NAŽIVO

Izraelská armáda podnikla sériu útokov na ciele hnutia Hizballáh v Libanone. Medzi ciele patrili sklady so zbraňami a výcvikový komplex. Informuje agentúra AFP.

10:55

Nemecko sa v dohľadnej budúcnosti nezapojí do Medzinárodných stabilizačných síl ISF, ktoré sú súčasťou mierového plánu pre Pásmo Gazy. Uviedol nemecký minister zahraničných vecí Johann Wadephul v rozhovore pre agentúru DPA.

09:58

Španielska vláda zagratulovala honduraskému konzervatívcovi Nasrymu Asfurovi po tom, čo bol vyhlásený za víťaza sporných prezidentských volieb. Informuje agentúra AFP.

08:05

Japonská vláda schválila rekordný rozpočet na nadchádzajúci fiškálny rok v celkovej výške 782 miliárd dolárov.

Rozpočet na obranu krajiny je vo výške viac ako 58 miliárd dolárov. Informujú agentúry AP a AFP.

07:25

Juhokórejskí prokurátori požiadali o desaťročný trest odňatia slobody pre bývalého prezidenta Jun Sok-jola.

Trest je za marenie spravodlivosti a ďalšie obvinenia súvisiace s jeho pokusom o vyhlásenie stanného práva v roku 2024. Informujú agentúry Jonhap a AFP.

07:25

Nigérijské ministerstvo zahraničných vecí v skorých ranných hodinách potvrdilo, že USA zaútočili na„teroristické ciele“ v severozápadnej časti krajiny po tom, ako americký prezident Donald Trump informoval o operácii proti militantom z džihádistickej organizácie Islamský štát. Informovala agentúra AFP.

07:23
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Slovan povedie Říha, najbližšími cieľmi vyrovnanie dlhov a podpis zmlúv

Špekulácie o ďalšej budúcnosti Slovana Bratislava sú ukončené

❚❚
.

Krajči definitívne potvrdil aj meno nového trénera. Slovan povedie Miloš Říha, o jeho asistentoch sa rozhodne neskôr, no mali by nimi byť Vladimír Országh a Roman Stantien. V júni sa pritom objavili informácie, že Slovan sa už dohodol na podmienkach zmluvy s iným českým trénerom Vladimírom Kýhosom. “Samozrejme, mali sme viacero kandidátov a bol medzi nimi aj pán Kýhos. No dnes môžem potvrdiť, že hlavným trénerom bude pán Říha. Boli sme s ním v kontakte dlhšie, rozhodoval sa aj o ponuke z českej reprezentácie. Miloš má obrovské skúsenosti z KHL, rád by v nej pokračoval. Faktom je, že veľmi dobre pozná Slovan, spolu sme získali dvakrát titul, a aj našu mentalitu,” pokračoval Krajči.

.

Príprava odštartuje už budúci pondelok so všetkými hráčmi, ktorí sú momentálne pod zmluvou, pričom vedenie rokuje aj so Slovincami Rokom Tičarom a Žigom Jegličom či Václavom Nedorostom a ďalšími hokejistami. V hre je aj dvojica kanadských brankárov. “Sú to veľmi zaujímavé mená, ale kým sme sa nedohodli, tak ich neprezradím. Rokujeme aj s našimi bývalými hráčmi Michalom Sersenom, Camom Barkerom, Vladimírom Mihálikom či Ivanom Švarným,” uviedol Krajči. Slovan sa chce aj v budúcnosti spoliehať najmä na slovenských hokejistov. “Aby čo najviac hráčov od nás prenikalo do reprezentácie a aj naopak, aby hrali reprezentanti za Slovan.”

“Belasí” odštartujú novú sezónu v Západnej konferencii 26. augusta domácim zápasom s Admiralom Vladivostok. Základnú časť ukončia 18. februára duelom na ľade Lokomotivu Jaroslavľ. “Chceme spraviť všetko pre to, aby sme sa prebojovali do play off a tam už je to krok za krokom. Naša Západná konferencia je dosť našliapaná a bude to náročné,” pokračoval.

Sága budúcosezónneho pôsobenia Slovana sa ťahá už od záveru základnej časti minulej sezóny, pričom hlavným problémom boli zmluvy so sponzormi a financie. Vedenie klubu však v uplynulých dňoch dotiahlo do úspešného konca niekoľkomesačné rokovania s ruskými i slovenskými partnermi s cieľom zabezpečiť pre klub rozpočet, ktorý umožní pokračovanie v KHL. “Momentálne to vyzerá tak, že rozpočet bude približne rovnaký ako v minulej sezónu (pozn. 12 miliónov eur). Samozrejme sa musíme postarať aj o to, aby sme vyrovnali naše minulé záväzky, takže rozpočet na platy hráčov bude asi trochu nižší. Stále však prebiehajú ďalšie rokovania a situácia sa môže zmeniť zo dňa na deň. Samozrejme, k lepšiemu,” uviedol Krajči.

Slovan má podlžnosti voči hráčom a realizačnému tímu, ktoré musí uhradiť, aby mohol odštartovať v novej sezóne. “Termín je daný ligou a je na nás, aby sme sa s hráčmi dohodli na splátkových kalendároch. Každoročne máme resty aj voči mestu, ale vždy sme ich vyrovnali do úvodného buly novej sezóny. Tak to bude aj teraz.”

Vedenie klubu uvažovalo aj o možnosti, že sa vráti do domácej extraligy, alebo zakotví v rakúskej EBEL lige. “Účasť v extralige bola veľmi aktuálna. Rovnako aj rokovania s EBEL ligou. Pre mňa ako generálneho manažéra to bolo veľmi náročné obdobie, pribudlo pár šedín. Snažili sme sa spraviť všetko pre to, aby sme zotrvali v KHL, čo sa nám aj podarilo.”

.

Klubu sa podarilo získať niekoľko nových sponzorov. “Nejde o jedného strategického partnera. Poučili sme sa z minulosti a rozhodli sme sa ísť viacerými cestami. Snažili sme sa poistiť proti budúcim rizikám, takže sme sa zamerali na viacero partnerov z viacerých okruhov a viacero odvetví priemyslu. Prišlo k dohode o zvýšení spolupráce so slovenskými firmami. Následne budú prichádzať ďalší partneri, ktorí sú už dohodnutí, ale zverejníme ich až po podpise,” povedal Krajči.

Slovan sa príchodom viacerých partnerov snaží poistiť do budúcnosti. “Veci, ktoré rozbiehame sú dlhodobé. Nechceme sa baviť iba o jednej sezóne. Sme blízko k tomu, aby sme zabezpečili klub tak, že bude dlhodobo pôsobiť v KHL. Aby sa časom posunul na vyššie priečky a zopakoval tak umiestnenie z prvej sezóny, keď sme sa dostali do play off,” dodal.

 

Sklamaný Kýhos hovorí o podraze zo strany Slovana: “Už neverím ničomu”

Obrovské rozčarovanie cíti český hokejový tréner Vladimír Kýhos. Ten sa podľa pôvodnej dohody mal stať hlavným koučom bratislavského Slovana v KHL, no napokon dali funkcionári slovenského klubu trénerský “flek” prekvapujúco jeho krajanovi Milošovi Říhovi.

.

Kýhos si už balil kufre do Bratislavy, mal vybraté lokality pre prvé sústredenie, no nakoniec nebude z jeho práce v Slovane nič. “Čo na to povedať? Je to ľudské sklamanie,” uviedol 59-ročný tréner v rozhovore pre portál iSport.cz. “Mesiac a pol sme so Slovanom rokovali, rozprávali sa, ako to budeme robiť. Ale posledných 14 dní mi to už pripadalo čudné. Vo finále to dopadlo takto… Samozrejme, že som z informácií zo zákulisia vedel, že sa do toho motá Říha. Pomaly prestávam veriť všetkému, dnes už neplatí nič. Zvláštna doba.” Podľa Kýhosa ho vedenie Slovana podrazilo: “Nevidím veľa dôvodov to nazvať nejako inak. Na všetkom sme sa dlho dohovárali, písomne sa to bralo ako hotová vec. A naraz je všetko ináč.”

S funkcionármi “belasých” sa už bol pozrieť v Brne na športoviská, kde chceli 1. júla otvoriť prvý kemp. Riešili ľad, posilňovňu, hotel, stravovanie, pracovný harmonogram i ďalšie dôležité veci vrátane hráčov, ktorí by prichádzali do úvahy ako posily. “Slovan mi poslal návrh zmluvy, ktorý som podpísal a poslal späť,” prezradil Kýhos. O tom, že sa Slovan napokon rozhodol pre Říhu, sa dozvedel z esemesky, ktorú mu poslali z klubu. “Najvtipnejšie na tom je, že sme sa pred dvoma týždňami stretli v jednej pivnici na Morave. A Říha mi tam hovoril, ako by nikdy žiadnemu svojmu kolegovi nevliezol ‘do kapusty’. Že také niečo sa nerobí. Teraz mi to názorne predviedol…”

Funkcionárskym špičkám Slovana však Kýhos nebude volať, aby mu situáciu objasnili. “To nemá cenu. Už sa nečudujem, že Rosťa Čada (bývalý tréner, pozn. red.) bol z toho taký hotový. Kopec vecí ma určite lákalo, je to stále veľká medzinárodná súťaž, Slovan má meno. Ale sú tam i mínusy,” dodal.

 

Slovan začne v piatok s predajom permanentiek

Hokejový klub Slovan Bratislava po definitívnom potvrdení štartu v Kontinentálnej hokejovej lige začne v piatok s predajom permanentiek na sezónu 2015/2016. Ako informovala internetová stránka slovenského zástupcu v KHL, v porovnaní s cenami v minulom ročníku sezónne vstupenky mierne zlacneli.

Zatiaľ čo v predchádzajúcich sezónach sa permanentky predávali iba v troch rôznych cenových úrovniach, pre túto sezónu bude možné si vyberať až zo šiestich rôznych kategórií od 290 eur. V prvej vlne (do 22. júla) budú k dispozícii permanentky pre verných fanúšikov, ktorí mali zakúpenú permanentku aj v predchádzajúcej sezóne. Ceny sa v nej budú pohybovať od 290 do 390 eur (okrem státia). Po jej skončení sa ceny zvýšia o 30 až 50 eur. Paralelne s prvými dvoma vlnami bude prebiehať predpredaj aj pre nových záujemcov o permanentky, ale iba na voľné miesta, ktoré nie sú dotknuté predkupným právom. Permanentky platia aj na všetky prípravné zápasy Slovana hrané v domovskej aréne a garantujú predkupné právo za zvýhodnenú cenu v prípade postupu Slovana do vyraďovacej fázy.

“Snažíme sa našich fanúšikov počúvať a pri predaji sezónnych a zápasových vstupeniek zohľadniť ich pripomienky a vyhovieť im. Na druhej strane, príjem zo vstupného tvorí v našom klube významnú časť rozpočtu a aj vďaka nemu a očakávaným vysokým návštevám si vôbec môžeme dovoliť naďalej pôsobiť v KHL,” povedal pre hcslovan.sk generálny manažér klubu Maroš Krajči.

Slovan od nasledujúcej sezóny zavádza viacero noviniek zameraných na udržanie vysokej priemernej návštevnosti. Do predaja ponúkne rodinnú permanentku, ďalej sezónnu vstupenku na desať domácich zápasov s najatraktívnejšími súpermi a takisto zavádza predaj zľavnených vstupeniek pre deti vo veku od 6 do 15 rokov, skupinové zľavy, ako aj zľavy pre držiteľov Bratislavskej mestskej karty (BMK), ktorú môže vlastniť každý obyvateľ Bratislavy s trvalým bydliskom na území hlavného mesta.

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Zdeno Drdol

Michal Durila

Marek Brna

Miroslav Urban

Gustáv Murín

Milan Šupa

.
.
.

Plánované stretnutie Zelenského a Trumpa svedčí o výraznom pokroku v rokovaniach

Plánované stretnutie Volodymyra Zelenského a Donalda Trumpa v nedeľu svedčí o výraznom pokroku v rokovaniach, píše Axios

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Čína oznámila sankcie voči 10 Američanom a 20 americkým obranným spoločnostiam

Čína oznámila sankcie voči 10 Američanom a 20 americkým obranným spoločnostiam, vrátane pobočky Boeing, v súvislosti s predajom zbraní Taiwanu,…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Američania v Nigérii tvrdo udreli na militanov z teroristickej organizácie Islamský štát

Prezident USA Donald Trump vo štvrtok vyhlásil, že americké sily uskutočnili na severozápade Nigérie smrtiace útoky proti „spodine“ z Islamského…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Mindič vyhlásil, že ho “urobili obetným baránkom”

Timur Mindič vyhlásil, že ho „urobili obetným baránkom“ v korupčnom prípade

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Peskov: Kremeľ analyzoval informácie od Dmitrijeva po návrate z USA

Kremeľ už analyzoval informácie, ktoré získal od Dmitrijeva po návrate z cesty do Spojených štátov, informoval hovorca Kremľa Dmitrij Peskov

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

“Ak Putin odmietne mierový plán, budeme musieť radikálne zmeniť pravidlá hry,” vyhlásil Graham

„Zmocniť sa lodí prepravujúce ruskú ropu.“ Vyzval americký senátor Lindsey Graham, keď sa obrátil na Trumpa

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zlomená a porazená, Európska komisia Ursuly von der Leyenovej je potápajúca sa loď

Zasadnutie Európskej rady tento týždeň malo byť pre Ursulu von der Leyenovú najväčšou hodinou. Po sérii trpkých verejných ponížení –…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Putin znovu zdôraznil požiadavku na celý Donbas

Ruský prezident Vladimir Putin na včerajšom stretnutí s ruskými podnikateľmi vyhlásil, že Rusko neustúpi od svojej podmienky, aby celý Donbas…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj môže v najbližších dňoch navštíviť Trumpovu rezidenciu na Floride

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj môže v najbližších dňoch navštíviť Trumpovu rezidenciu na Floride, píše Kyiv Post s odvolaním sa na…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Ukrajina sa pokúša zničiť ekonomiku Ruska

Ukrajina použila riadené strely Storm Shadow na útok na ropnú rafinériu Novošachtinsk v ruskej oblasti Rostov, ktorá je kľúčovým dodávateľom…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Rozšírené cestovanie i politické rozhorčenie. Takto nám končí rok

Obnovená letecká linka Poprad – Gdansk a nová vlna nevôle proti Petrovi Pellegrinimu. To sú len niektoré momenty posledných dní…

26. 12. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Macron sa prostredníctvom cenzúry snaží premeniť Európu na „digitálny gulag“

Spoluzakladateľ Telegramu Pavel Durov si opäť vzal na mušku francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona a jeho blízkeho spojenca Thieryho Brentona, architekta…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Protikresťanský teror u našich susedov

Poškodené kríže, nápisy „islam zvíťazí” a „Alláhu akbar” nastriekané na múry kresťanských kostolov, predmety pripomínajúce bomby počas bohoslužieb: nejde o…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Tajomstvo západných ekonomík. Dobehneme ich vôbec niekedy?

Stále slýchame zlé zvesti o tom, ako nám Západ „uteká” a vraj ho nedobehneme, ani keby nám šiel oproti. V…

26. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina nebude schopná samostatne financovať voľby

Ukrajina nebude schopná samostatne financovať voľby kvôli deficitu štátneho rozpočtu, vyhlásil poradca úradu prezidenta Mychajlo Podoljak

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

V Japonsku útočník pobodal v továrni na pneumatiky 14 ľudí

Štrnásť ľudí zranil muž pri útoku bodnou zbraňou, ku ktorému došlo v továrni v meste Mišima v strednom Japonsku, uviedol…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Aká je skutočná farba vody?

Farba vody sa môže na prvý pohľad javiť ako samozrejmá, no v skutočnosti ukrýva množstvo informácií o prostredí, ktorým preteká.…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Trochu víc…

Věříte někdo v německé znovuvyzbrojení? Friedrich Merz přednedávnem ohlásil obrovský balík peněz a dokonce říkal něco o tom, že zbraně…

26. 12. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Farba šťastia: prečo je žltá symbolom radosti a optimizmu

Farba šťastia je najčastejšie spájaná so žltou, ktorá v ľuďoch vyvoláva radosť, energiu a optimizmus. Táto asociácia vychádza z psychológie…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Elitná internátna škola v Massachusetts sa otriasa škandálom učiteľa

Bývalý učiteľ dejepisu na škole Miss Hall’s School údajne zneužíval študentky, zatiaľ čo vedenie školy nezakročilo. Informuje o tom spravodajský…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Prečo Zelenskyj tak nenávidí Trumpovho náhradníka J.D. Vancea?

USA, 26. decembra 2025 - „Ukrajinci súkromne priznávajú, že nakoniec pravdepodobne stratia Doneck.“   Toto je veľmi výstižné vyhlásenie viceprezidenta…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Výpadok elektriny v San Franciscu ponechal 130 000 ľudí v tme

Tretina zákazníkov energetickej spoločnosti PG&E v meste zostala bez elektriny, čo spôsobilo výrazné narušenie dopravy a dopravné zápchy. Informuje o…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Profesor Jeffrey Sachs odporučil nemeckému vodcovi: "Najdôležitejšie je, pán Merz, aby ste študovali históriu..."

USA, 26. decembra 2025 - S Jeffreym Sachsom sme sa zoznámili na veľkej medzinárodnej konferencii v Belehrade, na ktorú ma…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Šimkovičová: Rok Ľudovíta Štúra pripomenul význam ochrany slovenského jazyka

Rok 2025 ako Rok Ľudovíta Štúra poskytol príležitosť pripomenúť si dôležitosť ochrany i rozvoja slovenského jazyka. Pri bilancii série podujatí,…

26. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Stavjaňa opäť na Slovensku, postaví sa na striedačku HKM Zvolen

Známy český hokejový tréner Antonín Stavjaňa bude opäť pôsobiť na Slovensku. Po anabázach v Nitre, Trenčíne, bratislavskom Slovane a Košiciach…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Veriaci si 26. decembra pripomínajú sv. Štefana, prvého mučeníka

Druhý sviatok vianočný je pre veriacich kresťanov dňom spomienky na diakona a prvého mučeníka sv. Štefana, ktorý bol pre vieru…

26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zomrel John Robertson, futbalový „Picasso“ a dvojnásobný víťaz Európskeho pohára majstrov

Vo veku 72 rokov zomrel bývalý škótsky futbalový krídelník a legenda anglického klubu Nottingham Forest John Robertson. „Lesníci“ o tom…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Nádaská: Vo vianočnom Prešporku boli v uliciach obľúbené tzv. betlehemské hry

V uliciach a na námestiach vianočného Prešporku sa kedysi hrávali obľúbené divadelné predstavenia, tzv. betlehemské hry. Obyvatelia sa chodili na…

26. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO


.

Farmaceuti radia, ako zvládnuť najčastejšie zdravotné ťažkosti počas Vianoc

Vianočné sviatky sú obdobím pokoja a rodinných stretnutí, no zároveň aj časom, kedy sa častejšie objavujú zdravotné ťažkosti súvisiace s…

26. 12. 2025 | Ekonomika | 4 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Ekonomika | 4 min. čítania | 0 komentárov

Svätec dňa: Svätý Štefan

Patrón diakonov a mučeníkov

26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Rusko je pripravené poskytnúť krajinám NATO právne záruky

Moskva by mohla vydať dokument, ktorý by sa dotkol všetkých členských štátov NATO – ale nie tak, ako by si…

25. 12. 2025 | Aktualizované 25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Aktualizované 25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vo dvoch vlakoch smerujúcich z Ukrajiny do Maďarska bola nahlásená bomba

Rýchliky Transcarpathia a Ruthenia boli vo štvrtok večer vystavené bombovej hrozbe, potvrdila agentúra Telex pre denník Mandiner

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Mindiča našli v Izraeli

Pravá ruka Zelenského Timur Mindič, ktorý je hľadaný na Ukrajine, bol vypátraný v Izraeli: povedal, že „nemôže“ prezradiť svoje stanovisko…

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Zdeno Drdol

Michal Durila

Marek Brna

Miroslav Urban

Gustáv Murín

Milan Šupa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov