Plzeň 23. novembra (TASR) – Český futbalový majster Viktoria Plzeň túži na post trénera angažovať Zdeněka Zemana, ktorý ba mohol nahradiť úspešného Pavla Vrbu. Informoval o tom v sobotu portál idnec.cz.
Vrba odchádza po skončení jesennej časti k českej reprezentácii. zeman naposledy trénoval účastníka talianskej Serie A AS Rím. Podľa zdrojov idnes.cz už medzi klubom a trénerom prebehol úvodný kontakt.
Isté je, že Plzeň nepovedie Luboš Kozel, ktorý zostane na lavičke Dukly Praha. Už pred Kozlom oslovilo vedenie západočeského klubu aj bývalého trénera českej reprezentácie Karola Brücknera, 74-ročný kouč sa ale slušne za ponuku poďakoval. Špekuluje sa aj o Dušanovi Uhrinovi ml., v hre sú aj Stanislav Levý zo Slasku Vroclav či Jaroslav Šilhavý z Liberca.
Varovanie
Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.