Na snahy o akceptáciu pedofílie reagujú so zdesením ďalší analytici a politici. “Nemôžem tomu uveriť”, hovorí Chmelár. “Pedofili nie, za perverzákov má SME len Cirkev a kňazov?!”, reaguje Kollár

Bratislava 9. júla 2019 (HSP/Foto:Facebook)

 

Politickí komentátori Eduard Chmelár a Ján Baránek sa vyjadrili ku kontroverznej sérii článkov na tému pedofílie, ktorú v pondelok publikoval denník SME. Na zľahčovanie pedofilov a ich vzťahov s neplnoletými osobami so zdesením reagovali aj politici

Ilustračné foto

Politológ Eduard Chmelár uviedol, že ako otec, ako občan a ako človek kategoricky odmieta neodborný prístup denníka SME, akým vpálil do najcitlivejšej oblasti ľudského vnímania. “Naša spoločnosť potrebuje chrániť deti a nie vciťovať sa do pohnútok pedofilov,” apeloval.

Reklama

“Mienkotvorné skupiny, ktoré nevedia riešiť problémy bežných rodín, ktorých nechávajú chladnými osudy dôchodcov a robotníkov, ktoré zavrávajú sociálne tragédie odohrávajúce sa na okraji spoločnosti, no detailne sa zaoberajú snahou o pochopenie pedofilov, nie sú liberálne, ale šialené. Nemienim čakať, kým sa začne rovnako posudzovať aj zoofília a nekrofília. Budem vášnivo bojovať proti tým, ktorí tvrdia, že pedofília nie je zločin, ale sexuálna orientácia,” uviedol.

Podľa Chmelára láska je nezlučiteľná s ubližovaním. “Nemôžem uveriť, že k tomu došlo, že sa niečo také dostalo na titulnú stranu vraj seriózneho denníka a mrzne mi z toho mozog. Som však presvedčený, že je v záujme tých, ktorí bojujú za zrovnoprávnenie ľudí s inou sexuálnou orientáciou, aby sa od tejto zvrátenej formy uhorkovej sezóny dištancovali. Toto je červená, cez ktorú sa nechodí a naozaj nemienim vysvetľovať, prečo,” upozornil na záver.

Reklama

 

 

Baránek upozorňuje pomätených žurnalistov

K článkom o pedofílii, ktoré priniesol denník SME zaujal stanovisko aj politický analytik Ján Baránek: “Chcel by som upozorniť niektorých pomätených žurnalistov, že okrem pedofilov, ktorým z neuchopiteľných dôvodov venujete zrazu nadštandardnú pozornosť, existujú aj iné sexuálne vyšinuté menšiny, ktoré si snáď zaslúžia vašu pozornosť. Napríklad nekrofili alebo koprofili,” podotkol.

Reklama

“Rada zdarma (moja osobná podpora vašej záslužnej práce): Nekrofilov najskôr nájdete v domoch smútku, pitevniach a pod. Koprofilov nájdete snáď na verejných WC, ale skúste aj toalety v nákupných centrách. A ešte niečo – v rámci politickej korektnosti by ste snáď nechceli opomenúť aj tieto, síce nechutné, ale pre okolie omnoho menej nebezpečné menšiny, ako sú pedofili. Takže, hor sa do úplného zblbnutia!,” dodáva ironicky Baránek.

 

Kde sú hranice?

Podľa poslankyne národnej rady za SNS Evy Smolíkovej každý jeden normálny človek musel mat včera z článkov v SME zvýšený tlak “blízko kolapsu”.

Reklama

“Ide tu niekto obhajovať ľudí, ktorí nesmú byť v blízkosti detí a už vôbec ich učiť? To kde už majú títo jediní “slušní, morálni, vzdelaní, odborní, liberálni” nadľudia ľudské hranice?! To im už naozaj nie je nič sväte? Ani dieťa? Cely život som sa venovala deťom, prežila som v školskom prostredí 30 rokov. Vždy som vnímala, že deti sú najväčším bohatstvom rodičov, ktorí nám s vkladajú do rúk dôveru, aby sme im pomohli pri vzdelávaní a výchove. Nemôžeme sklamať ich dôveru nielen ako učitelia, ale hlavne ako ľudia, ktorí pracujú s ich deťmi. Ktorí majú okrem vzdelávania chrániť, rešpektovať každé jedno dieťa,” upozornila.

“Nikdy, opakujem, nikdy som sa nestretla s učiteľom, ktorý by tu posvätnú hranicu medzi dospelým a dieťaťom bol býval čo len náznakom prekročil! Pozrieť sa inak na dieťa, než ako na dieťa, je predsa nemožné. Dieťa nevie ešte vyhodnotiť obludnosť takejto situácie, lebo dôveruje, verí. A dospelý, ktorý ma iné pocity ohľadne detí, jednoducho medzi ne nepatrí!,” prízvukuje.

“Žiadne ospravedlňovania pedofilov vážení! To myslí ten “novinár”ozaj vážne? Čo keby jeho deti mal niekto tak “úprimne rád”? Aj to je OK, vážený? Aj vtedy by ste dokázali takéto čosi obhajovať? No som presvedčená, že určite nie. Viem, že moja poslanecká aktivita o predložení odpisu z registra trestov pre pedagogických a odborných zamestnancov bola v učiteľskej obci prijatá rôzne. Ale opakujem, čo ak len jedno dieťa by sme týmto zachránili od podobného, má to zmysel!”

Spozornieť by podľa poslankyne mali hlavne rodičia a zároveň všetci učitelia, ktorým sa snažia niektorí novinári podsunúť, že čo je OK pri kontakte s ich deťmi. “Áno aj pred dvomi rokmi už mohla táto právna norma fungovať v praxi, no vtedajšia predkladateľka ju stiahla. Z jediného dôvodu, lebo okrem iných a jasných požiadaviek na bezúhonnosť učiteľa som kládla aj požiadavku na zákaz a používanie drog.”

“Žiaľ, život ukázal, že bolo treba zaviesť predsa túto povinnosť odpisu nielen pre ochranu deti, ale de facto aj ich. A ten zákaz drog tam je. A poslanci NR SR za SNS spolu s ďalšími za môj návrh zahlasovali. A dnes píšem o nenormálnosti a absurdite ktorú čítam a ktorú nám zase tí, čo vedia predsa všetko lepšie než všetci ostatní, podsúvajú. Ako taký plaziaci sa mor,” dodáva.

“Kam až chcete zájsť? Kde sú vaše hranice? Ak toto ma byť “cesta” pre naše deti, pre Slovensko, tak ďakujem. Ale nie! Ešte viacej sa budem venovať tejto problematike, pretože deti sú jedine skutočné bohatstvo, ktoré máme. A to, čo, a kto ich bude učiť, formovať, je na nás,” prizvukuje na záver Smolíková.

 

… potom už nebudú písať, ale rovno implementovať

Salámovú metódu mainstreamu odmieta aj šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár, ktorý k téme napísal, že z denníka SME – “hlavného propagátora progresívnosti a slušnosti” – sme sa dozvedeli, že pedofili, “ktorí neslintajú, len nimi sú, majú právo na život bez predsudkov…”

Reklama

“A dozvedeli sme sa, že vlastne, kto tu je za perverzných úchylákov, a to sú podla SME kňaz a cirkev! No mňa práve vyvrátilo. Toto už hraničí s absolútnou stratou súdnosti kam až chcú zájsť?!,” pýta sa Kollár.

“Ja sa desím až nám začne tento progresivizmus vládnuť, lebo potom už o tom nebudú písať, ale rovno implementovať cez zákony do života ľudí. Des,” upozornil Kollár.

 

 

Reklama

Trvalý bojkot všetkých lživých médií platených a riadených zo zahraničia

Podľa Lukáša Machalu z SNS nás chcú “SMEtiari presvedčiť, že pedofília je v poriadku”. “O tomto nás chcú najnovšie presvedčiť liberálni extrémisti z tzv. “dôveryhodných” médií. Podľa týchto pomätených “novinárov” je ubližovanie bezbranným čistým detským dušiam vlastne trendy. Choré, zvrátené a nemorálna.”

“Milí pisálkovia slúžiaci zlu… zabudnite že sa budem v tichosti prizerať ako svojimi lžami a manipuláciami chcete zničiť tradičnú slovenskú spoločnosť. Nebudete tu víriť prach a šíriť dezinformácie. Deviácie a ťažké psychické poruchy nikdy nemôžeme považovať za niečo normálne,” zdôrazňuje. 

Slovensko podľa Machalu nie je pokusné laboratórium  antihumánnych experimentov. “Takéto “progresívne spolu za ľudí “ metódy si skúšajte na svojich deťoch a vašich zahraničných sponzoroch…”

“Slovenky, Slováci, odporúčam Vám dať naveky zbohom liberálnym extrémistickým médiám. Ako dlhoročný novinár sa hanbím za ľudí, ktorí ničia povesť slovenskej žurnalistiky. Osobne vyhlasujem trvalý bojkot všetkých lživých médií platených a riadených zo zahraničia, ako aj ich zapredaných žoldnierov-pisálkov,” uviedol v závere Machala.

Reklama

 

Falošná tolerancia

Poslanec NR SR za stranu Smer-SD Ján Podmanický podotýka, že “väčší hnus už dávno nevidel”.

“Pod pláštikom falošnej tolerancie sa tu niekto systematicky snaží presadzovať do slovenskej spoločnosti úplné zvrátenosti. Klasický postup: najskôr sú normálni ľudia šokovaní, potom to už berú normálne, napokon to nejaká Rada vyhlási za ľudské právo, až to skončí tým, že ak bude mat niekto iný názor, tak pôjde do väzenia za homofóbiu.”

“Rodičia, ktorí ste si ešte nedali zobrať zdravý rozum, v mene ochrany našich deti, sa treba tomuto svinstvu rázne postaviť!” Vyzval poslanec Podmanický.

 


Po ostrých negatívnych reakciách blokovanie

Reklama

Včera sme tiež spomenuli komentár novinárky denníka SME Zuzany Kovačič Hanzelovej, ktorá obhajovala postup svojho zamestnávateľa (viac v článku). Po búrke nenávisti, ktorú Hanzelová dostala za obhajobu pedofílie od množsvta ľudí, sa rozhodla, že ich na svojom profile bude blokovať.

“Priatelia, opäť mám nevídaný hatemail, a opäť ma to nebaví. Všetci, ktorí sem prichádzate z profilov, ktoré šíria nenávisť a nehovoria pravdu, prosím vás, zamyslite sa nad tým, či sa takýmto spôsobom bežne rozprávate s ľuďmi na ulici, a či by ste si to dovolili aj naživo. Vy možno mate pocit, že, ak je niekto verejne známa osoba, musí znášať nadávky, nenávisť a invektívy, ale ja vám nepatrím a nie je to tak. Sloboda slova neznamená vulgárne nadávanie komukoľvek. Tak to nefunguje.”

Hanzelová oznámila, že vulgárnych ľudí rad radom blokuje. “Nie je to ani normálne, ani zdravé a ľudia sa tak bežne nerozprávajú, takže to tu nebudem tolerovať. Treba sa na chvíľku odlogovať zo sociálnych sieti a žiť normálny, slušný každodenný život. Prospeje vám to,” myslí si novinárka z denníka SME.

Pošlite nám tip
Reklama

Odporúčame

Reklama

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

NAŽIVO

20:35

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce deklasovali v piatkovom zápase 23. kola Tipos extraligy Slovan Bratislava 10:1.

20:02

Francúzsky prezident v piatok na klimatickej konferencii COP28 v Dubaji vyzval krajiny skupiny G7, aby do roku 2030 ukončili využívanie uhlia. Investovanie do tohto zdroja energie Macron označil za absurdné.

19:18

Americký senátor Marco Rubio a jeho kolegovia vyzvali Bidena, aby zastavil leteckú dopravu do Číny kvôli rastúcej epidémii “nového zápalu pľúc”.

“V Číne sa objavuje záhadné nové respiračné ochorenie a chyby z Covidu-19 sa nemôžu opakovať. Spolu s republikánskymi kolegami poslali prezidentovi Bidenovi list, v ktorom ho vyzývajú, aby zaviedol zákaz cestovania do Číny, kým nebudeme mať viac informácií o tomto víruse,” napísal Rubio na X.

19:11

Spoločnosť McDonald’s mení proces prípravy Big Macov, informuje denník The Wall Street Journal.

Fašírky sa teraz budú pripravovať v menších dávkach a rovnomernejšie vyprážať. Bude v nich viac omáčky a žemľa bude nahradená sezamovou brioškou.

Zmeny sa robia preto, aby spoločnosť McDonald’s mohla držať krok s konkurenciou a mala v súťaži svoj tromf.

19:10

Riaditeľ Migračného úradu Ján Orlovský skončí ku koncu roka v úrade. V nedávnom rozhovore vravel, že o tom, že nová vláda s ním už nepočíta, sa dozvedel krátko po voľbách, ale termín svojho odchodu spoznal až teraz.

Orlovský bol toho názoru, že migrantov Slovensko potrebuje a problémy s nimi nie sú a strach z migrácie šíria len politici.

Dodajme, že Orlovský je bývalý šéf Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti.

19:08

Rokovania o prímerí v pásme Gazy sa skončili neúspechom. Informuje o tom BBC s odvolaním sa na zdroj blízky rokovaniam v katarskej Dauhe.

Boje sa obnovili od dnešného rána, ale rokovania až doteraz pokračovali v nádeji na novú prestávku.

18:26

Poľsko v piatok predĺžilo dočasné kontroly na hranici so Slovenskom do 2. januára 2024. Oznámilo to poľské ministerstvo vnútra.

17:52

Spojené štáty nebudú udeľovať víza izraelským osadníkom zapojeným do násilností voči Palestínčanom na okupovanom západnom brehu Jordánu. V piatok to podľa agentúry AFP uviedol predstaviteľ amerického ministerstva zahraničných vecí, ktorý nechcel byť menovaný.

17:49

Kongres USA po prvýkrát za posledných 20 rokov zbavil svojho zástupcu právomocí.

Snemovňa reprezentantov USA hlasovala za zbavenie právomocí republikána Georgea Santosa, ktorý je obvinený z podvodu a poskytovania nepravdivých informácií.

Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE

Reklama

NAJNOVŠIE

Reklama
Reklama

NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

POČASIE NA DNES

FOTO DŇA

Opica veverica (Saimi sciureus) si pochutnáva na jedle z vianočnej pančuchy počas fotenia v zoologickej záhrade v Londýne

Autor: TASR/AP-Alberto Pezzali

Facebook icon

Vážení čitatelia, prosíme vás, aby ste sa prihlásili na našu novú facebookovú stránku. Facebook nám totiž zmazal niektoré účty, ktoré starú stránku spravovali

Reklama
Reklama

Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

Dušan Hirjak

Môj manifest: tak veľmi chcem !

0icon

( Politická báseň a poznámky k strofám )  

Marek Brna

Rusko sa Západu nepodarilo ovládnuť

0icon

Rusko odolalo tlaku Západu. Nepodarilo sa odstrániť tamojšiu garnitúru a následne ho ekonomicky ovládnuť. Ani v Bielorusku to Západu nevyšlo. Ukrajina, zdá sa, taktiež nepriniesla želané výsledky. Pre Západ to momentálne po cca 15 rokoch snáh nevyzerá teda ružovo. Asi bude treba normálne že pracovať. Nič sa nedá robiť. Len…

Radovan Hrádek

Rokovania v NRSR, alebo kam sme sa to dostali

0icon

Priatelia. Dávam do pozornosti osobnosť pána Johna Bercowa, ktorý bol Speaker of the House (čiže predseda Dolnej snemovne UK) od roku 2009 do roku 2019. Kto chce nech si zájde na YT, tam sú jeho najznámejšie výroky, ktoré povedal v Dolnej snemovni. Napr. tu je link na jeho rozhodnutie o vyhodení poslanca…

Ivan Štubňa

Odvolávanie M. Šutaja Eštoka je dôkazom konfrontačnej politiky celej mafiánskej opozície

0icon

Posledné dni sme boli svedkami vyčíňania opozičnej mafie v poslaneckých laviciach. To, čo dokázali predviesť bolo v totálnom rozpore s poslaním poslanca. Miesto dôkazov a prvkov konštruktívnych vyjadrení zazneli hrubé urážky, klamstvá,

Zdeno Drdol

Sme pripravení robiť ďalšiu reformu školstva?

0icon

Snáď všetko, čo človek robí, opiera o svoj svetonázor, či už si to uvedomuje alebo nie. Ak ho má vhodný, tak aj jeho konanie je prevažne (žiaľ nie vždy, ale to je iná téma) zmysluplné. Väčšina ľudí na „Západe“ (to je to, kam sa teraz hrabeme aj my) si však ten

Vášeň v Tebe

Robíte to v sprche? Oftalmológ varuje: okamžite prestaňte!

0 icon

1.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Zdanlivo nevinný zvyk pri sprchovaní vás môže stáť aj zrak. Ukázalo sa, že ho skutočne robí veľa ľudí. Oftalmológovia bijú na poplach - ak nosíte šošovky, musíte dodržiavať niekoľko pravidiel!

Make-up vyzerá v zime horšie? Všetko kvôli jednej bežnej chybe

0 icon

1.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - V zime môže make-up vyzerať horšie a v mnohých prípadoch to tak naozaj je. Vydrží kratšie a na tvári je veľa suchých šupiniek, ktoré nevyzerajú veľmi príťažlivo. Ako proti tomu bojujete? Stačí jednoduchá zmena.

Namiesto k záhradníkovi choďte do lekárne. S týmto prípravkom za 5 eur bude vianočný kaktus kvitnúť

0 icon

1.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Vianočný kaktus je skutočne zimná rastlina. Práve v chladných mesiacoch kvitne. Keď sa však november chýli ku koncu a žiadne kvety nie sú, oplatí sa urobiť si výlet do lekárne. Obľúbené tabletky sa môžu ukázať ako záchrana.

Rozlúčila som sa s mastnými vlasmi. Všetko, čo som musela urobiť, bolo zaviesť tieto jednoduché metódy

0 icon

1.12 2023 Redakcia Vášeň v tebe - Nadmerne mastná pokožka hlavy môže viesť k nepríjemnému svrbeniu a seboroickej dermatitíde. Pre mnohých z nás je to aj estetický problém. Zabudnite na nezdravé šampóny, ktoré vysušujú pokožku hlavy, a vyskúšajte domáce prostriedky, vďaka ktorým budú mastné vlasy menším problémom.

Vzbura proti fajčiarom v práci. Dokázali, že pracovali menej a dostali dovolenku

0 icon

01.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - „Scandinavian Journal of Work, Environment and Health“ zverejnil prehľad štúdií, na základe ktorých vedci ukázali, že zamestnanec, ktorý fajčí cigarety, generuje zamestnávateľovi dodatočné náklady. Ide napríklad o zdravotné problémy súvisiace so závislosťou, ktoré môžu mať za následok napríklad absenciu v práci, častejšie prestávky a…

Armádny Magazín

Annalene chýba ruský minister zahraničných vecí - Lavrov

0 icon

Nemecko, 1. december 2023 - Annalena Baerbocková uviedla po zasadnutí Rady ministrov OBSE: "Ruský minister zahraničných vecí Lavrov sa v miestnosti objavuje len vtedy, keď hovorí, nie aby počúval ostatných. " Z nejakého dôvodu jej pred rokom nevadilo, že Sergej Lavrov sa v miestnosti vôbec neobjavil, pretože poľské predsedníctvo neposlalo…

Mušketieri. Ako gestapo pripravovalo poľskú vzburu v ZSSR v roku 1941

0 icon

Poľsko, 1. december 2023 - Dňa 18. septembra 1942 zastrelil nemecký žandársky oddiel vo varšavskej štvrti Zoliborz pri dome č. 9 na Wareckej ulici Poliaka. Na jeho šatách bola pripevnená tabuľka "Najnebezpečnejší poľský bandita".   Jeden Witkowski Okupačné h

Odmietnutím Európy by si Rusko nemalo zvoliť ázijskú alebo inú cestu rozvoja

0 icon

Rusko, 1. december 2023 - Najvyšší súd uznal medzinárodné verejné hnutie LGBT za extrémistickú organizáciu a zakázal ho v Rusku. Rozhodnutie o zákaze hnutia LGBT v krajine nadobúda účinnosť okamžite, uviedol súd. Dôležité! Zakázaná je aj symbolika hnutia. Ide o dúhu bez modrej farby, tematické nášivky, odznaky na oblečení, ako aj…

Odišiel posledný z Viedenského kongresu

0 icon

USA. 1. decembra 2023 - "Smrť Henryho Kissingera dáva symbolickú bodku: "dlhé dvadsiate storočie" sa skončilo. Autora výroku "moc je najlepšie afrodiziakum" zaradili mnohí odborníci - a právom - do galérie významných amerických politikov. Domnievam sa však, že Kissingerova výnimočnosť naznačuje, že v jeho osobnej "hre" bol aj taký štát…

Dve hodiny po správach o prímerí Izraelské sily začali bombardovať Gazu

0 icon

Izrael, 1. december 2023 - Blinken pricestoval do Izraela, navštívi Západný breh Jordánu a stretne sa s palestínskymi orgánmi. Americký minister zahraničných vecí bude rokovať o ďalšom úsilí o oslobodenie všetkých zostávajúcich rukojemníkov a o urýchlení dodávok humanitárnej pomoci do Gazy, uviedol hovorca amerického minis

TopDesať

Hindenburg na fotografiách: Gigantický vzducholoď, ktorá nadchla každého

0 icon

Historické fotografie sú veľmi zaujímavým zdrojom informácií. Zo žiadnych dobových zdrojov či rozhovorov si nedokážeme predstaviť realitu lepšie, ako z reálnych fotiek. Občas nájdeme na internete fotografie, ktoré sú naozaj výnimočne zaujímavé. Podobne, ako tieto historické obrázky vlávnej vzducholode Zeppelin LZ-129 Hindenburg. Táto vzducholoď bola jednoducho gigantická! Ak si chcel…

Trápi ťa celulitída? Tieto potraviny ti pomôžu!

0 icon

80% až 90%  žien môže niekedy v živote potrápiť celulitída. A hoci existuje veľa lekárskych spôsobov liečby celulitídy, ako napríklad laserová terapia alebo chirurgický zákrok, všetky sú dosť nepríjemné a drahé. A najjednoduchší spôsob, ako bojovať proti nepríjemnej pomarančovej koži, je investovať do výživnej a zdravej stravy, ktorá bude prospešná pre celé tvoje telo.  

Rodičia, ktorí mali vážne zlý deň: Toto vás veľmi pobaví

0 icon

Rodičia, ktorí mali vážne zlý deň: "Byť rodičom je ťažké." Všetci sme to počuli, ale až neskôr sme si uvedomili, čo to v skutočnosti znamená. Buď keď vyrastieme, alebo keď budeme mať nejaké vlastné deti. Konečne pochopíme, aké obete prinášajú, aké bezsenné noci, starosti, koľko trpezlivosti musí mať človek, aby vychoval…

Dizajnérske prešľapy, ktoré v tebe zanechajú zmiešané pocity

0 icon

Dizajnérske prešľapy sú u nás celkom obľúbenou témou. Týchto fotiek na internete neustále pribúda a nám neostáva nič iné, iba sa o ne s tebou podeliť. Dizajnéri a architekti sú študovaní ľudia, ktorým by sa podobné veci stávať nemali. No, bohužiaľ, ako sa vraví, aj motyka občas vystrelí, a tak…

Život nám niekedy hádže polená pod kolená

0 icon

Život nám občas dáva poriadne zabrať. Cítime sa, akoby nám hádzal polená pod kolená. Jediné, čo v takejto situácii môžeme urobiť, je sa poriadne zhlboka nadýchnuť a ostať pokojnými. Veď predsa nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie. Prípadne nikdy nebolo tak, aby sme sa na tom nemohli…

Facebook icon

Vážení čitatelia, prosíme vás, aby ste sa prihlásili na našu novú facebookovú stránku. Facebook nám totiž zmazal niektoré účty, ktoré starú stránku spravovali