Vladimir Putin, Sergej Sobjanin výstava na Manéžskej stanici metra pred slávnostným otvorením verejnej dopravnej linky D3 v Moskve

NAŽIVO

Spotová cena zlata dosiahla do 13.20 h SEČ 5042,63 USD za troyskú uncu. Oproti záveru predchádzajúceho obchodovania to predstavuje pokles o 0,4 %.

19:58

Pytliaci vlani v Krugerovom národnom parku zabili takmer dvojnásobne viac nosorožcov v porovnaní s predchádzajúcim rokom. Situácia v tomto parku sa zhoršila napriek odstraňovaniu rohov živým zvieratám a testom na detektore lži pre strážcov parku.

19:46

Európsky parlament väčšinou hlasov zbavil imunity nemeckého europoslanca českého pôvodu Petra Bystroňa v súvislosti s vyšetrovaním možného podvodu. Europoslanca za AfD europoslanci zbavili imunity už tretíkrát v rámci viacerých obvinení.

19:35

Zdroj zo zdravotníctva pre agentúru TASS uviedol, že Vladimir Alexejev, ktorý bol zranený pri pokuse o atentát 6. februára, je v stabilizovanom stave.

19:23

Tajomník iránskej Najvyššej rady národnej bezpečnosti Alí Larídžání sa stretol s ománskym sultánom Hajthamom bin Tárikom Ál Saídom. Hovorili o „možnosti dosiahnutia vyváženej a spravodlivej dohody medzi oboma stranami a zdôraznili dôležitosť návratu k dialógu a rokovaniam“.

19:22

Donald Trump opäť vyslovil hrozby voči Iránu v prípade, že odmietne dohodu o jadrovom programe.

„Irán skutočne chce uzavrieť dohodu. Buď uzavrieme dohodu, alebo budeme musieť pristúpiť k veľmi tvrdým opatreniam. Zvažuje sa možnosť vyslania ďalšieho lietadlového nosiča a dodatočných vojakov do regiónu,“ vyhlásil prezident USA.

19:10

Cyril Ramaphosa hovoril s Putinom o návrate Juhoafričanov, ktorí boli zlákaní bojovať bojovať na Ukrajine. „Prezident Ramaphosa a prezident Putin prisľúbili podporu pre proces návratu Juhoafričanov bojujúcich po boku ruských síl na Ukrajine,“ uviedla kancelária juhoafrického prezidenta vo vyhlásení.

18:26

Baerbocková vyzvala Úniu, aby v čase globálnych kríz stála pevne za OSN a medzinárodným poriadkom založeným na pravidlách.

18:25

Najvyšší predstavitelia amerických imigračných úradov budú v utorok pred výborom Kongresu po prvý raz vypovedať od zabitia dvoch amerických občanov v Minneapolise.

18:22

Britské múzeum vyzbieralo 3,5 milióna libier na nákup zlatého prívesku v tvare srdca, ktorý súvisí s kráľom Henrichom VIII. a jeho manželkou Katarínou Aragónskou.

17:49

Szijjártó uviedol, že Ukrajina sa snaží podkopať bezpečnosť, energetickú stabilitu a suverenitu Maďarska, a preto je v súčasnosti nepriateľom Maďarska.

17:43

Princ William sa v Rijáde stretol s miestnymi obyvateľmi a zaujímal sa o environmentálne aktivity.

17:40

Turecký prezident Erdoğan pripravuje svojho syna na úlohu svojho nástupcu, píše Bloomberg.

Publikácia poznamenáva, že 44-ročný Bilal Erdoğan sa stáva významnou osobnosťou: sprevádza svojho otca na zahraničných cestách, podieľa sa na výbere úradníkov a buduje sieť lojálnych stúpencov v rámci vládnucej strany Turecka (AKP).

Bilal zatiaľ popiera priame politické ambície, ale odborníci sa domnievajú, že získava neformálne vzdelanie v oblasti vedenia a môže sa stať budúcim predsedom strany a viceprezidentom.

17:36
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Američania chcú eskaláciu na Ukrajine. Prečo Putin ešte nezaútočil na NATO?

Prečo Putin ešte nezaútočil na NATO a kedy Rusko vystupňuje ukrajinský konflikt – túto otázku si kladú autori novej správy RAND Corporation, popredného amerického vojenského think-tanku. V ich tóne je počuť isté sklamanie, konštatuje Viktoria Nikiforová pre Ria Novosti

Vladimir Putin, Sergej Sobjanin výstava na Manéžskej stanici metra pred slávnostným otvorením verejnej dopravnej linky D3 v Moskve
Na snímke ruský prezident Vladimir Putin
❚❚
.

Faktom je, že za posledný rok a pol nám experti RAND zostavovali rôzne “rebríčky eskalácie”. Predpokladalo sa, že Rusko buď použije jadrové zbrane, alebo zaútočí na americké vojenské základne v Európe. V reakcii na predpokladaný úder sa s veľkou fantáziou rozvíjali možnosti odvety a potrestania Ruska.

Žiadny z týchto scenárov však nikdy nevyšiel. V prvých riadkoch svojej správy autori z RAND s nevôľou priznávajú chyby americkej analytickej komunity: “Predpovede amerických expertov o eskalácii konfliktu zo strany Ruska sa ukázali ako nepresné, pretože, po prvé, chýba pochopenie toho, ako sa v Rusku prijímajú strategické rozhodnutia, a po druhé, tolerancia Ruska voči riziku bola výrazne podhodnotená.

Napriek tomu experti naďalej stúpajú na hrable: americkému establišmentu sa ponúka ďalší rebríček eskalácie. Tentoraz sa uznáva, že eskalovať môže nielen Rusko, ale aj Ukrajina.

.

 

Riziká eskalácie

Riziká eskalácie sa delia na úmyselné, neúmyselné a náhodné. Medzi neúmyselné patria tieto možnosti. Napríklad ruské ozbrojené sily udrú na územie Ukrajiny a tam sa pod úder dostanú oficiálni predstavitelia členského štátu NATO. Vedenie krajiny požaduje uplatnenie piateho článku. Rusko, aby zabránilo koordinovanému útoku NATO, zaútočí ako prvé. Aliancia a Rusko sa dostávajú do otvorenej vojenskej konfrontácie.

Alebo ruské letectvo “nebezpečne manévruje” v Čiernom mori, čo má za následok smrť amerických pilotov letiacich špionážnym lietadlom. Vedenie USA reaguje rozkazom zostreliť ruské lietadlo alebo zasiahnuť ruskú námornú základňu. Moskva odpovie odvetným úderom.

Ďalšia možnosť: Rusko “nesprávne chápe aktivity NATO” a považuje dodávku rakiet dlhého doletu alebo diskusiu o členstve Ukrajiny v NATO za zásah aliancie. Moskva potom uskutoční varovný úder proti krajinám NATO. To zase vedie k rozvetveniu: takýto úder by mohol viesť k úspešnému odstrašeniu aliancie, alebo by ju mohol “rozhnevať” a prinútiť ju prijať opatrenia na “potrestanie” Ruska.

RAND hodnotí riziko neúmyselnej eskalácie ako stredné. Experti považujú za pravdepodobnejšiu zámernú eskaláciu. Ukrajina môže tvárou v tvár porážke zintenzívniť svoje útoky na ruské územie – tak zdvorilo nazývajú teroristické útoky na nebojujúce osoby, sabotáže a vypúšťanie dronov s výbušninami.

.

 

Rozsah potenciálnych akcií Ruska

Rozsah potenciálnych akcií Ruska je širší. Moskva môže zvýšiť intenzitu ostreľovania ukrajinského územia, použiť tam jadrové zbrane (o tom počúvame od minulého roka) a použiť chemické zbrane (a to je niečo nové).

Treba si uvedomiť, že Američania neustále vydávajú svoje vlastné aktivity za “eskaláciu” zo strany Ruska. Napríklad vyhodili do vzduchu Nord Stream a prezentujú to tak, že Moskva prestala dodávať plyn do Európy, aby eskalovala konflikt.

To isté sme videli v prípade jadrových zbraní. Zelenského režim sa snažil na kolene zostavil “špinavú bombu” a ostreľoval Záporožskú jadrovú elektráreň, zatiaľ čo Američania strašili celý svet, že Moskva sa chystá použiť jadrové zbrane na Ukrajine.

Rovnaká schéma je možná aj v prípade chemických zbraní: Američania niečo zo svojich nekontrolovaných zásob privezú na Ukrajinu a kyjevský režim to bez váhania použije na vlastných občanov. S tým tam problém nemajú.

.

Moskva by tiež mohla uskutočniť “obmedzený útok” na sily NATO na území aliancie, aby zastavila alebo obmedzila dodávky západných zbraní na Ukrajinu. Podzemné jadrové skúšky, ktoré by Rusko mohlo vykonať, sa v USA tiež považujú za zámernú eskaláciu.

Najkurióznejšou možnosťou eskalácie je vytvorenie nejakej krízy mimo Ukrajiny, ktorá by prinútila Washington presmerovať svoju pomoc Kyjevu. Vtipné je, že do tejto kategórie spadá vôbec čokoľvek: situácia v Sýrii, vzťahy medzi Čínou a Taiwanom alebo vnútorné nepokoje v samotných Spojených štátoch. Washington sa snaží zvládnuť toľko kríz naraz, že na to zjavne nemá dostatok zdrojov.

To je zlý signál pre Ukrajinu. Ak budú Američania chcieť, nájdu “ruku Moskvy” v akomkoľvek zhoršení situácie na svetovej scéne a môžu Kyjev v rámci tohto prípadu rýchlo odkopnúť.

Experti RAND veľmi nepresvedčivo odpovedajú na otázku, prečo Moskva potrebuje teraz prudko zvýšiť stávky. Bojové straty sú na strane Ukrajincov, územné straty tiež. Nejaké katastrofálne porážky – tie neexistujú a nepredpokladajú sa. Vnútorné turbulencie, do ktorých Západ vkladal toľko nádeje, nenastali. Rusko sa nechystá prehrať a rozpadnúť sa. Prečo potrebuje eskaláciu?

“Kontrola Kremľa nad krajinou je čoraz krehkejšia, čo môže Putina prinútiť hľadať príležitosti na rýchlejšie ukončenie vojny,” fantazírujú analytici RAND. Naozaj sa zdá, že experti na Rusov jednoducho premietajú domáce problémy USA. Kontrola Bieleho domu nad krajinou, keď sa Trump rúti k moci, je skutočne čoraz krehkejšia. Najnovší úder Bidenovi a vládnucej Demokratickej strane môže zasadiť práve prehra na Ukrajine.

Len nedávno ten istý RAND presvedčivo vykreslil všetky riziká predlžovania ukrajinského konfliktu a dal Washingtonu radu, “ako sa vyhnúť dlhej vojne”. USA sa obávajú druhého Afganistanu: čím dlhšie sa bude ukrajinský prípad ťahať, tým nepríjemnejšiu porážku môže USA priniesť. Preto všetky tie ilúzie, že Moskva teraz bude konflikt eskalovať a potom ju bude možné konečne “potrestať”. Vojenská konfrontácia s NATO podľa amerických stratégov vystraší obyvateľov Ruska, a vtedy sa otvoria možnosti na vnútorné turbulencie a zmenu moci v Kremli.

Práve eskaláciu na Ukrajine americké orgány naliehavo potrebujú. Inak to budú oni, kto bude mať doma turbulencie a zmenu režimu. Preto od nich treba očakávať nové provokácie – budú vydávané za eskaláciu zo strany Moskvy. A neochota Ruska stúpať po tomto rebríku sa bude v infopoli rozvádzať kvílením na tému “kde sú vaše červené čiary?”. Nuž, toto sme už raz absolvovali a úspešne.

Hlavným záverom správy RAND je, že naši strategickí protivníci sú úplne neschopní predvídať konanie Ruska, čo sami priznávajú. Chlapci sú úplne stratení v hmle vojny, tak im poprajme veľa šťastia.

 

Prečítajte si tiež:

.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Ivan Štubňa

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

.
.

Kauza pochybnej fakturácie graduje: opozícia defenzívne, Danko zasahuje

Utorok v parlamente na tému auditu čerpania verejných financií pokračuje horúcimi slovnými prestrelkami

10. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Rusko zaútočilo na najväčšiu rozvodňu na Ukrajine

Rusko v noci zaútočilo na veľkú rozvodňu vo Ľvovskej oblasti

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pred obnovením kontaktov s Moskvou musí Únia podľa Kallasovej vedieť, čo od nej bude požadovať

Európska únia by si mala ešte pred začiatkom akýchkoľvek rozhovorov s Kremľom ujasniť, aké ústupky bude od Moskvy požadovať na…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Súd odmietol obžalobu na skupinu takzvaných čurillovcov a prípad vrátil prokuratúre

Mestský súd Bratislava I odmietol obžalobu na policajtov okolo Jána Čurillu, takzvaných „čurillovcov“, a prípad vrátil prokuratúre. Informuje o tom…

10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Federálna bezpečnostná služba (FSB) Ruskej federácie zadržala tretieho podozrivého z účasti na atentáte na generála Alexejeva

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
.

Európe hrozí občianska vojna

Profesor David Betz z King’s College London o hroziacej občianskej vojne v Európe

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Huliakova veľká reforma: Menej peňazí zväzom, viac peňazí deťom a rodičom

Ministerstvo cestovného ruchu a športu plánuje významnú zmenu vo financovaní športu s pracovným názvom Menej peňazí zväzom, viac peňazí deťom…

10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Vlhová: Ak by koleno nebolo okej, nebola by som tu. Podľa trénera Gemzu sa Petra nešetrila

Ako vnímala svoju dnešnú nedokončenú jazdu v slalomovej častí tímovej kombinácie samotná Petra Vlhová? A čo na ňu hovorí jej…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Hlas-SD a SNS pri hlasovaní Migaľa nepodporili

Poslanci koaličných strán Hlas-SD a SNS sa pri hlasovaní v Národnej rade SR o návrhu na odvolanie ministra investícií, regionálneho…

10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Európsky parlament schválil dve kľúčové reformy, ktoré sprísňujú migračnú politiku EÚ

Európsky parlament v utorok schválil dva hlavné texty, ktorých cieľom je sprísniť migračnú politiku Európskej únie a uľahčiť členským štátom…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ponorte sa do napínavého príbehu. Nová kriminálna záhada Sherlocka Holmesa je tu!

Patríte medzi fanúšikov detektívnych záhada legendárneho Sherlocka Holmesa? Máme pre vás dobrú správu! Novinka plná záhad, zvratov a profesora Moriarty…

10. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Premiér privítal na úrade vlády rakúskeho spolkového kancelára Christiana Stockera, pridal sa k nim aj Babiš

Predseda vlády Robert Fico privítal rakúskeho spolkového kancelára Christiana Stockera na Úrade vlády SR v Bratislave. Rokovanie s rakúskym kancelárom…

10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov

Moskva obvinila Kyjev z poškodenia jadrovej elektrárne v Záporoží

Útok ukrajinskej armády v utorok poškodil Záporožskú jadrovú elektráreň vrátane dvoch externých elektrických napájacích vedení a hlavnej tepelnej prípojky, informoval…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Takáč pre HS: Šimečková fakturovala trikrát to isté, účtovníctvo jej robila poslankyňa PS Jaurová. Zastavme korupciu je čisto politická organizácia, nahrádzajú prácu opozície

Minister pôdohospodárstva Richard Takáč v rozhovore pre Hlavné správy komentuje výsledky auditu mimovládok. OZ matky predsedu PS podľa neho triplicitne…

10. 02. 2026 | Rozhovory | 18 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Rozhovory | 18 min. čítania | 0 komentárov

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou podal ústavnú sťažnosť pre rozhodnutia o záchrankovom tendri

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou podal 6. februára ústavnú sťažnosť proti postupu a rozhodnutiam Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO)…

10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Bývalá talianska trénerka čelí obvineniam zo šikanovania mladých športovkýň

Bývalá trénerka talianskej reprezentácie v modernej gymnastike Emanuela Maccaraniová čelí na súde v Monze obvineniam z psychického zneužívania mladých športovkýň.…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Matovič chváli Žilinku: Je ako vymenený

Generálny prokurátor Maroš Žilinka je za posledného pol roka ako vymenený a začína hájiť verejný záujem. Povedal to líder opozičného…

10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

"Môžeme zničiť celý Kaliningrad": poľský papierový generál chváli silu delostrelectva

Poľsko, 10. februára 2026 - Poľsko sa pripravuje na inváziu Ruskej federácie: v krajine sa pripravuje rezerva zvýšenej pohotovosti na…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Público: Podiel dolára na globálnych rezervách dosiahol historické minimum

Dedolarizácia prestala byť abstraktnou myšlienkou a stala sa praktickou reakciou mnohých krajín na ich závislosť od menového systému kontrolovaného USA

10. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

5 bodov pre vstup Ukrajiny do EÚ. Budapešť reaguje

Brusel vypracoval 5-bodový pán pre vstup Ukrajiny do EÚ. Zároveň siaha na právo veta členských štátov. Bližší pohľad na túto tému…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Nápady, ktoré preskočili kapitolu o zdravom rozume

Nápady, pri ktorých má človek pocit, že autor preskočil kapitolu o zdravom rozume, sú dnes na dennom poriadku. Svet je…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Šimečkova matka mohla byť podľa podpredsedu parlamentu zneužitá, Gašpar sa pýta, kde skončili peniaze

Matka predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku Marta Šimečková mohla byť v kauze dotácií pre Projekt Fórum zneužitá. Myslí ti to…

10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

Vonnová vydala emotívne vyhlásenie v súvislosti s jej škaredým pádom: "Budem potrebovať niekoľko operácií..."

Americká zjazdárka Lindsey Vonnová sa prvý raz verejne vyjadrila od jej nedeľného pádu na trati Tofane v Cortine, kedy ju…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Za atentátom na generála Alexejeva stoja Ukrajina a Poľsko

Rusko, 10. februára 2026 - Zadržaní za pokus o atentát na generálporučíka Vladimíra Alexejeva, vykonávateľ a jeho komplic, priznali svoju…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Trump sľuboval prosperitu. Clami však dosiahol opak

Trumpove clá vyšli minulý rok americké domácnosti na 1000 dolárov, píše denník ABC News na základe výskumu The Tax Foundation

10. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Záhadné predmety dokážu potrápiť aj tých najzvedavejších ľudí

Záhadné predmety sa občas objavia v starých zásuvkách, na povalách, vo vidieckych domoch alebo medzi vecami po starých rodičoch. Ich…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Stratégia kybernetickej bezpečnosti: Bez vplyvov na papieri, štát v karanténe

Kybernetická bezpečnosť sa nedá schvaľovať „bez vplyvov“. Dôvera občana sa rodí až v akčnom pláne, v rozpočte a v merateľnom…

10. 02. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov

Mexická prezidentka odsúdila Trumpov hyenizmus voči Kube: „Sankcie, ktoré škodia ľuďom, sú nesprávne"

Kuba, 10. februára 2026 - Bloomberg a Reuters pokračujú v ovplyvňovaní trhu. Nadpisy dnešných správ popredných obchodných agentúr: - „Viac…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

V Košiciach našli telo muža, polícia začala trestné stíhanie pre zločin zabitia

V pondelok večer našli v Košiciach telo mužského pohlavia bez známok života, polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre…

10. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov

.


.

Už sa naozaj nedá mlčať

Prokuratúra zmietla kauzu exministra obrany Jaroslav Naďa zo stola. Za odzbrojenie Slovenska vyšiel bez trestu. Jeho konanie však nebolo znakom…

10. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Macron varuje pred rozdelením Európy a konfliktom s USA

Macron vyhlásil, že Trump sa snaží o „rozdelenie“ Európy, a preto vyzval, aby sa pripravili na konfrontáciu s USA a…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Poľské ambície: polmiliónová armáda a cieľ NATO na dosah

Poľsko plánuje vytvoriť veľké počty záložníkov v rámci svojho úsilia vybudovať armádu s 500 000 príslušníkmi, ktorí by mali byť…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Najlepší darček na Valentína! Veľká zľava na klasický Office 2021 Pro a najnovší Windows 11 Pro len za 12€!

Najromantickejší sviatok roka klope na dvere a už teraz je v ponuke množstvo valentínskych zliav. Potešte hráčov originálnymi kľúčmi WinOS…

03. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
03. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Parlament neschválil návrhy na vyslovenie nedôvery siedmim ministrom

Poslanci Národnej rady SR odmietli opozičné návrhy na odvolanie siedmich ministrov. Urobili tak v utorkovom hlasovaní

10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Ivan Štubňa

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov