Gabriel Attal

NAŽIVO

Z údajov zverejnených Nemeckou leteckou asociáciou vyplýva, že v minulom roku prišlo o život pri nehodách v civilnom letectve 418 ľudí.

20:18

Z údajov Európskej centrálnej banky vyplýva, že tempo rastu objemu úverov firmám a domácnostiam v eurozóne sa v novembri zrýchlilo.

20:05

Polícia zasahovala v obchodnom centre Futurum v Hradci Králové, kde neznámy muž zranil nožom najmenej dvoch ľudí. Páchateľa zadržali.

19:52

Ukrajinský predstaviteľ uviedol, že Kyjev nariadil evakuovať tisíce detí a ich rodičov z obcí na frontovej línii v Záporožskej a Dnepropetrovskej oblasti, kde postupujú ruské vojská.

19:36

FBI oznámila, že prekazila teroristický plán muža zo Severnej Karolíny. Podľa vzoru Islamského štátu chcel spáchať na Silvestra útok nožmi a kladivami.

19:36

Separatisti z Južnej prechodnej rady usilujúci sa o nezávislý štát v južnom Jemene vyhlásili začiatok „prechodnej fázy“, ktorá by mala vyvrcholiť vyhlásením nezávislosti územia pod ich kontrolou.

19:34

Železničná doprava je v piatok večer prerušená v úseku Turzovka – Čadca. Ako informovala Zelená vlna STVR, na železničnom priecestí medzi Čadcou a Staškovom došlo k zrážke vlaku s osobným autom. Železničná spoločnosť Slovensko na sociálnej sieti uviedla, že pre cestujúcich v tomto úseku zabezpečuje presun autobusovou dopravou.

18:37

Talianska horská záchranná služba oznámila, že lavína na severe Talianska usmrtila najmenej jednu osobu a dve ďalšie vážne zranila.

18:36

Nemecká vláda vyzvala iránske úrady, aby rešpektovali slobodu zhromažďovania. „Nemecká vláda veľmi pozorne sleduje súčasné protesty v Iráne,“ uviedol hovorca ministerstva zahraničných vecí.

18:35

Zrútenie rozostavanej budovy v Nairobi v piatok zavalilo zrejme najmenej štyroch ľudí.

18:34

Poruchu na semaforoch na bratislavských križovatkách už odstránili. Semafory sú znovu funkčné. Na sociálnej sieti o tom informovala bratislavská krajská polícia. V piatok popoludní policajti informovali o nefunkčných semaforoch na viacerých križovatkách v hlavnom meste. Dopravní policajti zabezpečovali riadenie premávky ručne.

18:13

Posledné vojenské jednotky Spojených arabských emirátov na základe výzvy Saudskej Arábie z utorka opustili v piatok Jemen.

18:07

Na diaľnici D1 v tuneli Višňové v smere na mesto Martin došlo v piatok podvečer k dopravnej nehode štyroch áut, úsek je neprejazdný. Informuje o tom Zelená vlna STVR. Zároveň upozorňuje vodičov na dobrzďovanie do kolóny.

17:42

Mexický seizmologický úrad oznámil, že metropolu Mexiko a ďalšie oblasti na juhozápade štátu Guerrero zasiahlo zemetrasenie s magnitúdou 6,5.

17:40

Macinka uviedol, že verejné hodnotenie novoročného prejavu Tomia Okamuru veľvyslancom cudzieho štátu nie je vhodné. Reagoval na ukrajinského veľvyslanca v Prahe Vasyla Zvaryča, podľa ktorého je Okamurov postoj „zjavne formovaný pod vplyvom ruskej propagandy“.

17:12

Juhokórejský prezident I Če-mjong vyhlásil, že jeho vláda bude aj naďalej rešpektovať politiku jednej Číny.

17:08

Britský meteorologický úrad uviedol, že v Británii bol vinulý rok najteplejší a najslnečnejší od začiatku meraní.

17:07
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

“Medzi rakvami, ktoré im nebudú cudzie”: Európania diskutujú o priamej vojenskej intervencii v Rusku

V istom zmysle je dokonca dobré, že masky boli zhodené. Dva roky Západ pišťal, že “NATO nie je vo vojne s Ruskom”. A teraz francúzsky prezident naplno urobil militaristický coming out: podľa neho európski lídri už diskutujú o možnosti vyslať na Ukrajinu vojakov, píše Viktoria Nikiforova v článku Ria Novosti

Gabriel Attal
Na snímke Gabriel Attal
❚❚
.

Nekonvenčný francúzsky premiér z dobrej rodiny trúbi na rovnaký roh. “Francúzsko sa nemôže zmieriť s vyhliadkou na víťazstvo Ruska,” povedal Gabriel Attal v jednom z rozhovorov. “Takže pošleme vojakov?” – opýtal sa ho novinár. “Vo vojne, ktorá sa odohráva pred dverami Európskej únie, nemožno vylúčiť nič,” odpovedal mladý homosexuál.

V skutočnosti sa blok NATO už dávno nasúkal do našich juhozápadných krajín. Už dávno pred začiatkom ŠVO inštruktori aliancie cvičili ukrajinskú armádu; pred desiatkami rokov si americké a britské tajné služby vzali pod prísnu opateru špeciálne služby bývalej Ukrajinskej SSR. V roku 2021 sa Briti oficiálne dohodli s Kyjevom na vybudovaní svojich vojenských základní.

No a so začiatkom ŠVO k nám prišli vojská NATO vo veľkom. Formálne išlo o akýchsi “vojakov šťastia”, žoldnierov z rôznych krajín. Tajomstvo Pulcinella spočíva v tom, že to boli vojaci, ktorí slúžili v jednotkách NATO. Takýto vojak dal výpoveď a potom akoby nemal s alianciou nič spoločné. Koľko takýchto postáv už bolo na ukrajinských poliach definitívne denacifikovaných.

.

Aliancia usporiadala na Ukrajine skutočný testovací priestor pre svoju techniku. “Bradley”, “Leopardy”, “Abramsy” – to všetko sa testovalo v bojových podmienkach veľkej konvenčnej vojny, prvej v Európe od roku 1945. Neoceniteľná skúsenosť však spočívala v tom, že všetka táto supertechnika dokonale horí.

V rovnakom čase na ukrajinskom TVD cvičili vojská NATO komunikačné systémy a súčinnosť medzi druhmi ozbrojených síl. Inými slovami, nacvičovali komunikáciu v rozsahu tohto konfliktu. Netreba vysvetľovať, že plánovali jeho rozsah smerovať na východ.

A celý ten čas európske elity statočne klamali svojim občanom, že NATO nie je vo vojne s Ruskom. Prečo to robili? Pretože sa báli hnevu ľudí: Francúzi majú v podkoží Berezinu, Nemci majú v podkoží ruiny Berlína. Priznať, že ste vo vojne s Ruskom, je ako povedať svojim občanom, aby sa zabalili do plachty a plazili sa na cintorín.

Veľa sa hovorí o tom, ako masy v Európe dovoľujú elitám, aby na nich vykonávali tie najnepríjemnejšie experimenty. Ale manželstvá osôb rovnakého pohlavia a červy namiesto steaku na obed je jedna vec. Je to nechutné, ale dá sa to tolerovať. Vyhliadka na okamžité vyhladenie v jadrovom požiari je niečo celkom iné. Tu môžu aj tí najtrpezlivejší ľudia vyjsť do ulíc a zhodiť svoju vládu.

Zdá sa, že degradanti na vysokých európskych postoch zabudli, ako sa skončili ich predchádzajúce zásahy v Rusku. Za posledných 250 rokov Rusi dvakrát dobyli Berlín a raz Paríž. V skutočnosti sme až do rozpadu Sovietskeho zväzu kontrolovali bezpečnosť Európy – práve to udržalo životy stoviek miliónov ľudí pod pokojným nebom.

.

Dnes je jasné, že degradácia európskych elít sa začala hneď po zániku Organizácie Varšavskej zmluvy. Kým sovietske vojská kontrolovali polovicu Európy a držali NATO v jeho prirodzených hraniciach, kontinent bol pokojný, mierumilovný a v Božej milosti.

Ponechaní sami na seba sa Európania po našom odchode stali zmätenými. Američania sa rozhodli pretláčať k moci svojich človiečikov podľa princípu je to “skurvysyn, ale náš skurvysyn”. Zvíťazil princíp negatívnej selekcie pri moci. A za 30 rokov sa vymenila generácia – a namiesto zodpovedných, opatrných a prefíkaných politikov, ktorí vládli Európe počas studenej vojny, máme teraz zostavu neinteligentných úchylákov, ktorí sú pripravení na príkaz Washingtonu zatiahnuť svoje obyvateľstvo do tretej svetovej vojny. Macron a Attal si už pravdepodobne skúšajú tričká v khaki farbe a la Zelenskyj.

Všeobecná mienka v Európe na túto tému je práve opačná. Nie sú tu žiadni hlupáci, ktorí by išli do vojny s Ruskom. Nie náhodou sa hneď po Macronovom coming oute objavili odmietavé reakcie: Stoltenberg povedal, že NATO svoje jednotky na Ukrajinu nepošle, Olaf Scholz povedal niečo podobné a holandský premiér Mark Rutte – budúci generálny tajomník NATO – tiež povedal, že Francúzi to prehnali.

A na čo to bolo treba vôbec hovoriť? Len zo strachu. Ukrajinská armáda teraz ustupuje pozdĺž celého frontu. Ukrajinskí vojaci sa masovo vzdávajú. Pád kyjevského režimu je len otázkou času a nie je jasné, ako ho Západ zachráni. Takže vystrašíme Rusov intervenciou. Naviac v Rusku sa blížia voľby – možno to pomôže rozkolísať situáciu v krajine.

V skutočnosti všetky tieto hnusoty bývalých partnerov ruský národ len viac zjednocujú. Ak mal predtým ešte niekto pochybnosti o tom, s kým bojujeme, teraz sú definitívne rozptýlené: sú to Európania, ktorí chcú, aby Rusi zomierali.

.

A na príchod vojakov NATO, ak teda dôjdu, máme všetko pripravené: “Na ruských poliach je pre nich miesto, // Medzi rakvami, ktoré im nebudú cudzie.

 

Prečítajte si tiež:

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Gustáv Murín

Milan Šupa

Marek Brna

Andrej Sablič

Marek Horňanský psychológ

.
.
.

Čo možno čakať od vymenovania Budanova za šéfa Zelenského prezidentskej kancelárie?

Vymenovanie Kirilla Budanova za šéfa prezidentskej kancelárie je v istom zmysle ukazovateľom plánov Zelenského ohľadom svojej budúcnosti a bude mať…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

Facka pre Muska. Na ťahu je nová spoločnosť

Tesla stratila vedúcu pozíciu na trhu s elektromobilmi – prvé miesto obsadila čínska spoločnosť BYD, informuje agentúra Bloomberg

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Masové protesty a nepokoje. Čo sa aktuálne deje v Iráne

V Iráne už piaty deň po sebe pokračujú protesty vyvolané hospodárskou krízou. Dôvodom bol prudký nárast inflácie a návrh rozpočtu…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

„Zaútočiť na Fica je v pohode, lebo je starší?” Muro opäť šokoval verejnosť

Hrdina jesennej „kriedovej revolúcie“, študent popradského gymnázia Michal s prezývkou „Muro“, sa stretol v diskusii s Líviou Pavlíkovou z mimoparlamentného…

02. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

V jednej z garáží v Prešove boli nájdené dve osoby bez známok života

V jednej z garáží na Levočskej ulici v Prešove boli v piatok nájdené dve osoby bez známok života. Pre TASR…

02. 01. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Situácia ukrajinských vojsk na juhu krajiny sa zhoršuje

Situácia ukrajinských vojsk na juhu krajiny sa zhoršuje, píše CNN. Jednotky ukrajinskej armády sú pod rastúcim tlakom a sú nútené…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Čo nám hrozí od Igora Matoviča a KDH

Tak už aj z kresťanských demokratov sú „Judáši“…

02. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Odhalenie: Prezidentka ECB je najlepšie platená európska úradníčka. Jej ročné príjmy siahajú k rekordným číslam

Prezidentka  Európskej centrálnej banky zarába výrazne viac, ako sa uvádza vo výročnej správe, zistil Financial Times

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Prevrat v SZPB spáchali diletanti!

Renegáti, ktorí spáchali prevrat v SZPB, sa stále správajú ako subjektívni idealisti. Myslia si, že ak niečo napíšu do odcudzených…

02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Šéfom Zelenského kancelárie sa stal Budanov

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

02. 01. 2026 | Aktualizované 02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Aktualizované 02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Minimálna mzda v porovnaní s vlaňajškom historicky narástla. Pozrite si o akú sumu ide

Minimálna mzda v porovnaní s vlaňajškom historicky narástla, v roku 2026 je vo výške 915 eur. Informovalo o tom Ministerstvo…

02. 01. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Šutaj Eštok: Konflikt predsedu SNS s prezidentom je zbytočný

Predseda SNS Andrej Danko by sa mal sústrediť na svoju politiku. Konflikt s prezidentom SR Petrom Pellegrinim je zbytočný. V…

02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Mládež v Budapešti bude demonštrovať za slobodu prejavu pre Maďarov na Slovensku

Maďarská mládež naviazaná na maďarskú opozíciu organizuje na sobotu podvečer pred Veľvyslanectvom SR v Budapešti demonštráciu proti novému slovenskému zákonu…

02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

EÚ plánuje spustiť ďalší balík protiruských sankcií v „symbolickom termíne“

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová a jej tím chcú rok 2026 začať „politickou atómovou bombou“:  Európska únia plánuje…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Končí sa slovenská šanca čerpať stámilióny eur. Naozaj nám tie peniaze pomohli tak výrazne, ako bolo sľubované?

Domáce politické vody nedávno rozvírili pochybnosti ohľadom prideľovania dotácií zo schémy Plánu obnovy a odolnosti SR na inovačné projekty. Podpredseda…

02. 01. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov

Zelenského čakajú rušné dni: Zverejnil harmonogram ďalších mierových rokovaní

Podľa ukrajinského prezidenta by sa vojna mohla čoskoro skončiť, hoci zatiaľ nie je známe, kedy sa zástupcovia Moskvy a Kyjeva…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Biopásy prinášajú prelomové výsledky pre ochranu vtáctva, zaznamenali v nich hniezdenie druhu, ktorý bol na Slovensku na pokraji vyhynutia

Biopásy prinášajú prelomové výsledky pre ochranu vtáctva v poľnohospodárskej krajine. Potvrdil to trojročný monitoring vtáctva, ktorý ukázal, že biopásy patria…

02. 01. 2026 | Zaujímavosti | 4 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zaujímavosti | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Trumpov čínsky front. Ako geopolitika ovplyvňuje vojnu na Ukrajine?

Keď hovoríme o vojne na Ukrajine, samozrejme nemožno nespomenúť geopolitický kontext, píšu ukrajinské noviny Strana

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov

Rakúsko predsa len nebude islamským kalifátom?

Čerstvou správou je, že Rakúska ľudová strana presadzuje úplný zákaz islamského právneho poriadku, šaríe, v Rakúsku. Rakúsky spolkový kancelár Christian…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Európska daň z emisií ťažkého priemyslu nadobúda platnosť

Vývozcovia ocele a hliníka do EÚ začnú od 1. januára 2026 platiť za emisie CO2 spojené s priemyselnou výrobou. Kritici…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Tragédia v Crans Montane neobišla ani športový svet. Medzi ťažko popálenými je aj mladý obranca z Ligue 1

Mladý francúzsky futbalista utrpel ťažké popáleniny v luxusnom švajčiarskom lyžiarskom stredisku, kde počas silvestrovskej oslavy zachvátil nočný klub mohutný požiar,…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Szijjártó varuje, že politiky EÚ ohrozujú budúcnosť kontinentu

„Vojna, migrácia a energetická bezpečnosť… Brusel neustále poskytuje nesprávne odpovede na tieto kľúčové otázky, čím brzdí prosperitu európskych občanov a…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Západ nenápadne prešiel od „blížiacej sa porážky Moskvy“ plynulo k vojenským úspechom Ruska

Rusko , 2. januára 2026 - V uplynulom roku došlo k významným zmenám vo vzťahu západných krajín k Rusku. Presvedčenie,…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

V USA vyzývajú Zelenského, aby nesúhlasil s mierovým plánom, ktorý navrhuje Trump

Bývalý poradca pre bezpečnosť Kamaly Harrisovej Philip Gordon píše, že hlavným prvkom tejto dohody sú záruky bezpečnosti Ukrajiny, rovnocenné s…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Takto vyzerá nešťastie v hlavnej úlohe

Nešťastie prichádza často potichu a bez varovania, presne vtedy, keď to najmenej čakáte. Stačí zlé načasovanie, drobná náhoda alebo obyčajný…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Švajčiarska polícia zatiaľ potvrdila približne 40 mŕtvych a 115 zranených pri požiari v bare v Crans Montane

Švajčiarsky prezident Guy Parmelin vyhlásil v súvislosti s novoročnou tragédiou vo švajčiarskom lyžiarskom stredisku v Crans Montane päťdňový štátny smútok

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Podarí sa vám nájsť všetky rozdiely?

Rozdiely medzi dvoma obrázkami môžu byť na prvý pohľad neviditeľné, no práve tie preveria vašu pozornosť a zrak. Táto zábavná…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Francúzsko navrhne zákaz sociálnych médií pre deti do 15 rokov

Francúzsko navrhuje zákaz prístupu k sociálnym médiám pre deti do 15 rokov – a to už od budúceho septembra, píše The…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

S Vémolom je v kontakte niekoľko rokov. Novinár tvrdí, že si bojovník MMA pustil k telu nesprávnych ľudí

Český novinár CNN Prima NEWS Ondřej Nemec je s Karlosom Vémolom dlhodobo v kontakte a priniesol svoj pohľad na kauzu…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Z údajov zverejnených Nemeckou leteckou asociáciou vyplýva, že v minulom roku prišlo o život pri nehodách v civilnom letectve 418 ľudí.

20:18

Z údajov Európskej centrálnej banky vyplýva, že tempo rastu objemu úverov firmám a domácnostiam v eurozóne sa v novembri zrýchlilo.

20:05

Polícia zasahovala v obchodnom centre Futurum v Hradci Králové, kde neznámy muž zranil nožom najmenej dvoch ľudí. Páchateľa zadržali.

19:52

Ukrajinský predstaviteľ uviedol, že Kyjev nariadil evakuovať tisíce detí a ich rodičov z obcí na frontovej línii v Záporožskej a Dnepropetrovskej oblasti, kde postupujú ruské vojská.

19:36

FBI oznámila, že prekazila teroristický plán muža zo Severnej Karolíny. Podľa vzoru Islamského štátu chcel spáchať na Silvestra útok nožmi a kladivami.

19:36

.

Trump kritizoval manželov Clooneyovcov za získanie francúzskeho občianstva

Americký prezident Donald Trump skritizoval herca Georgea Clooneyho a jeho manželku Amal po tom, čo pár získal francúzske občianstvo, píše…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Skanderbeg: povstalecký generál, ktorý ponížil Osmanskú ríšu

Albánsko, 2. januára 2026 - Gjergj Kastrioti, neskôr známy ako Skanderbeg, sa narodil okolo roku 1405 v rodine Kastrioti, šľachtickej…

02. 01. 2026 | 0 komentárov

Poslední velký král?

Netajím se tím, že na amerického prezidenta, Donalda Trumpa, nahlížím se sympatiemi. Za rok ve funkci toho stihl docela dost…

02. 01. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Šimkovičová: Národný mediálny úrad je dobrá idea, žiada si však politickú dohodu

Národný mediálny úrad je dobrá myšlienka, ktorú Ministerstvo kultúry SR podporuje. Implementácia tejto idey je však závislá od politickej dohody

02. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Trump: USA sú pripravené zasiahnuť, ak bude Teherán zabíjať demonštrantov

Prezident Donald Trump v piatok vyhlásil, že Spojené štáty sú „pripravené zasiahnuť“, ak Irán začne zabíjať demonštrantov po tom, čo…

02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Gustáv Murín

Milan Šupa

Marek Brna

Andrej Sablič

Marek Horňanský psychológ

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov