NAŽIVO

Ďalšie kolo trojstranných rokovaní o vojne na Ukrajine sa pravdepodobne uskutoční v najbližších 10 dňoch, vyhlásil špeciálny predstaviteľ Bieleho domu Steve Witkoff na fóre Jaltinskej európskej stratégie (YES).

Špeciálny vyslanec USA tiež uviedol, že po stretnutí v Ženeve tento týždeň s vedúcim ukrajinskej delegácie Rustemom Umerovom bude môcť prísť na Floridu, aby pokračoval v rokovaniach.

„Ako som už povedal, nestretávame sa len v Ženeve. Naozaj si myslím, že Rustem môže prísť na Floridu, aby sa s nami stretol krátko po tom. Bude to trojstranné stretnutie. Hovorím o trojstrannom stretnutí medzi ukrajinskou delegáciou, ruskou delegáciou, ako aj mnou, Jaredom a našimi tímami, pravdepodobne v priebehu najbližších 10 dní,“ povedal Whitcoff.

20:22

Pakistanské a afganské sily na seba pozdĺž spoločnej hranice útočili. Zároveň sa ich predstavitelia sa navzájom obviňovali zo zodpovednosti za násilností

20:19

Ministerstvo zahraničných vecí Holandska si predvolalo iránskeho veľvyslanca kvôli incidentu, pri ktorom zadržali holandskému diplomatovi na letisku v Teheráne batožinu.

20:08

Podľa Arákčího je dohoda s USA o budúcnosti iránskeho jadrového programu na dosah. Podľa neho je hlavné, aby bola prioritou diplomacia.

20:06

Polícia vyzýva vodičov na zvýšenú opatrnosť pri prejazde úsekom v smere od Sečoviec na Dargov v okrese Trebišov. Ako informovala košická krajská polícia na sociálnej sieti, vodič kamiónu tam zišiel z cesty do priekopy, kde sa vozidlo prevrátilo. Po dopravnej nehode riadi polícia dopravu v jednom jazdnom pruhu. „U vodiča nebolo zistené požitie alkoholu,“ doplnila polícia. Z nákladného vozidla unikajú prevádzkové kvapaliny, na mieste zasahujú hasiči. K zrážke s iným vozidlom nedošlo a nehoda sa zaobišla bez zranení.

19:41

Česko má na tento rok pre Ukrajinu zaistené financovanie na takmer 900.000 kusov munície a v súčasnosti podľa Kmoníčka aktívne hľadá ďalších sponzorov a darcov.

19:33

Riaditeľka Louvru odstúpila z funkcie. Rezignáciu odovzdala Macronovi.

19:30

Ursula von der Leyenová požiadala Ukrajinu, aby urýchlila opravy poškodeného ropovodu Družba. Cez ropovod na Slovensko a do Maďarska od 27. januára neprúdi ruská ropa.

19:29

Ukrajina odmieta vyjadrenia ruskej zahraničnej spravodajskej služby, že Kyjev sa snaží získať jadrové zbrane s pomocou Veľkej Británie a Francúzska.

19:28

Británia vyňala ropovod „Družba“ zo sankcií do októbra 2027, vyplýva to z dokumentu britského ministerstva financií.

19:07

Valné zhromaždenie OSN prijalo rezolúciu o „Podpore trvalého mieru na Ukrajine“.

Za rezolúciu hlasovalo 107 krajín, proti bolo 12 a 51 sa zdržalo hlasovania. Proti boli najmä Rusko, Bielorusko a Irán, medzi krajinami, ktoré sa zdržali hlasovania, boli USA, Čína, Brazília a India.

V dokumente sa uvádza, že vojna na Ukrajine trvá už štyri roky a má ničivé dôsledky pre krajinu a globálnu stabilitu. Rezolúcia vyzýva na okamžité a úplné prímerie, úplnú výmenu vojnových zajatcov a prepustenie všetkých nezákonne zadržaných a deportovaných civilistov.

rezolucia
Za rezolúciu hlasovalo 107 krajín, proti bolo 12 a 51 sa zdržalo hlasovania / Foto: Telegram
18:58

Veľvyslanec USA vo Francúzsku Charles Kushner sa zaviazal sa nezasahovať do vnútorných záležitostí Francúzska. Kushner ignoroval predvolanie francúzskeho ministerstva zahraničia v súvislosti s komentármi administratívy USA k násilnej smrti Deranqua. Jean-Noël Barrot mu preto zablokoval prístup k členom vlády.

18:29

Polícia v Ugande zatkla dve ženy pre porušenie zákona proti homosexualite. Svedkovia údajne videli ženy bozkávať sa na verejnosti.

18:18

Macinka adresoval Lavrovovi slová, že obavy krajiny o svoju bezpečnosť môžu byť legitímne, nikdy však nie je legitímna invázia do iného štátu.

18:17

Spoločnosť Turkish Aerospace zverejnila video prototypov stíhačky KAAN. Stíhačka má rovnako ako americké F-16 dva motory F110-GE-129.

17:36

Biely dom uviedol, že Trump uprednostňuje diplomatické riešenie sporu s Iránom, ale v prípade potreby je ochotný použiť aj smrtiacu silu.

17:34
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Poslankyňa Petra Krištúfková (Sme rodina), navrhuje zavedenie príspevku k rodinným prídavkom

Poslankyňa z hnutie Sme rodina, Petra Krištúfková upozornila, že výdavky rodín na školákov spojené so začiatkom školského roka sa približujú k sume až 450 eur. „Pre niektoré rodiny je to neriešiteľná situácia a obrovská záťaž pre rodinný rozpočet. Nízkopríjmové rodiny si tak pomáhajú ako sa dá“, navrhuje preto zavedenie príspevku k rodinným prídavkom predložením novely zákona .

❚❚
.

Poslankyňa si myslí, že ministerstvo práce malo už dávno s ministerstvom školstva prísť s riešením, ako uľahčiť slovenským rodinám  toto finančne náročné obdobie. „Ale niet sa čomu čudovať, že ministerstvo práce a školstva to nezaujíma, keďže na začiatku školského roku nemáme ani ministra školstva,“ dodáva poslankyňa.

V susedom Rakúsku je tento príspevok zavedený už dlhé roky. Hnutie Sme rodina preto predkladá návrh na príspevok k rodinným prídavkom, ktorý by bol vyplácaný vždy v septembri vo výške 25 eur a má slúžiť aspoň z časti na pokrytie zvýšených výdavkov. „Ide mi o to, čo najskôr vôbec zaviesť tento príspevok v reálnej výške, ktorú je schopný štátny rozpočet pokryť a následne ho navyšovať,“ uzatvára poslankyňa Krištúfková.

V rozprave k predmetnému návrhu uviedla:

.

Z každej strany počúvame, ako sa darí tomuto štátu, či už z úst ministrov alebo premiéra. Preto si myslím, a práve tým, že začal nový školský rok, že najviac by to mali pocítiť naše deti, lebo tie sú naša budúcnosť. Miesto toho tú máme vystresované rodiny, ktoré čakajú vysoké výdavky spojené s nástupom ich detí do škôl. Takmer všetky médiá priniesli články, v ktorých zrátali koľko stojí rodičov začiatok školského roka za čo som rada, že túto tému otvárajú.

Suma, ku ktorej sa všetci dopracovali sa pohybuje okolo 450 eur – v nej sú započítané poplatky, ktoré škola vyberá do triedneho a školského fondu:

– obedy v jedálni

–  poplatky za školské pomôcky

–  učebnice, ktoré si musia žiaci zakúpiť

.

Teda sú to priame výdavky, ktoré rodičia platia hneď s nástupom detí do školy.

Okrem toho si musia rodičia pripraviť ďalšie peniaze:

– na prezúvky

– tašky

– peračníky

.

– a kopec ďalších pomôcok

Akokoľvek by sa rodiny snažili šetriť, výdavky okolo 450 eur ich neminú. Pre niektoré rodiny a ich rozpočty je to takmer neriešiteľná situácia, a nízkopríjmové rodiny si naozaj pomáhajú ako vedia. Vďaka niektorým charitatívnym organizáciám, ktoré organizujú zbierky na oblečenie a školské potreby, je aspoň trochu niektorým rodinám toto finančne náročné obdobie uľahčené. Dokonca niektoré banky na začiatku školského roka ponúkajú výhodné možnosti prečerpania úveru v sume 300 eur na tento účel.

Áno, veľké výdavky spojené so začiatkom školského roka si všímajú všetci – okrem vlády a ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny, ale niet sa čo čudovať, keď na začiatku školského roka nemáme ani ministra školstva.

Myslím si, že už dávno malo ministerstvo práce v spolupráci s ministerstvom školstva prísť s riešením ako uľahčiť slovenským rodičom toto finančne náročné obdobie, ako je tomu napríklad v Rakúsku kde tento príspevok je vo výške 100 eur a to sa bavíme o krajine, kde myslia na ľudí ešte aj pri ich vysokých príjmoch.

Takže my by sme tu na Slovensku mali myslieť sto-násobne viac. Možno to vyzerá ako banálna téma, ale vôbec ňou nie je. Je to veľký problém rodín na začiatku školského roka a týka sa obrovského množstva rodín. Ministerstvo školstva by konečne malo vybaviť školy tak, aby rodičia nemuseli kupovať knihy a pracovné zošity. A Ministerstvo práce už dávno malo vytvoriť príspevok pre rodiny so študujúcimi deťmi.

Hnutie SME RODINA preto predkladá návrh na príspevok k rodinným prídavkom, ktorý by bol vyplácaný vždy v septembri na pokrytie zvýšených výdavkov.

Viem, že výška, ktorú navrhujeme 25 eur, je len kvapkou v mori oproti reálnym výdavkom.  Ale ide mi o to, najskôr tento príspevok vôbec zaviesť so sumou, ktorú zvládne štátny rozpočet a následne ho postupne zvyšovať.

Chcem Vás však, kolegyne a kolegovia najmä z vládnej koalície, poprosiť- podporte zavedenie takéhoto príspevku pre slovenské rodiny.

/Chcem preto vyzvať poslancov z vládnej, aby podporili zavedenie tohto príspevku a pomohli slovenským rodinám/

Zvlášť, keď sa ekonomike darí, ako stále zdôrazňuje aj premiér aj minister financií.

.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

René Pavlík

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Ivan Štubňa

Erik Majercak

.
.

Únia poskytne Kyjevu pôžičku napriek vetu Budapešti, potvrdila šéfka Komisie počas návštevy Ukrajiny

Európska únia poskytne Ukrajine 90-miliardovú pôžičku aj napriek tomu, že ju Maďarsko vetovalo, vyhlásila šéfka Európskej komisie (EK) Ursula von…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Spojenci Kyjeva vyzvali Moskvu, aby pristúpila na bezpodmienečné prímerie

Viac ako 30 lídrov krajín združených v tzv. Koalícii ochotných vyzvalo v utorok Moskvu, aby pristúpila na „nepodmienečné prímerie“, a…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nord Stream nebol posledný, tvrdí Putin

Prezident Ruskej federácie Vladimit Putin vyhlásil, že Ukrajina môže vyhodiť do vzduchu plynovody Turkish Stream a Blue Stream, ktoré vedú…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Minister Rudolf Huliak sa musí ospravedlniť poslankyni Lucii Plavákovej

Minister športu Rudolf Huliak je povinný súkromne aj verejne sa ospravedlniť poslankyni Lucii Plavákovej za urážlivé výroky, ktoré na jej…

24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Irán je blízko k uzavretiu dohody s Čínou o nákupe protilodných rakiet

Irán je blízko k uzavretiu dohody s Čínou o nákupe protilodných krídlatých rakiet CM-302, informuje agentúra Reuters s odvolaním sa…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Dejiny Uhorska ako ich nepoznáte

Pravdivé dejiny Uhorska – nie také, aké nám ich predstavujú maďarskí historici a naši slovenskí renegáti. Smutné a prekvapivé fakty…

24. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Londýn predstavil najväčší balík protiruských sankcií od začiatku vojny na Ukrajine

Britská vláda v utorok oznámila svoj „najväčší sankčný balík“ voči Rusku od opatrení prijatých bezprostredne po začiatku vojny na Ukrajine…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Prečo by Európa nemala brať smrť „El Mencha“ na ľahkú váhu

Šéf drogového klanu CJNG známy ako „El Mencho“ bol zabitý. Zatiaľ čo Mexiko je v plameňoch,  USA oslavujú. Prečítajte si…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 11 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 11 min. čítania | 0 komentárov

Buď šéf NKÚ alebo generálny prokurátor musí odstúpiť, tvrdí Melicher

Kto by mal niesť zodpovednosť za kauzu týkajúcu sa stíhačiek MiG a systému S-300, ktoré bývalá vláda Eduarda Hegera spolu…

24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Jadrovú bombu Ukrajine? Moskva označila darcov a pohrozila protiúderom

Federálna rada Ruskej federácie vyzvala parlamenty týchto dvoch krajín, ako aj Bezpečnostnú radu OSN, Európsky parlament a Medzinárodnú agentúru pre…

24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Čo znamenajú „jadrové“ obvinenia Moskvy v deň štvrtého výročia začatia vojny

Moskva si pripomenula štvrté výročie útoku na Ukrajinu tvrdením o zámeroch Francúzska a Veľkej Británie odovzdať Ukrajine jadrové zbrane

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

V cele sériového vraha Marca Dutrouxa našli detskú pornografiu, úrady začali vyšetrovanie

Belgické úrady začali vyšetrovanie po tom, čo sa v cele sériového vraha Marca Dutrouxa našli obrázky zobrazujúce sexuálne zneužívanie detí.…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Brutálny náklad Poliakov Bruselu

Podľa europoslanca Milana Uhríka je už čas na tvrdé prebudenie, už bolo dosť zdražovania, sankcií, zákazov a cenzúry

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Boj proti progresivizmu na mítingu, progresívna schéma v praxi

Erik Tomáš podpísal eurofondový projekt Inakosti za 411-tisíc eur. Väčšina peňazí ide na mzdy a projekt otvorene ráta aj s…

24. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Tretia lietadlová loď smeruje na Blízky východ. Zastávka na Kréte je vynútená fekáliami

Washington vybudoval svoju najväčšiu vojenskú prítomnosť na Blízkom východe za posledné desaťročia, keďže tlačí na Irán, aby urobil ústupky v…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Mikloško vyzýva na reguláciu reklám na hazard počas športových prenosov

Komisár pre deti Jozef Mikloško vyzýva v súvislosti so Zimnými olympijskými hrami 2026, ktoré sa skončili v nedeľu , na…

24. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Taraba o výstavbe gigantického veterného parku

Tomáš Taraba, minister životného prostredia SR sa pýta trnavského župana Jozefa Viskupiča, či si uvedomuje, že slovenská opozícia tak ako…

24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Veľká Británia a Francúzsko „aktívne pracujú“ na dodávkach jadrových zbraní Ukrajine

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Aktualizované 24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

"Bez použitia represie, obohral celú opozíciu": Ako sa Vladimír Putin dostal do veľkej politiky

Rusko, 24. februára 2026 - \"V Spojených štátoch existuje niekoľko štedro financovaných výskumných centier, ktoré pravidelne zostavujú dôkladné a precízne…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Väčšina Američanov si myslí, že Trump vedie USA zlým smerom

Podľa prieskumu zverejneného deň pred prejavom o stave krajiny sa ukazuje, že americký prezident Donald Trump stratil podporu medzi republikánmi.…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tieto veci by ste nemali skladovať na chladničke

Skladovať na chladničke rôzne predmety sa môže zdať ako praktické riešenie, najmä ak máte málo miesta v kuchyni. Tento priestor…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Ukrajinci sa roky vojensky vyhrážajú Maďarom: „Dve hodiny k Balatonu“

Poprední ukrajinskí predstavitelia sa už roky vyhrážajú Maďarsku vojenským napadnutím. Maďarský denník Mandiner zhrnul vyjadrenia niektorých politikov, politológov či vojenských…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina sa lúči so Zaporožím. Posledná bašta obrany ukrajinskej armády padla

Ukrajina, 24. februára 2026 - Bitka o Stepnogorsk zmenila priebeh konfliktu, píše The Times. Západní propagandisti, sa ako vždy, neponáhľajú…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Pokus o atentát na srbského prezidenta Aleksandara Vučića bol údajne zmarený

Srbské úrady informovali, že zmarili podozrivý útok na srbského prezidenta Aleksandara Vučića a jeho rodinu, ako aj na členov Ministerstva…

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Cibulková: Som stará škola, rozvod vnímam ako prehru

Rozchod a pripravovaný rozvod bývalej tenisovej hviezdy Dominiky Cibulkovej je asi najdiskutovanejšou témou slovenského bulváru v posledných týždňoch. Samotná bývalá…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Naposledy k hokeju: Falošné kázanie o morálke si môžu nechať

Našim mladým hokejistom sa podaril veľký úspech aj napriek tomu, že nesiahli na medaile. Fandili im – na chvíľu –…

24. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Katastrofa, ktorá postihla týchto ľudí

Katastrofa môže prísť nečakane a v tých najmenej vhodných chvíľach, či už ide o malé každodenné nehody alebo veľké životné…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Kde skončili naše peniaze? Generál pripomína hodnotu pomoci poskytnutej Ukrajine

Ukrajina je dnes životne závislá od pomoci takmer celej Európy, no namiesto vďaky počúvame vyhlásenia, že je to naša povinnosť.…

24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Video: Pri Odese už rok stojí vlak s 2000 mŕtvymi vojakmi ukrajinskej armády

Ukrajina, 24. februára 2026 - Takmer rok sa nepodarilo nájsť ich príbuzných na identifikáciu, preto mŕtvoly zostávajú nevyzdvihnuté. O tom…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Ďalšie kolo trojstranných rokovaní o vojne na Ukrajine sa pravdepodobne uskutoční v najbližších 10 dňoch, vyhlásil špeciálny predstaviteľ Bieleho domu Steve Witkoff na fóre Jaltinskej európskej stratégie (YES).

Špeciálny vyslanec USA tiež uviedol, že po stretnutí v Ženeve tento týždeň s vedúcim ukrajinskej delegácie Rustemom Umerovom bude môcť prísť na Floridu, aby pokračoval v rokovaniach.

„Ako som už povedal, nestretávame sa len v Ženeve. Naozaj si myslím, že Rustem môže prísť na Floridu, aby sa s nami stretol krátko po tom. Bude to trojstranné stretnutie. Hovorím o trojstrannom stretnutí medzi ukrajinskou delegáciou, ruskou delegáciou, ako aj mnou, Jaredom a našimi tímami, pravdepodobne v priebehu najbližších 10 dní,“ povedal Whitcoff.

20:22

Pakistanské a afganské sily na seba pozdĺž spoločnej hranice útočili. Zároveň sa ich predstavitelia sa navzájom obviňovali zo zodpovednosti za násilností

20:19

Ministerstvo zahraničných vecí Holandska si predvolalo iránskeho veľvyslanca kvôli incidentu, pri ktorom zadržali holandskému diplomatovi na letisku v Teheráne batožinu.

20:08

Podľa Arákčího je dohoda s USA o budúcnosti iránskeho jadrového programu na dosah. Podľa neho je hlavné, aby bola prioritou diplomacia.

20:06

.

Mimovládkam odzvonilo. Úrad vlády sprísňuje kontrolu financovania

Šéf Úradu vlády a poslanec za SMER-SSD Juraj Gedra ohlásil prvú fázu veľkej kontroly mimovládok, ktorú minulý týždeň schválila vláda

24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

So zlomeným srdcom. Advocaat končí ako tréner reprezentácie Curacaa

Skúsený futbalový kouč Dick Advocaat dosiahol jeden z najväčších zázrakov v histórii reprezentačného futbalu, keď doviedol Curacao k prvej účasti…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

15 vtipných prípadov, kedy používatelia použili Photoshop

Photoshop nám dáva takmer neobmedzené možnosti úprav fotografií a umožňuje uniknúť z reality jedným kliknutím. Či už ide o jemné…

24. 02. 2026 | 0 komentárov

Doživotná licencia MS Office 2021 Pro za 30€ a Win 11 Pro za 12€. Nakúpte lacné MS kľúče z Godeal24 Software Special Sale už dnes!

Internetový predajca špecializovaného softvéru Godeal24 nedávno spustil akčný výpredaj Software Special Sale, ktorý je príležitosťou na obnovenie vašich systémov a…

17. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Kto by mohol byť potenciálnym nástupcom Donalda Trumpa?

Portál Axios zverejnil článok o potencionálnych nástupcoch Donalda Trumpa

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

René Pavlík

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Ivan Štubňa

Erik Majercak

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov