slovenskom zväze ľadového hokeja. Skúsenosti z fungovania samosprávy získal ako poslanec Mestského zastupiteľstva Bardejov.

 

Hlavné priority A. Gmittera

.

 

  • V spolupráci so samosprávami miest a obcí budem hľadať riešenia na zatraktívnenie regiónu pre zahraničných investorov a tak podporím tvorbu nových pracovných miest.
  • Vyčlením finančné prostriedky na opravu a  údržbu ciest, zabezpečím transparentné obstarávania a úsporu pri verejných obstarávaniach.
  • Zabezpečím dostupnú zdravotnú starostlivosť v „strediskových obciach“, aby základná zdravotná starostlivosť bola dostupnejšia najmä starším občanom v menších obciach.
  • Zefektívnim verejnú dopravu v regióne, pretože dnes  nepokrýva potreby občanov v odľahlejších obciach.
  • Navrhnem zmeniť pravidlá pri rozhodovaní o použití finančného príspevku vo výške cca 800 eur pre občana odkázaného na pomoc a to tak, aby o ňom nerozhodoval úradník PSK (VÚC), ale aby nositeľom finančného príspevku bol odkázaný človek, ktorý sám rozhodne či si zabezpečí starostlivosť prostredníctvom svojho rodinného príslušníka alebo verejného/neverejného sociálneho zariadenia.
  • Podporím navýšením dotácií šport, kultúru a zabezpečím zatraktívnenie regiónu pre domácich i zahraničných turistov.

Redakciu informoval Ing. Andrej Gmitter

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Erik Majercak

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Ivan Štubňa

Michal Durila

Peter Bielik

.
.

„Strana nepokojov“. Reakcia Ruska na energetické prímerie

Spôsob, akým bola téma energetického prímeria prezentovaná v informačnom priestore Ruskej federácie, bol veľmi príznačný z hľadiska pozície siete blogerov…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Trumpa čaká dilema

Americký prezident Donald Trump stojí pred voľbou, od ktorej závisí budúcnosť systému jadrových obmedzení medzi Washingtonom a Moskvou, píše The…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Belousovová reaguje na kritiku Rizmana : „Ospravedlniť by sa mal niekto iný, nie ja“

Politička Anna Belousovová v nedávnom príspevku na sociálnej sieti upozornila na audit, ktorý vykonalo Ministerstvo financií SR a týkal sa…

30. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Daniel Bombic, obžalovaný z extrémizmu, ostáva vo väzbe

Obžalovaný Daniel Bombic bude naďalej stíhaný väzobne. Rozhodla o tom dnes samosudkyňa Špecializovaného trestného súdu Eliška Šnajderová, ktoré zamietla jeho…

30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tajomník OSN varuje pred finančným kolapsom organizácie

Generálny tajomník Organizácie spojených národov António Guterres varoval pred „nevyhnutným finančným kolapsom“ organizácie v dôsledku neplatenia príspevkov a kvôli rozpočtovým…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Nastupujúca holandská vláda sľúbila zachovať podporu Ukrajine: “Čas na rozhovory s Moskvou ešte neprišiel”

Nastupujúca holandská vláda v piatok prisľúbila plnú podporu Ukrajine a záväzok dodržať výdavky na obranu podľa štandardov Organizácie Severoatlantickej zmluvy

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Recept na dlhovekosť: Ako sa stravujú najzdravší ľudia na svete

Aké je tajomstvo dlhého a zdravého života? Je skutočne veľmi jednoduché… Knihu nájdete TU

30. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Zlato, striebro a bitcoin rastie. Čo je za tým?

Dnes prudko klesla cena zlata, striebra a bitcoinu, zatiaľ čo dolár začal posilňovať

30. 01. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

EÚ zvažuje zákaz vstupu ruským vojakom, ktorí bojovali na Ukrajine

„Z Buče do Bruselu nemôže viesť žiadna cesta,“ vyhlásil estónsky minister zahraničných vecí, keď vyzval na celoeurópsky zákaz vstupu bývalých…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Valachová pre HS: 91-ročná pani profesorka mi odhalila svoje rituály. Každý sa môže dožiť vysokého veku – pokojne aj 120 rokov

Moderátorka podcastu Odznova Martina Valachová vo svojich rozhovoroch pravidelne predstavuje ľudí, ktorí sú nielen zaujímaví a majú čo povedať, ale…

30. 01. 2026 | Rozhovory | 12 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Rozhovory | 12 min. čítania | 0 komentárov

USA neposkytli Ukrajine sľúbených 250 miliónov dolárov na energetiku

Spojené štáty americké neposkytli Ukrajine 250 miliónov dolárov na energetiku, ako jej predtým sľubovali. Informuje o tom agentúra Reuters s…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina. Ako ďalej?

S Ukrajinou som sa zoznamoval mnoho rokov. Nielen cez knihy a štúdium jej dejín. Prvýkrát som bol v Kyjeve roku…

30. 01. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
.

Kremeľ komentoval vyhlásenie Zelenského, že „neodovzdáme Donbas a ZJE bez boja“

„ZJE je už viac ako dva roky pod kontrolou Ruskej federácie. Vzniká jedna otázka, či to znamená, že kyjevský režim…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Kráľovná sprostredkovateľov- Nadácia Pontis v číslach: koľko stojí uzol a komu tečie najväčší prúd

Nadácia Pontis v číslach: koľko stojí uzol a komu tečie najväčší prúd

30. 01. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov

Trump prezradil, čo mu Putin povedal a sľúbil

Americký prezident Donald Trump tvrdí, že požiadal ruského prezidenta Vladimira Putina, aby počas chladného obdobia neútočil na Kyjev a ďalšie…

30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Pred 93 rokmi Londýn priviedol k moci Adolfa Hitlera

Rusko, 30. januára 2026 - 30. januára 1933 sa stal nemeckým kancelárom. Hlavnou úlohou Hitlera bolo rozpútať vojnu proti Rusku - ZSSR,…

30. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Opozícia obkukala správanie Matoviča

Opozícia sa definitívne zmenila na poslušného panáčika Igora Matoviča. Čo sa rétoriky a správania týka určite. Myslí si generál Jozef…

30. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Jasná sa zmení na najväčšie zimné ihrisko. Olympijský festival ponúka zábavu pre fanúšikov

Nechce sa vám cestovať stovky kilometrov do Talianska, ale chcete zažiť pravú olympijskú atmosféru takpovediac naživo? Stačí prísť v dňoch…

30. 01. 2026 | 0 komentárov

Vo štvrtok večer v Bratislave smerovali dva vlaky oproti sebe

Vo štvrtok večer v úseku Bratislava – Vinohrady smerovali krátkodobo dva vlaky oproti sebe. Rušňovodič vlaku R 10737 prešiel návesť…

30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov

Fotografie, ktoré dokazujú, že nie všetko máme pod kontrolou

Pod kontrolou máme v živote veľa vecí, aspoň si to radi myslíme, no realita nás občas s obľubou vyvedie z…

30. 01. 2026 | 0 komentárov

Slovensko odignorovalo tému LGBTi na európskej pôde

Zástupcovia SR sa nezúčastnili rokovania o zákaze konverzných praktík. V čom je háčik?

30. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj rýchlo zosmutnel: "Rusi presmerovali útoky na našu logistiku"

Ukrajina, 30. januára 2026 - Zelenskyj potvrdil, že v noci neboli útoky na energetiku, ale teraz ruské ozbrojené sily kladú…

30. 01. 2026 | 0 komentárov

Európska komisia začala konanie proti Slovensku pre zmeny v ochrane oznamovateľov

Európska komisia v piatok oznámila, že začala konanie o porušení povinnosti (infringement) proti Slovensku. Dôvodom je nedávne prijatie zákona o…

30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Aktualizované 30. 01. 2026 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov

Čurný rázne reagoval po zastavení toku miliónov eur z ministerstva športu: "Chodí to ako kačka, kváka to ako kačka, tak je to kačka” 

Na štvrtkovej tlačovej konferencii šéf rezortu cestovného ruchu a športu Rudolf Huliak oznámil, že po vážnych zisteniach hlavného kontrolóra zastavuje…

30. 01. 2026 | 0 komentárov

O lžiach o premiérovi, ktoré šíri portál Politico

Poslanec a predseda Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry sa vyjadril k nedávnym správam, ktoré o slovenskom premiérovi priniesol probruselský…

30. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Irán uzatvorí Hormuzský prieliv pre cvičenia s bojovou streľbou. Trump sa môže pridať aj s jeho flotilou

Irán, 30. januára 2026 - Veľká Británia sa pravdepodobne nezapojí do možného útoku USA na Irán, uvádza britský denník The…

30. 01. 2026 | 0 komentárov

Fotografie ľudí, ktorí preskočili brífing o zdravom rozume

Fotografie majú schopnosť zastaviť čas a zachytiť momenty, ktoré by inak ostali len nepríjemnou spomienkou alebo varovaním pre ostatných. V…

30. 01. 2026 | 0 komentárov

Macron označil stretnutie s Ficom za „strategické prebudenie“

Predseda vlády SR Robert Fico sa vo štvrtok v Paríži stretol s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. Podľa jeho slov viedli…

29. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
29. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Kriminálna polícia z Komárna v spolupráci s Pohotovostným policajným útvarom v Nitre zadržala v piatok dopoludnia 47-ročného väzňa na úteku. Väzeň ušiel z pracoviska v Hurbanove 8. januára tohto roka, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre. Hľadaný muž bol zadržaný v Zemianskej Olči v okrese Komárno. Následne bol eskortovaný na Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Komárne z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov.

19:10

Nemecké ministerstvo vnútra oznámilo, že Nemecko a Izrael uskutočnili spoločné cvičenie na obranu proti prípadnému rozsiahlemu kybernetickému útoku.

18:55

Trump opäť vyhlásil, že Ukrajina a Rusko sú „veľmi blízko“ k mieru.

„Myslím si, že majú šancu. Snažíme sa. Ukončil som osem vojen. Myslel som si, že všetky budú možno tvrdšie ako táto. Ale Zelenskyj a Putin sa nenávidia. A to veľmi komplikuje situáciu. Ale myslím si, že sme veľmi blízko k dosiahnutiu dohody,“ povedal americký prezident.

18:54

.

Gašpar: Ukrajinci si musia uvedomiť, že Európa nie je nikomu podriadená a Slovensko už vôbec nie!

Podpredseda NR SR Tibor Gašpar vo svojom príspevku na sociálnej sieti hovorí, že pomoc sa dá poskytovať, ale jej podmienkou…

30. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Washington reaguje na pokutu EÚ voči platforme X Elona Muska

Washington sa postavil proti Bruselu po tom, ako regulačné orgány Európskej únie začiatkom tohto mesiaca udelili pokutu platforme X Elona…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Venezuela-Krym a dilema Iránu pre Trumpa. Začne veľká vojna na Blízkom východe?

Západné médiá sú plné správ, že USA môžu v najbližšej dobe zaútočiť na Irán, hoci poznamenávajú, že Trump ešte neprijal…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Vdova po Alanovi Rickmanovi varuje po smrti manžela pred „ťažkými“ príznakmi rakoviny pankreasu

Herec známy najmä z filmu „Harry Potter“ zomrel vo veku 69 rokov 14. januára 2016 po šesťmesačnom boji s rakovinou…

30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Ďalšia počiatočná detská dojčenská výživa bola kontaminovaná cereulidom

Počiatočná detská dojčenská výživa z Nemecka bola kontaminovaná cereulidom. Ide o výrobky Aptamil Pronutra Pre, značka Aptamil vyrobené pre spoločnosť…

30. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Erik Majercak

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Ivan Štubňa

Michal Durila

Peter Bielik

.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov