NAŽIVO

Juhokórejského prezidenta Jun Sok-jola prokuratúra obžalovala zo zneužitia právomocí v súvislosti s jeho minuloročným rozhodnutím vyhlásiť v krajine stanné právo. Odvolaný prezident sa aktuálna nachádza vo väzbe, keďže orgány činné v trestnom konaní sa obávajú, že by mohol zničiť dôkazy.

11:42

Najmenej 25 ľudí v sobotu zomrelo a ďalších 70 sa zranilo pri izraelskej paľbe a vzdušných útokoch v blízkosti distribučného centra humanitárnej pomoci v meste Chán Júnis na juhu Pásma Gazy.

11:03

Úradu japonského premiéra doručili desiatky vriec mierne rádioaktívnej pôdy z okolia jadrovej elektrárne Fukušima. Ide o súčasť kampane, ktorej cieľom je presvedčiť verejnosť, že táto zemina nie je nebezpečná a je vhodná na opätovné použitie.

11:02

Ruský dopravný úrad nariadil dočasné obmedzenie odletov a príletov na moskovské letisko Šeremetievo. V piatok večer bola nakrátko pozastavená aj prevádzka letiska Domodedovo.

09:13

Incident s ohňostrojom na jarmoku v Düsseldorfe si vyžiadal najmenej 19 zranených vrátane jedného dieťaťa. Štyria ľudia utrpeli vážne zranenia, spresnil hasičský zbor.

08:45

Bývalý moldavský minister spravodlivosti Vitalie Pirlog bol obvinený z vymazania záznamov Interpolu o vydaní rozkazov na zadržanie osôb na úteku pred stíhaním.

07:47

Matteo Salvini sa znovu postaví pred súd za svoje zákroky proti príchodu utečencov cez Stredozemné more. Úrad verejného prokurátora v piatok oznámil, že sa odvoláva proti predchádzajúcemu oslobodzujúcemu rozsudku.

07:18

Johann Wadephul vyzval Irán, aby plne spolupracoval s MAAE a aby sa zapojil do rokovaní s Európou a USA o svojom jadrovom programe. Wadephul tak urobil počas rokovaní s Jeanom-Noëlom Barrotom v Paríži

07:17

Rubio informoval, že Venezuela prepustila 10 Američanov, ako aj politických väzňov v rámci trojstrannej dohody, na základe ktorej Salvádor prepustil Venezuelčanov deportovaných do krajiny Spojenými štátmi.

07:16

Veľvyslanec USA v Turecku Tom Barrack vyhlásil, že Netanjahu a dočasný sýrsky prezident Ahmad Šara sa niekoľko dní po rozsiahlych izraelských útokoch v Sýrii dohodli na prímerí.

07:15

David Barnea navštívil tento týždeň Washington, kde apeloval na amerických predstaviteľov, aby presvedčili niektoré štáty sveta o prijatí vysídlených Palestínčanov z Pásma Gazy. Podľa dvoch zdrojov portálu Axios Barnea o tom rokoval s Wiktoffom.

07:14

Trump podal v piatok žalobu na denník The Wall Street Journal a mediálneho magnáta Ruperta Murdocha. Žiada odškodné vo výške 10 miliárd dolárov.

07:13

Americká vláda informovala, že USA formálne odmietli zmeny a dodatky k medzinárodnej dohode o prevencii a kontrole pandémií prijaté v máji členmi WHO. Cieľom reformovanej dohody je zlepšenie pripravenosti na budúce pandémie po nejednotnej globálnej reakcii na COVID-19.

07:12

Medzinárodný tím výskumníkov objavil v Ázii na hlbokom morskom dne pri Šalamúnových ostrovoch vrak japonského torpédoborca.

06:42
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Hrabko: Most-Híd dnes plní dlhoročné ciele maďarskej menšiny, aj tak nerastie

Jedným z paradoxov aktuálnej politiky je príbeh Mosta–Híd, ktorý už počas prvého roka pôsobenia v tejto vláde zrušil viaceré tabu a presadil ciele, o ktoré sa maďarská menšina dlhé roky neúspešne snažila. Preferencie mu však napriek tomu nerastú. V diskusii na TABLET.TV to povedal publicista Juraj Hrabko

❚❚
.

„To čo sa Bélovi Bugárovi podarilo presadiť v rámci tejto koalície, sa mu nikdy doteraz nepodarilo v žiadnej inej koalícii,“ poznamenal Hrabko. Napríklad dvojkolová voľba predsedov VÚC bola pôvodne schválená najmä preto, aby žiadny politik reprezentujúci maďarskú menšinu nemal reálnu šancu stať sa predsedom samosprávneho kraja. Most v tejto vláde presadil, že sa zrušila.

„A to sa týka aj školstva, aj dvojjazyčných názvov. Veď pred piatimi rokmi ešte zúrila takpovediac tabuľová vojna, čo sa týka názvov obcí na železniciach. Dnes to už všetko je,“ pripomenul Hrabko.

Napriek tomu sa pozícia Mosta–Híd u voličov nezlepšuje. Volebné výsledky Mosta–Híd boli na úrovni 6,5 percenta. Podľa júlového prieskumu agentúry AKO ho podporuje 7,6 percenta voličov, podľa júlového Focusu 6,2 percenta. Podľa Hrabka Most-Híd nerastie, stagnuje na hranici zvoliteľnosti, keďže na postup do Národnej rady potrebuje získať viac ako päť percent. To stranu vystavuje riziku, že v nasledujúcich parlamentných voľbách neuspeje. „Uvidíme, či sa tak stane, do volieb je koniec koncov ešte ďaleko,“ dodal.

.

Stagnácia je však typická aj pre ďalšie strany. Smer-SD získal vo voľbách 28,28 percenta a v júlových prieskumoch 25,8 (AKO) a 26,4 (Focus) percenta. Slovenská národná strana získala vo voľbách 8,64 percenta, podľa AKO mala v júli podporu 10,4 a podľa Focusu 10,3 percenta.

Na snímke publicista Juraj Hrabko

Najvyššiu podporu však dosiahla v novembri 2016, keď mala podľa AKO za sebou až 14,4 percenta respondentov. Začiatkom roka klesla v niektorých prieskumoch až pod desať percent a aktuálne znovu mierne narástla. „SNS sa nedarí získavať nových voličov,“ povedal Hrabko, ktorý v budúcnosti očakáva oslabenie podpory tejto strany.

Nových voličov však nedokážu v relevantnej miere získavať ani opozičné strany. SaS získala vo voľbách 12,1 percenta, dnes má o niečo viac, podľa AKO 16 percent a podľa Focusu 14,2. Na druhej strane OľaNO svoj 11-percentný volebný výsledok dlhodobo v prieskumoch nedosahuje.
Spočiatku dynamický nárast ĽSNS sa stabilizoval na približne desiatich percentách, podľa Hrabka však môžu mať ešte skrytých voličov, ktorí sa ku kotlebovcom v prieskumoch nepriznávajú.

„Pre mňa je prekvapujúce , že Sme rodina Boris Kollár si podporu udržiava, skôr stúpa ako klesá,“ poznamenal Hrabko. Sme rodina mala vo voľbách 6,62 percenta, podľa aktuálnych prieskumov dosiahla 8,6 (AKO) a 8,2 (Focus) percenta respondentov.

Celkovým trendom je podľa Hrabka stagnácia oboch táborov, koaličného aj opozičného a možno najzaujímavejšou zmenou je, že sa KDH dlhodobo udržuje na zvoliteľnej hranici (aktuálne 6,8 a 6,3 percenta podľa AKO a Focusu).

.

Rokovanie Roberta Fica s predsedom Európskej komisie Jeanom– Claudom Junckerom o dvojakej kvalite potravín, ktorým ho poverili krajiny V4, podľa Hrabka významný posun neprinieslo.

Juncker konštatoval, že EK považuje nižšiu kvalitu tých istých výrobkov na východe Európy ako na západe za problém a bude mu na jeseň venovať veľkú pozornosť. „Vidím tam iba ten posun, že sa celou vecou bude zaoberať Európska komisia ako taká, a nie iba príslušná komisárka,“ reagoval Hrabko.

„Robert Fico sa uspokojil s tou odpoveďou, ktorú dostal,“ dodal s tým, že konečným arbitrom v tomto spore budú spotrebitelia. Ak budú ochotní kupovať menej kvalitné výrobky, „tak ich budú podnikatelia vyrábať a obchodníci ich budú dovážať“.

Koaličná rada sa vo štvrtok 3. augusta zhodla na tom, že stavba rýchlostnej cesty R2 bude pokračovať podľa programového vyhlásenia vlády, ponuka učiteľom je podmienená sociálnym zmierom a kontroverzná výzva na čerpanie eurofondov na strategický výskum a vývoj bude zrušená a špeciálne pre vysoké školy bude vyhlásená nová.

„Hodnotím to ako obyčajnú Koaličnú radu, ktorá ničím neprekvapila. Všetci predsedovia ostali na svojich pozíciách, samozrejme, nič sa tým nevyriešilo,“ povedal Hrabko.

.

Za problematickú považuje najmä výzvu na využívanie eurofondov na vedu a výskum, ktorú ministrovi školstva Petrovi Plavčanovi navrhne predseda SNS Andrej Danko zrušiť a nastaviť nové kritériá.

„Ja si počkám na to, ako budú nastavené tie kritériá a potom môžeme hovoriť, či to bolo horšie, či lepšie. Toto je len taký politický obchvat, ktorý vyšiel z Koaličnej rady,“ povedal Hrabko, ktorý opozičnú iniciatívu na odvolanie Petra Plavčana považuje za opodstatnenú a konanie príslušnej mimoriadnej schôdze očakáva v septembri.

Asistent poslanca SaS Jozefa Rajtára Filip R. je obžalovaný, že z banky nelegálne vyniesol údaje z bankových kont ministra vnútra Roberta Kaliňáka, exministra Jána Počiatka a podnikateľov Mariana Kočnera a Ladislava Bašternáka. Hrozí mu dlhoročný trest odňatia slobody.

Opozícia argumentuje, že konal vo verejnom záujme, aby vyšli na svetlo fakty okolo kauzy Bašternák. Hrabko však tento argument odmieta. „Nemôže byť porušenie zákona vo verejnom záujme. To je podľa môjho názoru veľmi zlý argument. Takáto argumentácia iba prispieva k tomu povedomiu, že tu neexistuje právny štát,“ reagoval.

Akceptuje však výčitku, že z celej kauzy Bašternák sa zatiaľ dostal pred súd len asistent opozičného poslanca. „Nie je to fér a nemá to so spravodlivosťou ani nič spoločné. Ja nepokladám za správne to, čo urobil Filip R. a je dobré, že sa ocitol pred súdom. Súd rozhodne, ten má na to kompetenciu, či bol vinný, či nebol vinný. To, čo nie je dobre, je, že Filip R. bude pred súdom sám,“ povedal Hrabko. „Tu už mali konať aj iné súdy alebo vyšetrovacie orgány,“ zdôraznil.

Lídra ĽSNS Mariana Kotlebu pre šek na charitu v hodnote 1488 eur polícia obvinila z extrémizmu. Sumu totiž vyhodnotila ako extrémistický symbol. „Čo sa týka tej sumy, myslím si, že veľmi dobre vedel, čo robí, ale otázne je, či sa mu to bude dať aj dokázať,“ pochybuje Hrabko.

Kotlebovci si podľa jeho odhadu dali pozor, aby mali „papierovo“ všetko v poriadku a s najväčšou pravdepodobnosťou sa polícia s obvinením ďaleko nedostane. „Čiže myslím si, že zo strany štátu ide opäť o jeden zbytočný krok, ktorý môže iba posilniť Mariana Kotlebu a ĽSNS,“ uzavrel Hrabko.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Marián Tkáč

Marek Brna

Erik Majercak

Michal Durila

Miroslav Iliaš

Peter Zajac-Vanka Ing.

.
.
.

Západ má 18 mesiacov, aby sa pripravil na možnú vojnu s Čínou a Ruskom, tvrdí veliteľ NATO

Spojené štáty a krajiny Európskej únie majú podľa generála Alexusa Grynkewicha, vrchného veliteľa spojeneckých síl Organizácie Severoatlantickej zmluvy v Európe,…

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Koniec pre Zelenského?

Podľa amerického novinára Seymoura Hersha by Zalužnyj mohol Zelenského nahradiť v priebehu niekoľkých mesiacov

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Zaplatiť za zbrane pre Ukrajinu nestačí

Patriot, ktorý chce Nemecko poslať na Ukrajinu, bude pripravený až o 6-8 mesiacov, citoval Bild zdroj z nemeckej vlády

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

18-krát s holou riťou na horúcu pec

Ak si malé dieťa, resp. aj dospelý človek sadne holou riťou na horúcu pec, urobí to len raz v prípade,…

19. 07. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Štát po veternej smršti na východe konal okamžite, minister vnútra odmieta tvrdenia, že neurobili nič

Štát po veternej smršti na východe konal okamžite, pričom minister vnútra Matúš Šutaj Eštok odmieta tvrdenia, že neurobil nič. Ako…

19. 07. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Čo vlastne zničili USA ťažkými bombami v Iráne

Iba jeden z troch iránskych jadrových objektov, ktoré minulý mesiac napadli USA, bol vážne poškodený, informuje The Washington Post s…

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

SNS navrhne na septembrovej schôdzi 50-percentné zníženie platu prezidenta

Slovenská národná strana navrhne na septembrovej schôdzi Národnej rady (NR) SR zníženie platu prezidenta SR Petra Pellegriniho o 50 percent.…

19. 07. 2025 | Aktualizované 19. 07. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Aktualizované 19. 07. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Chemická továreň pod maskou parku. V Šuranoch štát klame a stavia

Bez diskusie, bez pravdy. V Šuranoch sa začína výstavba obrej chemickej továrne, ktorá sa schováva za názov „priemyselný park“. Štát…

19. 07. 2025 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinci nebojujú za nás, ale iba za seba

„Ukrajinci bojujú za seba a majú na to právo. Ale toto sa netýka našej bezpečnosti, my sme ich nikdy nežiadali,…

19. 07. 2025 | 0 komentárov

Pochod Hrdí na rodinu zdôrazní v sobotu v Bratislave význam manželstva

Národný pochod Hrdí na rodinu, ktorý bude v sobotu v centre Bratislavy, ukáže, že na rodine a manželstve záleží. Mottom…

19. 07. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Balázs Orbán: „Nežiadali sme ich, aby bojovali v našom mene“

„Nežiadali sme ich, aby bojovali v našom mene“: politický poradca maďarského premiéra Balázs Orbán odmietol tvrdenie, že Ukrajina bráni nielen…

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Od Trenčína vietor veje a čo na to ministerstvo kultúry a školstva?

Bola to náhoda, keď som sa dozvedel, že v Trenčíne urobili vernú repliku Uhorskej kráľovskej koruny, teda aj našej koruny. Čo…

19. 07. 2025 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov

Kongres USA nevylúčil ročnú pomoc Ukrajine z vojenského rozpočtu

Informovala o tom kongresmanka Marjorie Taylor Greenová, ktorá podporuje MAGA a predložila príslušný pozmeňujúci a doplňujúci návrh

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Novinári na Slovensku majú problémy s mentálnym zdravím

Milan Uhrík a Milan Mazurek rozoberajú čo sa o Slovensku napísalo v reporte z Európskej únie, že „vraj atmosféra na…

19. 07. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trump, Putin a Si Ťin-pching sa možno stretnú v Číne

Trump, Putin a Si Ťin-pching sa môžu stretnúť v Číne začiatkom septembra, informuje The Times

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Hrnko: O čom nám hovoria dejiny

V súvislosti so včerajším prejavom premiéra Roberta Fica si spomínam na jeho výrok z tlačovej konferencie spred pár rokov, keď…

19. 07. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Zelenskyj reorganizuje vládu. Potrebuje peniaze, zbrane a lojalitu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dokončil rozsiahlu reorganizáciu vlády. Vymenil premiéra a ministra obrany a nominoval nového veľvyslanca v USA – všetky…

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Friedrich Merz a Keir Starmer podpísali „prvú zmluvu svojho druhu“ o obrane a migrácii

Spojené kráľovstvo a Nemecko podpísali vo štvrtok historickú obrannú zmluvu, ktorá zabezpečuje vzájomnú pomoc pri útokoch a zameriava sa na…

19. 07. 2025 | | 3 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | | 3 min. čítania | 0 komentárov

Trhy na Wall Street a v Európe zväčša stagnovali, investori pred víkendom volili opatrnosť

Americké a európske akciové trhy si v piatok po predošlých silných dňoch nepripísali výraznejšie zisky a väčšinou stagnovali. Wall Street,…

19. 07. 2025 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov

Muž, ktorý skočil z okraja vesmíru, zomrel pri paraglidingu

Felix Baumgartner, ktorý kedysi prekonal svetový rekord v najvyššom zoskoku padákom z okraja vesmíru, zahynul pri nehode s motorovým paraglidom…

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Iba 16 % Talianov je pripravených vziať do ruky zbraň v prípade vojny

Iba 16 % Talianov v odvodovom veku je pripravených vziať do ruky zbraň v prípade vojny

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Otcové Goriotové…

Byly komunální volby v roce 2018 a protože u nás v Miroslavi kamarádím s kluky, co zde tvoří místní buňku…

19. 07. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Kalifornská polícia pri domovej prehliadke objavila „továreň na náhradné materstvo“

Kalifornská polícia zachránila 21 detí z vily páru, ktorý je podozrivý z prevádzkovania „továrne na náhradné materstvo“. 15 z nich…

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Pavel Šik: Pár nedůležitých poznámek o Sýrii

Izrael nově zasáhl na syrském území. Pokaždé opakuju, že Blízký východ se nedá hodnotit evropskými měřítky dobra a zla. K…

19. 07. 2025 | Česky | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Česky | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Počas školského predstavenia bol v Holandsku bodnutý muž

V stredu večer bol 53-ročný učiteľ z holandského mesta Dordrecht vážne zranený. Učiteľ zakročil do hádky medzi trojicou mužov, keď jeden…

19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
19. 07. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Trump sprísnil požiadavky v rokovaniach s EÚ

Trump sprísnil požiadavky v rokovaniach s EÚ o obchodnej dohode, informuje The Financial Times

18. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 07. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Americká hybridná vojna proti Kube sa zameria viac na sabotáže a teroristické činy

USA, 18. júl 2025 - 9.júla sa konala veľká tlačová konferencia o postoji Kuby v boji proti terorizmu za účasti…

19. 07. 2025 | 0 komentárov

O Trumpovej výzve prejsť do ofenzívy

V denníku The Washington Post sa dnes objavil článok, ktorý s odvolaním sa na anonymného ukrajinského predstaviteľa tvrdí, že Trump…

18. 07. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
18. 07. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Juhokórejského prezidenta Jun Sok-jola prokuratúra obžalovala zo zneužitia právomocí v súvislosti s jeho minuloročným rozhodnutím vyhlásiť v krajine stanné právo. Odvolaný prezident sa aktuálna nachádza vo väzbe, keďže orgány činné v trestnom konaní sa obávajú, že by mohol zničiť dôkazy.

11:42

.

Nová fínska kolesová húfnica ARVE ako hrozba pre ruské „karelské“ jednotky

Fínsko, 19. Júla 2025 - V ére presných leteckých zbraní a dronov by sa mohlo zdať, že tradičné delostrelectvo stráca…

19. 07. 2025 | 0 komentárov

Danko vyjadril sklamanie, že SR podporí 18. balík protiruských sankcií. Kopol si do prezidenta, ten reaguje

Koaličná Slovenská národná strana vyjadrila sklamanie, že Slovenská republika (SR) podporí 18. balík protiruských sankcií. Uviedol to v piatok podpredseda…

18. 07. 2025 | Aktualizované 18. 07. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
18. 07. 2025 | Aktualizované 18. 07. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Zdekuje sa Robert Fico z postu premiéra?

Zo zákulisia prichádzajú správy, že premiér Robert Fico ma zajačie úmysly. Vraj chce opustiť post premiéra a odísť na post, ktorý…

18. 07. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
18. 07. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Rýchla previerka znalostí. Otestuj svoje vedomosti z rôznych kútov sveta!

18.07.2025 Redakcia Vášeň v tebe - Vedomosti sú ako kúsky skladačky, ktoré nám pomáhajú vidieť svet v celku. Dnes si…

19. 07. 2025 | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Rusi zúria a vyhrážajú sa Poľsku. Moskva považuje konanie svojich reprezentantov za správne

Ruskí veslári sa nezúčastnia na juniorských majstrovstvách Európy v Poznani po tom, čo odmietli podpísať deklaráciu požadovanú Poľskou asociáciou veslárskych…

18. 07. 2025 | Šport | 1 min. čítania | 0 komentárov
18. 07. 2025 | Šport | 1 min. čítania | 0 komentárov

Namiesto maggi dajte do vývaru toto. Chutnejší a zdravší už nebude!

18.7.2025 Redakcia Vášeň v tebe - Mnohí si vývar bez kvapky maggi nevedia ani predstaviť. No ak túžite po zdravšej…

19. 07. 2025 | 0 komentárov

Ficov osamelý boj bol neúspešný. 18. balík sankcií dnes krajiny EÚ schválili, píšu v zahraničí

Európska únia sa dohodla na uvalení novej série sankcií proti Rusku, ktoré sa zameriavajú na energetický a finančný sektor krajiny…

18. 07. 2025 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
18. 07. 2025 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Marián Tkáč

Marek Brna

Erik Majercak

Michal Durila

Miroslav Iliaš

Peter Zajac-Vanka Ing.

.
.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov