Bratislava 16. júla (TASR) – Pri oprave vozovky na ceste II/502 v smere z Bratislavy do Svätého Jura zahynul dnes popoludní 31-ročný muž zo Sniny. Pracoval pre spoločnosť realizujúcu opravu vozovky. K nešťastiu došlo dnes krátko pred 15.00 h.
"Z doteraz presne nezistených príčin došlo ku kolízii cúvajúceho pracovného stroja, čistiaceho vozovku, a poškodeného. Muž utrpel pri zrážke zranenia, ktorým na mieste podľahol," informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Petra Hrášková.
Dodala, že presné príčiny smrti a miera zavinenia budú predmetom ďalšieho vyšetrovania.
vik ed
Varovanie
Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.