NAŽIVO

08:32

Páchateľom atentátu na ruského generála Alexsejeva bol ruský občan Korba. Bol zadržaný za pomoci partnerov zo SAE a odovzdaný Ruskej federácii.

Spolupracovníkmi boli Rusi V. Vasin a Z. Serebritskaja. Vasina zadržali v Moskve, Serebritskaja ušla na Ukrajinu. Vyšetrovanie prípadu pokračuje.

V noci došlo k silnému bombardovaniu mesta Kramatorsk v Doneckej oblasti, zasiahnutá bola obytná výšková budova. Sú zranení.

08:12

Päťdesiattri miliónov oprávnených voličov v Thajsku v nedeľu volí nový parlament a zároveň v referende rozhoduje o tom, či sa začnú prípravy na vytvorenie novej ústavy. Cieľom je demokratizovať politický systém a znížiť vplyv nevolených inštitúcií v tejto krajine v juhovýchodnej Ázii. Vo svojich správach o tom píšu agentúry DPA a AFP.

Podľa prieskumov verejnej mienky mierne vedie v boji o dominanciu v 500-člennej dolnej komore parlamentu reformne orientovaná Ľudová strana (PP), nástupkyňa strany Vpred, ktorú rozpustil Ústavný súd.

08:06

Americký prezident Donald Trump v sobotu po stretnutí vo svojom rezorte Mar-a-Lago na Floride pochválil honduraskú hlavu štátu Nasryho Asfuru. Toho zároveň podporil počas volebnej kampane. Informovala o tom správa  agentúry AFP.

08:05

Po intenzívnych ruských raketových útokoch na rozvodne a vysokonapäťové vedenia vyrábajú ukrajinské jadrové elektrárne menej elektriny, vyhlásil v sobotu prezident Volodymyr Zelenskyj. Informuje o tom správa agentúry DPA.

08:04

Ekonomické náklady dlhotrvajúcej krízy v Nemecku sa za posledné roky vyšplhali na takmer bilión eur.

Hrubý domáci produkt (HDP) za šesť rokov od roku 2020 klesol o celkovo 940 miliárd eur, uvádza sa v štúdii, ktorú zverejnil v sobotu Nemecký ekonomický inštitút (IW).

Posledné tri roky hospodárska aktivita v Nemecku neprekročila úroveň z roku 2019. V dôsledku tejto de facto stagnácie sa ekonomické straty v posledných rokoch neustále a výrazne zvyšovali, uzavrel ekonóm.

07:58

Americký denník The Washington Post (WP) v sobotu oznámil, že jeho generálny riaditeľ a vydavateľ Will Lewis s okamžitou platnosťou odchádza z pozície, len niekoľko dní po tom, čo tento slávny denník miliardára a zakladateľa technologickej spoločnosti Amazon Jeff Bezos, pristúpil k drastickému znižovaniu počtu pracovných miest. Informuje o tom správa agentúry AFP.

07:42

Juhoafrická republika stiahne svojich 700 vojakov nasadených v rámci mierovej misie Organizácie Spojených národov v konfliktmi sužovanej Konžskej demokratickej republike (KDR). Informuje o tom správa agentúry AFP, ktorá sa odvoláva informácie z prezidentskej kancelárie.

07:41

Po vypršaní mandátu prechodnej prezidentskej rady sa prehlbuje politická kríza na Haiti, pretože rade zriadenej v apríli 2024 sa nepodarilo stabilizovať bezpečnostnú situáciu ani pripraviť podmienky pre usporiadanie volieb. Píše o tom agentúra DPA.

„Jasne a s pocitom zodpovednosti dnes uznávam, že napriek neustálym snahám, obetiam a neprestajnej ochote konať v najlepšom záujme národa sa stanovené ciele nepodarilo úplne dosiahnuť,“ napísal člen rady Emmanuel Vertilaire v príspevku na sieti X.

07:40

V Japonsku sa v nedeľu o 7.00 miestneho času (v sobotu o 23.00 SEČ) začali voľby do dolnej komory parlamentu – Snemovne reprezentantov. Prieskumy verejnej mienky jasne favorizujú Liberálnodemokratickú stranu (LDP) premiérky Sanae Takičiovej. Informovali o tom správy AFP a televízie BBC.

Takaičiová-jd2025112105
Na snímke japonská premiérka Sanae Takaičiová / Foto: TASR/AP-Eugene Hoshiko
07:34

Netanjahu sa v stredu vo Washingtone stretne s Trumpom. Hlavnou témou ich rozhovorov bude Irán. „Premiér je presvedčený, že akékoľvek rokovania musia zahŕňať obmedzenia týkajúce sa balistických rakiet a ukončenie podpory iránskej osi,“ uviedol úrad izraelského predsedu vlády.

Včera 20:06

Lars Lokke Rasmussen vyhlásil, že Dánsko je aktuálne v omnoho lepšej pozícii v súvislosti s Trumpovym záujmom o získanie Grónska. Zdôraznil však, že kríza ešte nie je zažehnaná.

Včera 19:09

Do Iraku už zo Sýrie doteraz presunulo 2225 väzňov napojených na Islamský štát. S ich prevozom do krajiny začali minulý mesiac USA.

Včera 19:08

Dvojica Francúzov dosiahla cieľ svojej takmer 1,5 roka trvajúcej pešej cesty z francúzskeho mesta Annecy do čínskeho mesta Šanghaj. Muži prekonali celkovo 16 krajín.

Včera 19:05

Niekoľko tisíc ľudí sa na výročie islamskej revolúcie z roku 1979 stretli v centre Berlína na demonštrácii proti iránskemu režimu.

Včera 17:43

Maďarská strana TISZA predstavila svoj volebný program. Sľubuje stanovenie dátumu pre prijatie eura, daň pre bohatých a pevné ukotvenie Maďarska v EÚ a NATO.

Včera 17:28
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

MsHK Žilina – HKM Zvolen 1:3 v 31. kole

Žilina 23. decembra 2016 (TASR/HSP)

 

MsHK DOXXbet Žilina – HKM Zvolen 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Góly: 39. Drábek (J. Jurík, Novotný) – 39. L. Jurík (Valenta, Hraško), 43. Puliš (L. Novák, P. Zuzin), 60. Puliš (P. Zuzin). Rozhodovali: Lokšík, Stano – M. Orolin, Tvrdoň, vylúčení: 6:6, navyše: Konečný 10 minút za napadnutie hlavy a krku, Švihálek 10 minút za nešportové správanie – Dubeň 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 2114 divákov

Zostavy:

Žilina: Tomek – Den. Rehák, P. Mikuš, D. Brejčák, Juraško, Drábek, Macejko, Gutwald, Mendrej – Handlovský, Hovorka, Švihálek – J. Jurík, Húževka, Novotný – Konečný, Holovič, Stupka – Matis, E. Švec, Váňa

.

Zvolen: M. Šimko – M. Novák, D. Krejčí, Hraško, Valenta, Habšuda, Plekanov, Hataš, Dubeň – L. Novák, Puliš, P. Zuzin – Šišovský, L. Jurík, Majdan – M. Ďaloga, Jakubík, Žilka – Misenev, Iždinský, Tatár

 

Úvodné buly duelu, na ktorý nastúpili Žilinčania v špeciálnych dúhových dresoch, vhodil dvojnásobný majster sveta v cyklistike Peter Sagan. Na oplátku dostal aj so svojim bratom Jurajom a spolujazdcom Michaelom Kolářom od predstaviteľov klubu dres so svojím menom a všetci traja si vyskúšali aj po samostatnom nájazde na brankára.

Zápas sa začal miernym tlakom Žiliny, ku ktorému jej pomohla aj presilovka, ale vlci to nedokázali využiť. Rovnakú výhodu mali neskôr aj hostia, ale rovnako na Tomeka nevyzreli. Hra sa potom vyrovnala, diváci videli rýchly hokej, ale s malým počtom šancí. Záver tretiny dohrávali Žilinčania v početnej výhode, ale skóre ostalo bezgólové.

V druhej tretine sa oba tímy snažili otvoriť skóre, ale to ostávalo bez zmeny aj po šanci Stupku v 21. min. a delovke Ďalogu od modrej čiary v 31. min. Na ľade pribúdalo nervozity, hráči dohrávali súboje a nič si nedarovali. Domáci legionár Švihálek šiel v 35. min. v dobrej pozícii na Šimka, ale ten jeho príležitosť zneškodnil. Góly prišli až v 39. min., keď najskôr domáci Drábek prekonal nenápadnou strelou od modrej Šimka, no o 35 sekúnd využili hostia vylúčenie autora úvodného gólu zápasu a po teči Lukáša Juríka bolo vyrovnané.

.

Vlci začali záverečnú dvadsaťminútovku kratšou presilovkou a na jej konci Šimko zachránil dve tutovky z hokejok domácich. O chvíľu zahrmelo na opačnej strane, vlci zle rozohrali, k puku sa dostal Puliš a z bezprostrednej blízkosti prekonal Tomeka. Na domáce hokejky sa vkradla nervozita, naopak hostia držali domácich čo najďalej od Šimka a snažili sa udržiavať pre nich priaznivý výsledok. Nervozitu na oboch stranách vyventilovali v 55. min. Švihálek s Dubeň, ktorí po pästnej výmene názorov šli predčasne pod sprchy. Vlci túžili vyrovnať, tlačili sa do zakončenia, ale Šimko odolával. Žilinčania to ešte v záverečnej minúte skúsili s hrou bez brankára, ale ich chybu potrestal 25 sekúnd pred koncom gólom do prázdnej brány Puliš a rozhodol tak o troch bodoch pre Zvolen.

 

Reakcie trénerov po zápase

Milan Jančuška, tréner Žiliny: „Zápas nám nevyšiel, čo mi je ľúto, lebo dresy, ktoré sme mali na sebe, si zaslúžili pokrstiť iným výsledkom. Aj keď sme sa ujali vedenia, chýbal nám lepší pohyb, dôraznejšie atakovanie a osobné súboje. Strácali sme veľa pukov a v predbránkovom priestore sme boli jaloví. Chýbalo nám niečo naviac, aj keď za stavu 1:1 sme mali šance, mohli sme ísť do vedenia, ale útočníci sa nevedeli presadiť.“

Milan Staš, tréner Zvolena: „Bol to šachový hokej z oboch strán, vyčkávalo sa a obrany a brankári vyčnievali nad útokmi. Po góle domácich bolo dôležité, že sme ihneď vyrovnali. Hrali sme trpezlivo, čakali sme na chybu súpera, ktorá prišla a taktickou hrou a výborným výkonom brankára Šimka sme vydržali záverečný tlak súpera. Víťazstvo si cením, snažili sme sa oň a prišlo proti silnému tímu Žiliny.“

.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

Ján Droppa

Ivan Štubňa

.
.

Slovensko sa chveje: pro-opozičné sily útočia na všetkých frontoch

Ak by existoval koordinovaný útok proti vláde, nevyzeral by ináč…

08. 02. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Blízky východ straší trhy, ponuka tlačí ceny dole. Čo čaká vodičov?

Ceny pohonných látok na Slovensku sa na prelome januára a februára opäť posunuli o pár centov nahor. No ako upozorňuje…

08. 02. 2026 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zadržali vraha ruského generála Aleksejeva

Zadržali vraha ruského generála Aleksejeva

08. 02. 2026 | Aktualizované 08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Aktualizované 08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Prokuratúra si z vlády robí dobrý deň. Črtá sa hrozivý scenár

Tento týždeň zasiahli občanov znepokojených šafarením predošlých vlád tvrdé údery – podpásovky zo strany niektorých prokurátorov. Politický boj sa očividne…

08. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Babiš obvinil z pokračovania vojny západného politika

Český premiér Babiš vyhlásil, že v roku 2022 bola pre externé zasahovanie premárnená šanca na mier medzi Ruskom a Ukrajinou.…

08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Lídri svetového športu dospeli k dohode o novej gendrovej politike

Medzinárodný olympijský výbor v sobotu oznámil, že svetoví športoví lídri dosiahli konsenzus o novom súbore kritérií pre transrodových športovcov. Očakáva…

08. 02. 2026 | 0 komentárov

To, ako skončí vojna na Ukrajine, rozhodne o „osude Nemecka a Európy”

Ukončenie vojny na Ukrajine nie je pre Európu výhodné, znova vyhlásil predseda Mníchovskej konferencie Wolfgang Ischinger

08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Teória spochybňuje Epsteinovu smrť: Čo ak je stále nažive?

Svojho času sa šírili povesti, že samovražda odsúdeného pedofila Jeffreyho Epsteina je len trik. S otvorením jeho spisov však vychádzajú na…

08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Nějak si troufají…

Dnes na chvíli obrátíme hlavu od domácích problémů do daleké ciziny, kde se rozhoduje o třetí světové válce – na…

08. 02. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

Z učňa a robotníka olympijským šampiónom. Pomenovali po ňom aj klobásu

Keď sa Franjo von Allmen vrhol zo svahu v olympijskom zjazde v Bormiu, išiel naplno. Bez kalkulovania, bez brzdenia, presne…

08. 02. 2026 | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – 20 hodín za deň bez elektriny, to je realita v Kyjeve

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

08. 02. 2026 | Aktualizované 08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Aktualizované 08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Vznikla v Európe nová mocenská os medzi Nemeckom a Talianskom?

Francúzsko je „novým Talianskom“, tvrdí jeden britský portál, keďže Francúzsko pod vedením Emmanuela Macrona začína vyzerať ako „problematický členský štát…

05. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Molčan nevie vypustiť loptu v Davisovom pohári. Nehrám za seba, nemôžem si to dovoliť, vraví Slovák

Po prvom dni daviscupového kvalifikačného súboja Francúzsko - Slovensko svieti na ukazovateli skóre možno prekvapujúci, ale zaslúžený remízový stav 1:1.…

08. 02. 2026 | 0 komentárov

Generálny prokurátor Žilinka reaguje na premiéra

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa ohradil voči vyjadreniam premiéra Roberta Fica, ktoré odzneli v sobotnej diskusnej relácii STVR Sobotné dialógy.…

07. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

15 ľudí, ktorí zabudli na rozum a prekonali hranice logiky

Rozum je skvelá vec, kým ho niekto nezabudne doma, sadne do auta a rozhodne sa, že fyzikálne zákony sú len…

08. 02. 2026 | 0 komentárov

Zlyhanie rokovaní medzi USA a Iránom. Je vojna nevyhnutná?

V Ománe prebehli nepriame rokovania medzi USA a Iránom. Podľa slov ministra zahraničných vecí Iránu Abbása Arákčího sa týkali výlučne…

08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Svätec dňa: Závoj svätej Agáty

História a tradícia

08. 02. 2026 | Svetonázor | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Svetonázor | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Gemini číta vaše e-maily? Tu je pravda a návod, ako to vypnúť

Gemini je nová umelá inteligencia od Googlu, ktorá mení Gmail na inteligentného osobného asistenta. Dokáže zhrnúť správy, navrhovať odpovede a…

08. 02. 2026 | 0 komentárov

Paralelní mocenské struktury

Charlieho Tillyho, teoretika revolucí a velkých společenských změn obecně, jsme zde citovali již dvakrát. Nejprve jeho výčet toho, jaké nutné záležitosti musí…

08. 02. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 02. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov

Pedofilný škandál, ktorý môže pochovať britskú kráľovskú rodinu

Londýn, 8. februára 2026 - Politická budúcnosť premiéra bývalej veľkej Británie Keira Starmera sa ocitla pod vážnou hrozbou kvôli zverejneným…

08. 02. 2026 | 0 komentárov

Fico označil Žilinkovu tlačovku za „nepodarený vtip“. Moderátora uzemnil hneď v úvode

Žilinku nemožno odvolať, no u predstaviteľov vládnej koalície stratil akúkoľvek dôveru. Uviedol to predseda vlády Robert Fico v relácii STVR…

07. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Od Migov-29 po S-300: Keď politika preváži nad ústavou a bezpečnosťou štátu

Rozhodnutie krajského prokurátora Rastislava Remetu zastaviť trestné stíhanie bývalého ministra obrany Jaroslava Naďa za darovanie vojenskej techniky Ukrajine nepredstavuje len…

07. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Orbán sa zúčastní na inauguračnom zasadnutí Trumpovej „Rady mieru“

Maďarský premiér Viktor Orbán v sobotu potvrdil, že sa o dva týždne zúčastní na inauguračnom zasadnutí „Rady mieru“, novej iniciatívy…

07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Najzásadnejšie otázky dneška. V tejto výnimočnej knihe sa svetovo známy autor púšťa do jedného z najodvážnejších projektov

Toto dielo nie je len interpretáciou Biblie, je to pozvánka na nové, hlboké zamyslenie sa nad samým sebou a nad…

07. 02. 2026 | | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | | 2 min. čítania | 0 komentárov

Čo sa deje v ukrajinskom energetickom sektore po ďalšom útoku?

Degradácia jadrových elektrární, útoky na „chrbticu“ energetického systému a 50 % deficit výroby energie. Čo sa deje v ukrajinskom energetickom…

07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Migy neboli žiadnou kopou šrotu, zbaviť sa týchto stíhačiek bolo podľa Pellegriniho chybou

Migy neboli žiadnou kopou šrotu. Zbaviť sa ich bola chyba. Vyhlásil to prezident Peter Pellegrini vo videu na sociálnej sieti.…

07. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Unikli nové informácie z rokovaní v Abú Zabí

V marci prímerie, v máji referendum a voľby? Agentúra Reuters informuje o nových informáciách, ktoré unikli po mierových rokovaniach v…

07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ukrajina po útokoch odpojila všetky energetické bloky jadrových elektrární

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

07. 02. 2026 | Aktualizované 07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 10 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Aktualizované 07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 10 min. čítania | 0 komentárov

„Robia si z nás srandu?!“ Uhrík adresuje výzvu Žilinkovi. Zlyhanie pripisuje strane HLAS-SD a odhľauje politické väzby prokurátora Remetu

Europoslanec Milan Uhrík ostro kritizuje záver vyšetrovania v prípade odovzdania slovenskej vojenskej techniky Ukrajine, označil to za obrovskú ranu pre spravodlivosť.…

07. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

08:32

Páchateľom atentátu na ruského generála Alexsejeva bol ruský občan Korba. Bol zadržaný za pomoci partnerov zo SAE a odovzdaný Ruskej federácii.

Spolupracovníkmi boli Rusi V. Vasin a Z. Serebritskaja. Vasina zadržali v Moskve, Serebritskaja ušla na Ukrajinu. Vyšetrovanie prípadu pokračuje.

V noci došlo k silnému bombardovaniu mesta Kramatorsk v Doneckej oblasti, zasiahnutá bola obytná výšková budova. Sú zranení.

08:12

Päťdesiattri miliónov oprávnených voličov v Thajsku v nedeľu volí nový parlament a zároveň v referende rozhoduje o tom, či sa začnú prípravy na vytvorenie novej ústavy. Cieľom je demokratizovať politický systém a znížiť vplyv nevolených inštitúcií v tejto krajine v juhovýchodnej Ázii. Vo svojich správach o tom píšu agentúry DPA a AFP.

Podľa prieskumov verejnej mienky mierne vedie v boji o dominanciu v 500-člennej dolnej komore parlamentu reformne orientovaná Ľudová strana (PP), nástupkyňa strany Vpred, ktorú rozpustil Ústavný súd.

08:06

.

Svetový finančný systém sa rozpadá a dolár sa stal „nebezpečným aktívom“

Píše o tom britský časopis The Economist s odvolaním sa na dynamiku dolárového indexu, ktorý od januára minulého roka klesol…

07. 02. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Ekonomika | 1 min. čítania | 0 komentárov

Európa sa na monitorovaní prímeria nezúčastní, vyhlásil Zelenskyj

Ak bude konflikt na Ukrajine ukončený, Európa sa na monitorovaní prímeria nezúčastní. Vyplýva to zo slov ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského

07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Veľká Morava. Čo hovorí toponýmia?

Nie som sám, ktorý si všíma rozpory vedcov, bádateľov a verejnosti v tom, odkiaľ pokiaľ a kde až siahala zem…

07. 02. 2026 | Kultúra | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Kultúra | 5 min. čítania | 0 komentárov

USA a India dospeli k dohode

USA zrušili dodatočné 25-percentné clo voči Indii, ktoré bolo zavedené kvôli nákupu ruskej ropy. Teraz Washington obnovil základnú sadzbu 18…

07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Epsteinom prekrývajú Šimečkovú

Opozičný progresívny tábor sa chytil kauzy vzniknutej okolo spisov Jeffreyho Epsteina,  sexuálneho predátora a pedofila. Ale nie sú tak trochu pokrytci?…

07. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

Ján Droppa

Ivan Štubňa

.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov