NAŽIVO

V minulom roku zachytilo Slovensko menej ako 50 nelegálnych migrantov. Krajina si chráni hranice efektívne. Počas brífingu v rámci cvičenia Zelená 2026 na slovensko-maďarskom hraničnom priechode Čunovo – Rajka to uviedol minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).

Matúš Šutaj Eštok
Na snímke minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) počas akcie príslušníkov Policajného zboru a príslušníkov Finančnej správy SR s podporou príslušníkov Hasičského a záchranného zboru na diaľničnnom hraničnom priechode Čunovo – Rajka 7. januára 2026 / Foto: TASR-Jakub Kotian
Čítať viac | 15:25

Prezident Peter Pellegrini dnes prijal v Prezidentskom paláci koledníkov Dobrej noviny. Poďakoval im za to, že túto tradíciu uchovávajú už viac ako 30 rokov a prostredníctvom koledovania pomáhajú tým, ktorí to potrebujú.

Peter Pellegrini
Na snímke prezident SR Peter Pellegrini (vpravo) počas novoročného prijatia koledníkov Dobrej noviny v stredu 7. januára 2026 v Bratislave / Foto: TASR-Martin Baumann
Čítať viac | 14:42

Slovenská ekonomika vstupuje do nového roka s pomalým rastom a prísnymi rozpočtovými cieľmi. Do popredia sa dostávajú témy, ako sú deficit verejných financií, neistota na trhu práce či vývoj cien nehnuteľností. 

13:17

Iránsky prezident Masúd Pezeškiján nariadil bezpečnostných zložkám, aby nezasahovali proti protestujúcim, pričom rozlišoval pokojných demonštrantov a ozbrojených „výtržníkov“.

13:10

Za prítomnosti českého prezidenta Petra Pavla sa po prvý raz v novom zložení zišla Bezpečnostná rada štátu. Zaoberala sa najmä budúcnosťou českej muničnej iniciatívy pre Ukrajinu a otázkami protidronovej ochrany.

12:51

Čínske ministerstvo zahraničných vecí ostro skritizovalo plánovaný zásah amerického prezidenta Donalda Trumpa do venezuelského ropného priemyslu. 

12:50

Zo stožiaru pred Úradom vlády Českej republiky v Prahe zvesili vlajku Ukrajiny a nahradili ju vlajkou Európskej únie. Potvrdila hovorkyňa úradu Karla Mráčková.

12:50

Francúzska filmová ikona Brigitte Bardotová podstúpila dve operácie v súvislosti s rakovinou predtým, ako v decembri podľahla tejto chorobe. Povedal to jej manžel v rozhovore pre týždenník Paris Match, ktorý bol uverejnený pred jej pohrebom.

12:49
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

M. KOTLEBA: Som pripravený spustiť vlastný projekt zvýšenia bezpečnosti v BBSK

Banská Bystrica 4. novembra (TASR) – Po prípadnom zvolení za predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) by sa líder Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽS Naše Slovensko), 36-ročný informatik z Banskej Bystrice Marian Kotleba, snažil zlepšiť sociálnu a bytovú situáciu slušných rodín tak, aby neodchádzali z tohto kraja. Chcel by tiež zvýšiť bezpečnosť aj v jeho odľahlých častiach, pričom vypracoval projekt zaoberajúci sa bezpečnosťou v rámci BBSK. Ako ďalej povedal TASR, nezamestnaní by mohli pracovať napríklad na oprave ciest či výstavbe bytov v kraji. Politiku ĽS Naše Slovensko by podľa slov tohto kandidáta na predsedu BBSK mohli uplatňovať aj na úrovni samosprávneho kraja, nakoľko program jeho strany rieši problémy týkajúce sa aj vyššieho územného celku (VÚC). Rozhovor s M. Kotlebom je súčasťou projektu, v ktorom TASR predstavuje kandidátov vo voľbách na predsedov VÚC.

-Máte predstavu, ako by ste z kresla predsedu Banskobystrického kraja nasmerovali zdravotníctvo ako jednu z kompetencií VÚC?-

Naša predstava o zdravotníctve v Banskobystrickom kraji je jasná hlavne v dvoch smeroch, prvý je ten, že kraj v podstate zo zákona musí naplniť úlohu zabezpečiť ľuďom dostupnú a kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Druhá záležitosť je tá, že sme odhodlaní bojovať so všetkými formami korupcie a úplatkárstva v zdravotníctve. Čo sa týka konkrétnych krokov alebo úprav, ktoré by sme v systéme poskytovania zdravotníckych služieb v Banskobystrickom kraji chceli uplatniť, tak na to máme v našich radoch vyslovenú špecialistku, našu kandidátku na poslankyňu za okres Banská Bystrica Janu Štrangfeldovú.

.

-Aké by boli v prípade vášho zvolenia za predsedu BBSK vaše priority v oblasti dopravy?-

Posledná zima nám jasne ukázala, že údržba ciest nie je na takej úrovni, ako by sme si predstavovali. Niektoré úseky, napríklad na Horehroní, ale aj na Gemeri, boli doslova v havarijnom stave. Údržbu ciest, respektíve komunikácií, ktoré má samosprávny kraj na starosti, vidím ako jednu z prvých oblastí, ktorá sa dotýka aj znižovania nezamestnanosti. Kraj práve v tejto oblasti môže poskytnúť respektíve vytvoriť mnoho pracovných miest, kde zamestná, povedzme, dlhodobo nezamestnaných ľudí. Tých, ktorí strácajú pracovné návyky, nemajú zručnosti, nemajú potrebné vzdelanie na nejakú inú prácu, ale myslím si, že pomocou jednoduchých mechanizmov a náradia zvládnu opravovať cesty. Tu vidíme veľkú perspektívu. A čo sa týka prímestskej dopravy, tu treba hlavne prehodnotiť zmluvy medzi krajom ako poskytovateľom služby a jednotlivými producentmi tejto služby.

-Čo podľa vás chýba školám, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti kraja?-

.

Ja ako učiteľ môžem zodpovedne povedať, že hlavným problémom najmä stredného školstva v našom kraji ani nie sú tak peniaze, ako sa o tom hovorí, pretože ja som na našom gymnáziu videl, že tých peňazí je dosť. Len, žiaľ, zostávajú tam, kde zostávať nemajú a nerozdeľujú sa tam, kam ísť majú. Problémom školstva je podľa mňa hlavne to, že oproti povedzme roku ’89 deti zďaleka nedostávajú takú úroveň vzdelania, respektíve takú kvalitu vzdelania, ako to bolo vtedy. V podstate, vďaka tomu, že je úbytok detí, tak školy prijímajú kohokoľvek. A dnes sa na stredné školy, napríklad gymnáziá, dostávajú deti, ktoré predtým študovali na učňovkách. A riaditelia sa snažia tlačiť tie deti, držať si ich pre zle nastavený model financovania. Práve tu teda vidím možnosť z úrovne kraja pôsobiť aj na celoštátnu úroveň, na úrovni parlamentu, za účelom zmeny fungovania a nastavenia školského systému. A tak by sme sa mohli v školách orientovať na kvalitu a nie ako dnes, kedy sa skôr sleduje kvantita.

-VÚC aj v uplynulých rokoch čerpal eurofondy. Ktoré oblasti v kompetencii BBSK si podľa vás zaslúžia európske peniaze. Pre aké účely by kraj mohol využiť cezhraničnú spoluprácu a s akými organizáciami akého štátu?-

.

V prvom rade musím povedať, že postoj našej strany k eurofondom je taký, že my odmietame eurofondy ako systémový zdroj financovania čohokoľvek. Využijem priestor a poviem, že pravda o eurofondoch je taká, že sú to naše peniaze, ktoré sme prosto do Európskej únie (EÚ) museli odviesť a EÚ nám ich vracia, ale už vo forme viazaných peňazí. Čiže, nie je to až také výhodné, ako sa zdá. Samozrejme, eurofondy sa prideľujú tým správnym firmám na tie správne projekty. Ale keď už sa konkrétne pýtate, tak ak by sme sa mali týmto zdrojom financovania zaoberať, jednoznačne na naštartovanie a oživenie poľnohospodárskej výroby v kraji tak, aby sme zvýšili potravinovú sebestačnosť a zároveň vytvorili zasa niekoľko 100, možno niekoľko 1000 pracovných miest v tejto oblasti. V Banskobystrickom kraji z dôvodu svojej geografickej polohy je jednoznačne najširšia spolupráca s regiónmi z Maďarska. A myslím, že s nimi je práve tá spolupráca v oblasti poľnohospodárstva asi aj najpriechodnejšia.

-Aké sú hlavné piliere vášho volebného programu?-

Môj program sa opiera o dva hlavné body. Prvým je zlepšenie sociálnej a bytovej situácie slušných rodín tak, aby nám neodchádzali z kraja, aby mladý človek nepovažoval za smutné, keď v ňom musí ostať. Tu vidím veľké možnosti pre samosprávny kraj, pretože formou založenia nejakého krajského podniku, napríklad aj sociálneho podniku s podporou štátu, kraj môže naštartovať bytovú výstavbu, čím, samozrejme, vzniknú ďalšie pracovné miesta, ktoré by sme obsadili ľuďmi z regiónov. Nie ako sa to robí dnes, že opravuje cesty česká firma. Ďalší benefit by z toho vychádzal ten, že by boli dostupnejšie nájomné byty pre mladých ľudí. Ľudia by si tak nemuseli brať 40-ročné hypotéky. Druhým základným pilierom môjho programu je zvýšenie bezpečnosti aj v odľahlých častiach kraja, ktoré v dôsledku svojej regionálnej odlúčenosti, respektíve aj pre to, že v mnohých častiach je neúmerne premnožená populácia rómskych extrémistov, sa stali doslova nevhodným miestom pre život normálnych slušných ľudí. V tejto veci som vypracoval projekt zaoberajúci sa bezpečnosťou v rámci BBSK a z pozície predsedu kraja som tento projekt pripravený spustiť.

-Keby ste sa stali predsedom Banskobystrického kraja, prepojili by ste jeho riadenie s politikou, s programom vašej strany?-

Ja si myslím, že naša strana má program, ktorý sa zaoberá problémami celej republiky, problémami, ktoré sa dotýkajú aj úrovne samosprávneho kraja. Zlá sociálna a bezpečnostná situácia v niektorých oblastiach sa týka tak kraja, ako aj celej republiky. Čiže, jednoznačne by sme na úrovni kraja napĺňali politiku Ľudovej strany Naše Slovensko.

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

Ján Droppa

.
.
.

Tanker, ktorému Rusi poslali naproti vojnové lode, Američania dnes zadržali

Ruské vojenské námorníctvo vyslalo najmenej jedno svoje plavidlo, aby sprevádzalo ropný tanker, ktorý prenasleduje americká pobrežná a tá ho však…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Fico: Plány koalície ochotných nevedú k skorému ukončeniu vojny na Ukrajine. Preto dávam prednosť bilaterálnej vzájomne výhodnej spolupráci s Ukrajinou

Ostatné udalosti na medzinárodnej scéne čoraz viac odhaľujú, aká nebezpečná by pre Slovensko bola nová vláda zložená zo súčasnej opozície.…

07. 01. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

Merz: Zelenskyj by mal udržať svojich mužov doma. Ukrajina si má „urobiť domáce úlohy“

Nemecký kancelár adresoval tieto požiadavky priamo ukrajinskému prezidentovi Volodmymyrovi  Zelenskému – konkrétne kroky, ktoré Berlín plánuje podniknúť, však zostávajú otvorené.…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Šutaj Eštok: V minulom roku zachytilo Slovensko pod 50 nelegálnych migrantov

V minulom roku zachytilo Slovensko menej ako 50 nelegálnych migrantov. Krajina si chráni hranice efektívne. Počas brífingu v rámci cvičenia…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Bývalý minister upozorňuje: Trumpov vyslanec hovorí o BlackRocku pri rekonštrukcii Ukrajiny

Trumpov vyslanec Witkoff vyhlásil, že rekonštrukciu Ukrajiny dostane na starosti BlackRock. Witkoff to oznámil priamo v Paríži po tom, ako…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Prieskum: Slováci chcú najčastejšie za premiéra súčasného predsedu vlády a predsedu strany Smer-SD Roberta Fica

Slováci chcú najčastejšie za premiéra súčasného predsedu vlády a predsedu strany Smer-SD Roberta Fica. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tankery, ktoré sa nachádzali pri pobreží Venezuely, menia svoje vlajky na ruské

Rusko vyslalo ponorku a niekoľko lodí, aby sprevádzali tanker z tieňovej flotily, ktorý sa USA pokúsili zadržať pri pobreží Venezuely…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Únava nie je normálna

Prečo toľko ľudí žije na autopilote a považuje vyčerpanie za normu? Praktický lekár funkčnej medicíny Jan Vojáček odhaľuje, ako vzniká…

07. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rajchl sa rozhodol pomôcť Pekovej: „Toto som nikdy nezažil…“

Jindřich Rajchl, člen českej poslaneckej snemovne, stojí za Soňou Pekovou, ktorej pred pár dňami české ministerstvo spravodlivosti začalo konanie o…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Štyri kroky Trumpa k prevzatiu kontroly nad strategickým Grónskom

Americký prezident Donald Trump minulú nedeľu oživil myšlienku, aby USA získali kontrolu nad Grónskom, ktoré je bohaté na nerastné suroviny…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Po nehode nafúkal. Občianski aktivisti vyzývajú KDH-áka Šmilňáka, aby sa vzdal aj mandátu mestského poslanca v Bardejove

Občianski aktivisti z Bardejova vyzývajú Martina Šmilňáka, aby sa vzdal aj mandátu mestského poslanca v Bardejove. Poslanec Kresťanskodemokratického hnutia už…

07. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Regióny | 3 min. čítania | 0 komentárov

Odkaz politikom? Maroš Žilinka: Vznikla špecializácia prokurátorov na trestné činy korupcie

Na krajských prokuratúrach a odbore závažnej kriminality Generálnej prokuratúry SR vznikla špecializácia prokurátorov na trestné činy korupcie. Na sociálnej sieti…

07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Koalícia ochotných úraduje. Čo tým chcú dokázať?

V Paríži zasadlo v utorok pod taktovkou tzv. Koalície ochotných vyše 25 krajín s úmyslom prerokovať ukrajinskú situáciu. Podľa serveru…

07. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Cestu R4 medzi Košicami a Maďarskom po požiari kamióna čiastočne sprejazdnili

Rýchlostná cesta R4 medzi Košicami a Maďarskom je pre požiar kamióna uzavretá. Na mieste zasahujú hasiči. Pre TASR to uviedol…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Syn režiséra Roba Reinera čelí obvineniu z vraždy prvého stupňa za dobodanie svojich rodičov

Syn hollywoodskeho režiséra Roba Reinera sa v stredu postaví pred súd v Los Angeles, aby sa vyjadril k obvineniam zo…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nahnevaný Réway neuspel na skúške v slovenskej extralige: "Idioti vo vedení... Idem do USA!" Odkazuje problémový hráč

Slovenský hokejista Martin Réway si po konci v Liptovskom Mikuláši hľadá nový klub. Zatiaľ však neúspešne. Na skúške neuspel, bolo…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Premiér sa vo štvrtok stretne s predsedom vlády Česka Andrejom Babišom

Premiér Robert Fico sa vo štvrtok (8. 1.) stretne s predsedom vlády Českej republiky Andrejom Babišom. TASR o tom informoval…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Bitka za Maljuka a „Strana veteránov“

Ukrajina, 7. januára 2026 - Samotná rezignácia šéfa SBU bola predvídateľná a nevyvolala žiadny zvláštny záujem - SBU a GUR…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Od kolísky po hrob. Šialený plán britskej vlády

Britská vláda plánuje digitálne identifikačné doklady pre novorodencov: Podľa správ z neverejných ministerských rokovaní britská labouristická vláda zvažuje pridelenie digitálnych identít…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Video: Americkí "mariňáci" prepadli tanker plávajúci pod vlajkou Ruskej federácie

USA, 7. januára 2026 - Americké výsadkové jednotky prevzali kontrolu nad ruským tankerom „Marinera“ v Severnom Atlantiku, informuje agentúra Reuters.…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Provokácia alebo premyslený plán?

O vyhláseniach „koalície ochotných“ v Paríži ohľadom rozmiestnenia vojsk na Ukrajine

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Najdivnejšie veci, ktoré ľudia videli na ulici

Najdivnejšie veci, na ktoré ľudia narazili pri obyčajnej prechádzke alebo jazde mestom, dokazujú, že realita vie byť niekedy zvláštnejšia než…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Grónsko by sa mohlo ochrániť pred Trumpom, majú plán

Grónsko považuje rétoriku amerického prezidenta Donalda Trumpa o potrebe kontroly nad ostrovom za znepokojivú. V Litve však veria, že vstup…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Keď zdravý rozum zablúdil na banánovej šupke

Zdravý rozum by mal byť samozrejmou výbavou každého človeka, no realita často ukazuje pravý opak. Stačí jeden pohľad na niektoré…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Mariana Kočnera museli vo väzení zachraňovať, hrozilo mu udusenie

Mariana Kočnera museli vo väzení ratovať záchranári, hrozilo mu totiž udusenie. Informoval o tom portál Aktuality.sk. Kočnera museli zdravotníci zachraňovať…

07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pobúrenie vo Francúzsku: Islamistická kniha propagujúca násilie voči kresťanom a iným skupinám v predaji u veľkého predajcu

Úryvky, ktoré citoval aktivista Yohan Pawer, ukazujú, že kniha otvorene podporuje kameňovanie homosexuálov a propaguje násilie voči nemoslimom, informuje European…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Fletcher sa pred prevzatím Manchestru United obrátil na Fergusona. Chcel jeho požehnanie

Dočasný tréner futbalistov anglického klubu Manchester United Darren Fletcher priznal, že ešte predtým, ako prijal ponuku viesť prvý tím „červených…

07. 01. 2026 | 0 komentárov

Vlastniť nehnuteľnosť je „nadvláda bielych“, tvrdí šéfka bytového fondu New Yorku

Novovymenovaná šéfka newyorského úradu na ochranu nájomcov domov a bytov Cea Weaverová v minulosti vyzvala na „konfiškáciu súkromného majetku“ a…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO


.

Trump tlačil na Venezuelu. Spomína sa aj Čína a Rusko

Trump požadoval, aby Venezuela prerušila vzťahy s Čínou, Ruskom, Iránom a Kubou a súhlasila s exkluzívnym partnerstvom s USA v…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Majerský si po ultra progresívcoch hľadá cestu aj k Matovičovi

Opozičné KDH volá po spolupráci pri zásadných veciach so všetkými opozičnými subjektami. Opozícia by podľa neho bola silnejšia, ak by…

07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Aktualizované 07. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Pokúsia sa USA zabrať Grónsko? Pravdepodobne áno, tvrdí exminister

Nie náhodou sa mnohí obávajú, že demonštrácia sily a absolútnej neúcty k právu pri únose venezuelského lídra Madura okrem iného…

07. 01. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

40 % všetkých detí narodených vo Viedni nemá rakúsky pas

Demografická situácia vo Viedni sa rýchlo mení, pričom rekordný počet novorodencov nemá rakúske občianstvo, hoci sa narodili v krajine, upozorňuje…

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Americké ministerstvo zdravotníctva nariaďuje zásadnú revíziu harmonogramu očkovania detí

Americké ministerstvo zdravotníctva pod vedením Roberta Francisa Kennedyho Jr.  nariaďuje zásadnú revíziu harmonogramu očkovania detí, píše Daily Wire 

07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
07. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Miroslav Urban

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

Ján Droppa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov