Bratislava 23. júla (TASR) – O knihu novinára Toma Nicholsona o korupcii na najvyšších miestach slovenskej politiky, Gorila, je veľký záujem. Publikácia práve dnes vstúpila do predaja a už sa z nej kupujú stovky kusov. Obchodníci tak už teraz odhadujú, že to bude bestseller.
"V predpredaji sme knihu ponúkali viac ako mesiac a už vtedy patrila medzi najpredávanejšie tituly kníhkupectva," opísal pre TASR riaditeľ internetového predaja kníhkupectva Martinus.sk Martin Štrba.
Boli dokonca podľa neho aj dni, keď sa jej predalo viac ako sto výtlačkov. "Najväčší záujem nastal hneď po spustení predaja, keď súd zrušil zákaz vydania knihy," doplnil Štrba. Po tom, čo sa dnes kniha začala ponúkať aj na pultoch predajní, záujem ľudí stúpa. "Očakávam, že dnes sa cez internet a v kamenných obchodoch nášho kníhkupectva predá spolu viac ako 300 kusov tejto publikácie," odhadol Štrba.